Arvydas Novikovas i Artur Jędrzejczyk - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Nowy skrzydłowy?

Novikovas blisko Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa prowadzi rozmowy z Jagiellonią Białystok w sprawie pozyskania Arvydasa Novikovasa. 28-letni Litwin ma jeszcze przez pół roku ważny kontrakt z białostockim klubem i nie zamierza go przedłużać. Możliwe, że transfer sfinalizowany zostanie jeszcze dziś.

Sprowadzenie zawodnika na pozycję skrzydłowego jest priorytetem, a Legia była zainteresowana skrzydłowym już zimą. W ostatnich dwóch sezonach w barwach Jagiellonii wykręcił niezłe liczby: 79 meczów, 19 goli, 17 asyst.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (104)

+dodaj komentarz
Jaroo - 21.06.2019 / 13:54, *.virginm.net

Wyglada na to,ze po raz juz ktorys inne zespoly ekstraklasy wola sprzedac zawodnika zagranice zamiast sprzedac do konkurencji.
Zaraz przeczytamy "Novikovas nie dla Legii".

odpowiedz
olek - 21.06.2019 / 12:41, *.orange.pl

wlaqscicielowi
szkoda pieniedzy na nowych zawodnikow zobaczymy co bbdzie dalej

odpowiedz
(L) - 19.06.2019 / 21:09, *.mm.pl

Ciekawe kiedy pojawi się artykuł Novikovas nie dla Legii... oby nie

odpowiedz
Marek - 18.06.2019 / 23:26, *.play-internet.pl

Hahahah gdzie Wasz ARVYDAS ?? Bo ja wiem
Gdzie

odpowiedz
News⚽️Legia - 18.06.2019 / 21:10, *.193.87

Spokojnie chłopak dogadany już z Vuko,teraz tylko jaka kasa?Kulesza bédzie czekał do ostaniej chwili straszy ze kebaby dajá lepszá kase ,Litwin woli Warszawe ponoć już Stolice pokochał blisko Rodzina I Dom✨⚽️✨

odpowiedz
okoiczny - 18.06.2019 / 19:13, *.centertel.pl

Niech sie ktoś zaineteresuje Nikolicem!!! jego uważałbym za realne wzmocnienie!

odpowiedz
Legman93 - 18.06.2019 / 16:31, *.plus.pl

W ostatnim czasie to jeden z lepszych skrzydlowych w lidze mial momenty w ktorych sam ciągnal Jage do przodu
Z miejsca stalby sie wzmocnieniem i zawodnikiem 1 skladu oby udalo sie go sciagnąć

odpowiedz
ico - 18.06.2019 / 16:18, *.214.242

Ciekawe czy bedzie miał szalik : ciesze sie że nie urodziełm w Warszawie ?

odpowiedz
syjon85 - 18.06.2019 / 14:20, *.play-internet.pl

dobry zawodnik ... fajnie gdyby się udało Go ściągnąć ...

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 18.06.2019 / 13:13, *.perfecteline.pl

Miały być transfery. Co rok to samo.

odpowiedz
Marek - 18.06.2019 / 12:32, *.net.pl

jest info takie że pojawiła się oferta z Turcji dla Jagi jak i Arvydasa bardziej korzystna.

odpowiedz
Legiammz - 18.06.2019 / 12:18, *.play-internet.pl

Jakies info z novikovasem?

odpowiedz
M@c - 18.06.2019 / 12:01, *.chello.pl

Dawać Nemanje, jest do wzięcia za darmo :)

odpowiedz
buba - 18.06.2019 / 14:50, *.hawetelekom.pl

@M@c: pójdzie do Lechii bo my prześpimy ten transfer

odpowiedz
Tomek - 18.06.2019 / 11:48, *.113.189

Przepraszam wiek 32 lata ale i tak dałby spokojnie rade w Legii

odpowiedz
Tomek - 18.06.2019 / 11:40, *.113.189

Panowie działacze od transferów, może warto skontaktować się z Nikoliciem. Nie przedłuży kontraktu z Chicago Fire a jego kontrakt kończy się z końcem tego roku. Dla mnie był to napastnik który nasza ligę zamiatał. W Stanach też ma bardzo dobre statystyki. Wiek 29 lat ale ciągle jest zabójczo skuteczny i wielokrotnie mówił, że chciałby zagrać jeszcze w Legii

odpowiedz
w_p - 18.06.2019 / 13:32, *.mm.pl

@Tomek: a nawet 31 lat ( rocznikowo 32 ).
Co nie zmienia faktu , że w naszej lidze i tak by dał radę.

odpowiedz
cd - 18.06.2019 / 08:19, *.101.103

ew. rozmowy miał być przeciągane tak aby Novikowas stracił rundę przygotowawczą ale to już może być nieaktualne bo priorytetem jest jego sprzedanie za granice.

odpowiedz
obiektywny - 18.06.2019 / 08:16, *.101.103

Wpłynęła oferta z Turcji za 450 tyś Euro więc Legia była tylko podpuchą. Podobno przy ofercie 300 tyś Euro Jaga zastanawiał się czy nie zostawić go do zimy. Inne ciekawe zapisy jakie Jaga chciał mieć to dodatkowa kasa za mecz z Jagiellonią oraz co ciekawe za mecze w rundzie finałowej.

odpowiedz
bubba - 18.06.2019 / 09:27, *.hawetelekom.pl

@obiektywny: czyli co ?? rozumie że nic z tego

odpowiedz
Mateusz z Gór - 18.06.2019 / 06:49, *.inetia.pl

No i fajnie. Kolejny obok Gruzina inteligentny piłkarz do pomocy. Takich potrzeba przede wszystkim.

odpowiedz
News⚽️Legia - 18.06.2019 / 01:13, *.155.156

Kuchrczyk był jeździec bez głowy na farcie tak długo grał w Legii dużo zrobił dobrego ale ostatni sezon odpuścił ponoć dalej szuka swojej głowy

odpowiedz
LGZ - 17.06.2019 / 22:26, *.tpnet.pl

Dla kogo bedzie gral w meczu LEGII z Jagiellonia ciekawe !!!

odpowiedz
ZW - 17.06.2019 / 18:42, *.tpnet.pl

LEGIA nie wylozy bo tyle nie jest wart !!

odpowiedz
Mr T - 17.06.2019 / 18:29, *.mm.pl

Bdb. Jeszcze na prawe skrzydło Pawłowskiego. Nie rozumiem, czemu Legia nie chce wyłożyć za niego 800kE.

odpowiedz
ssssssssss4444 - 17.06.2019 / 18:33, *.interkam.pl

@Mr T: bo nie wrat jest tych pieniedzy a poza tym tatus sie zaplacze jak zydek trafi na L3

odpowiedz
Mr T - 17.06.2019 / 22:18, *.mm.pl

@ssssssssss4444: kto zatem wart?

odpowiedz
Brinnciyy - 18.06.2019 / 06:52, *.t-mobile.pl

@ssssssssss4444: a co to Twoje pieniadze?

odpowiedz
LWGZ - 17.06.2019 / 18:23, *.tpnet.pl

Dobry czas mial na Podlasiu a w LEGII sie okaze czy to dobry transfer bo juz byli co w LEGII nie wypalili z polskiej ligi !!!!

odpowiedz
Endrju - 17.06.2019 / 20:38, *.vectranet.pl

@LWGZ: Już był taki w Jagiellonii też z tamtych stron (Litwa, Łotwa czy Estonia) co przechodził do Piasta jako gwiazda ligi i najlepszy piłkarz Jagiellonii. Nawet książę czy tam cesarz na niego mowili. Co pokazal w piascie to wszyscy wiedzą. Sporo pewnie już nie pamięta o nim.... Myślę że podobnie może być w tym przypadku. Tym bardziej że ewidentnie idzie dla kasy.

odpowiedz
krus008 - 17.06.2019 / 23:33, *.serv-net.pl

@Endrju: Był cesarz Estonii. Świetne mecze i statystyki w Jadze, w Piaście totalna porażka. Do dziś zastanawiam się jak to się mogło nie udać.

odpowiedz
csv - 18.06.2019 / 01:00, *.t-mobile.pl

@Endrju: Był też np Pazdan. Żałujesz?

