fot. Hugollek / Legionisci.com

Legia Warszawa 16-9 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W pierwszym meczu barażowym o utrzymanie w ekstraklasie piłki wodnej Legia Warszawa pokonała KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 16-9. Drugie spotkanie odbędzie się w niedzielę o godzinie 10:45 na basenie przy ul. Potockiej w Warszawie. Wstęp wolny - zapraszamy!

Piłka wodna: Legia Warszawa 16-9 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Kwarty: 4-4, 6-1, 4-1, 2-3

Legia: Adam Oleksów (bramkarz) - Jan Oleksów 4, Durjasz 3, Fedoruk 3, Igor Piecuch 3, Kozera 1, Ślusarczyk 1, Targowski 1, Brzeski, Chełchowski, Madej, Pękul.
trener: Adam Oleksów.

KSZO: Krawczyk (bramkarz) - Ozga 3, Kochański 2, Iwołą 1, Krakowiak 1, Kotaś 1, Walesić 1, Kamiński, Nadbrzuchowski, Nawodziński, Nochelski, Pietrzyk.
trener: Robert Serwin

Widzów: 70


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Rafał Prg. Płn. - 15.06.2019 / 23:32, *.t-mobile.pl

Brawo! Wreszcie wygrana i to całkiem wyraźna. Oby w rewanżu było pododnie i w przyszłym sezonie znów Ekstraklasa :-)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.