REKLAMA

Akcja #ZawszeZWami - rywalizacja Dzielnic na meczu z Jagiellonią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Nieznani Sprawcy przed meczem z Jagiellonią organizują akcję #ZawszeZWami, której celem jest jak najwyższa frekwencja na naszym stadionie. Tym razem legioniści mają w planach zdrową rywalizację, która, miejmy nadzieję, sprawi, że Żyleta wypełni się bardzo szybko, a frekwencja na pozostałych trybunach będzie najlepsza w obecnej rundzie. Poniżej znajdziecie szczegóły akcji, którą nagłaśniać należy jeszcze przed rozpoczęciem sprzedaży biletów.

- na stronie, gdzie zazwyczaj kupujecie bilety, natraficie na linki dedykowane wszystkim 18 administracyjnym dzielnicom Warszawy
- sprawa jest bardzo prosta - jeśli jesteście np. z Ursynowa, kupujecie bilet klikając w link z nazwą Waszej dzielnicy
- ze względów organizacyjnych, skorzystaliśmy z podziału administracyjnego Warszawy, czyli osiemnaście dzielnic
- jeśli mieszkacie w aglomeracji warszawskiej i Wasza miejscowość na co dzień działa razem z którąś z dzielnic, to śmiało możecie wspierać ją w rywalizacji
- rywalizacja dotyczy CAŁEGO STADIONU, nie tylko Żylety
- aby wszystko wystartowało z wysokiego ceeee, w pierwszy dzień sprzedaży biletów (sobota 23.03) zniżka 30% na wszystkie bilety
- wyniki tego, jak przebiega rywalizacja, będziemy publikować codziennie wieczorem
- wynikiem będzie informacja, ilu procentowo mieszkańców danej dzielnicy kupiło bilety, aby wszystkie mniejsze i większe dzielnice miały równe szanse. Będziemy podawać również wyniki liczbowe, by bardziej Was zmotywować :)

Skoro jest konkurs, to musi być NAGRODA. Dzielnica, która wygra rywalizację, na mecz z Pogonią (13.04) będzie miała bilety w super cenie: minus 15 zł na każdą z trybun, co daje koszt biletu na Żyletę 25 zł. Wygrana dotyczy oczywiście osób ze zwycięskiej dzielnicy, które kupiły bilety na mecz Jagiellonią.

"Mamy wielką nadzieję, że wszystkie dzielnice zadbają odpowiednio o to, aby na ich rejonie było głośno o całej akcji. Mamy też wielką nadzieję, że widzicie efekty naszej wspólnej walki o frekwencję i rozumiecie, jak jest to dla nas wszystkich ważne. Jak jest to ważne dla ruchu kibicowskiego, dla naszego klubu i wychowania młodego pokolenia legionistów!
PS. O fanklubach nie zapomnieliśmy i od następnego meczu lecimy z akcją skierowaną właśnie do Was!" - informują Nieznani Sprawcy.

Spotkanie z Jagiellonią odbędzie się 3 kwietnia o godz. 20:30.

KUP BILET

Pod tymi linkami podzielonymi na poszczególne dzielnice można dokonywać zakupu biletów na mecz Legia - Jagiellonia:

Bemowo
Białołęka
Bielany
Mokotów
Ochota
Praga Południe
Praga Północ
Rembertów
Środmieście
Targówek
Ursus
Ursynów
Wawer
Wesoła
Wilanów
Włochy
Wola
Żoliborz

fot.
fot. Legia Warszawa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (45)

+dodaj komentarz
młodszy_brat - 26.03.2019 / 22:43, *.chello.pl

No i gdzie te wyniki codziennie wieczorem?

odpowiedz
Tomek - 26.03.2019 / 09:14, *.113.189

A co z codziennymi, wieczornymi wynikami. Miała być informacja jak przedstawia się sytuacja każdej dzielnicy a żadnych rezultatów tej rywalizacji nie ma

odpowiedz
Paula - 23.03.2019 / 18:55, *.play-internet.pl

Wspomozcie dzieciakiJesteśmy z warszawskiego Bródna. Bardzo prosimy o wsparcie i udostępnienie nas w mediach spolecznosciowych.

