Michał Probierz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Probierz: Porażkę trzeba przyjąć z pokorą

Mishka, źródło: Legionisci.com

Michał Probierz (trener Cracovii): Bardzo boli ta porażka w 94. minucie. Nie tak to sobie wyobrażaliśmy. Karny był, z tym nie można dyskutować. Czasem o wyniku decyduje brak doświadczenia. Nie wykorzystaliśmy szans, jakie mieliśmy w pierwszej połowie, było kilka kontr, ale nie udało nam się z nich strzelić bramki. Widać było, że Legia to zupełnie inny zespół, częściej operowali piłką.

W przerwie musieliśmy dokonać zmiany, bo Piszczek złamał nos, co też nam nie pomogło. Mieliśmy dużo strat w drugiej linii, w zasadzie sami napędziliśmy Legię. Zabrakło nam cwaniactwa, żeby chociaż dowieźć remis do końca meczu. Szukaliśmy jeszcze jakiegoś stałego fragmentu, który by mógł zmienić losy spotkania. Było dużo walki, dużo agresji. Porażkę trzeba przyjąć z pokorą.

Życzę wszystkim wesołych i pogodnych świąt.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
M.B - 22.04.2019 / 09:17, *.play-internet.pl

Trener Michał Probierz zaczyna przygotowania do bycia kandydatem na stanowisko trenera Legii Warszawa. Warunek Legia zdobywa Mistrza Polski,Cracovia zajmuje 6-7 miejsce,klauzura w umowie z Prezesem Mioduskim 1 mln euro za zwolnienie przed upływem kontaktu.

odpowiedz
wwy - 21.04.2019 / 22:53, *.it4polska.com

jego wypowiedzi wynikały z wypowiedzi trenerów Legii... moje zdanie... nie znam człowieka więc nie mogę jaki jest... nie znam typa!

odpowiedz
News⚽️Legia - 21.04.2019 / 20:40, *.200.58

poprostu wszyscy odetchneli że nie ma już kśiéciunia z Portuguse ,I normalność życzliwa wróciła...

odpowiedz
Arek - 21.04.2019 / 15:15, *.tpnet.pl

Ostatnimi czasy Probierz mnie zadziwia. Swoimi wypowiedziami.

odpowiedz
NAS - 22.04.2019 / 07:41, *.centertel.pl

@Arek mnie też

odpowiedz
Lukas357jna - 21.04.2019 / 10:39, *.centertel.pl

Pierwszy raz gość powiedział coś z sensem. Chyba dorósł do bycia trenerem przez duże T.

odpowiedz
olew - 21.04.2019 / 08:27, *.vectranet.pl

fajny meczyk, ładnie graliśmy, b.słaby sędzia , no i te ich sztuczki ..."powiatowe", dlatego nie lubię Probierza

odpowiedz
PLBBOY - 21.04.2019 / 08:19, *.227.22

Kurde, ale wy jesteście mściwi. Dajcie już na luz z tym Probiezem.

odpowiedz
W(L) - 21.04.2019 / 07:32, *.chello.pl

Whiskacz i pokora,no proszę ?????????

odpowiedz
Mok - 21.04.2019 / 05:40, *.chello.pl

Z wielką radością życzę ci pało sękatego kutonga w kitnioku i do tego hemorojdów warszawskich!!! Eb się w cały łeb po same zajady!!!

odpowiedz
eM(L) - 23.04.2019 / 09:57, *.orange.pl

@Mok: O co ci chłopczyku chodzi? Czy Admin nie mógłby takiego chłamu usuwać?

odpowiedz
dejne3 - 21.04.2019 / 05:33, *.plus.pl

Alkomat przemówił ludzkim głosem, wreszcie odrobina pokory z jego strony

odpowiedz
Marcinkowski - 21.04.2019 / 00:48, *.tpnet.pl

Wuj ci w perskie oko probierz hanysie

odpowiedz
L - 21.04.2019 / 00:47, *.tpnet.pl

Ktoś mi powie dlaczego carcovia probierza jest chwalona przez "ekspertów". Ja dzis widziałem cracovie która jest nastawiona na fizyczną walkę, bieganie i wymuszone faule. Nie było w tym w ogole gry w piłkę. Za co więc ten zespół jest chwalony?

