Arkadiusz Malarz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bramkarz odchodzi z klubu

Malarz pożegnał się z Legią

Wiśnia, źródło: Legia.com, Legionisci.com

Zgodnie z pojawiającymi się od kilku tygodni informacjami, Arkadiusz Malarz odchodzi z Legii. W piątek bramkarz za pośrednictwem swojego konta na Twitterze podziękował wszystkim za dotychczasową współpracę, a następnie potwierdził to klub.

- Chciałem podziękować za te lata gry w moim klubie. Dziękuję, że pozwoliliście być częścią tego wspaniałego klubu. Dziękuję wszystkim ludziom związanym z Legią; pracownikom, trenerom i kolegom z drużyny, dziękuję trenerom i zawodnikom drugiej drużyny - napisał zawodnik w mediach społecznościowych.

Malarz trafił do Legii w lutym 2015 roku. Z tym klubem zdobył trzy mistrzostwa Polski oraz dwa puchary Polski. Po swoim przyjściu na Łazienkowską długo nie mógł wywalczyć sobie miejsca w wyjściowym składzie. Po odejściu Dusana Kuciaka wskoczył między słupki i przez długi czas był wyróżniającym się piłkarzem Legii. Miał olbrzymi udział w zdobyciu ostatniego mistrzostwa Polski. W sumie zagrał w 138 spotkaniach.

- Podjęliśmy decyzję o nieprzedłużaniu kontraktu z Arkiem, ale bardzo doceniamy nie tylko jego zasługi, ale i charakter oraz zaangażowanie, dlatego chcemy, aby dalej był częścią Legii, przekazywał swoją wiedzę młodym zawodnikom i budował przyszłość klubu. Rozumiemy jednak jego ambicję sportową i decyzję, że wciąż chce realizować się jako zawodnik. Szanujemy to, więc na dzisiaj dziękujemy za wszystko i życzymy mu powodzenia - mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski.

Statystyki Malarza w Legii

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (110)

+dodaj komentarz
legion83 - 18.06.2019 / 23:12, *.com.pl

Dzięki!

odpowiedz
Tomi - 17.06.2019 / 14:27, *.t-mobile.pl

Dzięki Arek!! Byłeś jednym z najlepszych bramkarzy w Legii. Powodzenia!!

odpowiedz
m4 - 17.06.2019 / 11:42, *.hexaoperator.com

Malario zapodaj jeszcze raz filmik jak sie cieszysz ze wyrzuciles SaPinto i ze Vuko to wasz czlowiek :D

hahaha...mam beke do dzis

odpowiedz
Kibic - 16.06.2019 / 12:27, *.com.pl

Dzięki Arek!

odpowiedz
Kop w KOD - 16.06.2019 / 12:13, *.vectranet.pl

Dzięki za wszystko. Powodzenia i do zobaczenia w Legii za jakiś czas.

odpowiedz
bolo - 16.06.2019 / 11:12, *.net.pl

Chciałbym się z Tobą kiedyś napić piwa. Oczywiście ja stawiam !!!!! Dzięki za wszystko . Powodzenia.

odpowiedz
LWGZ - 16.06.2019 / 10:29, *.tpnet.pl

A jak wpadly 4 gole z Wisla P. ?

odpowiedz
Guest - 16.06.2019 / 14:03, *.centertel.pl

@LWGZ: to się poszczałeś w majty

odpowiedz
Stary Chłop z Bielan - 16.06.2019 / 00:09, *.inetia.pl

Arek . To jest dobry moment ! Powodzenia we wszystkim

odpowiedz
Tylko Legia - 15.06.2019 / 23:58, *.plus.pl

Panie Arkadiuszu dziękujemy i powodzenia!!!

odpowiedz
Wojtas - 15.06.2019 / 23:48, *.centertel.pl

Dziekujemy Arku za cale serduchu ktore tu oddales. Szacunek na zawsze -)

odpowiedz
Damian - 15.06.2019 / 21:02, *.net.pl

Dzięki Arek za te lata, dawałes serducho w każdym meczu! Szkoda czytać te komentarze sezonowcow. Fajnie byłoby kiedyś przebić z Tobą pione! Powodzenia Arku graj i ciesz się każda chwila na boisku! PS. Rodzina najważniejsza! Piona

odpowiedz
Hgw - 15.06.2019 / 19:45, *.play-internet.pl

Ch.. z taką Legia pełna emerytów.