odpowiedz
Wa(L)us - 23.03.2019 / 10:09, *.t-mobile.pl

A jak ktos ma karnet.

odpowiedz
wladeczek - 22.03.2019 / 22:40, *.centertel.pl

Podjalem wazna zyciowa decyzje - kupie bilet i kliknę skąd jestem fanem ...

odpowiedz
ktoś - 22.03.2019 / 23:18, *.play-internet.pl

@wladeczek: szkoda, że nie ma pytania jakiej firmy masz telewizor co nie?

odpowiedz
Arek - 23.03.2019 / 14:09, *.tpnet.pl

@wladeczek: to jeszcze kliknij gdzie telewizor kupiłeś faken.

odpowiedz
wladeczek super gosc - 25.03.2019 / 17:19, *.amazonaws.com

@Arek: buhahahah

odpowiedz
News⚽️Legia - 22.03.2019 / 22:05, *.94.32

I wesołe autobusy 162!z Targówka !na! Legie!jadá!

odpowiedz
magoo - 22.03.2019 / 20:57, *.chello.pl

Ja bym jednak bardziej podzielił. Jelonki to nie Bemowo, Tarchomin nie Białołęka, a Bródno to nie Targówek. W każdej z tych dzielnic są osiedla, które jeżdżą intensywniej i liczniej niż reszta dzielnicy...

odpowiedz
Wladeczek - 22.03.2019 / 22:45, *.centertel.pl

@magoo: Jak masz takie problemy wbijaj do mnie na chatę, razem z maciora obejrzymy mecz na moim75 OLCD i nie będziesz sie martwil, ze zle kliknales osiedle faken...

odpowiedz
Adas - 22.03.2019 / 19:28, *.150.124

Super tylko termin i godzina meczu z dnpy.
Jakbym nie kombinował to się nie wyrobie.

odpowiedz
Rafał N. - 22.03.2019 / 18:31, *.t-mobile.pl

Szkoda, że w tej akcji nie będą mogli wziąć udziału posiadacze karnetów, bo też chętnie bym się dołączył ;-) Pozdrawiam :-)

odpowiedz
wiliams - 22.03.2019 / 15:39, *.chello.pl

Podoba mi się ta akcja, choć wiem że Włochy nie mają szans byc wygrać

odpowiedz
roben66 - 22.03.2019 / 15:13, *.orange.pl

Super inicjatywa , tylko jaki bedzie przelicznik , by wskazać wygraną dzielnice ? :)

odpowiedz
Cwks - 25.03.2019 / 14:18, *.t-mobile.pl

@roben66: ponoć taki jakw skokach

odpowiedz
Tomek - 22.03.2019 / 14:50, *.113.189

Zwracam honor, można było kupować bilety przez jakiś czas. Jak długi to tego nie wiem, ja bilety zakupiłem około godziny 14:00

odpowiedz
Tomek - 22.03.2019 / 14:44, *.113.189

Redakcjo czemu podajecie informację, że sprzedaż biletów rozpocznie się 23.03.2019 r. jak już dzisiaj można kupować bilety na ten mecz

odpowiedz
Władeczek - 22.03.2019 / 14:55, *.netfala.pl

@Tomek: Sprawdzałem faken przed chwilą i biletów jeszcze nie można kupować. Coś ci się powaliło czy co? Nie mięszaj kibicom w głowach przy piątku bo tu wszyscy już o nocnych zadatkach myślą faken.

odpowiedz
Doktor chichot - 22.03.2019 / 13:18, *.centertel.pl

Szkoda że narciarze tacy jak ja którzy będą na meczu nie mogą kliknąć swojej dzielnicy klub fanklubu. Pomysł świetny

