REKLAMA

Nowacka 24. w finale Pucharu Świata

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Oktawia Nowacka zakończyła finał Pucharu Świata w pięcioboju nowoczesnym na 24. pozycji. Legionistka w Tokio słabiej wypadła w już w pierwszej konkurencji - po szermierce (15. zwycięstw), sklasyfikowana była na 15. pozycji. W pływaniu Nowacka była 13., w jeździe konnej 21., a w biegu ze strzelaniem 27."Zaczęłam niezbyt dobrą szermierką, która uplasowała mnie dopiero na 21 pozycji. Nie mogę powiedzieć, że była bardzo zła, ale brakowało skuteczności i czucia tempa. Pływanie na stabilnym poziomie, czyli nie ma czego się przyczepić. Z jazdy konnej jestem zadowolona pomimo dwóch zrzutek. Jazda świadoma i spokojna, a przeszkody wysokie. Laser Run był moją piętą Achillesową. Strzelanie nie poszło tak jak bym chciała, a na biegu jeszcze sporo odstaję od najlepszych dziewczyn. Pewne niedociągnięcia treningowe można ukryć, ale biegania nie oszukasz. Praca, praca i praca. I jeszcze sporo jej przede mną, aby wrócić do biegowej czołówki" - skomentowała swój występ Oktawia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.