fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
REKLAMA

Zjawiński wypożyczony do Stali Stalowa Wola

Raffi, źródło: Legionisci.com / Stal Stalowa Wola / Echo Dnia

Niespełna 18-letni napastnik Legii II Łukasz Zjawiński został nowym zawodnikiem Stali Stalowa Wola. Piłkarz został wypożyczony do drugoligowca na rok. Drużyna Stali jest również zainteresowana pozyskaniem z Legii jego rówieśnika z rocznika 2001, ofensywnego pomocnika Bartłomieja Ciepieli. W tym przypadku Stal dąży, by doszło do transferu definitywnego. Nie wiadomo jednak, czy Legia będzie zainteresowana takim rozwiązaniem.


Zjawiński w poprzednim sezonie w trzecioligowych rezerwach Legii Warszawa rozegrał 26 spotkań (1396 minut) i strzelił cztery bramki. W CLJ rozegrał 8 spotkań i zdobył 5 goli, natomiast w Pucharze Polski, w 4 meczach rozegrał 315 minut i zdobył dwa gole. Po nie do końca udanej jesieni i początku rundy wiosennej, pod koniec sezonu rosły napastnik zdecydowanie się rozkręcił, poprawiając znacznie swój dorobek bramkowy w maju i czerwcu.

Ciepiela jesień spędził w CLJ (6 goli i 8 asyst w tym sezonie), ale na wiosnę trenował z rezerwami, rozgrywając tam kilka spotkań w lidze (5 występów - wszystkie w czerwcu, 250 minut) i PP (3 występy, 72 minuty), bez goli i asyst. W "dwójce" występował nie tylko w środku, ale również na boku pomocy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Gregor - 04.07.2019 / 18:28, *.tpnet.pl

Stalówka to fajna, drużyna z zasadami.

odpowiedz
tommmm - 03.07.2019 / 12:14, *.cyfrowypolsat.pl

Dbać o niego, bo w FM koleś wymiata ;)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.