Legionisci.com
LEGIONISCI.COM

Z Argentyny dla Legia LIVE!

środa, 23 lipca 2003 17:34
Szmiciu

Lider argentyńskiej sceny sportowo-internetowej Leonardo Benitez udzielił nam krótkiej wypowiedzi odnośnie Manuela Garcii. Poniżej można przeczytać całą charakterystykę Garcii:


"Manuel Garcia jako bardzo młody zawodnik zadebiutował w utytułowanym Racingu Buenos Aires. Miało to miejsce w wygranym przez Racing meczu z Union de Sta. Fe., który zakończył się wynikiem 6:0, a ostatnią bramkę zdobył właśnie Garcia. Na treningach gracz ten imponował mi szczególnie techniką i świetnym wyczuciem gry. Jak do tej pory jest to jednak zawodnik niespełniony. Posiada możliwości, ale chyba zabrakło mu charakteru, aby powalczyć o miejsce w składzie Racingu. Mimo wszystko bardzo cenię tego zawodnika."

Podaj ten news dalej: