REKLAMA

Paweł Faraś wicemistrzem Polski

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Ciechanowie zakończyły się mistrzostwa Polski seniorów w podnoszeniu ciężarów, w których nasz klub reprezentował jeden zawodnik. Paweł Faraś pokazał się z bardzo dobrej strony, zdobywając srebrny medal i tym samym tytuł wicemistrza kraju, w kategorii wagowej -102 kilogramów. Legionistka uzyskał w dwuboju 329 kg - 150 w rwaniu i 179 w podrzucie. Zwyciężył Łukasz Grela z Budowlanych Opole z wynikiem 335kg w dwuboju (150 + 185).


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Marcel - 26.06.2019 / 01:14, *.t-mobile.pl

To podobno bardzo słaby zawodnik. Bardzo.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.