Domagoj Antolić, Michał Kucharczyk, Sebastian Szymański - fot. Piotr Galas / Legionisci.com

Antolić: Nie poddawaliśmy się

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Dobrze rozpoczęliśmy to spotkanie, mieliśmy kilka dogodnych okazji, aby zdobyć bramkę. Trafiliśmy w słupek oraz poprzeczkę. To nasz rywal otworzył wynik, jednak nie poddawaliśmy się i napieraliśmy coraz mocniej. Zasłużyliśmy na tę wygraną – powiedział po meczu z Pogonią Domagoj Antolić.

- W szatni po pierwszej połowie było spokojnie. Wiedzieliśmy, że mieliśmy swoje okazje i możemy odwrócić losy meczu. Nasza forma z meczu na mecz jest coraz wyższa.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Juri - 14.04.2019 / 14:05, *.centertel.pl

Widzi grę i dobrze spełnia założenia taktyczne.
Nie on jest od strzelania goli,Kulenović,Niezgoda są od tego.

odpowiedz
Sochaczew od zawsze z Legią - 14.04.2019 / 13:10, *.tpnet.pl

Nasza Legia to zdecydowanie za wysokie progi dla Antolicia.
Chorwat nic nie wnosi do drużyny. Jak przebywa na boisku to Legia gra w osłabieniu (10 legionistów).
On miałby problemy nawet w Legii II.
To jeden z kilku zawodników, którzy muszą opuścić klub. Legia nie może ściągać takiego szrotu.

odpowiedz
Rafa(L)81 - 14.04.2019 / 09:58, *.chello.pl

Najgorszy zawodnik Legii. Popatrzeć na niego przez dowolne 5 minut i odrazu widzi się jak biega (w sumie to truchta) z lewa do prawa zero presingu na zawodnika drużyny przeciwnej, brak agresji w odbiorze. Tak człapie to w środku to z lewej strony to z prawej to coś wróci do obrony ale w sumie to tak naprawdę nic nie robi

odpowiedz
LWL - 13.04.2019 / 23:11, *.tpnet.pl

Poziom gry musi byc lepszy z meczu na mecz ! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 13.04.2019 / 23:01, *.tpnet.pl

I taktrzeba grac ! "L" !!!

odpowiedz