Magdalena Żarska i Aleksandar Vuković - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja trenera

Vuković: Wynik nas nie zadowala

Mishka, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): Wynik 0-0 nas nie zadowala. Chcieliśmy wygrać spotkanie i być bliżej awansu, niż jesteśmy w tej chwili. Nadal wszystko zależy od nas i w rewanżu chcemy udowodnić, że jesteśmy lepszą drużyną od drużyny Europa FC. Widać było, że czują się dobrze na swoim boisku. Walczyli zaciekle, pokazali, że w piłce w piłce wszystko jest możliwe. Ja też nie mogę narzekać na postawę i zaangażowanie zawodników, choć zanotowaliśmy remis z niżej notowaną drużyną. Gdyby nie było odpowiedniego podejścia, mogłoby być gorzej. Brakowało tego, czego potrzebujemy, czyli meczów o stawkę. To zupełnie co innego niż sparingi. Wiemy, że z każdym następnym meczem drużyna będzie grała coraz lepiej. Jestem pewien, że tak będzie.

- Rywale pokazali charakter. Walczyli o każdą piłkę. Dobrze się czuli na sztucznej murawie, na której grają na co dzień. Nie zaskoczyli nas. Europa to nie jest słaby zespół, ale uważam, że my jesteśmy dużo lepsi i musimy to pokazać w rewanżu.

- Mamy braki pod względem szybkości, wychodzenia na pozycję - może być lepiej i będzie. To nie jest wynik taki, który buduje. Ale to jak pracują zawodnicy uspokaja mnie, że dojdziemy do naszego celu i będziemy grać lepiej.

- Niestety uraz Vamary Sanogo wygląda na poważniejszą kontuzję - więzadła w kolanie. Jego ból, który czuje, i to, jak się zachowywał tuż po kontuzji, świadczy, że to może być coś poważnego, ale badania wykażą, co dokładnie się stało.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (187)

+dodaj komentarz
Zawisza - 16.07.2019 / 04:02, *.centertel.pl

Spokojnie wygracie rewanż 7-0

odpowiedz
nm - 15.07.2019 / 21:54, *.chello.pl

idiota

odpowiedz
Cobbi - 15.07.2019 / 16:32, *.play-internet.pl

ALEXANDAR jaki był kurs u Buka na remis, bo nie pamietam?

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 14.07.2019 / 20:58, *.t-mobile.pl

Takich ogórków to Kowal przegryzał pomiędzy dwiema setkami na porannym kacu, a tu mowa o jakies murawie, pilce, kraterach na ksiezycu itd. do czego to doszlo...

odpowiedz
tomiacab - 14.07.2019 / 14:03, *.centertel.pl

Dwa lata temu znaleźliśmy się w sytuacji, w której jeszcze posiadaliśmy kawałek drużyny, tylko trenera brakowało. Dziś sytuacja wygląda dużo gorszej. Nie mamy ani drużyny, ani trenera. Wtedy jeszcze wystarczyło zatrudnić fachowca, który by złapał gwiazdeczki za mordę i szybko wszystko można było naprawić. Dziś trzeba trenera i czasu, żeby ocenił kto tu może zostać, a kto jest pomyłką. Czyli 1 Nowy trener 2 Diagnoza 3 Budowa drużyny na miarę oczekiwań. Trochę czasu na cały proces potrzeba.

odpowiedz
ZGL - 14.07.2019 / 09:12, *.tpnet.pl

Ciekawe czy wynik dzisiejszego sparingu a przede wszystkim gra w obliczu meczu rewanzowego w LE zadowoli !!!

odpowiedz
Yogi - 14.07.2019 / 08:48, *.centertel.pl

A mnie niezadawala trener i jego brak pomysłu na jakąkolwiek grę. Amator wynocha z Legii razem z loczkiem

odpowiedz
hajdukL - 13.07.2019 / 18:31, *.com.pl

@Szczery bez kozery
Niezbyt udane porównanie jak dla mnie ale wspomnianego dobrobytu Życzę Tobie i Twojej rodzinie.

odpowiedz
Propozycja - 13.07.2019 / 15:18, *.play-internet.pl

Jak wygracie rewanż każdy kibic rzuci Wam 10 Zeta.Jak odpadniecie każdy kibic da Wam po pasie w dupsko.

odpowiedz
Krzysztof Grabski z Warszawy - 13.07.2019 / 08:41, *.centertel.pl

Bla,bla,bla i co miesiąc forsa na konto.
W innej firmie tacy pracownicy byliby zwyczajnie zwolnieni.
Czasami myślę,że niepotrzebnie piłkarze oraz trener zabierają głos.
Może wystarczyłoby pewne przypadki uczcić minutą ciszy.

odpowiedz
xaxa121 - 13.07.2019 / 08:34, *.tpnet.pl

Chlopie do lata i spadaj z Legii. Amator nie trener.

odpowiedz
Adam - 12.07.2019 / 23:42, *.chello.pl

Zmieniliście zdjęciu do artykułu? Jeżeli już chcecie się bawić w słabe śmieszki to trzeba było przy tym zostać.

odpowiedz
GZG - 12.07.2019 / 21:57, *.tpnet.pl

W tym meczu byla wina pilki ktora toczyla sie zbyt wolno !!!

odpowiedz
LGZ - 12.07.2019 / 21:53, *.tpnet.pl

Bylismy przygotowani do tego meczu dobrze przez Trenera a nie potrafilismy strzelic zwycieskiego gola !!!

odpowiedz
Yyywy - 12.07.2019 / 21:49, *.centertel.pl

Co z ta Legią? Ale Miodek musi być wkur...ny.

odpowiedz
ant - 12.07.2019 / 21:33, *.tpnet.pl

Time to say goodbye...

odpowiedz
DGL - 12.07.2019 / 21:18, *.tpnet.pl

Kontrolowac mozna caly mecz a wygrac to trzeba grac z pomyslem !!!

odpowiedz
ZGL - 12.07.2019 / 21:13, *.tpnet.pl

Do Trenera: Czy w rewanzu udowodnimy ze jestesmy zdecydowanie lepsza druzyna od Europy FC ?

odpowiedz
Warszawiak 1234 - 12.07.2019 / 20:47, *.play-internet.pl

Vuko, Ty wiesz, ze Cie lubie ale cos czuje, ze max. polowa wrzesnia i goodbye!

odpowiedz
Robert Sienkiewicz - 12.07.2019 / 19:51, *.amazonaws.com

A nieztety sam Vuko nic tam nie zrobi chociazby stanal na glowie. Wpuscic 8 mlodych i zobaczycie efekty

odpowiedz
Robert Sienkiewicz - 12.07.2019 / 19:50, *.amazonaws.com

Oni sa zmeczeni zyciem :) rozpieszczone lenie a nie pilkarze. Zaden z nim nie nadaje sie do lepszej ligi bo gdzie indziej trzeba biegac i myslec a w legii wystarczy byc

odpowiedz
News⚽️Legia - 12.07.2019 / 18:40, *.204.33

Szacunek ale lepszy z coebie asystent I doping w szatni robisz ale jako 1 trener niepotrafisz I tyle!