odpowiedz
zdzichu - 22.03.2019 / 14:26, *.play-internet.pl

@Doktor chichot: nie tylko narciarze ale i bobsleiści też nie mogą kliknąć

odpowiedz
Władeczek - 22.03.2019 / 12:07, *.netfala.pl

Good job Redakcjo za tak wielkopomną inicjatywę! Ja jestem z Bemowa i faken nie wiem czy będę mógł być na meczu. Zresztą ja chodzę na sektor 213 więc nie na Żylete. Faken mogli ten mecz zrobić w weekend to bym poszedł może. Bemowo to legijna dzielnica z wielowiekową legijną tradycją więc dużo bemowiaków pewnie będzie. Tam też jest hala bemowska, wybudowali ją na Bemowie bo tam są wielkie tradycje legijne. Miało być też rondo ale nie wiem jak to się skończyło czy już jest i czy Sejm to przegłosował. Jest tez wielki rysunek Legii na bloku narysowany na stulecie Legii. Ogólnie dużo Legii na Bemowie, widać na przystankach jak się jedzie na mecz Legii autobusem 523. ogólnie Bemowo będzie wysoko w klasyfikacji ale nie wiem czy wygra. Ma duże szanse na to za swoją legijność. Czasem z maciorą na stole oglądam mecze na swoim TV LG OLED 75 cali a czasem jednak jadę na stadion. Na mecz z bimbrownikami chyba pojadę ale nie wiem. Pewnie wygrają.

odpowiedz
ninesixty - 22.03.2019 / 16:25, *.play-internet.pl

@Władeczek:

Ulice Deyny tez mamy na Bemowie, faken.

odpowiedz
Don Vito - 24.03.2019 / 13:01, *.centertel.pl

@Władeczek: i Rondo Legii też jest na Bemowie

odpowiedz
m4 - 22.03.2019 / 11:20, *.51.162

Zawsze mnie dziwi polska mentalnosc narzekamy na gre na zarobki kopaczy na to ze maja w d wszystko a sami nabijamy im kieszen . zaraz banda klakierow sie rzuci na mnie ze nie jestem Legionista a prawda jest taka ze ta banda oplacanych klakierow jest w kazdym klubie a w zyciu na kazdym kroku. Pamietajcie jedna madrosc ! waz sie przesliznie , tygrys przeskoczy a bydlo bedzie stalo w miejscu.

odpowiedz
Polska mentalność - 22.03.2019 / 11:49, *.play-internet.pl

@m4: Według twojej mentalności to ma być pusty stadion bo Legia jest na drugim miejscu?? Wtf??? To ja już wole pozostać przy mojej ojczystej narodowości...

odpowiedz
Polska mentalność - 22.03.2019 / 11:49, *.play-internet.pl

@m4: *mentalnosci

odpowiedz
dino - 22.03.2019 / 11:02, *.108.201

Zamiast cieszyc sie karnetem na mecze ukochanego klubu to placzecie, ja pindole...

odpowiedz
DawidL - 22.03.2019 / 09:22, *.play-internet.pl

Bardzo fajna akcja .Od początku rundy przed każdym meczem coś ciekawego (L)

odpowiedz
Fan Club - 22.03.2019 / 08:43, *.ciechanow24.pl

BRAWO BRAWO BRAWO !!! W KOŃCU DZIAŁANIE NA RZECZ ODBUDOWY ZAJAWAKI NA LEGIĘ W WARSZAWIE !! PRZECIEŻ DO TEJ PORY ORGANIZACJA DZIELNIC/OSIEDLI TO BYŁ JAKIŚ ŻART !!!! KAŻDY DZIAŁAŁ, JEŹDZIŁ I CHODZIŁ NA MECZE PRAKTYCZNIE NA WŁASNA RĘKĘ... OBY TO SIĘ ZMIENIŁO JUŻ NIEDŁUGO !!!! W ŚRODĘ NA PEWNO MASA LUDZI Z FAN CLUBÓW NIE DA RADY DOPJECHAĆ NA MECZ...
WARSZAWIACY POKAŻCIE NA CO WAS STAĆ !!!

odpowiedz
Brat - 22.03.2019 / 07:37, *.chello.pl

Czy jak mam karnet i wybieram się na mecz, to mogę jakoś oznaczyć swoją dzielnicę?

