fot. Mishka / Legionisci.com

NS: Pełna Żyleta na meczu ze Śląskiem!

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Na meczu Legii ze Śląskiem, które odbędzie się 16 marca o 20:30 przy Łazienkowskiej, ponownie jak na meczu z Cracovią, musimy wypełnić Żyletę. Nieznani Sprawcy już dzisiaj rozpoczynają mobilizację i zapewniają, że w przypadku wypełnienia trybuny najbardziej fanatycznych kibiców, zaprezentowana zostanie oprawa. Wszyscy na Legię! Poniżej apel NS-ów:

Drodzy Kibice!

Mamy dla Was bardzo dobre wiadomości, więc od razu przejdziemy do konkretów... Żyleta na meczu ze Śląskiem będzie otwarta! Wspólnymi siłami udało się doprowadzić do tego, aby na najbliższym meczu w Warszawie cały stadion mógł dopingować naszą drużynę.

W związku z tym już teraz informujemy wszystkich kibiców Legii Warszawa, że 16 marca podczas meczu ze Śląskiem, ŻYLETA znowu musi być pełna! Obecną rundę zaczęliśmy z wysokiego ceeee, w Poznaniu też nie było nudy, a ostatni mecz na Ł3 to ogień i zajebista zabawa przez 90 minut. Nie ma możliwości, abyśmy na tym poprzestali. Znowu wspólnymi siłami musimy wypełnić naszą trybunę i zadbać o frekwencję godną Legii Warszawa na całym stadionie.

Aby uniknąć nerwów, do ostatniej chwili przed meczem już teraz chcieliśmy się z Wami podzielić ważną informacją. Aby zaplanowana na to spotkanie oprawa mogła zostać zaprezentowana, Żyleta musi być wypełniona do ostatniego miejsca.

Wszyscy na Legię!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (46)

+dodaj komentarz
Pablo - 14.03.2019 / 11:48, *.chello.pl

Każdego z nas po tak spieprzonej robocie szef wylałby na zbity pysk.

Mioduski - podnieś pseudo piłkarzom pensje i przedłuż kontrakt z pseudo trenerem.

I zero dopingu przez najbliższy miesiąc - może ktoś z ww się zastanowi.

odpowiedz
gutek - 14.03.2019 / 09:04, *.chello.pl

pełna żyleta obejrzy wygraną ale chyba Śląska

odpowiedz
korayek - 14.03.2019 / 08:06, *.telenet.be

(L) mistrz!!!

odpowiedz
piotrek - 14.03.2019 / 06:38, *.chello.pl

Ile Wam Miodek płaci za te akcje? Model Wiślacki 1 bilet=1 pln?

odpowiedz
stara Żyleta - 14.03.2019 / 09:28, *.centertel.pl

@piotrek:
100 % poparcia, biznesik się kręci a gawiedź przychodzi i płaci

odpowiedz
KowaL - 13.03.2019 / 21:30, *.vectranet.pl

Pusty stadion! Tylko frajer płaci i ogląda tych kopaczy! Pożegnać pudla i srinto!

odpowiedz
GZA - 13.03.2019 / 21:23, *.tpnet.pl

Po tym co odj...ali,CAŁY stadion powinien być pusty.Może wtedy "prezes" w końcu dostrzeże,że jest źle.

odpowiedz
Wojtek - 13.03.2019 / 21:19, *.orange.pl

Już miałem iść na ten mecz, ale poziom gry naszych piłkarzy z Rakowem wyleczył mnie z tej chęci

odpowiedz
Tagi - 13.03.2019 / 21:17, *.chello.pl

Kibic za pseudo grę naszych kopaczy i całkowite rozregulowanie drużyny przez pseudo trenera może odpowiedzieć tylko w jeden sposób. Nie dać zarobić klubowi w dniu meczowym. Żadne bluzgi nie oddadzą tego jak pusta kasa z niesprzedanych biletów i grobowa cisza na trybunach.

odpowiedz
frisky - 13.03.2019 / 21:17, *.orange.pl

Chyba po dzisiejszym meczu - a i po wcześniejszych - już ludzie mogą żałować, że kupili bilet.

odpowiedz
Pit - 13.03.2019 / 21:08, *.net.pl

Nie zapomnijcie podziękować za wspaniałą grę w Częstochowie i awans w PP......

odpowiedz
Hanys - 13.03.2019 / 20:46, *.orange.pl

Powinien być pusty stadion aby pokazać Mioduskiemu i Pinto i grajkom że w dupie mamy taką grę !!!! Agra pinto mioduś raus!!!