odpowiedz
hajdukL - 12.07.2019 / 18:34, *.chello.pl

@kibic(L)
Jak powiedział po sezonie, tak się stało. Rozgonione zostało towarzystwo, którego zachowanie na boisku jak i poza nim dawało wiele do życzenia delikatnie mówiąc. Mówił ponadto, że nawet jeśli nie zrobi z Legią sukcesu to zrobi wszystko, żeby jego następcy pracowało się lepiej. Pewne kroki w tym kierunku zrobione ale oczywiście czekam na więcej. Klub doszedł już do pewnej ściany przez rozbuchane ego i oczekiwania min. prezesa jak i kibiców nie poparte sytuacją kadrowo-organizacyjną w klubie. Pewnie, że będzie blamaż jak odpadniemy w pierwszej czy drugiej rundzie eliminacji ale kto inny w tym momencie da nam pewność awansu do fazy grupowej? Wieloletnie zaniedbania przykrywane pojedynczymi sukcesami i ot co z tego zostało widać od dłuższego czasu gołym okiem.
Vuko kilkanaście lat przyglądał się temu co dzieje się w Legii przez dłuższy czas z bardzo bliska i komu jak komu ale jemu wierzę, że Legia leży mu na sercu i nie zrobi nic co by jej zaszkodziło na przyszłość. Choćby z tego powodu jestem całkowicie za nim.
Racja, co do Vuko jako trenera będziemy mogli wypowiedzieć się za jakiś czas. Czemu większość z tu obecnych jak i Ty już teraz osąd wydają... Choć się z tym nie zgadzam to rozumiem ale nie zaakceptuje obrażania Vuko w bardzo prymitywny sposób i tylko dlatego, że Ty tego nie robisz w ten sposób to poświęcam czas i z Tobą koresponduję.
P.S. Pożyjemy, zobaczymy.

odpowiedz
Gniazdo - 12.07.2019 / 23:07, *.chello.pl

@hajdukL: amen

odpowiedz
Szczery bez kozery - 13.07.2019 / 10:02, *.vectranet.pl

@hajdukL: To że ma w sercu Legię nic to nie zmienia.Ja mam w sercu moją rodzinę i chciałbym zapewnić jej dobrobyt, zarobić potężnę pieniądzę aby wszyscy mieli lżej i lepiej ale nie jestem w stanie tego zrobić.

Krótko: chcieć a móc to różnica

odpowiedz
bronek49 - 12.07.2019 / 18:00, *.chello.pl

Vukowic co za brednie opowiadasz jesteście bardzo słabi nie tylko było wam brak szybkości ale zwrotności dokładności i zaagażowania niestety od dwóch lat gracie beznadziejnie Legia ma teraz słaby sztab szkoleniowy ,sztab medyczny i najgorszą drużyną od kilku lat

odpowiedz
Svenson - 12.07.2019 / 17:40, *.vectranet.pl

1994
1995
1996

I Koniec to były dobre lata, pili na umór i ładnie grali!

odpowiedz
Felek - 12.07.2019 / 17:25, *.vectranet.pl

Co to jest, że Legia na początku każdego sezonu od kilku lat jest tak fatalnie przygotowana do sezonu. Tradycyjnie będzie strata punktów w kilku pierwszych kolejkach, pier..lenie w wywiadach, że jest jeszcze mnóstwo kolejek do końca sezonu, później odrabianie strat do czołówki - uda się albo się nie uda i tak wkoło Macieju od kilku lat. Kiedy tu zapanuje normalność do ku...y nędzy?

odpowiedz
KIBIC SL - 12.07.2019 / 15:59, *.plus.pl

Legia od kilku lat tak zaczyna ,że pierwsze mecze gra marnie ,nawet w sezonie w którym awansowali do LM tak było ,nie można ich oceniać po 1 meczu ,w Warszawie już będzie z 5-0 dla Legii ,trochę cierpliwości !

odpowiedz
Kraken - 12.07.2019 / 15:44, *.vectranet.pl

Pakuj mandżur.

odpowiedz
Jak zyc Panie Miodek... - 12.07.2019 / 15:19, *.244.152

Legia nie szanuje swoich kibicow, a ja mam honor i nie bede tej miernoty oglądał. Panie Prezesie jak Pan w koncu przyjdzie po rozum do głowy i udowodni to grą zespołu na boisku, to może wrócimy

odpowiedz
Danie(L) - 12.07.2019 / 15:17, *.centertel.pl

coraz trudniej czytać tutaj komentarze, w zasadzie bez przerwy ktoś chce kogoś wypieprzyć, a to Kucharczyk won, a to Vuko won, a to Mioduski won itd. Magiera i Sa Pinto won, najlepiej wszyscy won.

czasem jest w kibicu chęć wymienić się przemyśleniami z innymi, ale merytorycznie. A tu gdzie jest taka merytoryka?
Było słabo, był chaos, brak organizacji gry a nawet sporo niepotrzebnego gwiazdorzenia. Ale no litości... My mamy awansować do LE a nie po jednym meczu wywalać wszystko do góry nogami.
Na trawie ich przejdziemy, w międzyczasie zacznie się liga, parę meczów da nam obraz. Przecież nikt z nas nie wie jak wyglądają fizycznie, czy są jeszcze zmęczeni czy już na świeżości? Jeśli nadal będzie słabo to Vuko nikt nie obroni. Ale dajmy mu chwilę, wywalił ludzi których nie chciał, dostał nowych i ma szansę.

Nie dostał niestety nikogo na kierownicę i nie dostał napadziora. Moim zdaniem było to wczoraj widać. Z tym wstydem też nie ma co przesadzać... To się zdezaktualizowało ;-) Rok temu wyznaczyliśmy nową linię ;-)

Panie i panowie, trochę lodu, trochę spokoju, apeluję i proszę ;-) Zamiast ciągle wyliczać porażki skupcie się na tym co można poprawić. W grze a nie w sztabie, wiara, że zmiana trenera jest lekiem na wszystko jest w PL mocno naciągana.

odpowiedz
Zik - 12.07.2019 / 15:38, *.play-internet.pl

@Danie(L): merytorycznie: czy jest możliwe żeby 3 zawodowych piłkarzy nie było w stanie wymienić podań i dojść do sytuacji strzleckiej? Trawa jest na samym końcu, chyba że było założenie: "uważamy na kontuzje".

odpowiedz
Danie(L) - 12.07.2019 / 16:30, *.centertel.pl

@Zik: no i widzisz, dla mnie to nie jest merytorycznie. To jest możliwe, wczoraj można to było zobaczyć. Mnie interesuje co innego. Czy to się może zmienić. Czy możemy mieć nadzieję, że w kolejnym meczu nie będzie tyle miejsca między formacjami i zawodnikami i ci zawodnicy mogą wychodzić na pozycje. Mogą szukać gry bez piłki.
A jak odpowiem wprost na Twoje pytanie to się okaże, że nasi tak nie mogą a więc Vuko won, Mioduski won, zmarnowane 3 lata, a jak był Czerczesow... itd
Wolałbym właśnie żeby ktoś zapytał Vuko albo Bortnika czy są wyświeżeni czy jeszcze nie albo kto ma kierować grą bo jak są jeszcze podmęczeni to można chwilę poczekać, a jak juz na świeżości to są podstawy do niepokoju. To taki przykład.
jak widzę kolejny wpis pakuj mandżur to rzygać mi się chce...

odpowiedz
Zik - 12.07.2019 / 23:27, *.play-internet.pl

@Danie(L): zapewne może to się zmienić, ale kiedy to nie wiem. Trwa to kolejny już sezon i końca nie widać. Przecież mistrzostwo też przegraliśmy przez tą niemoc: "walenie głową w mur", wolne i rożne kończące się na pierwszym obrońcy albo w trybunach. Gra kombinacyjna ich przerasta, stałe fragmenty też. Strzałów z dystansu jak na lekarstwo. To wszystko wynika z braku drużyny. Zawodnicy nie podejmują ryzyka, nie motywują się , nie biorą odpowiedzialności. Oni wychodzą, owszem, pobiegać ale bez wiary i przekonania liczą że jakoś się wygra, uda się przeczekać do końca meczu. Może nawet realizują założenia taktyczne ale na tym nie polega piłka, bo byłaby emocjonująca jak szachy.