odpowiedz
Arek - 21.03.2019 / 23:42, *.tpnet.pl

Na jęczącą Darię można liczyć jak zawsze. Tak, tak Daruś, o Tobie mowa. A mnie tam się podoba cała ta akcja. A rozliczenia przyjdą po sezonie, w zależności co uda się osiągnąć w lidze i potem w pucharach. I też mi się nie wszystko podoba, ale od moich czy innych jęków to się nie zmieni.

odpowiedz
Darek - 21.03.2019 / 21:54, *.t-ipconnect.de

Z jednej strony popieram taka akcje.Trzeba zadbac o nastepne pokolenie fanatykow by po tych co odejda nie zostala spalona ziemia.Widzimy jak na innych stadionach wygladaja mlyny niektorych ekip.Garstka fanatykow za bramka.U nas tez sie wyludnilo bo druzyna gra piach i kazdy przyjezdza do nas po 3 punkty jak po swoje.
Z drugiej strony jest to przyzwolenie na byle jakosc.Mioduski sprowadza tu szrot a MY zamiast sie temu przeciwstawic przyklaskujemy temu.Jemu sie kasa z biletow bedzie zgadzac wiec ma gdzies poziom druzyny.A druzyna od 2 lat sie stacza.Co okienko przychodzi kilku zawodnikow z czego jak jeden okaze sie wzmocniem to jest dobrze.Reszta to pieniadze wyrzucone w bloto.
Trzeba o tym glosno mowic i nie godzic się na byle jakosc.

odpowiedz
L - 22.03.2019 / 11:44, *.play-internet.pl

@Darek : bez przesady z tym ze mu się kasa zgadza. Na razie sam z własnej kieszeni zapełnił dziurę buzdzetowa w wysokości 40 mln. Nie ma co narzekać tylko trzeba isc na mecz bo nasz ukochany klub ma problemy finansowe których na codzień nie odczuwamy właśnie dzięki miodudkiemu. To o czym mówisz czyli sprowadzanie szrotu gra piłkarzy to jest wina dyrektora sportowego i sztabu.

odpowiedz
News⚽️Legia - 21.03.2019 / 21:32, *.122.225

Czekamy na akcje Mr Mioduskiego, w zapełnieniu stadionu ...jest wiele,ciekawych pomysłòw wystarczy postawić na kreatywność I miłość do Legii✨⚽️⚽️⚽️✨

odpowiedz
lvkmar - 25.03.2019 / 22:13, *.chello.pl

@News⚽️Legia: a zniżki do biletów do SKLW będzie finansowało, czy klub (Mr Mioduski)? Przecież to jest wspólna akcja kibiców i klubu.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 21.03.2019 / 21:19, *.122.225

Brawo!potrzebujemy na każdym meczu pełny stadion!

odpowiedz
Young - 21.03.2019 / 21:19, *.47.111

Dziękuję już nikt, nigdy nie namówi mnie na karnet, pakiet itd itp...

odpowiedz
1410 - 21.03.2019 / 21:29, *.vectranet.pl

@Young:
Zaraz Ci odpiszą że masz pierwszeństwo przy zakupie biletów na mecze w europejskich pucharach :-)

odpowiedz
Maciek - 21.03.2019 / 21:33, *.centertel.pl

@1410: i znizke przy zakupie karnetu na kolejny sezon

odpowiedz
Young - 21.03.2019 / 21:35, *.47.111

@1410: Dobre, śmiać się czy płakać? W takim razie niech kupują karnet, a nie czekają na obniżkę biletów, by się później chwalić jak to wspierają ukochany klub.

odpowiedz
Kalbar - 21.03.2019 / 20:15, *.chello.pl

Czy karnetowicz może brać udział w głosowaniu?

odpowiedz
Kamil - 21.03.2019 / 20:09, *.chello.pl

Rozumiem że akcja skierowana tylko do kibiców bez karnetów?

odpowiedz
Kalbar - 21.03.2019 / 19:14, *.chello.pl

Fajna akcja tylko żeby piłkarze się dostosowali do poziomu.

odpowiedz
Key ball - 21.03.2019 / 19:10, *.play-internet.pl

Super że chociaż kibice wzięli się za zapelnienie stadionu. Kibice Legii naprawdę są kilka pieter wyżej niż całą Polska

odpowiedz