odpowiedz
matus007 - 15.06.2019 / 19:28, *.play-internet.pl

Arek Powodzenia !!! Cała Legia zawsze RAZEM!!!!

odpowiedz
Kasztelan - 15.06.2019 / 18:33, *.inetia.pl

Nauczka dla reszty piłkarzy - Nigdy nie grajcie przeciwko trenerowi prezesowi i kibicom !

odpowiedz
grzesiek - 15.06.2019 / 19:19, *.centertel.pl

@Kasztelan: Doładnie :)

odpowiedz
rafałek łezka łezka - 15.06.2019 / 20:59, *.inetia.pl

@Kasztelan: 100% racji

odpowiedz
bronek49 - 15.06.2019 / 18:01, *.chello.pl

dzięki AREK za wszystko co LEGIA osiągneła dzięki Tobie powodzenia

odpowiedz
GrzeLeg - 15.06.2019 / 17:25, *.virginm.net

Idź, graj i bądź szczęśliwym człowiekiem.

odpowiedz
RafaL - 15.06.2019 / 16:55, *.57.86

Dzieki Arek !!! Szacun i powodzenia !! L

odpowiedz
ZIBI - 15.06.2019 / 15:26, *.t-mobile.pl

Był czas że faktycznie dobrze bronił ale od dawna to już padają lub celowa słaba gra.

odpowiedz
Awiator - 15.06.2019 / 15:18, *.centertel.pl

Nara pajacu pozerze sciemniaczu tortowcu!!!

odpowiedz
MP(L)87 - 15.06.2019 / 17:28, *.virginm.net

@Awiator: dokladnie tak!

odpowiedz
to jest zadeklarowany polonuch - 15.06.2019 / 15:04, *.play-internet.pl

Nigdy nie powinno go być w Legii, to zadeklarowany polonuch. Jeszcze w czasach gry w Świcie nosił się jako fan KSP, no ale teraz to bożyszcze NSów, bo na oprawę dorzucił. Sprzedane ideały.

odpowiedz
Trójmiejski (L)egionista - 15.06.2019 / 17:33, *.play-internet.pl

@to jest zadeklarowany polonuch: może kiedyś był, ale się przerzucił na prawdziwą dumę stolicy - Legię Warszawa. Ma nawet dziarę (L) na ręce ;)

odpowiedz
Słabek - 15.06.2019 / 14:55, *.mm.pl

Dziękuję Panie Arkadiuszu, jeśli ktoś miałby być idolem dla młodych - to właśnie Pan. Charakter - tego brakuje w Legii, Pan go ma. Powodzenia!

odpowiedz
GL - 15.06.2019 / 13:57, *.tpnet.pl

Kto bedzie teraz bronil w bramce ?

odpowiedz
cyniek - 15.06.2019 / 13:56, *.vectranet.pl

rozumiem ze cos sie konczy w pewnym czasie ale nie rozumiem jednego jak mozna przedluzyc kontrakt z Cierzniakiem a zrezygnowac z Malarza raczej na odwrot powinno byc

odpowiedz
ktoś - 15.06.2019 / 14:26, *.centertel.pl

@cyniek:
Nie rozumiesz? Więc tak Cierzniak jak siada na ławce to akceptuje ten fakt i wspiera pierwszego bramkarza. Malarz biega płacze. Pomijam, że chyba nie pamiętasz jaką formę Malarz prezentował w tym sezonie (na początku jakbyś nie wiedział o czym napisałem). Jego czas się kończy, wieku nie oszuka. I nie piszcie nic o Borucu bo to nie ten poziom. Gdyby Malarz był na poziomie Artura to nie grałby w Legii.
Najlepsze są te płacze za piłkarzykami, szybko wszyscy zapomnieli jak przegrywali z amatorami. I nie ma to nic wspólnego z Mioduskim czy kimś innym. Z amatorami to sami powinni wygrywać mecze.
Malarz zbudował sobie wizerunek mega wielkiego kibica Legii, ale to było tylko pod publikę. W szatni już tak nie było.