odpowiedz
FWK - 21.04.2019 / 00:12, *.play-internet.pl

Wiec nie tylko ja mam wrazenie ze pan m.p. zmiana o 360 stopni. Czy to za sprawa Ricardo sa Pinto czy chodzi o to ze Legia po sezonie bedzie szukala treneiro? Panie Probierz zdrowych swiat bo dzieki temu zwyciestwu dla nas swieta sa rowniez wesole

odpowiedz
dresik.vip - 21.04.2019 / 01:26, *.meteor.ie

@FWK: matematyka się kłania.

odpowiedz
matematyk - 21.04.2019 / 15:49, *.elartnet.pl

@FWK: Chodziło się na wagary, co?

odpowiedz
Przemek - 21.04.2019 / 00:07, *.amazonaws.com

Trenerów już mamy. To udany i zgrany tandem. Jedzie. Nie zacina się. Czuja szatnie. Życzę im mistrza jako trenerom. Jako pilkarze już je z Legia mieli. Wyciągają Legie z głębokiego doła.
Szacunek. Zdrowych pogodnych Świąt

odpowiedz
Antyberg - 20.04.2019 / 23:59, *.centertel.pl

Wracaj do Krakowa i do swojego Filipiaka! Aha i pier.... dolnij sobie whisky, ha ha! Taktyka Twoja na dzisiejszy mecz to aby wywieść remis, a jak będzie cud to może się i wygra -żenada!

odpowiedz
Tomek - 20.04.2019 / 23:43, *.chello.pl

Loczek - czasami nie waż się go zatrudniać w Legii . Cofniemy się w rozwoju

odpowiedz
Dariusz 16 - 21.04.2019 / 00:01, *.centertel.pl

@Tomek: Popieram w 100%!

odpowiedz
dino - 21.04.2019 / 12:36, *.vtelecom.pl

@Tomek:
Spoko będzie Berg albo jakiś inny Jozako/Pinto

odpowiedz
LWL - 20.04.2019 / 23:29, *.tpnet.pl

Zaden Probierz ! "L" !!!

odpowiedz
Probierz w Legii - 20.04.2019 / 23:24, *.tpnet.pl

Patrząc na jego wypowiedzi przed i po meczu, pogawędki i uśmieszki z Mioduskim przed meczem to wygląda na to że Probierz będzie następcą Vuko...

odpowiedz
Wolfik - 20.04.2019 / 23:31, *.mm.pl

@Probierz w Legii: Rany boskie....jeszcze tego by brakowało.

odpowiedz
Ździch - 22.04.2019 / 20:29, *.net.pl

@Wolfik: Szopen mu raczej stołka wiceprezesa i pełnej władzy nad transferami nie da, więc chyba nie ma się czego bać.

odpowiedz
Hoh - 20.04.2019 / 23:15, *.chello.pl

Hahaha Probierzyku i tak nie dostaniesz posady w Legii. Już w przeszłości nagadałeś na Legię tyle głupot, że nic tego nie zmieni.

odpowiedz
Szef - 20.04.2019 / 23:14, *.unitymediagroup.de

Dziwna ta jego pokora.. czyżby dostał propozycję prowadzenia Legii?

odpowiedz
Mundial w Rosji - 20.04.2019 / 23:11, *.orange.pl

Probierz zgadza się z karnym? Coś nowego

odpowiedz
Hiszpan - 20.04.2019 / 23:09, *.play-internet.pl

Od 60 minuty przestaliście symulanci grać w piłkę.

odpowiedz
Matt - 20.04.2019 / 23:08, *.tpnet.pl

Szukali stałego fragmentu gry, który odmieni losy meczu i znaleźli.

odpowiedz
kowaL - 20.04.2019 / 23:08, *.vectranet.pl

Krótko i na temat, bez pierdzenia i kwękania! Wesołych Świąt!

odpowiedz