REKLAMA

Dzień Dziecka na Legii

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Jak co roku, na stadionie Legii odbędzie się impreza z okazji Dnia Dziecka. Tym razem świętowanie potrwa dwa dni - Legia organizuje imprezę pod nazwą Kids Fest, we współpracy z kanałem Nickelodeon (2 czerwca) oraz Święto Łazienkowskiej (1 czerwca).

Święto Łazienkowskiej:
To wielki, rodzinny piknik, organizowany przez Legię Warszawa, Fundację Legii oraz Fundację Legia Soccer Schools. Dla uczestników zostało przygotowanych moc atrakcji. Jedną z nich jest uroczysty trening zawodniczek oraz zawodników z Legia Soccer Schools na płycie głównej stadionu. Nie zabraknie też aktywności kulturalnych i edukacyjnych. Wstęp jest bezpłatny, a wydarzenie jest otwarte dla wszystkich.

Na uczestników czekają m.in.:
- Taneczne i muzyczne występy;
- Możliwość zwiedzenia autokaru drużyny Legii Warszawa;
- Animacje i warsztaty dla dzieci – strefy sportowe i edukacyjne;
- Stanowiska sekcji sportowych Legii Warszawa, m.in. koszykówki, tenisa i rugby;
- Charytatywna loteria fantowa przygotowana przez Fundację Legii;
- Foodtrucki.

W Skyboxie zlokalizowana będzie strefa edukacyjna przygotowana w oparciu o programy realizowane przez Fundację Legii we współpracy z Fundacją Katalyst Education. Dodatkowo stoiska z animacjami będą wystawiać fundacje i stowarzyszenia, z którymi na co dzień współpracuje Fundacja Legii.

1 czerwca g. 08:30-18:00
wstęp wolny


Kids Fest
Na dzieci czekać będzie moc atrakcji i bohaterowie ulubionych kreskówek – SpongeBob Kanciastoporty, Marshall i Chase z „Psiego Patrolu”, Shimer i Shine, Dora i Diego oraz Miś Kazek. Postaci zaproszą dzieci do zabawy w laserowym tunelu, balansowania w parku linowym, śmiechu w gabinecie krzywych luster czy wyścigu cartingowego. Jednym z elementów imprezy będzie turniej piłkarski na głównej płycie stadionu, a także możliwość zwiedzenia oficjalnego autokaru, którym drużyna Legii podróżuje na mecze.

Bilety na to wydarzenie kosztują 10 zł. Posiadacze aktualnych kart kibica Legii Warszawa, posiadacze karnetów na sezon 2018/19, a także wychowankowie przedszkoli piłkarskich Legia Soccer School (LSS) i Akademii Legii Warszawa uprawnieni są do 50% zniżki.

Kup bilet na imprezę

Do zakupu biletu potrzebne jest podanie imienia, nazwiska, nr telefonu i adresu e-mail. Po zakupie bilet zostanie wysłany na wpisany adres e-mail oraz smsem na nr telefonu. Przy wejściu na stadion wystarczy pokazać w telefonie kod QR biletu, w przypadku biletów ulgowych również aktualną kartę kibica Legii Warszawa.

2 czerwca g. 11:00–18:00
cena biletu: 10 zł

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Ola - 01.06.2019 / 21:19, *.cyfrowypolsat.pl

Czy bilety można kupić na miejscu?

odpowiedz
Monika - 30.05.2019 / 14:59, *.play-internet.pl

Chcialam zapytac czy zakupione bilety trzeba wydrukowac na impreze????

odpowiedz
Paulinaa - 28.05.2019 / 12:30, *.centertel.pl

A czy bilet można kupić na miejscu ?

odpowiedz
LEGIA MISTRZ!!! - 17.05.2019 / 16:45, *.play-internet.pl

Ale qrwa pijar.
Żenada po całości...

odpowiedz
ap - 21.05.2019 / 10:54, *.vectranet.pl

@LEGIA MISTRZ!!!: przecież to na Fundację Legii - dla dzieci i niepełnosprawnych, na serio 5-10 zł to nie majątek. Ale przecież najlepiej to wszystko dać za free,

odpowiedz
Paulinaa - 28.05.2019 / 12:35, *.centertel.pl

@ap: czy bilety można kupić też na miejscu czy tylko przez internet ?

odpowiedz
Beniek - 17.05.2019 / 10:46, *.plus.pl

Jakim trzeba być lujem żeby okrada dzieciaki z ich pieniędzy!!! Won z Legii łachudro!

odpowiedz
MIODUL WONT! - 17.05.2019 / 08:29, *.chello.pl

Miodulski wstyd, dzieci okradać, kompromitacja!!!
MIODULSKI MUSI ODEJSĆ !!!

odpowiedz
miron - 17.05.2019 / 01:27, *.play-internet.pl

Haha loczku ogarnij się już nie wiesz skąd kasę brać???od dzieciaków??co jeszcze wymyślisz ciekawego może podwyżka biletów na przyszły sezon bo ponoć szykują się SUPER EXTRA TRANSFERY Eduardo II ,Philipsy czy następcy Vadisa czyli Pasquato??człowieku ty się nie nadajesz do tego biznesu może masz sukcesy zawodowe w corpo ale z piłką daj se spokój bo bedzie powtórka jak ze skisłą.

odpowiedz
Wielkie KS PIASECZNO - 16.05.2019 / 23:08, *.play-internet.pl

Ja wszystko rozumiem, ale wyciąganie jasybod dzieci to już kompromitacja.... WSTYD LOCZEK WSTYD

odpowiedz
Kaniel - 16.05.2019 / 22:55, *.chello.pl

Słabo trochę z tymi biletami.

odpowiedz
Ursus - 16.05.2019 / 17:16, *.centertel.pl

Pieniądze od dzieciaków brać
WSTYD!!!

odpowiedz
Sss - 16.05.2019 / 17:04, *.chello.pl

Żenady klubowej ciąg dalszy, dzieciaki mają płacić za imprezę z okazji dnia dziecka....żenada żenada i jeszcze raz żenada

odpowiedz
Xyz - 16.05.2019 / 16:39, *.chello.pl

Loczek powinieneś się wstydzić!!!!
Na biletach na zagłębie nie udało się więcej zarobić to chcesz zarabiać na dzieciach!!!
Słabe to jest

odpowiedz
Antyzygo - 16.05.2019 / 15:50, *.vectranet.pl

Dzień dziecka za pieniądze?! Wstyd!

odpowiedz
Paszczyszyn - 16.05.2019 / 15:19, *.t-mobile.pl

Niezła ta dziura budżetowa,skoro dzieciaki muszą kupić bilety. A na piasta wpuścili 5000 za darmo.

odpowiedz