Pamiętam taki mecz, drużyna wali głową w mur. W końcu J. Zieliński przejmuje piłkę, przebiega pół boiska i strzela gola. To jest to czego teraz brakuje.

odpowiedz
Sakala - 12.07.2019 / 15:16, *.chello.pl

To był cirkus i skandaloza hehe. No ale jest jeden plus dla polskiej piłki. Inne drużyny powoli się uczą że bez trenera nie ma grania i wyników. Legia zrobiła kolejny raz dobrą robotę pokazując czego nie należy robić.

odpowiedz
Hello - 12.07.2019 / 14:58, *.t-mobile.pl

Czekam wciąż na jedną wiadomość, że ten pan już przestał być trenerem LEGII

odpowiedz
44 - 12.07.2019 / 14:37, *.83.11

Pinokio - wstydu nie masz. Zamiast wiedzy, umiejętności i doświadczenia dajesz "legijne" serce. Szkoda, że tylko na pokaz. Pozbyłeś się prawdziwych Legionistów, żeby mieć cicho w szatni i już zapłaciliśmy za to utratą mistrzostwa. Oczywiście Gibraltar pokonamy, ale będzie gorzej niż z Klafuriciem. Im szybciej cię wyrzucą tym lepiej, może będzie jeszcze co ratować w tym sezonie.

odpowiedz
Ddz - 12.07.2019 / 14:18, *.t-mobile.pl

Ale wstyd po takim meczu to powinni zrezygnować z gry w piłkę i poszukać nowej pracy na kasie w biedronce. Chociaż tam też by sobie pewnie nie poradzili.

odpowiedz
artic - 12.07.2019 / 14:04, *.t-mobile.pl

Czesia Michniewicza powinni teraz w Legii zatrudnic albo jakiegos ruska poleconego przez Stasia Czerczesowa widac golym okiem ze Vuko juz nic nie zrobi w L.

odpowiedz
PG - 12.07.2019 / 13:49, *.182.68

Strach pomyśleć gdyby to było BATE Borysów

odpowiedz
MD - 12.07.2019 / 13:24, *.net.pl

Brak słów na te wszystkie komentarze kolejnych trenerów do porażek (ten remis to też porażka) w eueopejskich pucharach z kelnerami - cyt. "Europa to nie jest słaby zespół...". Naprawdę? To my właściwie na jakim poziomie gramy? Kocham ten klub, ale ile razy można słuchać takich tłumaczeń.

odpowiedz
pytanie - 12.07.2019 / 12:43, *.orange.pl

często jest powtarzany argument: ~3 lata temu byliśmy w LM od tego czasu permanentny zjazd i drużyna dużo gorsza od tej co była 3 lata temu. I w sumie racja.
ALE:
Powiedzcie mi: w czym ekipa sprzed 3 lat, która owszem zremisowała z Realem i wygrała ze Sportingiem, ALE też np. przegrała z Borussią 0:6 i 4:8; z Realem 1:5 i ze Sportingiem 0:2. Druyżna, która owszem grała regularnie w LE, ale w dużej częsci dzięki temu, że miała przetarty szlak po wygranej ze Spartakiem. W czym ta drużyna była lepsza od tej ekipy, która pokonała Spartaka Moskwa? W czym była lepsza od ekipy, która pojechała Celtik? Przypomnijcie sobie też, co SAMI pisaliście na tym forum w czasach tej legendarnej gry w LM. Już przez litość nie będę porównywał ekipy LM Vadisa do ekipy LM Pisza

odpowiedz
wrt - 12.07.2019 / 13:27, *.play-internet.pl

@pytanie: zgadzam się oprócz tego ,że Legia Pisza jest z kolei przez Ciebie gloryfikowana za bardzo , ta sama Legia Pisza dała ciała w meczu o mistrzostwo u siebie, fakt ,że obecna i ta mistrzowska obojętne z którego roku w tej dekadzie kompromitowała się cześciej i mimo to zdobywała mistrza ,a nawet mimo to awansowała do LM . Potem zawsze było lepiej czy w LM czy LE w lidze , trzeba coś z tym zrobić w końcu by w najlepszej formie być w sierpniu i awansować do sierpniowych rund , może Vuko czegoś się nauczył od Berga bo on ostatni miał zespół grający super w sierpniu ,a skład miał bardzo słaby jak się popatrzy, tylko zawodnicy byli w formie, gorszy niż Skorża w 2011 , nie mówiąc o zespole Janasa z 1995

odpowiedz
domel - 12.07.2019 / 13:31, *.3s.pl

@pytanie:

Tak wtedy umieliśmy strzelić Borussi 4 gole a dziś ile byśmy strzelili ??? Pomyśl na spokojnie......

odpowiedz
Gienek - 12.07.2019 / 12:42, *.netfala.pl

Odejdź i wstydu oszczędź wuefisto...

odpowiedz
tomiacab - 12.07.2019 / 12:37, *.play-internet.pl

Vuko najlepsze co możesz zrobić to przeprosić i odejść. Spójrz na swoje dokonania. Porażka z luksemburgiem, przegrane mistrzostwo, które miałeś w kieszeni i teraz jeszcze to... Nie ma drugiego takiego trenera, nie było i nie będzie w Polsce. Można bez przesady stwierdzić, że w rankingu wszechczasów trenerów pracujących w Polsce, zajmujesz ostatnie miejsce. Nikt nie muszę wynikami z Tobą konkurować. Czad spojrzeć prawdzie w oczy. Nie jesteś terenerem.

odpowiedz
Pio - 12.07.2019 / 12:28, *.play-internet.pl

Człowieku odejdź póki jeszcze jest szansa coś uratować i póki jeszcze są puchary.my piłką z amatorami nie mogliśmy poklepać i dzidy od bramkarza na walkę, płakać się chce.a to dopiero 1 rundzina przed 1 rundą

odpowiedz
hajdukL - 12.07.2019 / 12:12, *.chello.pl

@kibic(L) @Zik @bubba @(L)
A pamiętacie w jakim stylu weszliśmy do owej ligi mistrzów?
Oczywiście, że krew człowieka zalewa gdy Legia męczy się od wielu sezonów z półamatorami ale ciągłe wrukwianie się nic nie daje, a obrażanie się nawzajem jak i co niektórych ludzi pracujących w Legii po prostu nie przystoi. Nic to nie zmieni, a dolewa niepotrzebnej oliwy do ognia na tym coraz agresywniejszym forum. Ja po prostu zachowuje spokój bo wierzę, że od czerwca zaczęło to iść w dobrą stronę i z całych sił kibicuję Legii Vukovica. Pewności jak i zbyt wielkiego optymizmu po wczorajszym meczu nie ma ale trzymam się swego zdania.

odpowiedz
kibic(L) - 12.07.2019 / 12:43, *.bertelsmann.pl

@hajdukL:
Parodyści to naprawdę delikatne określenie dla tych piłkarzy. Vuko zamiast na gadaniu głupot powinien się skupić na pracy. Na koniec sezonu głupie gadki o tym, że on przewietrzy szatnie i że piłkarze będą "zapier....ć". Po czym w pierwszym meczu sezonu kompromitują się z Gibraltarem i on mówi, że to dobra drużyna! To jak traktować takiego człowieka? A o trenerze mówi się wtedy jak coś osiągnie a nie jak zdobędzie licencję dlatego dla mnie Vuko na razie nie jest żadnym trenerem!

odpowiedz
Artur - 12.07.2019 / 12:08, *.vectranet.pl

Pinokio wypie...alaj do tego Partizana niech tam się z Tobą męczą.

odpowiedz
AliMario - 12.07.2019 / 11:32, *.tpnet.pl

Ludziska!!! Opamiętajcie się !!! Ci piłkarze są bez jakości...tu nawet najlepszy trener nic nie pomoże ...potrzebuje więcej czasu i może na ligę to wystarczy... może..

