REKLAMA

Koszewska-Łukasik wicemistrzynią Polski

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Karolina Koszewska-Łukasik z Legia Fight Club została wicemistrzynią Polski w boksie, w kat. wagowej -69 kilogramów. Legionistka w półfinale pokonała Wiktorię Hanczewską (Team Środa Śląska) 5-0, ale w finale musiała uznać wyższość 14 lat młodszej Elżbiety Wójcik (KSW Róża Karlino), z którą przegrała 1-4. Zawody odbyły się w Grudziądzu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.