Tomasz Bartnik - fot. pzss.org.pl
REKLAMA

Wyniki legionistów w PŚ w Monachium

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Tomasz Bartnik nie awansował do finału zawodów Pucharu Świata w strzelectwie sportowym w Monachium. Legionista podczas zawodów w konkurencji Kdw3x40 zajął 14. miejsce z wynikiem 1179 punktów. Natomiast w konkurencji karabinu pneumatycznego, Bartnik był 44. z wynikiem 626 pkt., podczas gdy awans do czołowej ósemki dawał dopiero wynik 629,5 pkt. Maciej Wojtasiak w Kpn60 zajął miejsce 101. (na 144 startujących) z wynikiem 619,3 pkt.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.