REKLAMA

Legia 17. w półfinale Ligi Mistrzów

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Załoga żeglarskiej Legii w składzie Jakub Pawluk, Dariusz Urbanowicz, Adrian Palus i Oskar Śleziona, zajęła 17. miejsce podczas zawodów Ligi Mistrzów w St. Petersburgu na rzece Newie. Legioniści walczyli o jedno z sześciu czołowych lokat, premiowanych awansem do finału Sailing Champions League, który w sierpniu odbędzie się w St. Moritz. "Walczyliśmy do końca. Nieźle momentami, ale też nie zabrakło wpadek. To były nasze pierwsze zmagania na J70, bardzo wymagające, a pozostałe załogi były bardzo dobrze na nich opływane, mają je w klubach. Będziemy trenować, aby w kolejnym półfinale wejść do ścisłej czołówki" - podsumowali start zawodnicy żeglarskiej Legii.
Legioniści po trzech dniach wyścigów uzyskali wynik 37,8, w kolejnych wyścigach punktując następująco: 2, 7, 6, 4, 6, 3, 5.8, 4.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Twardy Legiunia - 07.07.2019 / 23:46, *.plus.pl

Wstyd

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.