odpowiedz
Matt - 17.06.2019 / 18:18, *.tpnet.pl

Jak to są niezłe liczby, to Kuchy naprawdę jest legendą.

odpowiedz
NAS - 17.06.2019 / 22:29, *.centertel.pl

@Matt: Statystyki Kuchego w Ekstraklasie (3 ostatnie sezony): 82 mecze, 17 bramek, 7 asyst. A teraz Novikovas te same sezony: 80 meczy, 20 bramek, 13 asyst. Statystyki trochę na korzyść Novikovasa więc po co marudzisz i mącisz. Ale mnie wkur...a takie jojczenie!

odpowiedz
MatWij - 18.06.2019 / 00:44, *.98.100

@NAS: MECZÓW - meczy to owca. Porównaj trochę więcej niż 3 sezony to zobaczysz na czyją korzyść wypadają ;) Oddać Kuchego za frajer, kupić Novikovasa za 800kE. Biznesów Pana Mioduskiego CD :)

odpowiedz
Legionmmz - 18.06.2019 / 08:08, *.play-internet.pl

@MatWij: za 200-250 tys euro według twittera znawco

odpowiedz
Arti14 - 18.06.2019 / 11:22, *.vectranet.pl

@MatWij: Co Ty paplesz skoro Novikovasowi kończy się kontrakt w grudniu to można to wziąć maksymalnie za 200tys.Euro.

odpowiedz
MatWij - 18.06.2019 / 11:29, *.centertel.pl

@Arti14: Tak, tak, można. Żyjmy dalej w tym przekonaniu. Legia składa ofertę a wszyscy oddają nam zawodników za grosze. Problem tylko w tym że Turasy już dają 450k euro więc Jaga może mieć w głębokim poważaniu oddawanie go do lokalnego rywala za gorsze pieniądze. Można marzyć że on by ten transfer wymusił pytanie tylko co Legia może mu zaproponować, bo $ w Turcji znacznie lepsza.

odpowiedz
Książę Nocy - 17.06.2019 / 17:51, *.inetia.pl

Oprócz zmian i roszad w sztabie, to jest to pierwsza pozytywna wiadomość z rynku transferowego.

odpowiedz
Gizior - 17.06.2019 / 17:45, *.alfa-system.net

Legia musi tak robić, nie dość że kupuję dobrego gracza to jeszcze bardzo osłabia bezpośredniego rywala w lidze i to oslabia tak że zabiera im najlepszego piłkarza ostatnich sezonow... Po co kupować chu. wie kogo z innych lig jak tu mamy jednego z najlepszych skrzydłowych ligi, sprawdzonych i pewnych (tak samo carlitos) a w legii może grać tylko jeszcze lepiej! Oby się udalo

odpowiedz
tekken (L) - 17.06.2019 / 18:07, *.chello.pl

@Gizior: Dobrze powiedziane. Trzeba brać sprawdzonych w naszej lidze.

odpowiedz
Legionista - 17.06.2019 / 21:45, *.centertel.pl

@tekken (L): Zrób rozbieg. Ale taki duży. I pierd... nij głową w ścianę. Ale tak porządnie. To może trochę rozumu przyjdzie. Sprawdzeni w naszej lidze?? A czym jest ta nasza liga?? Pośmiewiskiem europy. Żenadą której nie da się oglądać. Jak Legia ma się liczyć w europie i w ogóle w piłce to w polskiej lidze nie ma dla niej piłkarzy. No chyba że szczytem marzeń pudla będzie walka o mistrzostwo Polski.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 17.06.2019 / 17:31, *.chello.pl

Jeśli ten transfer dojdzie do skutku, to będzie bardzo dobra wiadomość! Witamy w Legii, Arvydas!

odpowiedz
7775 - 17.06.2019 / 17:27, *.centertel.pl

Dawać go, jeszcze jest idealna pora - zdąży się zaaklimatyzować i przejdzie prawie cały okres przygotowawczy z Legią.

odpowiedz
Matigol - 17.06.2019 / 17:26, *.inetia.pl

Bardzo dobry transfer wg mnie. W ciągu ostatnich dni właśnie się zastanawiałem czemu taka jest cisza w tym temacie który ujrzał światło dzienne jakieś 2 tyg temu (tzn odżył). Bardzo dobry skrzydłowy z tym że są 2 "ale" :
Po 1: potrafi się na boisku LENIĆ, paść jak krowa. Mam nadzieję że przy Vuko nie przyjdą mu takie pomysły do głowy. Jeśli nie przyjdą to będzie to duże wzmocnienie.
Po 2: ktoś poruszył temat rzekomego chórzysty - czy może ktoś potwierdzić bo pierwsze słyszę? Niby szczegół ale ważny.