odpowiedz
cyniek - 15.06.2019 / 16:48, *.vectranet.pl

@ktoś: tylko ze ta forme prezentowala cala druzyna

odpowiedz
Gienek - 15.06.2019 / 13:22, *.play-internet.pl

Dzięki Arku za dwa mistrzostwa. Szacunek na zawsze!

odpowiedz
prawdziwy kibic - 15.06.2019 / 13:14, *.virginm.net

nie rozumiem tego lultu Arka. Moim zdaniem jeden z najwiekszych pozerow jaki gral w Legii. Fakt duzo pomogl w zdobyciu ostatnich dwoch istrzostw ale ta jego gadka pod publiczke. to mnie bawila do lez. Wytatuowal sobie (L) jak zaczal grac w naszym klubie. Ciekawe czemu wczesniej tego nie zrobil. Pajacowania to nie lubie. I te jego KOZACKIE gadanie takim glosem don juana hehehe. Powodzenia Arku znajda sie tacy co Cie godnie zastapia dont worry... Yo

odpowiedz
prawdziwy kibic - 15.06.2019 / 13:15, *.virginm.net

@prawdziwy kibic: nie rozumiem tego kultu*

odpowiedz
Pawciu - 15.06.2019 / 12:48, *.play-internet.pl

Dziekuje z calego serca za kazdy jedrn mecz w bramce Legii i za charakter poza za nim. Powodzenia Arek !! :)

odpowiedz
Piotr - 15.06.2019 / 12:41, *.vodafone-ip.de

Arek wielkie dzięki za wszystkie mecze dla Legii. Jesteś kozak! Powodzenia w Płocku(być może), a potem ponownie w Legii jako trener w Akademii lub w dziale marketingu. Pozdro!

odpowiedz
Lesny Dziadek - 15.06.2019 / 11:16, *.play-internet.pl

Kolejne transfery beda, gdy ktos odejdzie albo...zakwalifikujemy sie do pucharow w grupie. W innym przypadku bedziemy sprzedawac kolejnych zawodnikow...

odpowiedz
SzB - 15.06.2019 / 10:57, *.pljtelecom.pl

Areczku, wielkie dzięki i szacunek dla Ciebie za wszystko co dałeś naszemu klubowi! Powodzenia dalej i obyś jeszcze wrócił uczyć młodzież!

odpowiedz
qwerty - 15.06.2019 / 10:33, *.kth.pl

Powodzenia !

odpowiedz
Lubliniak - 15.06.2019 / 09:41, *.play-internet.pl

Wielki szacun.

odpowiedz
Kibic - 15.06.2019 / 09:09, *.84.166

Dzięki Arek za grę dla Legii! Jeśli grałeś, byłeś mocnym punktem Legii. Wielka szkoda, że niezrozumiała decyzja Sa Pinto, który według mnie postawił na Cierzniaka, dla zasady, żeby pokazać, że tu rządzi i zrobi zmiany. Uważał, że z Arek z Cierzniakiem są równorzędnymi bramkarzami. Tymczasem Arek wielokrotnie pokazywał, że jest w stanie bronić strzały nie od obrony. W trakcie sezonu myślę, że wybroniłby kilka sytuacji kluczowych w meczu i uratował kilka punktów, które mogły decydować o mistrzostwie. Niestety Radek Cierzniak nie zabłysnął w sezonie po za może kilkoma meczami, zdarzały mu się błędy.

odpowiedz
(L) - 15.06.2019 / 08:28, *.play-internet.pl

Arek Malarz na zawsze już pozostanie jedną z Legend klubu!
To co zrobiłeś, ile wybronileś i jakim charakterem drużyny byłeś zawsze nigdy ci tego nie zapomnę!

