fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wieteska: Przed nami siedem finałów

Fumen i Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Od początku mecz cała drużyna czuła się dobrze na boisku. Straciliśmy co prawda gola, ale chcieliśmy od razu odwrócić wynik. Stwarzaliśmy sobie okazje i dobrze, że po przerwie udało nam się zdobyć trzy bramki i wygrać. Po straconym golu trzeba było o tym niepowodzeniu szybko zapomnieć. Przejęliśmy kontrolę nad meczem i częściej byliśmy przy piłce. Dobrze zagraliśmy pod względem taktycznym. Konstruowanie akcji wyglądało na niezłym poziomie i dobrze byłoby, gdyby tak zostało - powiedział po meczu Mateusz Wieteska.

- Trener Vuković dał nam kilka wskazówek w przerwie. Szybko udało nam się zrealizować jego założenia i strzelić gola. Potem już szybko poszło. Szczerze mówiąc, to nie wiedziałem jaki jest wynik w Krakowie. Musimy skupiać się na sobie, a nie patrzeć na innych. Jeżeli będziemy wygrywać, to pierwsze miejsce w końcu będzie nasze. W każdym spotkaniu staramy się grać tak, jak nakazuje nam trener. To, że teraz gramy lepiej niż za Sa Pinto może mieć związane z luzem, który został nam dany. Dostaliśmy na boisku więcej swobody w rozgrywaniu akcji. Potrafimy więcej ryzykować, nie boimy się stracić piłki, a nawet jeżeli to się stanie, to od razu każdy walczy, aby ją odzyskać. Jeśli o mnie chodzi, to uważam, że do poprawy jest wyprowadzanie piłki. Szczególnie widać to było w drugiej połowie.

- Układ meczów na pewno nie jest po naszej stronie. Jedziemy na trzy trudne wyjazdy, ale zawsze trzeba zagrać na sto procent. Zarówno w Gdańsku jak i w Poznaniu będziemy walczyć o trzy punkty. Jest przed nami siedem finałów, które musimy wygrać. Bardzo chcemy być wreszcie na pierwszym miejscu, co pokazujemy na boisku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
WETERAN - 14.04.2019 / 19:20, *.chello.pl

@Antywieteska: Zapewne masz wybitne osiągnięcia w czymkolwiek, a największe w hejcie internetowym.

odpowiedz
Beto - 14.04.2019 / 11:40, *.centertel.pl

Przestań opowiadać frazesy, skup się na grze

odpowiedz
CWKSiak - 14.04.2019 / 08:27, *.icpnet.pl

Jeśli będziesz skoncentrowany w obronie przez cały mecz to jest szansa na dobre wyniki.

odpowiedz
Antyberg - 14.04.2019 / 07:53, *.centertel.pl

@Antywieteska: z Ciebie jeszcze większe, wypad na stronę kuchenek i tam chwal gwiazdy poznańskie!

odpowiedz
Anty Antywieteska - 14.04.2019 / 07:20, *.t-mobile.pl

@Antywieteska: Powiedz mu to w twarz kozaku

odpowiedz
LGZ - 13.04.2019 / 23:09, *.tpnet.pl

Powodzenia w rundzie finalowej !

odpowiedz
LWL - 13.04.2019 / 23:03, *.tpnet.pl

Poziom gry musi byc lepszy bo zaangazowanie widac zeby wygrac te finaly ! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 13.04.2019 / 22:58, *.tpnet.pl

W rundzie finalowej nie ogladamy sie na nikogo tylko gramy swoje ! "L"!!!

odpowiedz
Antywieteska - 13.04.2019 / 22:57, *.t-mobile.pl

Totalne drewno z ciebie

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.