Reasumując - dobry ruch. Oby tylko sodówka mu nie uderzyła bo to że Warszawa "wciąga" przekonało się już wielu "gwiazdorków".

odpowiedz
Pacho - 17.06.2019 / 17:13, *.55.173

Ekstraklapowa miernota. Ale rozumiem na 2 lata póki jakiś następny Szymański się nie pojawi. Byle przetrwać...

odpowiedz
Arek - 17.06.2019 / 17:11, *.tpnet.pl

Ale on bił brawo jakiemuś gamoniowi, co pluł na Pazdana. Piłkarsko, chyba mógłby być, chociaż nie wiem, czy Imaz nie lepszy jednak. A jak ma pół roku kontraktu u zenków, to pewnie wyląduje w Legii.

odpowiedz
mazovia ciechanow - 17.06.2019 / 17:00, *.orange.pl

Dobry pilkarz - wyrozniajacy sie - jestem jak najbardziej za - i mam nadzieje ze jeszcze jakiesgos solidnego napadziora sciagna bo niema kto strzelac - Carlitos zawodzi i juz lepszy nie bedzie

jak PSV nie wezmie Afellaya (bo jest on aktualnie bez klubu) to Legia sie powinna postarac o niego - on wniesie jakosc do 2 linii Legii

odpowiedz
olo - 17.06.2019 / 15:17, *.centertel.pl

Po meczy w Białymstoku ( w rundzie mistrzowskiej ) w trakcie wychodzenia z budynku Novikovas spotkał się ze swoimi znajomymi i wdał się w rozmowę ( koledzy i koleżanki z Litwy ). Po chwili z budynku wyszedł Vuko. Novikovas przeprosił znajomych i odszedł na rozmowę z Vuko. Już wtedy było wiadomo, że latem będzie na Ł3

odpowiedz
Gienek - 17.06.2019 / 15:41, *.netfala.pl

@olo: Ponoć po meczu Vuko z Novikovasem poszli na stare miasto w Białymstoku na browara. Dochodzą słuchy, że razem rozdali dziesiątki autografów dla dzieci Białegostoku, a lokalna łobuzerka zachowała się jak dżentelmeni podwożąc Vuko pod autobus Legii odjeżdżający właśnie do Warszawy. Novikovas z kolei udał się bezpiecznie do domu wśród pieśni pochwalnych lokalnych hoolsów.

odpowiedz
Książę Nocy - 17.06.2019 / 17:53, *.inetia.pl

@Gienek: Przejeżdżający przypadkiem obok kierowcy wszystkich narodów i wyznań, zaczęli bić brawo.

odpowiedz
olo - 17.06.2019 / 19:45, *.tpnet.pl

@Gienek:
Skoro tam byłem, to widziałem i nie zmyślam, ale twoja fantazja trochę cię rozbujała.

odpowiedz
Artur - 17.06.2019 / 23:20, *.25.51

@Gienek: lokalni i zawsze grozni hoolsi postanowili oddac wszystkie flagi Legii, aby uczcic przejscie Novikovasa do Warszawy...chca, by nowe flagi mogly poprzebywac z reszta flag oddanych w imie przyjazni warszawsko-bialostockiej

odpowiedz
Super Samiec - 17.06.2019 / 15:16, *.net.pl

zajebiscie dobre info

odpowiedz
obiektywny - 17.06.2019 / 15:11, *.101.103

co do Pazdana to są 2 teorie, 1 że jak przedłużał kontrakt to warunkiem było to że jak padnie jakaś kwota to będzie mógł odejść do wybranego przez siebie klubu, 2 teoria jest taka że w Jeżewie poszło coś pod stołem. Gikiewicz jak pertraktował z L to od razu wylądował na ławie i to wtedy kiedy jego zmiennik był kontuzjowany. Teraz albo Jaga nie ma dla niego innych ofert albo che podbić cenę ......a wtedy wyląduje w Turcji.