Dzieki Arek za wszystko i wracaj niedlugo jako trener akademi !

odpowiedz
Ki - 15.06.2019 / 09:05, *.play-internet.pl

@(L): ochlon

odpowiedz
kermit - 15.06.2019 / 14:35, *.chello.pl

@(L): rozumiem, że to przez upały.

odpowiedz
mi - 16.06.2019 / 10:08, *.chello.pl

@(L): jaka legenda ? Legenda to Kazik, Pan Lucjan czy Król Artur. Nie obniżajmy tak poziomu ludzi, którzy naprawdę zapisali się w historii klubu.

odpowiedz
R - 15.06.2019 / 08:04, *.tpnet.pl

Szkoda tylko ze nie podziekowal kibicom....

odpowiedz
gutek - 15.06.2019 / 04:08, *.chello.pl

jest początek jest i koniec - taki jest żywot 38 letniego piłkarza-Wisła Płock to dobry kierunek

odpowiedz
L - 15.06.2019 / 03:33, *.play-internet.pl

Nigdy nie zapomnę tego jak wygrał nam mistrzostwo pomimo śmierci matki i teściowej. Areczku my kibice Legii nie zapomnimy co dla nas zrobiłeś.

odpowiedz
Rafał - 15.06.2019 / 00:55, *.chello.pl

Dzięki wielkie za wszystko!
Szacun!!!

odpowiedz
Kapsel135 - 15.06.2019 / 00:52, *.129.32

Q...wa dlaczego nie z nim tylko z tym drewnianym cierzniakiem. Cierzniak do skisłej won.

odpowiedz
Dingdong - 15.06.2019 / 07:15, *.224.231

@Kapsel135: Malarz moze wroci do Lecha albo na k6 - wszak juz tak byl....

odpowiedz
olew - 15.06.2019 / 00:20, *.vectranet.pl

dzięki za wszystko co Legii dałeś, takie jest życie grajka, mamy lepszych bramkarzy, ale wszystkiego dobrego !

odpowiedz
Szpilordzik - 15.06.2019 / 00:07, *.t-mobile.pl

Szkoda ze nie podziekowal kibicom co nie raz krzyczeli jego dane... Ale trudno: mam mieszane uczucie- z jednej strony bym chcial aby zostal a z drugiej nie...ale plus ze ma ambicje ze chce bronic nadal i to jest piekne, wroci i tak jako trener bramkarzy, lubie Arka za charyzme ale co sie dzialo w szatni nie raz to kazdy moze sie domyslec... Pozdro z Brzegu opolskiego

odpowiedz
(L)istek - 14.06.2019 / 23:04, *.play-internet.pl

Podziękował wszystkim z wyjątkiem kibiców?

odpowiedz
Mariusz - 14.06.2019 / 23:00, *.vectranet.pl

AREK WIELKIE DZIĘKI

odpowiedz
Rafał - 14.06.2019 / 22:32, *.play-internet.pl

No to trwa kolejny rozbiór Legii p. Mioduskiego nie wiem gdzie jako kibice obudzi y się jesienią, ale nawet średniego optymizmu nie czuję po tym co wyprawiaja teraz zarządzający klubem. Eh!!!

odpowiedz
Koke - 14.06.2019 / 22:35, *.224.231

@Rafał : nawet w lidze okregowej a i tak bedzie spoko.

odpowiedz
Brasu - 15.06.2019 / 08:44, *.vectranet.pl

@Rafał : dlaczego traktujesz to jako rozbior? Malarz ma juz swoje lata. Lepszy tez juz nie będzie. Klub zachowal sie fair - zaproponowali mi posade w klubie. Cierzniaka pewnie tez by odstrzelono gdyby nie fakt ze do konca nie jest pewna sytuacja z bramkarzami. Zabezpieczyli sie. Z tego samego powodu transfer lewczuka. Zapewne nie jest to wysoki kontrakt a jest zabezpieczeniem na wypadek odejscia wieteski. Choc tu akurat postawilbym na kogos z pary bondarenko, zyro.
Bardziej martwi brak skrzydlowych...

