Jakub Ojrzyński - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Ojrzyński odszedł do Liverpoolu

źródło: polsatsport.pl

Jakub Ojrzyński odszedł z Legii Warszawa do Liverpool FC. Odejście 16-letniego bramkarza, syna trenera Leszka Ojrzyńskiego, było pewne już od dłuższego czasu. Legia zarobi na transferze zawodnika ok. 300 tys. euro.

W Legii Ojrzyński występował głównie w juniorskiej drużynie, trenował (i niekiedy siadał na ławce w meczach ligowych) w drużynie rezerw, a czasami brał udział w treningach pierwszej drużyny.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
M3 - 07.06.2019 / 11:30, *.zus.pl

I dobrze dla jego rozwoju. Mam nadzieję, że Legia wyszkoliła go na tyle dobrze, że za jakieś cztery lata będzie w pierwszej jedenastce :)
Tylko Legia (L) !!!

odpowiedz
brasu - 06.06.2019 / 13:08, *.126.81

to jest wlasnie to! zastanawiaja sie co zrobic z 38 letnim malarzem, 36 letnim cierzniakiem, a mlodzi zdolni nie maja szans na gre. czy nie fajnie by wygladala pozycja bramkarza tak obsadzona? majecki, muzyk, ojrzynski, miszta?
nawet sprzedaz za jakis czas majeckiego nie byla by problemem. a za kazdego z nich moza by bylo przytulic kilka baniek.
milan juz pokazal ze mlody bramkarz moze bronic na najwyzszym poziomie!

odpowiedz
Bear - 06.06.2019 / 13:00, *.centertel.pl

Dobrze chłopak zrobił.
W Anglii będzie miał lepsze perspektywy rozwoju.

odpowiedz
Sim - 06.06.2019 / 12:42, *.eircom.net

Kazdy z was gamonie wybraly ta sama droge jak Ojrzynski wiec nie wiem nad czym tak sie spuszczacie.

odpowiedz
Ding - 06.06.2019 / 10:40, *.play-internet.pl

Kolejny ulokowany w (L) przez tatusia, jak Wandzel

odpowiedz
Gibon - 06.06.2019 / 10:50, *.centertel.pl

@Ding: A w jaki sposob stary ojezynski ulokowal syna w legii??Co on u nas pracuje ze ma plecy???A inna sprawa jaka jest wina miodka ze odszedl???Sam go sprzedal??W tym wieku dogaduja sie z opiekunami a nie z klubem.Kontrakt juniorski to co innego.A kontraktu zawodowego chyba nie da sie podpisac w tym wieku...Tak mi sie wydaje

odpowiedz
Simon - 06.06.2019 / 11:37, *.155.3

@Ding: Jakby był leszczowaty to Liverpool by się po niego nie zgłosił

odpowiedz
Abc - 06.06.2019 / 18:22, *.centertel.pl

@Gibon: zawodowy od 16 lat

odpowiedz
BIE(L)ANY - 06.06.2019 / 22:45, *.plus.pl

@Abc: w Anglii od 16 lat, u nas od 18.

odpowiedz
Marcin - 06.06.2019 / 09:52, *.151.5

Zrozumcie ze to jest decyzja zawodnika!!!W Anglii w wieku 16 lat może podpisać juz profesjonalny kontrakt i zarabiać 20 x wiecej niż w Polsce.Chce iśc śladami Szczęsnego.Mioduski nie miał tutaj nic do gadania.Dlatego to jest niesprawiedliwe że w Anglii moga podpisywac kontrakty od 16 lat(reszta europy od 18) i wyciagaja talenty kusząc ich duzymi zarobkami w tak mlodym wieku.Oczywiście UEFA Mafia nic nie widzi i nic z tym nie robi.

odpowiedz
tekken (L) - 06.06.2019 / 09:46, *.230.92

To,że pójdzie drogą Szczęsnego było do przewidzenia. Spoko są inni młodzi zdolni.
Gorzej, że brata Carlitosa przeoczyliśmy.