odpowiedz
(L)egia - 17.06.2019 / 14:52, *.52.68

Dobry prognostyk. Oby sie sprawdzil.

odpowiedz
Hugon - 17.06.2019 / 14:25, *.vectranet.pl

Nareszcie dobry transfer.LEGIA od dawna nie ma prawdziwego skrzydłowego co potrafi zagrać 1 na 1

odpowiedz
Kuba - 17.06.2019 / 14:21, *.gov.pl

A co z tym wellingtonem, już trochę to trwa??

odpowiedz
nvi - 17.06.2019 / 14:55, *.pxs.pl

@Kuba: To raczej opcja na wypadek odejścia Wieteski

odpowiedz
brasu - 17.06.2019 / 19:07, *.vectranet.pl

@nvi: na wypadek odejscia wieteski to chyba jest lewczuk i astiz a takze mlody zyro. mysle ze po zakontraktowaniu lewczuka i przedluzeniu kontraktu z astizem, wellington jest zbedny i to obojetnie czy wieteska zostanie czy nie. 5,6 srodkowych obroncow - troche duzo. no chyba ze oprocz wieteski odejdzie jeszcze remy. wowczas faktycznie zrobi sie nieciekawie

odpowiedz
kowaL - 17.06.2019 / 14:07, *.play-internet.pl

Witamy w LEGII!!! Brawo!!!

odpowiedz
wybitny_ekspert - 17.06.2019 / 13:45, *.35.38

Dobra, rozsądna decyzja jakich ostatnio mało.
Wiadomo jak gra, pasuje mentalnością do zespołu który ma walczyć o najwyższe cele jako faworyt (pewność siebie i czasem wręcz butność).

Nam potrzeba gościa, który nie boi się odważnie kiwnąć na skrzydle i strzelać na bramkę i to ma Novikovas.

odpowiedz
Int - 17.06.2019 / 13:37, *.84.71

Dobra decyzja.Trzymam kciuki za ten transfer, bo to pierwsze realne wzmocnienie.

odpowiedz
News⚽️Legia - 17.06.2019 / 13:32, *.169.195

Najlepszy!transfer jeśli Novika puszczà bo ten już dawno deklarował chéć gry dla Stolicy!

odpowiedz
TGK - 17.06.2019 / 13:25, *.centertel.pl

Jeszcze będziecie na niego dobre joby sadzić. Zobaczcie chociazby jego pokazy w Baku w 2017. Wreszcie się go pozbywamy.
Aha. Może nie spotka prezesa w Enklawie czy gdzies tam.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 17.06.2019 / 23:14, *.play-internet.pl

@TGK: jak go zobaczę w Enklawie w trakcie sezonu to go grzecznie wyproszę ;)

odpowiedz
Grzesiek - 17.06.2019 / 13:25, *.centertel.pl

Bardzo dobry, sprawdzony w ekstraklasie skrzydłowy. Jeszcze sprowadzilbym w miejsce odwiecznie problemowe, czyli lewa obrona Kamila Pestke z chrobrego, ale obawiam się, że po MS będzie na niego dużo chętnych .

odpowiedz
En. - 17.06.2019 / 15:09, *.t-mobile.pl

@Grzesiek: Ty chyba nie wiesz ale Pestkę byś musiał z Pasów wyciagnac

odpowiedz
loczek - 17.06.2019 / 13:04, *.telkab.pl

Kosecki? ludzie szanujmy się...proszę Was.

odpowiedz
dino - 17.06.2019 / 13:06, *.108.201

@loczek:
Ten co strzelał Celitcowi i Steaule, naprawde nie wiem co niektorzy do niego maja

odpowiedz
do Rafał(L) - 17.06.2019 / 12:24, *.101.103

Z Jagiellonią nie można się dogadać, patrz kazus bramkarza Gikiewicza z przed paru lat. No chyba że są pod ścianą jak z Pazdanem czy teraz. Jeżeli wam nie przeszkadza co śpiewał swego czasu na L to i tak będzie wzmocnienie.....tylko czy on dojedzie cały do Warszawy bo ten temat jest otwarty. Jeżeli ma pójść do legii tzn że Jaga nie ma innych ofert dla niego.