odpowiedz
Cokot - 12.07.2019 / 11:30, *.spectrum.com

A nas nie zadawala, panie instruktorze kopania piłki, brak koncepcji i pomysłu na grę, ogólny chaos związany z funkcjonowaniem klubu od paru lat, zaburzenie procesu budowy drużyny, ściąganie piłkarskich niedorozwojów z wysokim ego i jeszcze wyższymi roszczeniami finansowymi, którym w poważnych klubach podziękowano za współpracę, a przede wszystkim niezadowalają nas głupie tłumaczenia z roku na rok po wpadkach z coraz większymi dziadami na coraz większych zadupiach futbolu.

odpowiedz
Marcin - 12.07.2019 / 11:20, *.tpnet.pl

Nie mamy trenera to pierwszy wniosek, drugi nie mamy dyrektora sportowego a trzeci nie będzie pucharów w tym roku. Może zatrudnienie Michniewicza by coś zmieniło ale wydaje mi się, że jest już za późno.

odpowiedz
(L) - 12.07.2019 / 11:12, *.41.45

BRAK Cenzuralnych słów panie "trenerzu"
Wstyd

odpowiedz
Prawda jest jedna... - 12.07.2019 / 11:10, *.244.157

Legia to obecnie amatorski klub. Ryba psuje sie od głowy.....

odpowiedz
hajdukL - 12.07.2019 / 10:38, *.chello.pl

Ludzie trochę spokoju zachowajcie bo 90% z was zachowuje się jak rozhisteryzowane dzieci. Oczywiście gra i wynik bardzo kiepskie ale pożyjemy, zobaczymy...

odpowiedz
kibic(L) - 12.07.2019 / 11:10, *.bertelsmann.pl

@hajdukL:

Pożyjemy zobaczymy? A na co tu czekać?
Trzy lata temu ten klub był w Lidze Mistrzów. Od tego momentu trenowali go Dyrektorzy Sportowi, trenerzy drużyn kobiecych, psychole i teraz Legionista z krwi i kości...
Zawodnicy zarabiają znacznie więcej niż wtedy, a sportowo są o wiele słabsi i jeszcze do tego przebijają dno żenady odpadając z Kazachami, Luksemburczykami i teraz nie potrafiąc wygrać z drużyną z Gibraltaru!!! Krew się w człowieku gotuje oglądając mecz Piasta, oglądając mecz Cracovii i zestawiając to z grą naszych parodystów!

odpowiedz
Zik - 12.07.2019 / 11:13, *.play-internet.pl

@hajdukL: patrzymy już 3 lata i nie widać nic nowego. Ten skład, ustawienie to było 100% dna Vuko.

odpowiedz
bubba - 12.07.2019 / 11:14, *.hawetelekom.pl

@hajdukL: można zachować spokój ale nie o to chodzi, to był Gibraltar, tam 3/4 zespołu idzie do pracy, a po pracy idą pograć w piłkę, to tak jak u nas czwarta liga i niżej więc co to w ogóle za gadanie. Przecież nawet jakby im wacki do jednej nogi przywiązali i kazali w trampkach grać to powinno być 5:0 na koniec gola z karnego powinien strzelać Majecki. to był GIBRALTAR!!!!! Tam Vuković powinien rzucić karteczki z nazwiskami i kto spadnie na stół ten gra, nawet Cierzniak na skrzydle , a Carlitos w bramce i tak powinno być 5:0 bo to był Gibraltar, tam Vuković nawet nie powinien być na ławce tylko w knajpie obok siedzieć z zimnym piwkiem a po meczu w autobusie zapytać ile było i czemu zamiast 5:0 nie było 10:0 bo to był Gibraltar.

odpowiedz
(L) - 12.07.2019 / 11:17, *.41.45

@hajdukL:
Oczywiście pożyjemy ,zobaczymy , ale takich leszczy to powinni zjadać na śniadanie, a nie męczyć się z nimi .
Ten zespół potrafił zremisować z Realem , wygrać ze Spartakiem , a teraz nie potrafi wygrać z amatorami .

odpowiedz
Przemek - 12.07.2019 / 11:32, *.tpnet.pl

@kibic(L): chciałbym przypomnieć że droga do LM zaczęła się id wstydliwego remisu 1:1 Z irlandzkim zespołem na własnym boisku

odpowiedz
(L)1916(L) - 12.07.2019 / 11:35, *.centertel.pl

@kibic(L): W punkt

odpowiedz
L fan - 12.07.2019 / 12:40, *.95.132

@(L): Z całym szacunkiem to był inny Zespoł niż obecny

odpowiedz
Zgred - 12.07.2019 / 10:27, *.orange.pl

Pamiętam jego wypociny z końcówki sezonu że zobaczymy nowa Legię i co pajacu zrezygnowałeś z Kucharczyka Radovica Malarza gdzie są wyniku albancu

odpowiedz
kibic(L) - 12.07.2019 / 10:25, *.bertelsmann.pl

Ja pierd... Vuko, weź chłopie spójrz w lustro a potem walnij się mocno w głowę. Co Ty wygadujesz? To jest blamaż! Hańba! Totalna kompromitacja i nic tego nie zmieni! Jesteście żałosną bandą przepłacanych parodystów! Od wielu miesięcy nie ma w tym klubie żadnego zawodnika, z którym można się w jakikolwiek sposób identyfikować, dla którego przyszłoby się na stadion. Są za to kolejne poziomy żenady w wynikach sportowych, w wypowiedziach i podejściu. Mamy piłkarzy parodystów, mamy trenera parodystę, udającego, że jest trenerem a do tego wygaduje takie głupoty, że się nie da tego słuchać. Jedyne co jest obecnie realne w Legii to pieniądze, które co miesiąc wpływają na wasze konta. Reszta to ch.., kupa i kamieni kupa jak mówił potomek wieszcza.
Mam was wszystkich w głębokim poważaniu, dokładnie tak samo jak wy macie w poważaniu ten klub i kibiców.
Wypier...ć!

odpowiedz
Lesny Dziadek - 12.07.2019 / 10:25, *.play-internet.pl

Jezeli przeanalizujemy, kto i z jakim skutkiem w ostatnich latach trenowal Legie i od kogo Vuko sie uczyl, jak nie trenowac druzyny, to mamy pelny obraz obecnej sytuacji. Do tego jest to czlowiek u ktorego trudno sie dopatrzec samodzielnosci i inteligencji, pozwalajacej na prowadzenie zespolu ludzi. A generalnie problem jest jeden - prezes i wlasciciel, ktory prowadzi klub do totalnej katastrofy. Po tak marnych doswiadczeniach z trenerami, nie wyciagnal ZADNYCH wnioskow. Wolny byl np. Ojrzynski, mozna bylo poszukac jeszcze kogos. Wybor padl na...no wlasnie - na kogo??? Jakie doswiadczenia i charakter ma Vuko....Szkoda czasu na ogladanie marnego przedstawienia w cyrku. Na scenie stoi obesrany klaun, ktory pieknie sie usmiecha i snuje opowiesci z mchu i paproci, ale ma pelne galoty...

