fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

W sobotę turniej rugby kobiet na Jelonkach

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Już w sobotę, 27 kwietnia od godziny 10:00 odbędzie się wielkie szósty turniej mistrzostw Polski rugby kobiet 7. Na boisku Świtu przy ul. Oświatowej 12 w Warszawie zagra 10 najlepszych drużyn z całej Polski. Organizatorem turnieju jest kobieca drużyna Legii Warszawa, zaś honorowy patronat nad turniejem objęła p. Urszula Kierzkowska Burmistrz Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.

Turniej rozpocznie się o godzinie 10:00. Wstęp na zawody jest darmowy! Pierwszą fazę rozgrywek turniejowych będą stanowiły mecze grupowe, zaś od około 14:00 planowane jest rozpoczęcie meczów finałowych.

- Dzięki silnemu wsparciu ze strony Województwa Mazowieckiego, Miasta Stołecznego Warszawy, jak również prywatnych sponsorów i partnerów, którzy podobnie jak same zawodniczki, upodobały sobie ten jakże widowiskowy sport, możemy po raz kolejny już gościć najlepsze drużyny z całej Polski. Gwarantujemy dużo emocji i wrażeń sportowych. Sponsorem Głównym Turnieju, bez którego wsparcia finansowego nie udałoby się całe przedsięwzięcie, jest firma ROBYG – deweloper prężnie działający na warszawskim rynku mieszkaniowym, z którym to sekcja żeńska rugbistek rozpoczęła współpracę trzy lata temu - zapraszają rugbisstki.

Prócz samego turnieju przewidziano wiele atrakcji głównie dla najmłodszych kibiców tj. pokazowe treningi rugby, piłki nożnej, wspólne zabawy, malowanie buziek, kolorowanki itp.

Po turnieju tradycyjnie odbędzie się tzw. „trzecia połowa”, gdzie będzie można osobiście pogratulować wszystkim zawodniczkom zapału do walki, zwycięstw, jak również poznać odpowiedzi na wszystkie pytania nurtujące kibiców tego fascynującego acz dopiero rozwijającego się w Polsce sportu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.