fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Mecze z Jagiellonią i Wisłą w TVP

Woytek - Wiadomość archiwalna

Platforma nc+ udzieliła sublicencji TVP na transmisję meczów w rundzie wiosennej, na co zielone światło dała Ekstraklasa S.A. W rezultacie w telewizji otwartej pokazywane będzie jedno spotkanie w każdej z ostatnich 11 kolejek bieżącego sezonu, równolegle do transmisji w nc+.

Najbliższy mecz, który będzie można obejrzeć w TVP, to spotkanie 27. kolejki Wisła Kraków – Legia Warszawa (31 marca, godz. 18:00, TVP2).

W 28. kolejce transmitowane będzie starcie Legii Warszawa z Jagiellonią Białystok (3 kwietnia, godz. 20:30, TVP1/TVP Sport).

Od nowego sezonu Ekstraklasa na stałe zagości w Telewizji Polskiej. W ramach kontraktu podpisanego z Ekstraklasą S.A. pod koniec 2018 roku, TVP nabyła prawa do transmisji meczów w sezonach 2019/2020 i 2020/2021 - po jednym spotkaniu rozgrywanym w sobotę lub niedzielę w każdej kolejce, czyli łącznie 37 meczów na sezon. Jednocześnie wszystkie 296 spotkań w roku będzie transmitowanych na platformie nc+.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
Plaskacz - 27.03.2019 / 15:00, *.chello.pl

@Bloom:
ITI Spier...aj!

odpowiedz
Marcin - 24.03.2019 / 22:37, *.telkab.pl

@jo: maszynka dla idiotów to była wcześniej : wkładasz przez 10 lat na OFE 170 mld i w 3 dni znikają.... i co mądralo?? i piniędzy ni ma i ni będzie ... to Polskę Okradli....

odpowiedz
Bloom - 24.03.2019 / 13:25, *.plus.pl

Kupowania ciemnogrodu ciąg dalszy. 1,5 miliarda dla towarzysza Kurskiego na sianie propagandy, a na leczenie chorych onkologicznych brak. Ludzie zacznijcie myśleć i się obudźcie, bo lecimy prosto w przepaść. Jesteśmy jedynym państwem na świecie które chroni pedofilów.

odpowiedz
dejne3 - 24.03.2019 / 13:01, *.plus.pl

@kubuś: 100%racji a ci je komentują TVP IS to źenada Laskowski i cala ta ferajna

odpowiedz
Kop w KOD - 24.03.2019 / 09:38, *.vectranet.pl

Bardzo dobrze że najciekawsze mecze Ekstraklasy będą w telewizji publicznej, nie zakodowane. Produkt trafi do większej niż liści odbiorców. Czytając wpisy niektórych dzbanów jak np. kubuś ręce opadają. Chłopaku, umowa jest podpisana na 2 lata, więc po wyborach dalej będą mecze w TVP.
Jeśli chodzi o sport to TVP za prezesury Kurskiego w porównaniu do tej z czasów PO-PSL wypada bez porównania lepiej. Takie są fakty.

odpowiedz
Plaskacz - 23.03.2019 / 15:00, *.chello.pl

@kubuś: Umowa z ESA podpisana jest na dwa lata "kubusiu lelusiu".

odpowiedz
Kibic Legii od zawsze - 23.03.2019 / 14:07, *.t-mobile.pl

@kubuś: Niestety masz rację.

odpowiedz
L - 23.03.2019 / 11:02, *.skyware.pl

@B77: "MECZÓW" a nie "meczy". Ludzie jesteśmy Polakami dbajmy o nasz język i pamiętajmy, że meczy... to koza!!!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 23.03.2019 / 06:37, *.play-internet.pl

@kubuś: Ty to "niezły kubuś"jesteś.

odpowiedz
kubuś - 23.03.2019 / 06:15, *.t-mobile.pl

Zbliżają się wybory TVPis szuka różnych chwytów żeby kupić sobie wyborców przed wyborami.Zabrali pacjentom NFZ ponad 7 mld,a dołożyli 1.2 mld na TVPis.Cimnogród to kupi,po wyborach mecze ESA znikną zTVP.

odpowiedz
jo - 23.03.2019 / 02:27, *.123.6

@Budrys: pieniądze pis ma z maszynki dla idiotów. Wkładasz 700 i wyjmujesz 500.

odpowiedz
Loczek z kroczek - 22.03.2019 / 23:30, *.t-mobile.pl

Brawo!

odpowiedz
Kibic - 22.03.2019 / 22:39, *.t-mobile.pl

@Budrys: Dowiedz się najpierw skąd teraz Kurski ma a dopiero później zadawaj pytania.

odpowiedz
Budrys - 22.03.2019 / 21:55, *.tpnet.pl

@Zawiszaw: należały wlasnie... tylko pyanie na co wczesniej koalicja po-psl wydawała te pieniądze skoro teraz sie da!!!!

odpowiedz
Zawiszaw - 22.03.2019 / 21:44, *.chello.pl

@Budrys: no. Łatwo się wydaje nie swoje pieniądze. Brawo. Te mecze się nam należały , po prostu:)

odpowiedz
Budrys - 22.03.2019 / 19:40, *.tpnet.pl

BRAWO TVP!!!!

odpowiedz
radyjo - 22.03.2019 / 17:52, *.206.24

Ekstraklasę w TVP komentować będą Engel z Gmochem

odpowiedz
NAS - 22.03.2019 / 17:27, *.centertel.pl

@Kibic L: hahahaha... LG

odpowiedz
Tomcio - 22.03.2019 / 16:26, *.proneteus.pl

Można widzieć przez ile lat canal+ ma jeszcze prawo do transmisji wszystkich spotkań??

odpowiedz
asd - 22.03.2019 / 14:51, *.orange.pl

czyli złota era kodowanych stacji się kończy , aby zarobić odsprzedają sublicencje konkurencji , liga polska i tak była przeszacowana .

odpowiedz
Kibic L - 22.03.2019 / 14:41, *.centertel.pl

@Xx: zakaz kolego.

odpowiedz
Władeczek - 22.03.2019 / 14:39, *.com.pl

@Kibic L: faken

odpowiedz
Xx - 22.03.2019 / 14:28, *.play-internet.pl

A kiedy zapisy na wyjazd do Krakowa ?

odpowiedz
L - 22.03.2019 / 14:22, *.play-internet.pl

@Amek : Nie odpowiem ale podpowiem ze łatwo się domyślić ;)

odpowiedz
xyz - 22.03.2019 / 14:21, *.101.94

@Amek : TVP.

odpowiedz
oLaf - 22.03.2019 / 14:16, *.vectranet.pl

i dobrze, mecze powinny być też w TV otwartej - dzięki temu i więcej osób zainteresowanych piłką i więcej sponsorów etc.

odpowiedz
Amek - 22.03.2019 / 14:10, *.tpnet.pl

Czy komentatorami będą pracownicy TVP czy nc?

odpowiedz
B77 - 22.03.2019 / 14:00, *.t-mobile.pl

Czyli na eurosport już meczy nie będzie ?

odpowiedz
Kibic L - 22.03.2019 / 13:55, *.centertel.pl

Do Władeczek. Zanim cokolwiek napiszesz chciałbym zapytać czy masz TVP sport aby móc obejrzeć mecz na swoim telewizorze LED75

odpowiedz