fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Prawie 2,5 tysiąca kibiców kupiło promocyjne bilety

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W piątek trwała promocyjna sprzedaż biletów na najbliższy mecz Legii. Tańsze wejściówki (o 10-20 zł w zależności od trybuny) skusiły 2400 kibiców, w tym 600 kobiet, dla których oferta była szczególna - bilet w cenie 8 zł. Ok. 1400 biletów zostało sprzedanych na Żyletę.

W porównaniu z podobną promocją na spotkanie z Miedzią Legnica sprzedaż wzrosła o 600 sztuk.

W tej chwili trybuna fanatyków na mecz ze Śląskiem jest zajęta w 50 procentach, a do meczu jeszcze tydzień, więc można spodziewać się dobrej lub bardzo dobrej frekwencji za bramką.

Mecz z wrocławianami odbędzie się w sobotę, 16 marca o godzinie 20:30. Zapraszamy!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Olee - 10.03.2019 / 02:14, *.centertel.pl

@Zduneq: Mam te wszystkie 0zl itp o których piszesz w Banku Pocztowym od ładnych kilku lat, nie widzę sensu zmieniać konta w banku.

odpowiedz
Zduneq - 10.03.2019 / 01:53, *.play-internet.pl

@Olee: to załóż konto w mBanku.prowadzenie konta 0zl,przelewy wewnątrz i zewnątrz za 0,świetna apka,blik.nie spotkałem jeszcze operatora który nie obsługuje mbanku.jedyny opcjonalny koszt to karta 6zl /miech lub zakupy na 300zl/miech i jest za free

odpowiedz
Olee - 09.03.2019 / 21:33, *.168.23

Płatnośc on-line to katastrofa, jak mam zapłacic za tak kupiony bilet skoro nie ma mojego banku w epłatnosciach na stronie gdzie sie kupuje wejściówkę?! Przelew tradycyjny, o którym jest wspomniane to też bajka. Nie wszyscy kibice mają konta bankowe w Santander, Mbanku, Alior, Raifajsen czy coś tam, są też inne banki, które obsugują etransfer. Podrzędny sprzedawca na Allegro ma więcej opcji płatności.

odpowiedz
Ha - 09.03.2019 / 18:19, *.t-mobile.pl

@Hahahaha:
Redakcjo Dzięki za ucięcie mej wypowiedzi

odpowiedz
Bubu - 09.03.2019 / 16:57, *.vectranet.pl

Cena do jakosci kopaczy adekwatna jest

odpowiedz
jacq - 09.03.2019 / 16:12, *.tpnet.pl

@Lukas: W europejskich pucharach? Od kiedy klub przejął Mioduski to już tak jakby nieaktualne...

odpowiedz
Krzysztof78 - 09.03.2019 / 16:01, *.finemedia.pl

Co jak co, ale slask jest napewno ciekawszym rywalem mimo miejsca w tabeli niż miedź + pewnie jak zwykle około 1000 kibiców gości. Wszyscy na mecz!

odpowiedz
Arek - 09.03.2019 / 14:54, *.tpnet.pl

Chyba jednak wynik robi swoje. Jeśli wygrają z Arką frekwencja pewnie też będzie całkiem niezła. Zwłaszcza, że pora też jest super, przynajmniej moim zdaniem.

odpowiedz
dezet - 09.03.2019 / 14:33, *.chello.pl

@Kiełbon: Jako "karneciarz" proszę innych o to by nie zachowywali się jak psy ogrodnika i nie wypowiadali się w ten sposób! Twoja korzyść to zarezerwowane miejsce na każdy mecz a jak boli Cię że ktoś ma taniej to zastanów się kim jesteś, patrz wyżej:)

odpowiedz
(L)istek - 09.03.2019 / 14:13, *.play-internet.pl

I powinien być baner dwa razy większy niż ostatnio.Zośka jesteś Wielka.

odpowiedz
Kalbar - 09.03.2019 / 13:49, *.chello.pl

Brawo! Zaczynamy zapełniać stadion jak za dawnych czasów.

odpowiedz
Hahahaha - 09.03.2019 / 13:32, *.t-mobile.pl

@Lukas:
Euro co znaczy spoko

odpowiedz
emer - 09.03.2019 / 10:50, *.centertel.pl

Kupujemy, kupujemy. Im wcześniej zapełnimy Żyletę tym będzie to miało większy wpływ na resztę stadionu !!!

odpowiedz
Lukas - 09.03.2019 / 10:46, *.chello.pl

@Kiełbon: Zniżki w sklepie kibica oraz pierwszeństwo zakupów na mecze w europejskich pucharach oraz w rundzie mistrzowskiej.

odpowiedz
Doru - 09.03.2019 / 10:17, *.play-internet.pl

Za to co pokazują grajki to powinny być za darmo bilety !!!

odpowiedz
Kiełbon - 09.03.2019 / 10:13, *.centertel.pl

A jakie promocje dla karnieciarzy?

odpowiedz