Emilia Bielawska, Natalia Raczyńska i Barbara Twarowska

Legia druga podczas 32. Budapeszt Cup

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Młodzi judocy Legii (U-15) z bardzo dobrej strony pokazali się podczas międzynarodowych zawodów Budapest Cup. W klasyfikacji klubowej, Legia zajęła drugie miejsce spośród 148 klubów z całego świata. Złoty i srebrny medal wywalczyła Emilia Bielawska, złoto Natalia Raczyńska, srebro Maja Bielska, a brąz Barbara Twarowska. Natalia Raczyńska rywalizację zakończyła na miejscu piątym.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
MKK - 09.05.2019 / 09:46, *.187.4

Gratulacje dziewczyny! Mam nadzieję, że mój syn chociaż w połowie będzie tak dobry jak Wy:)

odpowiedz
Legia wa(L)cząca do końca - 07.05.2019 / 08:25, *.mm.pl

Brawo brawo!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.