Marcin Wasilewski i Carlitos - fot. Mishka / Legionisci.com

Carlitos: Każdy daje z siebie wszystko

Maciek Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Dzisiaj nie mieliśmy dobrego dnia. To był dla nas trudny mecz. Musimy przeanalizować to spotkanie, bo już niebawem gramy kolejną kolejkę. Trzeba teraz jak najlepiej przygotować się do pojedynku z Jagiellonią. Każdy w drużynie daje z siebie wszystko. Zawsze walczymy o trzy punkty - mówi Carlitos.

- Trudno powiedzieć, dlaczego przegrywamy aż czterema bramkami... Przed nami jednak jeszcze trochę meczów w lidze, które musimy wygrać.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
dino - 01.04.2019 / 11:17, *.108.201

Jezeli daja z siebie wzystko a przegrywaja z bankutem 0-4 to znaczy ze sa ujowi

odpowiedz
(L) - 01.04.2019 / 08:30, *.11.137

Lopek Ty grajku..... Twój poziom jest 3 ligowy, myślę że rewelacyjnie odnlazał byś się w rezerwach

odpowiedz
Obcy - 01.04.2019 / 06:41, *.t-mobile.pl

Niech Vuko weźmie Legię do końca sezonu. A potem znowu trzeba będzie szukać kolejnego fachowca.

odpowiedz
666 - 01.04.2019 / 05:49, *.chello.pl

Pinto wont z Legii i te twoje popaprancy

odpowiedz
Hiszpan - 01.04.2019 / 05:42, *.play-internet.pl

No to powiem Ci Lopek że niewiele macie do zaoferowania. Oprócz zaciągu portugali dla Ciebie Wieteski Szymanskiego Antolovica i Vesovica nie ma miejsca. Grajmy juniorami ale walczącymi.

odpowiedz
FWK - 01.04.2019 / 05:38, *.play-internet.pl

Nastepna gwiazda wielkiego formatu!!! Nie wiedza czemu przegrali 4 bramkami. K..wa przegraliscie bo jestescie j..anymi leszczami bez ambicji. Na boisku trzeba zapieprzac bo nikt sie przed wami nie polozy. Po porazce w Czestochowie powinniscie to zrozumiec.

odpowiedz
Gość - 31.03.2019 / 23:51, *.t-mobile.pl

A co ma powiedzieć....Jak powie prawdę to go nie będzie w 18- stce meczowej.

odpowiedz
EdiSolo - 31.03.2019 / 23:24, *.plus.pl

Każdy daje z siebie wszystko ? ? ? to nie wiele macie

odpowiedz
Tomek - 31.03.2019 / 23:16, *.17.1

"Każdy daje z siebie wszystko" - to niewiele macie do zaoferowania

odpowiedz
abcd - 31.03.2019 / 23:06, *.vectranet.pl

Pojeb**o mu się ,że ma niewiadomo jaki talent, zrobili z niego gwiazdora bo jeden sezon mu wyszedł i teraz mamy grę tylko pod siebie.
Każda piłka to szukanie dryblingu ( 20 dryblingów - w tym jeden udany ).
Patologia

odpowiedz
jarekk - 31.03.2019 / 22:48, *.metrointernet.pl

Lubiłem cię chłopie ale zaczynam zmieniać zdanie. Powiedz wprost ze jesteście do niczego. Przepłacone gwiazdeczki. Miałeś z wolnego taką samą sytuację jak ten z Wisły. Tylko tamten strzelił jak profesor a ty Panu Bogu w okno.

odpowiedz
yyy - 31.03.2019 / 22:43, *.chello.pl

Jak to było dawanie z siebie wszystko, to ja się boję w takim razie co wy odwalicie, jak nie będziecie dawać z siebie wszystkiego...

odpowiedz
Cbl - 31.03.2019 / 22:22, *.t-mobile.pl

W pizd.. Za taki komentarz. Aż się czytać nie chce, tak jak Są Pento.

odpowiedz
Jasio - 31.03.2019 / 22:20, *.net.do

Carlitos a mogłeś byc bohaterem .... a zostałeś kolejnym pajacem ! Ciągnij sie z Legii !

odpowiedz