odpowiedz
haha - 12.07.2019 / 10:22, *.vectranet.pl

"Trener" z kieleckim DNA.. powodzenia w rewanżu :D

odpowiedz
ginpasterz - 12.07.2019 / 10:22, *.204.214

Trenerze z całym szacunkiem nasze rezerwy powinny wrócić z korzystnym wynikiem z tego wyjazdu. Tam są ludzie którzy pewnie dziś poszli do pracy i będą rypać 8 godzin. Nie śmiałbym stawiać się na równi z trenerem bo nie mam takich kwalifikacji ale tu nie ma żadnego DNA, nie ma walki chyba że przeciwnicy zagrali mecz życia. Ja rozumiem, że jak był trener który kazał zapieprzać to trzeba było go zwolnić bo za ciężko na treningach. I możecie mnie koledzy po szalu zhejtować ile chcecie, ale w naszym klubie może pracować jedynie trener z doświadczeniem i autorytetem a nie ma takiego u nas w kraju. Ostatnim takim był Trener Czerczesow, który tylko na samym przygotowaniu kondycyjnym wygrał ligę. W momencie kiedy Zarząd zapragnął sukcesów w Europie powiedział, że chce wzmocnień z prawdziwego zdarzenia. Wszyscy wiemy jak się to skończyło. Jak nie wygramy trenerze Vuković z zespołem z Gibraltaru to uważam, że lepiej że nie gramy w el. LM bo tam byłby znowu wstyd. Chociaż nie wiadomo czy nie będzie teraz. Miał Pan czas żeby przygotować zespół na dwóch obozach to ja rozumiem, że ze średnio mocną drużyną możemy mieć problem, ale z drużyną która musiała grać w kwalifikacjach przedwstępnych to już dramat. Mimo wszystko życzę Panu i zespołowi sukcesów. Mieszkam 200 km od Warszawy i kupuję karnet, nie dla Prezesa, nie dla zawodników ale przyjeżdżam z synem i oczekujmy zwycięstw i gry na odpowiednim poziomie. Jeśli Pan nie wie jak to zrobić to trzeba zrezygnować. Ja nie biorę się za budowanie domów mimo że widziałem jak się to robi i czytałem o tym w książkach.

odpowiedz
Aro - 12.07.2019 / 10:14, *.centertel.pl

Zejdź z sceny Vuko ty się nie nadajesz na trenera.

odpowiedz
:D - 12.07.2019 / 10:13, *.orange.pl

Zaczyna się jazda sfrustrowanych nażelowanych chłopców z torebkami po Vuko. Debile

odpowiedz
Gregori - 12.07.2019 / 09:50, *.cyfrowypolsat.pl

Jak wam k.......a nie wstyd !!!? Ja się pytam

odpowiedz
Pele - 12.07.2019 / 09:45, *.centertel.pl

Dno totalne silą fizyczną powinni miec za to podziekowane po klapsie kazdy jak jest to w grecji

odpowiedz
person - 12.07.2019 / 09:32, *.chello.pl

Vuko weź nie pier.. ol,nie mydlij oczu ludziom,dla mnie to błazny i tyle

odpowiedz
GDL - 12.07.2019 / 09:13, *.tpnet.pl

Rewanz: LEGIA 4-0 Europa FC !!

odpowiedz
SF - 12.07.2019 / 09:11, *.tpnet.pl

LEGIA MA GRAC DLA KIBICOW i chcemy to widziec w rewanzu !!

odpowiedz
Królu - 12.07.2019 / 09:07, *.chello.pl

Vuko spakuj się razem z loczkiem, ta gra pokazała jakim jesteś mentorem jak możesz zmotywować drużynę do grania. Każdy z L powinien wiedzieć o co grają i dla kogo czyli dla nas kibicow

odpowiedz
GL - 12.07.2019 / 09:07, *.tpnet.pl

Z zespolami takiej polki LEGIA powinna wygrywac kilkoma golami niezaleznie od tego ze to jest pierwszy mecz tak jak wygrywaja zespoly w rakingu na poziomie LEGII !!!

odpowiedz
Bartek - 12.07.2019 / 09:06, *.play-internet.pl

Najważniejsze, że jest dobra atmosfera i chłopaki mają się dobrze, zarówno psychicznie jak i finansowo ;-)

odpowiedz
... - 12.07.2019 / 10:41, *.vectranet.pl

@Bartek: Trudno się dziwić, taka myśl szkoleniowa przywędrowała z Korony Kielce.
"Trener" i jego DNO... auuu

odpowiedz
ZW - 12.07.2019 / 09:01, *.tpnet.pl

Europa FC osiagnela remis dzieki walce i amibicji a to im sie udalo !!!

odpowiedz
Kaszpiro - 12.07.2019 / 08:53, *.play-internet.pl

Odin, dwa , tri z każdym kolejnym meczem będzie lepiej...
To już nie jest patodia.
Wnioski po pierwszej rundzie - gdzie jest trener, sensowny skład, uzupełniany z głową tam jakoś to wygląda. Ta zbieranina pod kierunkiem prestidigitatorów jest do zaorania.

odpowiedz
Kibic emeryt - 12.07.2019 / 08:36, *.centertel.pl

Padają głosy że przyczyną słabej gry i to nie tylko w tym meczu jest to że zespół jest słaby kadrowo
MOIM zdaniem tak nie jest a jak na naszą ligę przynajmniej podstawowy skład jest silny.Mamy 5 reprezentantów krajów
Martin i Carlitos uznawanie za najlepszych na swoich pozycjach 3 to reprezentanci mlodzieźówek a i pozostali pomijając Niezgode to czołówka na danej pozycji w liczę. Mamy natomiast chyba jednego z najsłabszych trenerów i prezesa któremu można zawdzięczać że w czasie kryzysu kupił klub i wyciągnął z wielkiego bagna ale powoli ponownie w nie klub topi.

odpowiedz
WAWA Orbitek - 12.07.2019 / 08:30, *.plus.pl

Vuko - patataj!

odpowiedz
WWL - 12.07.2019 / 08:25, *.play-internet.pl

Jako ciekawostkę podam:
Powierzchnia Wołomina 17.24 km²
Powierzchnia Gibraltaru 6.55 km²

Ręce opadają

odpowiedz
ed - 12.07.2019 / 08:16, *.vectranet.pl

Jacek Magiera do Legii natychmiast!!!!

odpowiedz
Radom L - 12.07.2019 / 08:29, *.plus.pl

@ed : Gość od W-F nie może trenować Legii!
Takich pajaców mamy od kilku lat.
Magiera na Madagaskar!

odpowiedz
I w pizdu wylądował - 12.07.2019 / 08:45, *.centertel.pl

@Radom L: Ty uważaj bo Madagaskar jest w półfinale pucharu Afryki. Także nie są już ogorami!

odpowiedz
MM10 - 12.07.2019 / 09:08, *.t-mobile.pl

@I w pizdu wylądował :
Madagaskar odpadł w ćwierćfinale. Mimo wszystko zrobili świetny wynik.

odpowiedz
misiek75 - 12.07.2019 / 08:12, *.vectranet.pl

Takie tłumaczenie to zawsze jest zachowanie ostentacyjne że strony trenera. Co to wogole znaczy, że nie jesteśmy szybcy i nie wychodzimy na pozycję, czyli zespół jest nie przygotowany do sezonu. Co to wogole jest za gadanie, wystarczyło na nich popatrzeć i żal było to oglądać, Sanogo kontuzja, Cafu kontuzja z czegoś te przeciążenia się biorą tak? Żaden z napastników nie jest w stanie strzelić gola amatorom z Gibraltaru, jak oni chcą się liczyć dalej w Europie. Krotko:ŻENADA panie Vukovic.

odpowiedz
KowaL - 12.07.2019 / 08:11, *.vectranet.pl

Ciebie wynik nie zadawała ale ci co u buka remisik obstawili są przeszczęśliwi, naprawdę macie ludzi za idiotów?

odpowiedz
Obym się mylił - 12.07.2019 / 08:11, *.t-mobile.pl

Vuko z gów..na bata nie ukręci - powiedzmy sobie szczerze mamy - rzemieślników . Nie mamy zawodnika robiącego przewagę . Chciałbym aby przynajmniej Rado został - on na jeden zwód całą ligę nabierał i pół Europy.
Kto mi wymieni piłkarza z super techniką , wygrana jeden na jeden . Słabo to widzę. Mioduski jedyne wyjście to dofinansowanie Legii przez Chińczyków . Nie stać Legii teraz na nowego trenera - nowi skauci nic nie wyszukali ciekawego. Nadzieja że bedą musieli grać młodymi z akademii.

