Daniel Ławrynowicz
REKLAMA

Nowacka i Ławrynowicz 4. w finale PŚ sztafet

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Tokio zakończyły się zawody Finału Pucharu Świata w pięcioboju nowoczesnym, w którym najpierw w konkursie indywidualnym startowała Oktawia Nowacka (24. miejsce), a w niedzielę w rywalizacji sztafet mieszanych startowało dwoje legionistów - Nowacka oraz Daniel Ławrynowicz. Nasi pięcioboiści ukończyli rywalizację na miejscu czwartym, bardzo dobrze rozpoczynając już od szermierki (3. miejsce), w której wygrali 22 z 34 walk (240 pkt). W pływaniu na dystansie 2x100 metrów Nowacka i Ławrynowicz uzyskali czas 2:01.99, który umocnił ich na trzeciej pozycji. W jeździe konnej para legionistów pokonała parkur tracąc niewiele punktów (1 zrzutka i przekroczenie normy czasu). W laser runie legioniści prezentowali wysoką dyspozycję, walczyli do końca, ale ostatecznie zakończyli zawody na miejscu tuż za podium.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.