fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

W weekend baraż z KSZO o utrzymanie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższy weekend piłkarze wodni Legii rozegrają dwumecz, który zdecyduje o utrzymaniu w najwyższej klasie rozgrywkowej waterpolo. Legia Warszawa - szósty zespół zakończonego sezonu 2018/19 ekstraklasy zagra z najlepszą drużyną I ligi - KSZO Ostrowiec. Pierwsze spotkanie rozegrane zostanie w sobotę, 15 czerwca o godzinie 21:20, drugi mecz dzień później o 10:45. Oba mecze odbędą się na basenie przy ulicy Potockiej 1 na warszawskim Żoliborzu.
Przed rokiem barażową rywalizację w formie dwumeczu o ekstraklasę wygrał zespół I-ligowy - Alfa Gorzów, która pokonała łódzkiego Neptuna.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.