odpowiedz
znajca - 12.07.2019 / 09:22, *.centertel.pl

@Obym się mylił:
Absolutnie zgadzam się z komentarzem dotyczącym braku w składzie przynajmniej jednego "artysty". Przewagę w ataku pozycyjnym można osiągnąć tylko poprzez skuteczny drybling lub szybką wymianę krótkich podań, podpartą ruchliwością zawodników. W obecnym składzie personalnym nie ma szans ani na kiwkę, ani na tiki-takę.
Co do akademii, byłbym bardzo ostrożny. Jakość polskich juniorów surowo obnażyli przeciwnicy podczas ostatnich mistrzostw. Obydwóch, zresztą.

odpowiedz
R23 - 12.07.2019 / 09:29, *.t-com.hr

@Obym się mylił: Carlitos pół ligi wciągął nosem a Ty piszesz ze nie macie zawodnika? Nie rozsmieszaj mnie

odpowiedz
RTS 1910 - 12.07.2019 / 07:59, *.t-mobile.pl

tak dalej wszystkim to pasuje hi hi hi

odpowiedz
Daro124 - 12.07.2019 / 07:56, *.centertel.pl

Żenada

odpowiedz
I w pizdu wylądował - 12.07.2019 / 07:44, *.centertel.pl

Hmmm. Panowie to jest pierwsza runda! Jeśli te pseudopilkarzyny wygrają w rewanżu to ja się boję o kolejny etap rozgrywek. Moje oceny to wszyscy na jedno wielkie zero. Ten mecz pokazał kto jest amatorem a kto profesjonalistą. Zero taktyki, tylko długie piłki. Nic po ziemi a jak chcieli to podawali pod nogi wielkiemu klubowi z Gibraltaru. Jednym słowem dno do jakiego doprowadził P. Mioduski że swoimi ambicjami które go przerosły do prowadzenia takiego klubu jakim jest Legia Warszawa. Wstyd i hańba. Dla kibiców co byli na meczu powinni piłkarze zwrócić pieniądze za bilet. Wcale im się nie dziwię że w drugiej połowie nie było dopingu bo dla kogo tam ździerać gardło. Szkoda tylko słów.

odpowiedz
piotrek - 12.07.2019 / 07:40, *.chello.pl

Jesteście zerami!! Pośmiewiskiem naszej skopanej ligi

odpowiedz
Brd - 12.07.2019 / 07:53, *.com.pl

@piotrek: grałeś kiedyś w piłkę na boisku cieciu? Zamilcz i nakarm kota.

odpowiedz
piotrek - 12.07.2019 / 08:01, *.chello.pl

@Brd: fakt, nigdy nie grałem za 300 tys ejro ośmieszając najbardziej zasłużony klub w Polsce. Idz do miodka może powiększy znowu zarząd dla Ciebie

odpowiedz
L - 12.07.2019 / 08:55, *.dcenter.pl

@Brd: ty ich jeszcze bronisz? sam zamilcz.

odpowiedz
(L)1916(L) - 12.07.2019 / 11:43, *.centertel.pl

@Brd: Skoro Tobie to pasuje to gratuluję.
Ciekawe jak będziesz pisał gdy Legia szybko zakończy udział w el. LE. Będziesz ich tak bronił?

odpowiedz
urban - 12.07.2019 / 07:33, *.virginm.net

Panowie, w wiekszosci sie zgadzalismy w maju, ze Vukovic bedzie trenerem tylko do sierpnia. Wiec nie powinnismy czuc zaskoczenia, jak to wyglada na boisku. Szczegolnie, ze to zawsze grozni Gibraltarczycy. Moze sie uda przebrac te runde, pytanie po co?

odpowiedz
Pixi - 12.07.2019 / 07:25, *.t-mobile.pl

Panie Vuko, po takim meczu, jedyne co się nadaje do powiedzenia, to kwestia niegdyś wygłoszona przez Grzegorza Skwarę, a nie gadanie: "że z każdym meczem będziecie grać lepiej". To logiczne, że gorzej zagrać nie można, ale spokojnie, wszystko jeszcze przed nami.

odpowiedz
Levy - 12.07.2019 / 07:12, *.play-internet.pl

Jestem właśnie po śniadaniu i zaczyna mi się odbijać jak to czytam..

"Nadal wszystko zależy od nas"
Napewno ? Niespodziewana kontra, strata piłki w środku pola, czy przypadkowy faul przed polem karnym..
Coś czuje, że szczyt maskarady będzie w rewanżu w stylu 1:1 i teksty byliśmy blisko..
ŻAL

odpowiedz
gutek - 12.07.2019 / 07:08, *.chello.pl

Legia przywiozła dobry wynik

odpowiedz
A - 12.07.2019 / 07:05, *.play-internet.pl

Fornalik to chyba do podawania piłek i czyszczenia butów taki z niego dobry trener

odpowiedz
Kibic emeryt - 12.07.2019 / 14:42, *.centertel.pl

@A: Fornalik i Stokowiec to najlepsi trenerzy na dzień dzisiejszy .FORNALIK notuje progres z każdą drużyną którą pracuje .Z zespołu który sìę bronił przed spadkiem zrobił mistrza a nas ograł na naszym boisku w decydującym momęcie więc kolego nie gadaj głupot .

odpowiedz
ksieciunio - 12.07.2019 / 07:04, *.polskieradio.pl

a czemu nie grał Cafu ?????????

odpowiedz
Karo(L) - 12.07.2019 / 07:18, *.centertel.pl

@ksieciunio: następny kibic niedzielny

odpowiedz
Kibic emeryt - 12.07.2019 / 06:59, *.centertel.pl

Po zatrudnieniu Vuko napisałem że to fatalna niezrozumiała decyzja Mioduskiego i cały czas to powtarzałem .To jest uczeń który chce być trenerem .W piłce nie ma przypadku i jeśli prezes się nie opamięta będzie tragedia dla klubu i nas kibiców .Mamy braki pod względem ...............................To jest wypowiedź pana Vucovića który krytykuje trenera Vukovića że drużyna jest źle przygotowana bo ma braki .Takiego tłumaczenia jeszcze nie słyszałem a mam juź ponad 50 lat .To jest kompromitacja .Mioduski ma jedyne wyjście natychmiast zwolnić trenera i bez względu na koszty zatrudnić Fornalika .

.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 12.07.2019 / 06:52, *.inetia.pl

Trener Vuković mówi, że rywale nie zaskoczyli Legii.
Więc są dwie możliwości.
Albo trener jest ślepy, albo fakt, że Europa zdominowała pierwsze minuty był wkalkulowany. Jedno i drugie pozostawię bez komentarza...

odpowiedz
Artur - 12.07.2019 / 06:35, *.t-mobile.pl

Zapamiętajcie.. to nie są zad

odpowiedz
Rob - 12.07.2019 / 06:31, *.tpnet.pl

czy Pinokio można wyyyybac jeszcze przed startem ligi? nie, nie można, bo nie będzie nikogo tańszego.....

odpowiedz
Alan - 12.07.2019 / 06:27, *.t-mobile.pl

A nie mówiłem ? Skoro Vuko nie udało się 2 razy to czemu ma sie udać za trzecim ? Najgorszy wynik z dotychczasowych grających Polskich drużyn wstyd wstyd wstyd a kiedys to Legia nadawała ton i była jedynym swiatelkiem w tunelu a spaliśmy tak ze z drużyną z Giblartaru boimy się o wynik dwu meczu.
PS. A może piłkarze poprostu idą za piosenką i oni też postanowili F...uefa

odpowiedz
Cezary Z Pazurem - 12.07.2019 / 05:40, *.t-mobile.pl

Czy prezes ma jaja ? Dymisja Vuko po takim meczu powinna być już w samolocie do Warszawy. To był wielki błąd ( kolejny ) aby zatrudnić Vukovicia na trenera.

