Aleksandra Jarmolińska - fot. strzelectwo-legia.pl
REKLAMA

Jarmolińska wywalczyła kwalifikację olimpijską!

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Aleksandra Jarmolińska z sekcji strzeleckiej Legii, wywalczyła kwalifikację na Igrzyska Olimpijskie w Tokio! Legionistka podczas ISSF World Cup Shotgun w Al Ain w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, zajęła 5. miejsce w konkurencji skeet. Ten wynik w zawodach Pucharu Świata zapewnił legionistce start na Igrzyskach Olimpijskich w przyszłym roku. Wcześniej kwalifikację olimpijską wywalczył inny zawodnik strzeleckiej Legii - Tomasz Bartnik, który występ w Tokio zapewnił sobie już w 2018 roku, zdobywając złoty medal na Mistrzostwach Świata.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.