REKLAMA

Trzy medale legionistów w Jaśle

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę odbyły się otwarte mistrzostwa Jasła, w ramach International Judo League, w których wystartowało 504 zawodników z 57 klubów z sześciu krajów. W rywalizacji wzięło udział także trzech młodych judoków Legii. Ryszard Sienkiewicz i Bruno Michalski-Stępkowski wywalczyli srebrne medale, zaś Michał Bojanowski brąz.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Marcel - 04.03.2019 / 23:57, *.t-mobile.pl

Elegancko panowie, tak trzymać :-) A czy w tych zawodach brał udział Arek Malarz?

odpowiedz
Legiajudo - 04.03.2019 / 16:31, *.centertel.pl

Brawa dla chłopaków, prosimy o częstsze informowanie o sukcesach tej sekcji, a jest ich nie mało

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.