odpowiedz
tomiacab - 12.07.2019 / 08:23, *.centertel.pl

@Cezary Z Pazurem: skąd wziąć kasę na trenera, jak własnie poszerzyliśmy zarząd?

odpowiedz
wpiszcie w google - 12.07.2019 / 04:49, *.orange.pl

"kompromitacja legii" i to jest przerazajace ile tytulow powstalo pod tym haslem - nie wiem czyvukovic-szbanovic zdaje sobie sprawe ze nie bylo w historii takiego trenera Legii ktory tak by shanbil imie tego klubu - vukovic jest zdecydowanie na czele listy hanby w Legii - porazka u siebie z dudelange i teraz ta hanba na gibraltarze - nie bylo wiekszej hanby niz oba te mecze

odpowiedz
Ciechanowianin - 12.07.2019 / 04:39, *.orange.pl

W tej Legii nikt sie nigdy nie przyzna do winy i do porazki az to wszystko pier...lnie i Legia spadnie do 1 ligi bo na to sie zanosi - jezeli sie nie ogrywa amatorow z 45 ligi(na 55) to niema mowy o utrzymaniu w ekstraklasie

odpowiedz
T-72 - 12.07.2019 / 03:53, *.centertel.pl

Kogo my mamy wylosować, żeby awansować? Samych siebie chyba. W rewanżu obstawiam u buka niespodziankę, teraz też miałem na remis postawić, ale mi godność nie pozwoliła i jestem w plecy. Ale już nie mam skrupułów, bo zdaje się, że nasze gwiazdy też grają...

odpowiedz
Anty Wieteska - 12.07.2019 / 04:05, *.chello.pl

@T-72: zawsze sami obstawiali....w tych czasach nie ma już prawie futbolu, liczy się hajs.......Najbardziej mnie boli że nie obstawiają np.rożnych czy kartek, tylko swoje porażki i to takie które przejdą do historii.....

odpowiedz
zaba285 - 12.07.2019 / 02:48, *.lukman.pl

gra wyglądała podobnie jak w naszej okręgówce. szczytem wszystkiego było gra naszej "nadziei i młodego talentu" Kulenovica, ok 90 minuty miał piłkę jakies 15 metrów od pola karnego i mógł rozegrać fajną akcję, ale podał do przeciwnika... naprawdę o meczu z Rakowem nikt w Legii nie zauważył, że ten typ to by w Rakowie na ławkę się nie załapał? to jest chyba najsłabszy "napastnik" jakiego widziałem od kiedy oglądam Legię, czyli od sezonu 93-94...

odpowiedz
artekketra - 12.07.2019 / 02:06, *.chello.pl

Jako że pracowałem kilka lat na Gibraltarze i grałem w piłkę z chłopakami z Lincoln Red Imps, (to ta drużyna gdzie trafiają najlepsi z okolicy); powiem tylko jedno - drużyna Legii z 4 ligi, (nazywanej trzecią), nie osiągnęła by gorszego wyniku. Awans do ćwierćfinału LE może tak, ale zdobycie Mistrzostwa Polski nie zatrze tej kompromitacji, w zasadzie sezon już zj...any zanim się zaczął... ;/

odpowiedz
acab - 12.07.2019 / 02:06, *.comcast.net

w tym tygodniu juz nie zdaze ale w nowym juz bede wolniejszy i obiecuje ze zloze zawiadomienie do prok. o mozliwoscinpopelnienia przestepstwa ta patologia z bukami w koncu musi sie skonczyc tyle w temacie.

odpowiedz
Bródno - 12.07.2019 / 05:31, *.chello.pl

@acab: konfident

odpowiedz
bolo - 12.07.2019 / 09:35, *.net.pl

@Bródno : Wiesz kto najgłośniej krzyczy"łapać złodzieja". Złodziej.Nadążasz?

odpowiedz
Kibic - 12.07.2019 / 01:12, *.t-mobile.pl

Vuko, to kto jest twoim zdaniem słabym zespołem skoro nie druga drużyna Giblartaru? Chciałbyś grać w tak mocnym klubie?

odpowiedz
Mv Andi - 12.07.2019 / 00:58, *.play-internet.pl

W 2016, kiedy Hasi został zwolniony z funkcji szkoleniowca i zanim władze klubu zdecydowały się zatrudnić Magierę, Vuković poprowadził Legię w meczu z Wisłą Kraków[3]. Z kolei po odwołaniu ze stanowiska Klafuricia, 1 sierpnia 2018 został po raz drugi mianowany przez prezesa Mioduskiego trenerem tymczasowym Legii[3] Pod jego wodzą warszawska drużyna odnotowała jeden remis i jedno zwycięstwo w lidze i poniosła porażkę w eliminacjach Ligi Europy na własnym boisku (1:2) z luksemburskim klubem F91 Dudelange[5][6][7][8]. Była to druga w historii porażka polskich klubów w europejskich pucharach z klubami z Luksemburga (pierwszą poniósł w 1959 ŁKS Łódź).Jako trener po zwolnieniu Sa Pinto też miał zajebiaszcze staty co przełożyło się na zdobycie upragnionego Wicemistrza Polski i teraz gdy FC Europa z Giblartaru stanął na drodze trafia się remis bez straty gola co daje nadzieje na AWANS , ale też statystycznie wychodzi z tych "stat" kolejny blamaż ......
Statystyki napawające optymizmem!!!!
Czy pracodawca w tym wypadku Miodek jest tak tolerancyjny , czy robią sobie z nas (On , Trener i kopacze)kibiców jaja a wręcz idiotów którzy na dobre i złe są za L i nawet po wpier...wywalą kasę na karnety , bilety i wyjazdy bo kibic poj.. swój rozum ma ,ale do czasu!!!!
Ja wymiękam....

odpowiedz
Kapsel135 - 12.07.2019 / 00:40, *.chello.pl

Myślałem Vuko, że jako trener masz jaja po tych szumnych
zapowiedziach o ZAPIERDA...NIU i wyrzuceniu ikon z zespołu
ale nie ty jest taki sam ja sra pinto. Wszystko jest złe tylko nie
trener. Chociaż byś k...rwa PRZEPROSIŁ kibiców, że znów muszą się wstydzić. Mieliście najsłabszego przeciwnika, a
najgorszy wynik. WSTYD

odpowiedz
Stormer - 12.07.2019 / 00:29, *.t-mobile.pl

Mimo wszystko myślę że przejdziemy tą rundę. Nie będzie łatwo ale damy radę. Może kiedyś Legia będzie znowu zespołem a nie zbieraniną grajków...

odpowiedz
Kamil - 11.07.2019 / 23:59, *.166.11

Ja cały czas pisze Vuko WON ! Ale wy znawcy ze to legionisty itp. To macie kolejny rok bez pucharow. Sanogo nie chcieli w Sosnowcu, to wylądował w Warszawie w nagrodę.

odpowiedz
wo(L)a - 11.07.2019 / 23:56, *.vectranet.pl

Zamknijcie k.... japy , jak wam k..... nie pasuje to w........ to jest strona kibiców Legii !!!!

odpowiedz
(L) - 12.07.2019 / 00:14, *.t-mobile.pl

@wo(L)a: Titanic tonie a orkiestra gra

odpowiedz
Wyp...aj frajerze - 12.07.2019 / 01:06, *.play-internet.pl

@wo(L)a: Może tobie trzeba japę zamknąć?

odpowiedz
(L) - 12.07.2019 / 11:23, *.t-mobile.pl

@Wyp...aj frajerze: strach mnie obleciał, ale jestes wariat.

odpowiedz
(L) - 11.07.2019 / 23:55, *.t-mobile.pl

Mioduski zrobi wszystko żebey Legia to jest taka wsza , widac to gołym okiem

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 11.07.2019 / 23:36, *.centertel.pl