odpowiedz
arek - 17.06.2019 / 13:14, *.centertel.pl

@do Rafał(L):
i teraz są pod ścianą, bo za pół roku oddadzą go za darmo, po drugie on nie chce u nich grać więc jest sam w sobie kłopotem,

zresztą Pazdana jednak im wyrwalismy wiec to nie jest pierwszy raz

odpowiedz
Waldi - 17.06.2019 / 12:23, *.tvkhajnowka.pl

Nowikowas tylko Neie do legii skończysz jak Pazdan.

odpowiedz
Radziu - 17.06.2019 / 12:08, *.netfala.pl

A co z hucznie zapowiadanym Ljuboją 2?

odpowiedz
Maciej - 17.06.2019 / 11:49, *.supermedia.pl

Wiadomo co ze Skibickim?

odpowiedz
Dziadostwo - 17.06.2019 / 11:34, *.centertel.pl

Obecna Legia Mioduskiego to bylejakość - wszystko oby jak najtaniej... transfery po 200/300 tys euro...
a później wielkie rozczarowanie, że nie ma fazy grupowej europejskich pucharów

odpowiedz
watson - 17.06.2019 / 11:28, *.178.78

zgłupieje w stolicy. nie ogarnie tego.

odpowiedz
Rafa(L) - 17.06.2019 / 11:24, *.144.254

To się wszystko kupy nie trzyma!.Skoro wiedzieli,że nie stac ich na innego zawodnika,to już wcześniej mogli się z Jagielonią dogadywać!.To pokazuje jak w klubie działają!

odpowiedz
Krytykant_Zawodowiec - 17.06.2019 / 11:12, *.vectranet.pl

Mówił, że przyszedł by do Legii i przyjdzie.

odpowiedz
Ding - 17.06.2019 / 11:05, *.play-internet.pl

KONCEPCJA!

odpowiedz
Gienek - 17.06.2019 / 10:58, *.netfala.pl

Niezły grajek. Ale nie wiem czy przypadkiem nie był chórzystą...

odpowiedz
Ż(L)B - 17.06.2019 / 11:25, *.vectranet.pl

@Gienek: nie był. W zimę mówił, że chętnie przeszedłby do Legii, gdyby przyszła oferta

odpowiedz
FWK - 17.06.2019 / 10:58, *.play-internet.pl

Oby się dogadali...on będzie zapiera..lal

odpowiedz
Warszawiak 1234 - 17.06.2019 / 10:56, *.chello.pl

To dobra wiadomosc

odpowiedz
Adson 78 - 17.06.2019 / 11:29, *.edu.pl

@Warszawiak 1234: Zajebista wiadomość

odpowiedz
Bear - 17.06.2019 / 10:44, *.orange.pl

Statystyki w naszej polskiej lidze faktycznie wykręcił bardzo dobre.
Myślę że warto go brać jeżeli jest okazja, sprawdzony w lidze a przy okazji można osłabić jednego z głównych rywali.
Szkoda że ucichł temat Kirkeskova.

odpowiedz
ginpasterz - 17.06.2019 / 10:35, *.204.214

Jasne tak trzeba robić. Przy okazji osłabić konkurencję. Jeden hegemon w Niemczech też tak działa. Z drugiej strony czy pamiętacie taki skład: "Arkadiusz Malarz - Adam Hlousek, Michał Pazdan, Jakub Rzeźniczak, Bartosz Bereszyński - Michał Kopczyński, Thibault Moulin, Miroslav Radović Guilherme (Michał Kucharczyk 61), Vadis Odjijda-Ofoe - Aleksandar Prijović (Kasper Hamalainen 86)" - różnicę robił Vadis i takiego trzeba znaleźć. Wtedy jest nadzieja na europejskie puchary we wrześniu.

odpowiedz
Ja Kocham Legię!!!! - 17.06.2019 / 10:34, *.3s.pl

Jeśli ta informacja jest prawdziwa, to duży plus za ten transfer dla zarządu. Novikovas na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy był jednym z czołowych piłkarzy w ekstraklasie. Na pewno nie jest "sezonowcem" lub piłkarzem "jednej rundy". Powinien wzmocnić zespół. Zna realia ligi, ma potencjał i z całym szacunkiem, ale Naszych dotychczasowych skrzydłowych bije na głowę.