odpowiedz
Olo - 13.03.2019 / 21:20, *.chello.pl

@Hanys : jestem za

odpowiedz
Do fanatyków - 13.03.2019 / 08:55, *.centertel.pl

To samo tyczy się meczu kosza na Bemowie o 15:00. Tam oprawę przygotowała ekipa z Dęblina. Wspólnymi siłami zadbalismy o to aby mecz kosza nie nakładal się z piłką. Udało się! Każdy na spokojnie zdąży na Łazienkowska. Reszta zależy od Was . Zapraszamy

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 12.03.2019 / 22:38, *.122.135

Legia ! Mistrz!

odpowiedz
Cult⚽️Legia ⚽️ Friends⚽️ Forever - 08.03.2019 / 23:25, *.70.55

Jedź my nad Bałtyk nad morze..Pièkne Polskie Morze......napewno znajdzie sie niejeden pomnik PW złorzyć kwiaty,pomodlić sie ..za tych co życie za Polske !oddali!

odpowiedz
Sputnik 44 - 09.03.2019 / 09:08, *.cyfrowypolsat.pl

@Cult⚽️Legia ⚽️ Friends⚽️ Forever : najpierw weź dowolny podręcznik do języka polskiego i poczytaj trochę. Zgrywasz patriotę a niektórzy Murzyni posługują sie polszczyzna lepiej od ciebie...

odpowiedz
Bródno - 13.03.2019 / 18:04, *.play-internet.pl

@Sputnik 44: 100% racji

odpowiedz
olo - 07.03.2019 / 15:14, *.centertel.pl

Osobiście bym się wstrzymał z oprawą do meczu z jagiellonią, wtedy jest szansa, że na mecz z nimi Żylety nie zamkną. To tylko moje rozważania, choć pewnie jest trochę osób myślących podobnie. Oczywiście będę, bo niezależnie od okoliczności być trzeba.

odpowiedz
p. - 07.03.2019 / 11:37, *.96.7

Czyli na mecz ze swołoczą ban na żyletę. Komisja ligi dobrze kombinuje.

odpowiedz
melex - 07.03.2019 / 10:33, *.chello.pl

"Żyleta na meczu ze Śląskiem będzie otwarta! Wspólnymi siłami udało się doprowadzić do tego, aby na najbliższym meczu w Warszawie cały stadion mógł dopingować naszą drużynę."

Może redakcja albo ktoś wytłumaczyć co się kryje pod tym akapitem?

Odkąd pamiętam nie ma większych problemów z kupnem biletów na którąkolwiek z trybun. Chyba, że na mecz ze Śląskiem nie będzie sprzedaży biletów i wszyscy będą mogli wejść za darmo.

odpowiedz
SEBO(L) - 07.03.2019 / 10:52, *.centertel.pl

@melex: niestety,coraz częściej padają tu skróty myślowe. Najprawdopodobniej chodzi o to,że mamy karę zamknięcia Żylety na jeden mecz,w zawieszeniu na pół roku. I skoro było pewne piro na meczu z Miedzią,istniało zagrożenie,że już teraz odwieszą ten zakaz. I teraz tak -(to nie do Ciebie) JAKI JEST K.RWA SENS ODPALAĆ PIROTECHNIKĘ,CHOĆBY I POD SEKTORÓWKĄ,WIEDZĄC O TEJ KARZE? Czy ktoś myśli o innych kibicach na tej trybunie zasiadających,że może zabronią im wejścia na inne sektory,bo byli na tej trybunie na meczu,za który odwieszą zakaz? Ktoś odpowie na to ?

odpowiedz
eth - 07.03.2019 / 11:51, *.tpnet.pl

@SEBO(L): to teraz przez pół roku ma nie być oprawy? A jak dadzą karę w zawieszeniu na 5 lat, to zrobimy 5 lat bez oprawy? Nie z takich problemów Legia wychodziła jak zamknięcie trybuny.

odpowiedz
Grzegorz - 07.03.2019 / 12:04, *.com.pl

@SEBO(L): nie. Zawsze możesz chodzić na inną trybunę.

odpowiedz
grzesiek - 07.03.2019 / 23:06, *.chello.pl

@SEBO(L): ale kolega SEBO (L) zadał bardzo dobre pytanie, po co to piro w ogóle jest? nie piszcie, że może iść gdzie indziej, bo nie o to pyta; ja też się chętnie dowiem i inni moi znajomi ze wschodnie, zachodniej i południowej też - co to niby ma upiększyć, bo 3/4 stadionu tego nie ogarnia; idźcie sobie w pi...du na plac defilad, odpalcie te race i idźcie do domu, a mecz można ładnie oprawić bez tego dymiącego i cuchnącego badziewia.