odpowiedz
Qbafan - 14.06.2019 / 22:23, *.telecomitalia.it

Legia w nowym sezonie będzie ligowym średniakiem. Tyle w temacie

odpowiedz
Lgst - 14.06.2019 / 22:42, *.t-mobile.pl

@Qbafan:
A który z tych co odeszli stanowili o sile zespołu? O wynikach ? Żaden !!! To na gwizdek płaczesz ?

odpowiedz
Kabanos - 14.06.2019 / 22:22, *.224.231

Kolejny wyrobnik odchodzi z Legii i prosze nie robcie z niego Legionisty tymbardziej legendy. Gosc zwiedzil pol swiata. 20 lat kariery a nie ma na liczniku nawet 300 spotkan. Niestety ale tak jest.
Z Bramkarzy ktorzy grali przy Ł3 dluzej niz dwa sezony najslabszy. Przy takich grajkach jak Boruc Fabianski Mucha Kuciak a wczesniej Szamotulski Robakiewicz Kowalewski to cienizna. Mamy mlodego Majeckiego ktory za rok albo dwa odejdzie do mocnego klubu z Europy i Cierzniaka ktory fenomenem nie jest ale na dzien dzisiejszy pewniejszy i lepszy od Malarza.

odpowiedz
Tomek - 14.06.2019 / 22:16, *.amazonaws.com

To jest chore.

odpowiedz
Ryszard - 14.06.2019 / 22:11, *.orange.pl

Ja myślałem że zakończy tutaj swą karierę. Wielka szkoda. Jeden z nielicznych piłkarzy który miał jaja i potrafił powiedzieć co myśli.

odpowiedz
grzesiek - 14.06.2019 / 22:10, *.centertel.pl

Co do Malarza tak jak napisałem nigdy nie byłem jego fanem.

Smutne przez duże S jest jednak to, jak traktowani są piłkarze za czasów obecnego właściciela.

JĘDZA- jakby nie było piłkarz który jak jest na boisku zostawia na nim swoje płuca.Próbowano się go pozbyć bo miał wysoki kontrakt---- po powrocie udowodnił, że jest jednak bez dwóch zdań przydatny drużynie.
KUCHARCZYK--do najtańszych też nie należał. Od lat łapał się do 18 meczowej. Grał w kratkę, ale jak już miał lepsze momenty przydawał się drużynie no i zawsze wysokawe statystyki.
RADOVIĆ-- wrócił z chin, w 2016 roku razem z vadisem i niko wyróżniający się piłkarz. W bieżącym roku nie powąchał boiska, pytanie czemu ?
Malarz- skandaliczna decyzja Sa Pinto o tym że nie jedzie na obóz, tak jakby od razu odstrzelony razem z Rado przez trenera.
Mączyński- Odstrzelony razem z dwoma powyższymi żeby uszczuplić kadrę na pewno, pytanie czy też po to żeby uszczuplić kase wypłacaną za kontrakty ?
PAZDAN- jego kontrakt z racji reprezentacyjnej renomy też raczej do najtańśzych nie należał. W zastępstwie będziemy mieli lewczuka, którego za kadencji Leśnego sprzedaliśmy i zostawiliśmy właśnie Pazdka.

QUO VADIS LEGIO ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?? ??

odpowiedz
Lefa - 14.06.2019 / 21:52, *.t-mobile.pl

Dzięki Arek i powodzenia, !
Czekam utęsknieniem na to, kiedy odejdzie Radosława Kucharski, bo to najgorszy dyrektor sportowy jaki się trafił Legii.
W Legii nie będzie dobrze do póki, ten człowiek będzie w Legii! !

odpowiedz
PPU - 14.06.2019 / 22:54, *.centertel.pl

@Lefa : 100% racji.

odpowiedz
RobL - 14.06.2019 / 21:49, *.chello.pl

Arek szacun na wieki ale twój mocny charakter to w tej chwili przeszkoda (byłeś 3 bramkarzem) coś w tej drużynie nie sztymowalo !!!

