REKLAMA

Wilanów zwycięzcą rywalizacji dzielnic na meczu z Jagiellonią

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Podczas sprzedaży biletów na środowy mecz z Jagiellonią, prowadzona była kibicowska Rywalizacja Dzielnic, w ramach której kibice z danej (administracyjnie) dzielnicy nabywali wejściówki poprzez konkretne linki, oznaczając gdzie mieszkają. Najwięcej biletów kupili fani z Pragi Południe - 506 sztuk oraz Mokotowa (501), ale w klasyfikacji końcowej zwyciężył Wilanów - tu brana pod uwagę była sprzedana liczba biletów w stosunku do liczy mieszkańców. Na podium znalazły się także Praga Południe oraz Ursus.

Legioniści z Wilanowa, w ramach nagrody, będą mogli zakupić bilety na mecz z Pogonią (sobota, 13 kwietnia) po 15 złotych. Aby tego dokonać, należy okazać w kasie potwierdzenie zakupu biletu na Jagiellonię. nie ma możliwości zakupu ze zniżką przez Internet.

Wyniki rywalizacji Dzielnic za mecz Legia - Jagiellonia:
1. Wilanów
2. Praga Południe
3. Ursus
4. Białołęka
5. Żoliborz
6. Mokotów
7. Bielany
8. Wawer
9. Wesoła
10. Targówek
11. Bemowo
12. Włochy
13. Rembertów
14. Wola
15. Śródmieście
16. Ursynów
17. Ochota
18. Praga Północ

"Chcielibyśmy podziękować wszystkim dzielnicom i osiedlom! Podziękować za to, że razem z nami czyniliście - i miejmy nadzieję dalej będziecie to robić - starania, aby frekwencja na naszym stadionie była jak najlepsza. Podziękować za to, że razem z nami walczycie, o to, aby przyszłe pokolenia fanatyków łapały zajawkę na to, co sami tak kochamy. Aby w każdej części Warszawy Legia była obecna, na murach, w szkołach, na salach treningowych i przede wszystkim w sercach" - dziękują organizatorzy akcji, Nieznani Sprawcy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.