FOTO | fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kibice przemaszerowali na stadion

Woytek, źródło: Legionisci.com

O godzinie 16:30 spod teatru Buffo kibice Legii wyruszyli w kierunku stadionu. W asyście flag, rac i ze śpiewem na ustach ok. 2 tysiące fanów przemaszerowało ulicą Rozbrat. Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Bandyta - 15.04.2019 / 08:56, *.centertel.pl

Mam nadzieję, że z gościem co spadł z filaru wszystko ok. Pozdro ziomek jak to czytasz!

odpowiedz
DawidL - 15.04.2019 / 07:43, *.play-internet.pl

Ja nie rozumiem czy niektórzy nie potrafią tych 20 minut wytrzymać bez piwa .No kurde psy tylko czekały na byle pretekst żeby kogoś zawinąć (L)

odpowiedz
Co boli ? - 14.04.2019 / 23:47, *.chello.pl

Wstyd !!! Redakcjo wstyd nie przemarsz !!! Panowie policjanci zadowoleni ...

odpowiedz
FWK - 14.04.2019 / 14:19, *.play-internet.pl

Przemarsz ze stadionu na starowke podczas swietowania kolejnego mistrzostwa to bedzie wydarzenie!!!

odpowiedz
Arek - 14.04.2019 / 01:04, *.tpnet.pl

Wszystko fajnie, tylko te psy.

odpowiedz
LWL - 13.04.2019 / 22:05, *.tpnet.pl

Za maly udzial Kibicow w przemarszu ! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 13.04.2019 / 21:51, *.tpnet.pl

Pieknie to wygladalo ! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 13.04.2019 / 21:51, *.tpnet.pl

Pieknie to wygladalo ! "L" !!!

odpowiedz
News⚽️Legia - 13.04.2019 / 21:33, *.70.58

Tylko 2tyś kibicòw Legii ,porażka Miasta Stołecznego Warszawy I zarzádu z Prezesem razem wstyd!Brawo!dla tych 2tyś!

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 13.04.2019 / 19:04, *.netfala.pl

poooosz(L)iii

odpowiedz
Koniec snu o Mistrzostwie - 13.04.2019 / 18:52, *.vectranet.pl

To smutne ale to ostatni przemarsz.13 kwietnia przegraliśmy Mistrzostwo.Powodzenia za rok

odpowiedz
Barczi - 13.04.2019 / 19:33, *.chello.pl

@Koniec snu o Mistrzostwie:
Won w k6 !

odpowiedz
Lemiesz Grochów - 13.04.2019 / 20:29, *.centertel.pl

@Koniec snu o Mistrzostwie:
Baranie komentarz.

odpowiedz
S. - 13.04.2019 / 21:25, *.net.pl

@Koniec snu o Mistrzostwie: Kibicu Lechii-My o tym wiemy.Nie przejmuj się-Zawsze Legia Mistrz.PamiętaMY jak stokowiec miał ratować polonię.Uciekł jak szczur.Ale to wasz problem.zobaczysz w maju.

odpowiedz
Sochaczew od zawsze z Legią - 13.04.2019 / 17:33, *.tpnet.pl

Fajna kibicowska incjatywa !

odpowiedz