odpowiedz
Mlbets - 06.06.2019 / 09:40, *.centertel.pl

Przecież nie można handlować niepełnoletnimi zawodnikami. Tutaj klub nie ma nic do gadania i czy prezesem bylby loczek, bogus czy najlepszy, najwybitniejszy GM na świecie to i tak przychodzi taka drużyna, dogaduje się się rodzicami, płaci ekwiwalent i zabiera chłopaka. Taka kolej rzeczy. A sama kwota, jak za 16latka jest nawet spoko.

odpowiedz
olo - 06.06.2019 / 09:18, *.centertel.pl

Legia chyba dostała tylko ekwiwalent za zawodnika a decyzję o odejściu do innej ligi podejmował ojciec. Ni ma się co pieklić nie stać nas teraz na zatrzymywanie takich juniorów i chyba niewiele tutaj zależy od Mioduskiego.

odpowiedz
krasnal - 06.06.2019 / 09:13, *.orange.pl

Panie Mioduski uczy się pan

odpowiedz
Obcy - 06.06.2019 / 07:03, *.t-mobile.pl

Młody zorientował się,że w tym bałaganie wiele się nie nauczy. Nie ma się co dziwić. Wybrał drogę Szczęsnego. Wypada życzyć powodzenia. Dobre i parę groszy. Co obecnie nie jest oczywistością przy naszych działaczach.

odpowiedz
zorientowany - 06.06.2019 / 06:42, *.chello.pl

Spoko spoko mamy Ciećniaka.

odpowiedz
News⚽️Poland - 06.06.2019 / 01:29, *.242.13

Decyzje!pana Mioduskiego !to jak strzelanie sobie każdego dnia w kolano,nawet inni kibice w Polsce sá takiego samego zdania że bardziej szkodzi niż pomaga...,90% internautòw uważa że pan Mioduski idzie złá drogà!Panie Boże chroń Legie !

odpowiedz
Macko - 05.06.2019 / 23:16, *.t-mobile.pl

Szkoda, bo za chwile sprzedadza Majeckiego, Malarz odejdzie i zrobi sie krótko z bramkarzami.

odpowiedz
tomek - 06.06.2019 / 08:28, *.warszawa.pl

@Macko: spoko, powiesimy w bramce ręcznik, i tak wyjmie więcej niż Cierzniak

odpowiedz
Wawa (L) - 05.06.2019 / 23:09, *.play-internet.pl

Nosz qwa...
miodousty tak cię przygniotło że "dzieci " sprzedajesz.
Quo Vadis LEGIOooooo!!!

odpowiedz
Balde - 06.06.2019 / 05:35, *.178.78

@Wawa (L):
Może za nim znów po kimś pojedziesz upewnisz się czy słusznie? Słyszałeś kiedyś o kontrakcie juniorskim?

odpowiedz
(L) - 06.06.2019 / 07:07, *.play-internet.pl

@Balde: a co kontraktu juniorskiego nie idzie zamienic na zwykły kontrakt?
Zaproponowac kase na odpowienim poziomie mozliwosc rozwoju trening z pierwsza druzyna, przygotowanie piłkarza do gry w pierwszej drużynie i gdy za rok czy dwa odejdzie Majecki i nie bedzie kim znowu grac to odrazu pyk do pierwszego skladu i znowu 2/3 lata problem z glowy z bramkarzem i potem sprzedac jak bedzie mial 21 lat za 5 mil a nie kur** za 300 tys....
Szkoda słow lepiej do turcji latac i szukac jakieś wynalazki i budować osroki szkoleniowe jak i tak sie z nich nie bedzie korzystać.

Droga donikąd....

odpowiedz
Jasio - 06.06.2019 / 07:30, *.55.110

@(L): nie idzie.

odpowiedz
Gogo - 05.06.2019 / 22:59, *.onvol.net

Teraz już widzicie, gdzie trafiają młodzi, zdolni Polacy z elką w sercu jak tylko ledwo odrosną od ziemi.

odpowiedz
oLaf - 05.06.2019 / 22:54, *.vectranet.pl

no to zrobiliśmy "deal stulecia" !!! : O

odpowiedz