odpowiedz
Antyberg - 14.06.2019 / 21:48, *.centertel.pl

Dzięki Arek, masz u mnie wielki szacunek, życzę wszystkiego dobrego!!!

odpowiedz
Inteligent - 14.06.2019 / 21:46, *.chello.pl

Jedyny prawdziwy piłkarz z jaja i do tego sportu w tym klubie! Niestety dla kudłatego miał za duże cojones

odpowiedz
fantom - 14.06.2019 / 21:37, *.chello.pl

Arek, dzięki za wszystko! wszystkiego dobrego.

odpowiedz
Hary Siedlce - 14.06.2019 / 21:33, *.t-mobile.pl

Dziękuję za wszystko! Trzymaj się i do zobaczenia. Głupki tym klubem rządzą...

odpowiedz
Szymon1999 - 14.06.2019 / 21:33, *.Gawex.PL

Dzięki za fajną grę. Powodzenia!

odpowiedz
Ja - 14.06.2019 / 21:32, *.vectranet.pl

Kiedyś musiał nadejść ten dzień. Dzięki Arek za wszystko, powodzonka i żeby Ci się dobrze w życiu wiodło. Kto wie - może wkrótce u nas w akademii. Pozdrówko

odpowiedz
rafito - 14.06.2019 / 21:29, *.t-mobile.pl

gazza opanuj sie pamiętasz tylko te złe chwile a ile razy uratował dupe Legii to już nie pamiętasz ciemniaku

odpowiedz
Jane - 14.06.2019 / 21:27, *.110.254

Kuzwa Cierzniak na dłużej,a Arkadio odchodzi!Loczek zniszczy ten klub do reszty,ostatnie dwa lata to chyba nic go nie nauczyły

odpowiedz
Tylko Legia - 14.06.2019 / 21:26, *.chello.pl

Czy włodarze-decydenci naszej Legii macie rozum. Cierzniaka zostawiacie ,który jest nieuczciwy(mecz z Pogonią) a gościa który by poszedł w ogień za Legię odsyłacie. SMUTNE i NIESPRAWIEDLIWE>DLACZEGO?

odpowiedz
Andrzej - 14.06.2019 / 21:23, *.centertel.pl

Radovic oficjalnie też odchodzi.

odpowiedz
(L) - 14.06.2019 / 21:16, *.plus.pl

Dziękuję


Ale nam nie podziękowałeś....

odpowiedz
Bródno - 14.06.2019 / 21:12, *.play-internet.pl

Dzięki Arek za grę w Legii, jako jednemu z niewielu zależało na wynikach

odpowiedz
KibicL - 14.06.2019 / 21:05, *.plus.pl

Do gazza. Myślę, że kiedyś internet na tyle się rozwinie, że takie jak ty półgłówki nie będą mogły publikować takich skrajnych idiotyzmów.
Arek chwała tobie, swoją postawą walnie przyczyniłeś się do legijnych sukcesów.
Uważam, że za wcześnie Cię skreślono co udowodnisz na boisku. Powodzenia.

odpowiedz
Matigol - 14.06.2019 / 21:02, *.inetia.pl

Dziękuję bardzo panie Arku za to jakim był Pan piłkarzem i za to jakim był Pan człowiekiem. Opnii jest tyle ile jest ludzi ale wg mnie był Pan zawsze wzorem do naśladowania jeśli chodzi o podejście do pracy, kolegów z szatni i kibiców. Dla mnie zawsze Pan będzie facetem z jajami, który nie bał się mówić wprost to co myśli, który nie symulował ( race z sektora łacha polu karnym w finale PP ) i który zawsze miał do nas-kibiców szacunek. Będę miał same miłe wspomnienia odnośnie Pana gry - mimo że jak każdemu, trafiały się słabsze momenty. Powodzenia w nowym miejscu, wywalczenia sobie pierwszego placu i satysfakcji że w tym wieku można jeszcze grać na dobrym poziomie i być silnym punktem swojej drużyny. Czekamy na Pana po zakończeniu kariery - na pewno młodzi adepci bramkarskiego rzemiosła będą potrzebowali (oprócz nieocenionego Krzysztofa Dowhania) kogoś takiego jak Pan. Powodzenia !!!

