Legijne Bielany na meczu Legii z Treflem Sopot - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Bielany zwyciężyły w III edycji Ultra Dzielnicy

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legijne Bielany z dwuczęściową choreografią "Skończyły się żarty, Bielany rozdają karty", zwyciężyły w trzeciej edycji "Ultra Dzielnicy" na meczach koszykarskiej Legii. Wszystkie prezentacje zostały przygotowane na meczach naszej drużyny w hali na Bemowie w roku 2019. Na podium znaleźli się także legioniści z Garwolina i Ochoty. "Dla zwycięskiej ekipy przygotowana będzie nagroda, ale o niej dowiecie się w późniejszym czasie" - informują Sekcyjni Fanatycy, którzy po raz kolejny organizowali i koordynowali akcję.

To drugi triumf legionistów z Bielan w "Ultra Dzielnicy" - zwyciężyli w niej także przed rokiem. W pierwszej edycji triumfowało legijne Powiśle.

W trzeciej edycji Ultra Dzielnicy wzięło udział pięć ekip. Końcowe wyniki, na podstawie głosowania fanów na Forum Kibiców Legii prezentują się następująco:

1. Bielany 642. Garwolin 33


3. Ochota 30

4. Dęblin 29
5. Legionowo 12


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
wielgosz adam - 19.06.2019 / 08:31, *.com.pl

Mnie najbardziej,podobała się oprawa meczu w wykonaniu kibiców z Garwolina , a szczególnie hasło przewodnie / jeden za wszystkich , wszyscy za jednego / starych Legionistów.

odpowiedz
Kris - 16.05.2019 / 09:01, *.chello.pl

Bielany konkretnie, estetycznie, nie dziwne że wygrali

odpowiedz
ULTRA DZIELNICA - 15.05.2019 / 16:34, *.com.pl

Dla wszystkich brawa!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.