fot. Mishka / Legionisci.com

Antolić: Zasłużyliśmy na wygraną

Maciek Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Najważniejsze są zdobyte trzy punkty. Od początku wiedzieliśmy, że to nie będzie dla nas łatwe spotkanie. Stworzyliśmy kilka dobrych okazji do wyjścia na prowadzenie. Patrząc całościowo na ten mecz, wydaję mi się, że zasłużenie zwyciężyliśmy - mówi Antolić.

- Co do nieuznanego gola strzelonego przez Medeirosa to trudno mi powiedzieć, czy był tam spalony. Nie widziałem jeszcze tej sytuacji w powtórkach. Cieszymy się przede wszystkim z wygranej. Teraz myślimy już tylko o starciu z Lechem. Można powiedzieć, że będą to "Derby Polski". Z całą pewnością czekać nas będzie w trudne zadanie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
LWL - 22.04.2019 / 09:29, *.tpnet.pl

Zaden Widzew ! "L" !!!

odpowiedz
Misiek87 - 21.04.2019 / 23:43, *.centertel.pl

Derby Polski to Legia- Widzew i tyle w temacie

odpowiedz
LWL - 21.04.2019 / 20:02, *.tpnet.pl

P.Antolic: Ostatnie mecze sa dobre i to cieszy ! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 21.04.2019 / 20:00, *.tpnet.pl

Derby " RP" To sa mecze LEGIA - Gornik bo to sa zespoly ktore osiagaly najwyzsze trofea w kraju i graly
w europejskich rozgrywkach zachodzac wysoko a teraz zostala "LEGIA" tak jak derby Hiszpanii Barcelona - Real Madryt to zespoly ktore siegaja po najwyzsze trofea w kraju i na swiecie !

odpowiedz
LWL - 21.04.2019 / 19:37, *.tpnet.pl

P.Antolic: Z cala pewnoscia ! Pozdrawiam !! "L" !!!

odpowiedz
olew - 21.04.2019 / 16:27, *.vectranet.pl

co to się porobiło, Legia -Górnik to jest mecz !!! z Lechem to jest taka potyczka jak ze Śląskiem albo Cracovią , no meczyk, ważny jak każdy, trzeba wygrać, ale bez napinki , gdzie derby Polski ?!! brak szkoleń ideologicznych w naszej Legii , ale może to i dobrze

odpowiedz
Pacho - 21.04.2019 / 08:54, *.55.95

Jakie derby Polski? Klub bez tradycji i w zasadzie bez osiągnięć, a na dodatek hybryda tzw kuchenkorz.

odpowiedz
Bródno - 21.04.2019 / 09:26, *.chello.pl

@Pacho: 100% racji

odpowiedz
Jakie derby??? - 21.04.2019 / 14:19, *.play-internet.pl

@Pacho: derby to pojedynek drużyn z jednego miasta lub regionu.

odpowiedz
Antyberg - 21.04.2019 / 00:04, *.centertel.pl

Dobry mecz dziś zagrałeś Domagoj,aby tak dalej!

odpowiedz