Łukasz Gutkowski - fot. Krzysztof Kuruc
REKLAMA

Gutkowski 21. na ME U-21

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Łukasz Gutkowski zajął 21. miejsce na Mistrzostwach Europy do lat 22 w pięcioboju nowoczesnym, które odbyły się w Drzonkowie. Legionista najlepiej wypadł w szermierce (5. miejsce) oraz w biegu ze strzelaniem (7), ale o niskiej pozycji w końcowej klasyfikacji zdecydowały wyniki w jeździectwie (32) i pływaniu (21).
W sztafecie męskiej, w parze z Kamilem Kasperczakiem zajęli 6. miejsce, a przed ostatnią konkurencją zajmowali jeszcze medalową pozycję.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Sportowiec - 13.06.2019 / 09:19, *.orange.pl

Naprawdę bardzo słabo. Powinien się zastanowić czy dalej kontynuować karierę, ponieważ taki wynik kompletnie nic nie daje. Jeżeli całe życie ma być tak słabo to lepiej zając sie czymś innym.

odpowiedz
magoo - 09.06.2019 / 20:31, *.chello.pl

Walczyć, trenować...
Powodzenia !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.