fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kierunek Austria

Kadra na zgrupowanie w Leogangu

Woytek, źródło: legia.com

27 zawodników poleci we wtorek do Austrii, gdzie przez kolejne 8 dni będzie przygotowywało się do sezonu. Drużyna Aleksandara Vukovicia będzie trenowała na boisku w Leogangu i rozegra cztery spotkania sparingowe. W kadrze zabrakło Mateusza Żyry, Radosława Cielemęckiego i Tomasza Nawotki, którzy byli na obozie w Warce. W piątek, 28 czerwca do drużyny dołączą reprezentanci kadr U-21: Mateusz Wieteska i Sandro Kulenović. Legioniści będą mieszkali w czterogwiazdkowym hotelu Lebe Frei Hotel Der Löwe.

Bramkarze: Radosław Cierzniak, Radosław Majecki, Cezary Miszta, Wojciech Muzyk

Obrońcy: Inaki Astiz, Igor Lewczuk, William Remy, Artur Jędrzejczyk, Luis Rocha, Paweł Stolarski

Pomocnicy: Salvador Agra, Domagoj Antolić, Cafu, Walerian Gwilia, Tomasz Jodłowiec, Michał Karbownik, Michał Kopczyński, Kacper Kostorz, Mikołaj Kwietniewski, Andre Martins, Dominik Nagy, Mateusz Praszelik, Maciej Rosołek, Marko Vesović

Napastnicy: Carlitos, Jarosław Niezgoda, Vamara Sanogo

Plan sparingów
27.06. 17:00 sparing: FK Pribram - Legia (Uttendorf)
28.06. 16:30 sparing: Viktoria Pilzno - Legia (Westendorf)
30.06. 16:00 sparing: Legia - Clube Atlético Bragantino (Leogang)
02.07. 16:00 sparing: Universitatea Craiova - Legia (St. Johann)

06.07. 17:00 sparing: Legia - Pogoń Siedlce (Warszawa, stadion Legii)
11.07. 1. runda eliminacji Ligi Europy: UE Sant Julia / College Europa FC - Legia Warszawa
14.07. 19:00 sparing: Legia - Radomiak Radom (Warszawa, boisko boczne)


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (38)

+dodaj komentarz
Rysiu - 25.06.2019 / 22:55, *.cyfrowypolsat.pl

A co sie dzieje z kacprem skibickim?

odpowiedz
LGZ - 25.06.2019 / 22:05, *.tpnet.pl

Carlitos byl i najlepszy bedzie a z "LEGII" nie nigdy odejdzie !!! Przeciez tak bardzo chcial do LEGII co podkreslil w pierwszym wywiadzie !!!

odpowiedz
LGZ - 25.06.2019 / 22:01, *.tpnet.pl

Kadra nie jest zla ale jaka bedzie gra !!!

odpowiedz
wachteLLL - 25.06.2019 / 21:56, *.pzlow.pl

Z siłą wodospadu wierzę w Carlitosa... Bedziemy mieć z niego jeszcze pociechę :)

odpowiedz
Informator - 25.06.2019 / 19:24, *.centertel.pl

Z moich informacji wynika, że również Moryké Fofana zostanie wolnym zawodnikiem obok Abdou R. Traore.
To piłkarz na poziomie Vadisa - szybkość, świetny drybling, siła. 27 lat. Gra w ataku lub na skrzydle, z pewnością jest to zawodnik o większych umiejętnościach od większości ofensywnych graczy których Legia ma w swoim składzie. Radek musi zainteresować się jednym albo drugim bo to prawdziwa okazja. Zawodnicy z kartą w ręku.

odpowiedz
Mlbets - 25.06.2019 / 20:17, *.centertel.pl

@Informator :

Jakbyś jeszcze wkleil screena z umiejętnościami z Football Managera to już całkiem byś mnie przekonał.

odpowiedz
Informator - 25.06.2019 / 20:55, *.centertel.pl

@Mlbets:
https://fmdataba.com/19/p/3068/moryke-fofana/

https://www.youtube.com/watch?v=acOxzj6vG2U

odpowiedz
atmosferic - 25.06.2019 / 22:22, *.orange.pl

@Informator : Oussama Assaidi w holandii jest wolnym zawodnikiem - jest to swietny skrzydlowy (na Polskie wrunki pewnie bylby najlepszy)gdyby trafil do e-kapy to by ja pozamiatal

odpowiedz
L - 26.06.2019 / 11:34, *.play-internet.pl

@atmosferic: Dobry pomysł! Pamiętam go z Liverpoolu.

odpowiedz
News⚽️Legia - 25.06.2019 / 19:00, *.215.122

A.R.T ponoć chétnie by zagrał w Legii,ma dość kebabòw ,teraz czeka na telefon z Ł3 !

odpowiedz
Juri - 25.06.2019 / 18:34, *.centertel.pl

Gdzie jest chociaż jedną gwiazda?

odpowiedz
Informator - 25.06.2019 / 17:40, *.centertel.pl

Legia powinna skontaktować się z Abdou Razack Traore - któremu kończy się właśnie umowa w turcji.
Zawodnik sprawdzony w polskiej lidzie - był gwiazdą w Lechii Gdańsk.
Może grać w ataku, na skrzydle. To byłoby wzmocnienie. Piłkarz lepszy od Novikovasa.