odpowiedz
idoL - 14.06.2019 / 20:58, *.vectranet.pl

eeeee legionista odchodzi!!!!!! trzym sie ziom

odpowiedz
gazza - 14.06.2019 / 20:49, *.inetia.pl

Pa Pa - i nie wracaj !
Pamiętam wstyd w pucharach gdy odpadli z kelnerami !
Pamiętam teraz jak nie zdobyli mistrza mimo że mogli ( co z tego że nie grał pod koniec rundy...).
Oby Legia nigdy nie miał do czynienie z tak miernymi piłkarzami i bramkarzami.
Kto nie ma szacunku dla naszego klubu i kibiców ( nie zdobycie mistrza to brak szacunku) niech o naszym klubie zapomni !
Podoba mi się w końcu polityka Mioduskiego !
Pozbywa się nieudaczników i gitara.

odpowiedz
Sputnik 44 - 14.06.2019 / 20:59, *.cyfrowypolsat.pl

@gazza: no pewnie przecież mamy Agrę i długi jak stąd do Madrytu. Extra kudłaty! Łubudubu, łubudubu....

odpowiedz
JWR - 14.06.2019 / 21:03, *.orange.pl

@gazza: Po 1 nie ma co oceniać jednego zawodnika w meczu z kelnerami jak całą drużyna grała piach. W ubiegłym sezonie Arek zagrał w lidze 9 meczy. W skali całego sezonu jest to 24%. Więc nw czemu obwiniasz go za to, że nie zdobyli mistrza. Malarz jako jeden z niewielu kopaczy ma szacunek wśród prawdziwych kibiców ale co ty możesz o tym wiedzieć komentatorze internetowy.

odpowiedz
ktoś - 14.06.2019 / 21:25, *.centertel.pl

@gazza:
Masz rację, ale zakochani w słowach wypowiadanych przez piłkarzy nie widzą tego. PR Malarz był mistrzem. Ale sportowo się nie bronił.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 14.06.2019 / 21:29, *.play-internet.pl

@gazza:

W paru meczach jako jedyny pokazywał, że chce i walczy.

Ale skąd chłopcy w rurkach jak ty mieliby o tym wiedzieć?

odpowiedz
Daniel - 14.06.2019 / 21:47, *.t-mobile.pl

@gazza: albo masz mniej niż 10 lat albo masz mózg wielkości orzecha laskowego

odpowiedz
MiLosz - 14.06.2019 / 22:04, *.centertel.pl

@gazza: pogięło cię pajacu. Jedynie dwóch zawodników było w ostatnich sezonach Prawdziwymi Legionistami którzy potrafili podejść do kibiców po kiepskim meczu i Nas wysłuchać. Byli to jest ie Arek Malarz i Michał Kucharczyk. A ty napinaczy internetowy lepiej się nie wypowiadaj bo jesteś za cienki na takie komentarze.

odpowiedz
Kabanos - 15.06.2019 / 13:45, *.play-internet.pl

@JWR: a ktorzy to sa Ci prawdziwi kibice ?

odpowiedz
Kaban - 15.06.2019 / 13:49, *.play-internet.pl

@Tomek Mokotów : w jaki sposob? Bo krzyczal do kolegow i bronil? Taki ma obowiazek. Nie wiem jak mozna ocenic zaangazowanie i walke po bramkarzu. No chyba ze bierze pilke z 11 i biegnie przez cale boisko mijajac 11 przeciwnikow lub po ekspresyjnych wypowiedziach w mediach. Elo

odpowiedz
Sylwia - 14.06.2019 / 20:47, *.chello.pl

Dziękuję Arek ♥️

odpowiedz
News⚽️Legia - 14.06.2019 / 20:41, *.193.102

I w takin tazie Mr Kucharski za brak szacunku,za brak kreatywności za wszystko razem za porażke zdobywajác srebny medal I za brak profesjonalizmu co to Kur!..!wajeest!? Mr Miosuski cozy Mioduski!?

