fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia zaprasza na Noc Muzeów

Fumen, źródło: Legionisci.com

Już jutro cała Warszawa będzie świętować Noc Muzeów. Dzięki temu, kolejny raz będzie można zgłębić tajemnice i poznać historię Legii Warszawa. Na odwiedzających stadion przy Łazienkowskiej czeka wiele atrakcji m.in. unikatowa wystawa poświęcona śp. Kazimierzowi Deynie, a także ekspozycja z okazji 90-lecia sekcji koszykówki.

Ponadto, do dyspozycji zwiedzających będzie ekspozycja stała, na którą składają się liczne medale, puchary, koszulki, proporczyki, a także wiele rozmaitych pamiątek związanych z legendami naszego klubu oraz historycznymi wydarzeniami.

Każdy kto zawita do muzeum Legii otrzyma pamiątkowy folder poświęcony największemu piłkarzowi w historii polskiego futbolu, Kazimierzowi Deynie.

Odwiedź stadion Legii w Noc Muzeów
Godziny otwarcia: 19:00 (sobota) - 1:00 (niedziela)
Dojazd: bezpłatny autobus linii J (początek trasy na pl. Defilad)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Xyz - 18.05.2019 / 09:09, *.chello.pl

@Luk: Mordeczko masz rację to była złośliwość... Doskonale zdaję sobie sprawę że noc muzeów jest zawsze za darmo dodam że dzień dziecka też był darmowy...

Bez odbioru

odpowiedz
Luk - 18.05.2019 / 08:46, *.co.th

Do xyz
Deklu noc muzeów jest co do zasady darmowa,więc wal się na ryj z tymi złośliwościami.

odpowiedz
Xyz - 17.05.2019 / 22:51, *.chello.pl

Nie ma biletów na noc muzeów ????
Loczek co z tobą było zrobić przynajmniej po 5 PLN.....

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.