Mam również pytanie do zorientowany (nie forumowych ściemniaczy :) ). Zasłyszałem plotkę o możliwym powrocie Kuby Koseckiego. Jak myślicie? Faktycznie coś jest na rzeczy? Jako transfer do pierwszej "11" średnio to widzę, ale uzupełnienie czy coś powinno być ok.

odpowiedz
Tomek - 17.06.2019 / 10:40, *.113.189

@Ja Kocham Legię!!!!: Tematu powrotu Koseckiego nie ma, za to jest temat Ibrahima Afellaya

odpowiedz
Ja - 17.06.2019 / 13:01, *.vectranet.pl

@Tomek: daj już spokój z tym Affelayem. Od kilku sezonów, co któreś okno transferowe podnoszona jest ta plota i zawsze nie ma na ten temat żadnych wiadomości, powtarzają to tylko co po niektórzy na forach... Z resztą wg. Transfermarkt facet od stycznia jest bez klubu i bardzo możliwe, że byłby takim samym wzmocnieniem, jak ten cały Mastour. Niech wraca do Holandii.

odpowiedz
Tomek - 17.06.2019 / 13:13, *.113.189

@Ja: Kolego ja nie mówię czy to dobrze, czy źle, odpowiedziałem tylko że jest taki temat. Jak dla mnie ten zawodnik jest całkowicie zbędny w Legii ale doskonale wpisuje się w koncepcję wielkiego stratega jakim jest Mioduski. Piłkarz bez klubu, nie trzeba za niego płacić, nie grał w piłkę od dawna więc znakomicie pasuje Mioduskiemu

odpowiedz
vigo - 17.06.2019 / 10:25, *.orange.pl

Przynajmniej robi liczby, Nagy i Kuchy nie robili w tym sezonie.

odpowiedz
Redi - 17.06.2019 / 10:24, *.centertel.pl

Brawo za ten ruch, marudom proponuję koreczki w go sporcie kupić i na boisko

odpowiedz
Siedlce - 17.06.2019 / 10:22, *.com.pl

A pamiętacie jak chamsko grał przeciwko Legii ! Razem z niejakim góralskim tak Vadisa pokopali że chłop miał dość ...

odpowiedz
SEBO(L) - 17.06.2019 / 10:32, *.centertel.pl

@Siedlce: A pamiętasz, jak Brzyski w meczu z polonią u nas udawał urwanie głowy w narożniku boiska po wybuchu petardy?I co? I nic.Przyszedł do nas i grał całkiem przyzwoicie. No,chyba,że śpiewał coś na nas...

odpowiedz
tommm - 17.06.2019 / 10:33, *.cyfrowypolsat.pl

@Siedlce: a co to ma do tego? dostali takie zadanie od trenera żeby prowokowac vadisa i im się udało. dlatego twoim zdaniem ma być w Legii skreślony? to może w ogóle nie brać nikogo z ekstraklasy bo grali przeciwko Legii?

odpowiedz
leon do Szmu(L)ki - 17.06.2019 / 10:18, *.tpnet.pl

Wont trolu na bialoruś !!

odpowiedz
Szmu(L)ki - 17.06.2019 / 10:14, *.chello.pl

Kucharczyk bis niestety. Podobny wiek, podobne liczby.
Pewnie będzie trochę mniej zarabiał od kuchego, ale trzeba coś sypnąć do białegostoku za ten transfer.

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 17.06.2019 / 10:19, *.centertel.pl

@Szmu(L)ki: chyba żartujesz Kucharczyka to bije na głowę pod każdym względem piłkarskiego rzemiosła.

odpowiedz
Cobbi - 17.06.2019 / 10:08, *.play-internet.pl

Niezłe liczby? Raczej bardzo dobre!

odpowiedz
dino - 17.06.2019 / 10:04, *.108.201

Taki transfer to rozumiem

odpowiedz