odpowiedz
lucho_83 - 14.06.2019 / 20:35, *.55.107

Dzięki Arek!

odpowiedz
Rafał N. - 14.06.2019 / 20:33, *.t-mobile.pl

Arek, dzięki za wszystko, za cały twój czas spędzony w Legii. I ogromny szacun dla ciebie za to, że dawałeś radę i się wyróżniałeś szczególnie wtedy, gdy życie dawało ci po d...e. Dla mnie jesteś super człowiekiem, mega fighterem i prawdziwym Legionistą :-) Trzymaj się i Arek i powodzenia w przyszłości. Do zobaczenia :-)

odpowiedz
eth - 14.06.2019 / 20:32, *.tpnet.pl

Oj, zostawił serducho na boju, i wiele dał Legii, gdy w pojedynkę musiał grać jak bramkarz i obrona, która często zawodziła. I za to dzięki.

odpowiedz
jasiek - 14.06.2019 / 20:31, *.chello.pl

Arek szacun 100% zawsze z Legią

odpowiedz
Darek - 14.06.2019 / 20:28, *.t-ipconnect.de

Dziękuję panie Arku za wszystko.Powodzenia zycze i slabszego dnia gdyby pan gral kiedys przeciwko Legii.

odpowiedz
(L)egia - 14.06.2019 / 20:27, *.02.net

I tego grajka jest mi najbardziej żal. Dzięki za wszystko Arek.

odpowiedz
dddd - 14.06.2019 / 20:18, *.virginm.net

Ma okazje udowodnic swoja wartosc w innym klubie, wtedy bedzie mozna go bardziej obiektywnie ocenic.

I widac bylo jak na dloni ze podrzegacz i troche awanturnik - a chyba w tym okienku o to chodzi zeby tacy pilkarze jak on czy Kuchy wlasnie odeszli.

odpowiedz
m4 - 14.06.2019 / 20:15, *.chello.pl

normalnie otwieram butle i loje ...brawo brawo i jeszcze raz brawo dla zarzadu :D

odpowiedz
Sputnik 44 - 14.06.2019 / 20:44, *.cyfrowypolsat.pl

@m4: i jeszcze zbij sobie konia. Tak trudno po tylu latach i tylu samodzielnie nieprzegranych meczach powiedzieć dziękuję!?

odpowiedz
Skrz@t - 14.06.2019 / 20:12, *.chello.pl

Bardzo duży błąd. Lepiej byłoby podziękować Cierzniakowi, a Arek byłby dobrym mentorem dla Majeckiego. No ale niestety. Mądre łowy nie zawsze jednak chyba są mądre.
Mimo wszystko.

Powodzenia Arku. Liczę, że jeszcze na Łazienkowskiej z (L) na serduchu cię zobaczymy w tej czy inn j roli.

odpowiedz
Anton - 14.06.2019 / 20:12, *.chello.pl

No, czyli kolejny po Kuchym, Szymańskim i Hlousku absolutnie nie Legionista. Brawo Vuko.

odpowiedz
dino - 14.06.2019 / 20:22, *.bt.net

@Anton:
Kuchy czy Malarz nie-legionisci buhahaha, co jak co, wirtuozami nie sa, ale beda nam kibicować

odpowiedz
Anton - 14.06.2019 / 21:33, *.chello.pl

@dino: wiesz co to ironia typie?

odpowiedz
Artur - 15.06.2019 / 12:24, *.25.51

@Anton: człowieku od 15 latka wymagasz, by wiedzial co to ironia? Zapomnij. Ciesz się, ze składać zdania umie.

odpowiedz
grzesiek - 14.06.2019 / 20:11, *.centertel.pl

Mam nadzieję źe definitywne pozegnaniw. Nie chcialbym zeby uczyl mlodziez w naszej akademii. Moglby to robic boruc fabian., stanew, mucha

odpowiedz
pe pe - 30.06.2019 / 15:00, *.virginm.net

sandra boruc?

odpowiedz
Mietek - 14.06.2019 / 20:02, *.play-internet.pl

Trzymaj się Arek i dzięki za wszystko!

odpowiedz