odpowiedz
brasu - 25.06.2019 / 15:48, *.vectranet.pl

nie bardzo rozumiem dlaczego nie jedzie nawotka. z tego co mowil vuko, vesovic ma zostac przesuniety wyzej i grac jako prawoskrzydlowy, a jego zmiennikiem ma byc agra. za nimi prawy obronca stolarski... i tu klops wielki, bo spokojnie nawotka moglby byc alternatywa dla stolarskiego w takim ukladzie...

odpowiedz
sobo(L)ew - 25.06.2019 / 17:47, *.centertel.pl

@brasu: Alternatywą może być Jędza lub Lewczuk.

odpowiedz
brasu - 25.06.2019 / 18:34, *.vectranet.pl

@sobo(L)ew: dlatego wolalbym mlodego nawotke, ktory w przyszlosci moze byc wartoscia dodana niz emeryta lewczuka. po drugie jedza zdecydowanie lepiej sprawuje sie jako srodkowy niz jako boczny.

odpowiedz
Jaki - 25.06.2019 / 14:49, *.com.pl

Czy planowane są transmisje ze sparingów w Austrii ? Jak tak to gdzie będą dostępne?

odpowiedz
brasu - 25.06.2019 / 18:36, *.vectranet.pl

@Jaki: jaki taki jak oryginał. wiecznie zagubiony. nawet praga czeska a warszawska to to samo... ech...

http://legia.com/aktualnosci/transmisje-meczow-legii-w-austrii-61768

odpowiedz
Gienek - 25.06.2019 / 14:08, *.netfala.pl

Ten skład nie jest może składem marzeń, ale jeśli Vuko dobrze to wszystko poustawia i odpowiednio przygotuje fizycznie to jestem optymistą jeśli chodzi o rozgrywki krajowe. Jeśli rozchodzi się o Europę to może czegoś zabraknąć do awansu do grupy.

odpowiedz
tekken (L) - 25.06.2019 / 12:09, *.chello.pl

Wszystko fajnie, podoba mi się, że dużo młodych w ataku i pomocy, ale czemu żadnego z młodych obrońców nie ma.

odpowiedz
tomiacab - 25.06.2019 / 09:25, *.centertel.pl

obecne okienko przypomina mi lato 2005, kiedy do Legii przychodzili Cmiest, Klat, Szalachowski

odpowiedz
Mar - 25.06.2019 / 08:46, *.juwentus.pl

To tylko zdjęcie ale "Sagan" wygląda najlepiej. Pozdrawiam

odpowiedz
Ultra - 25.06.2019 / 08:30, *.chello.pl

Słabo to wygląda, zamiast budować swoją siłę i delikatnie powiększać przewagę jakosciawą nad rywalami, my z sezonu na sezon drownujemy do słabszych w lidze.

odpowiedz
Inteligent - 25.06.2019 / 08:25, *.chello.pl

Delikatnie ujmując ta kadra nie powala na kolana. I tak oto zawitała w Legii przeciętność. Dzięki Loczek

odpowiedz
Stary - 25.06.2019 / 08:11, *.ip-point.pl

Gdzie jest Kacper Skibicki?

odpowiedz
Dziadek46 - 25.06.2019 / 07:41, *.47.232

Zróbcie zrzutkę jak wiślacy kupcie sobie kogo chcecie

odpowiedz
GalAnonim - 25.06.2019 / 07:32, *.centertel.pl

A Kante?

odpowiedz
NAS - 25.06.2019 / 07:43, *.centertel.pl

@GalAnonim: gra w Pucharze narodów Afryki

odpowiedz
eLka - 25.06.2019 / 07:44, *.tpnet.pl

@GalAnonim: ty to tak na poważnie?

odpowiedz
Cobbi - 25.06.2019 / 06:14, *.com.pl

Mamy tylko 6 obrońców?!?!?!

odpowiedz
Sputnik 44 - 25.06.2019 / 09:30, *.t-mobile.pl

@Cobbi: a po co ci więcej? Loczek walnie im PRową mowę motywacyjną i będziemy grać systemem 1-2-3-5!!!

odpowiedz
xaxa121 - 25.06.2019 / 11:51, *.tpnet.pl

@Cobbi: jest jeszcze Wieteska,

odpowiedz
freedie - 24.06.2019 / 22:54, *.vectranet.pl

beda transmisje ze sparingow czy jak rok temu brak mozliwosci sledzenia przygotowan swojej druzyny przez decyzje pewnego pana... bo trenerem tego nie mozna bylo nazwac

odpowiedz
Hiszpan - 24.06.2019 / 22:43, *.play-internet.pl

Dużo dziur w składzie. Brakuje 2 skrzydłowych i ofensywnego pomocnika. Novikovas Pawłowski Starzyński.

odpowiedz
Rado - 25.06.2019 / 08:53, *.play-internet.pl

@Hiszpan: i by wystarczyło. Popieram!

odpowiedz
brasu - 25.06.2019 / 19:07, *.vectranet.pl

@Hiszpan: w najblizszym czasie powinien zostac zakontraktowany novikovas, placheta i kirkeskov. starzynski - najprawdopodobniej wyladuje w lechii. co do pawlowskiego sprawa rozbija sie o kwote - kwestia 800 tys euro.

odpowiedz
lob - 24.06.2019 / 22:34, *.chello.pl

Kupa ludzi......tylko jakości brak............gdzie są 2-3 dobre transfery ???

odpowiedz
R - 25.06.2019 / 07:16, *.tpnet.pl

@lob: u Miodka w portfelu....

odpowiedz