odpowiedz
lukas - 08.03.2019 / 09:11, *.play-internet.pl

@grzesiek: to idź gdzie indziej, stadion to nie teatr czy opera

odpowiedz
Donek ;) - 08.03.2019 / 09:58, *.net.pl

@grzesiek: Schetyna, ty tutaj? Grzesiu idź już stąd i nie pisz o innych kibicach.

odpowiedz
L - 08.03.2019 / 15:22, *.play-internet.pl

@grzesiek: Ty Grzesiek a ty się wypowiadasz za siebie czy za 3/4 stadionu? Ktoś cię upoważnił do przedstawiania opinii innych? Na wschodniej trybunie ludzie robią foty piro wiec chyba im się podoba.

odpowiedz
[L] - 13.03.2019 / 21:31, *.elartnet.pl

@L: Uwierz mi, że jest nas wielu i po rozmowach z kolegami jestem za Grzesiem

odpowiedz
LWL - 07.03.2019 / 10:29, *.tpnet.pl

Tak musi byc ! "L" !!!

odpowiedz
zorientowany - 07.03.2019 / 09:39, *.plus.pl

Trzeba dojechać malinowe nosy bez mydła.
Jazda z kur.ami hej Legio JAZDA Z KUR.AMI!!!

odpowiedz
Radek z Bielan - 07.03.2019 / 09:05, *.mm.pl

musieliście przeklinać we wpisie? to czytają małolaty po naście lat...
pzdr

odpowiedz
Legion - 07.03.2019 / 09:55, *.246.20

@Radek z Bielan: Małolaty rzucają takimi hasłami o jakich ty nie słyszałes,wystarczy przejechać się komunikacją i uszy same więdną,takie czasy.

odpowiedz
L - 07.03.2019 / 17:04, *.play-internet.pl

@Legion: Dokładnie, niestety moim zdaniem to przez internet w którym przekleństwa są dosłownie wszędzie. Coś o tym wiem bo mam 21 lat.

odpowiedz
hektor - 07.03.2019 / 08:53, *.ciechanow24.pl

W S Z Y S C Y N A L E G I Ę ! ! !

ŻYLETA POWINNA BYĆ PEŁNA NA KAŻDYM MECZU PANOWIE I PANIE ! TO JEST NASZA D U M A !


WIDZIMY SIĘ !

CAŁA LEGIA ZAWSZER RAZEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Oprawa - 07.03.2019 / 08:26, *.02.net


To bédzie Wojskowy dzień ,pełny stadion!Wojskowy doping!Wojskowe!Derby!

odpowiedz
Badecki (L) - 07.03.2019 / 04:24, *.chello.pl

Trzeba chłopaków motywować na boisku bo gdyby nie my byłoby ciężko zawsze (L) niech w końcu skumają że mają dla kogo grać my zawsze dla nich idziemy na całość to też oni muszą zrobić coś dla nas tylko kolejne MISTRZOSTWO

odpowiedz
Rafał N. - 06.03.2019 / 23:29, *.t-mobile.pl

Myślę, że to się może udać, będzie ciekawie :-)

odpowiedz
Decyzyjny decyzyjnych - 06.03.2019 / 22:38, *.tpnet.pl

Mordo koniecznie napisz czy będziesz, cała Legijna brać uzależnia od Ciebie obecność na tym meczu, czekamy na info

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 06.03.2019 / 21:47, *.193.98

To bédzie Wojskowy dzień ,pełny stadion!Wojskowy doping!Wojskowe!Derby!

odpowiedz
NAS - 06.03.2019 / 21:37, *.centertel.pl

Super

odpowiedz
Ja - 06.03.2019 / 21:18, *.centertel.pl

Żyleta na zawsze (L)

odpowiedz
Władeczek - 06.03.2019 / 21:01, *.vectranet.pl

Kurka wodna nie wiem czy będę mógł być! Może uda mi się przyjechać ale nie jestem pewny faken. Jak szef da wolne to jade na Ł3!

odpowiedz
L - 07.03.2019 / 10:07, *.play-internet.pl

@Władeczek: Co jest? Twoje 55 cali się popsuło?

odpowiedz
Pawel - 07.03.2019 / 10:25, *.10.170

@L: piksele mu się wypaliły

odpowiedz
dejne3 - 08.03.2019 / 19:13, *.plus.pl

@Władeczek: Co mecz na Ł3 piszesz Władek ten sam tekst kolejny raz

odpowiedz