Vuko zachowaj choć resztki godności i podaj się do dymisji bo o trenerce to ty masz takie pojęcie jak mioduski o zarządzaniu klubem czyli żadne wstyd i kompromitacja co robicie z Legia pajace!

odpowiedz
Wawa (L) - 11.07.2019 / 23:26, *.play-internet.pl

vuko nie pierdź tylko zapier...j albo weź spier...j.

odpowiedz
Stan - 11.07.2019 / 23:23, *.86.178

Czyli trener Dupcević uważa że gra była na miarę oczekiwań, tylko wynik nie taki jak trzeba... no dobra idę się wysrać.

odpowiedz
PLK - 11.07.2019 / 23:22, *.plus.pl

Ludzie!!! Zauważcie na jakie dno dotarliśmy!!! Nie jesteśmy pewni awansu nawet z drużyną z Giblartaru!!! To juz nawet nie jest śmieszne!!!!!

odpowiedz
ert - 11.07.2019 / 23:18, *.centertel.pl

"... nie mogę narzekać na postawę i zaangażowanie zawodników, choć zanotowaliśmy remis z niżej notowaną drużyną. Gdyby nie było odpowiedniego podejścia, mogłoby być gorzej"
Śmiać się czy płakać?

odpowiedz
sob(L)ew - 11.07.2019 / 23:17, *.255.243

Narzekacie,narzekacie na mioduskiego,Vukovica czy piłkarzy a i tak wszyscy będą chodzić na mecze i będą stałe okrzyki ,,chu....j z wynikami i tak Legio jesteśmy z wami. Żenujące po prostu.

odpowiedz
Ruuud - 11.07.2019 / 23:16, *.play-internet.pl

Wszyscy którzy wystąpili w tym meczu + sztab "szkoleniowy" oddajcie miesieczne wypłaty na cel charytatywny! Mioduski i jego świta też. Vuko- zbieraj mandżur i wypad.Karykatura trenera.

odpowiedz
Kibic - 11.07.2019 / 23:16, *.play-internet.pl

A frajerzy niech nadal kupują karnety i sponsoruje tych leszczy i amatorów

odpowiedz
Vander - 11.07.2019 / 23:14, *.plus.pl

Ten Sanogo tak się potykał o swoje nogi że wreszcie się wypier...ł i krzywdę sobie zrobił

odpowiedz
Cinek - 11.07.2019 / 23:13, *.chello.pl

Panie Trenerze brakuje Panu meczów o stawkę ???
O czym Pan do nas mówi. No i narzekać na postawę zawodników faktycznie Pan nie może dali z siebie wszystko ......

odpowiedz
Vander - 11.07.2019 / 23:12, *.plus.pl

Wstyd!!!!

odpowiedz
Simon - 11.07.2019 / 23:11, *.vectranet.pl

Luksemburg nie, Gibraltar nie. Już chyba tylko drużyny z Watykanu zostały do ogrania, i to jak będą grali w sutannach.

odpowiedz
Iceman1916 - 11.07.2019 / 23:18, *.orange.pl

@Simon: Mylisz się ;))) zostało dokładnie 6 drużyn niżej klasyfikowanych ;))) St Joseph's FC (Gibraltar), UE Sant Julià (Andora), Birkirkara FC (Malta), SS Folgore (San Marino), Cefn Druids AFC (Walia) i ostatni jest Bala Town FC (Walia).

odpowiedz
Ryszard S - 11.07.2019 / 23:11, *.btcentralplus.com

Jazda na trenera ok, ale proszę szanownego państwa, jak piłkarze mogą wziąć pieniądze za ten mecz? Serio się pytam? Wyobraźcie sobie sytuacje że każdy z nas zrobił by coś adekwatnego w swojej pracy. Co się wtedy dzieje? Ano kop w d..ę i szukaj nowej roboty. A tu co się pytam? ’ W Europie nie ma słabych druzyn’ czy inne tego typu pitolenie. Jeszcze raz się pytam ZA CO IM PŁACIĆ? ZA CO????

odpowiedz
zorientowany - 11.07.2019 / 23:11, *.chello.pl

Było zapier...anie amatorze?

odpowiedz
bolo - 11.07.2019 / 23:11, *.net.pl

Ten prawie trener za każdym razem pluje,nam kibicom, w twarz !!!!!!. Kreujacy się na legendę L. (nigdy nie był i nie będzie) wmawia wszystkim dookoła że już niedługo będzie ok. Nie dodaje że tak będzie jak On zostanie wyj...ny na zbity pysk.

odpowiedz
Iceman1916 - 11.07.2019 / 23:10, *.orange.pl

Eeeeeee....."Europa to nie jest słaby zespół". Vuko, w klasyfikacji UEFA niżej FC Europa jest tylko 6 gorszych więc dno już blisko

odpowiedz
Skomor - 11.07.2019 / 23:09, *.toneticgroup.pl

Jeśli to byli ci co zapierda..... to naprawdę otoczyłeś się wspaniałą grupą ludzi.Leśny wracaj !!!!

odpowiedz
kiki - 11.07.2019 / 23:09, *.chello.pl

a punkty w rankingu uciekaja, niedlugo bedziemy zaczynac w tej rundzie co druzyna z Gibraltaru, a liczba zespolow w pucharach zmniejszy sie do 3

odpowiedz
Ryj - 11.07.2019 / 23:08, *.com.pl

Wypadało strzelić chociaż gola, ale ja bym się nie martwił o awans. Natomiast coś w Legii jest z psychiką piłkarzy, jest źle od długiego czasu. Brakuje normalności, brakuje może jednak tej dobrej zmiany na fotelu prezesa... sam już nie wiem, ale ryba psuje się od głowy.

odpowiedz
(L) uki - 11.07.2019 / 23:08, *.vectranet.pl

Czekałem na ten wywiad. Jest jak wszystko dziś żenujący, ale czego się spodziewać. Zaczynamy kolejny sezon z amatorem który uczy się trenerki....

odpowiedz
Krytykant_zawodowiec - 11.07.2019 / 23:08, *.vectranet.pl

Po prostu sie qwom nie chce i wszystko.

odpowiedz
Simao - 11.07.2019 / 23:08, *.5.115

Warszawa: powierzchnia 517km2, mieszkańców 1 778 000
Giblartar: powierzenia 6,5km2, mieszkańców 29 000
Czy naprawdę ciężko znaleźć u nas 11 średniej klasy kopaczy???? Mioduski WON!

odpowiedz
Mietek - 11.07.2019 / 23:05, *.play-internet.pl

Pinokio mistrzostwo miałeś na tacy i przegrałeś. Teraz kompromitacja z amatorami chyba słabszymi niż Luksemburczycy. Wylecisz pewnie szybciej niż ten pajac Pinto. Osiągnęliśmy dno juz dawno. Teraz to wszyscy widzimy tylko Kudłaty mówi o wielkiej Legii. Z czym my do Europy? Nasz klub 3 rok z rzedu idzie w dół. Przykre to ale niestety prawdziwe. Zobaczcie jak słabo karnety idą. Ci co byli na meczu powinni mieć darmowe wejściówki na 1 mecz ligowy ale dla Mioduskiego kasa się liczy. Nawet kubki które teraz są w sprzedaży kosztują 50 zł. Dlaczego nie 500? Adidas tez nas ma w dupie bo jak koszulki będą takie jak prognozowano ostatnio, daje do myślenia że wszystko idzie w złym kierunku. Dobrej nocy wszystkim

odpowiedz
ŻRDW - 11.07.2019 / 23:03, *.icpnet.pl

Kule nosić to może torbę nosić Kuchemu jest cienki jak polsilwer

odpowiedz
Dex - 11.07.2019 / 23:03, *.play-internet.pl

Mnie wynik zadawala . Remis z drużyną z Europy na wyjeździe nie jest źle . Wice Mistrz Gibraltaru to nie byle kto ;-)

odpowiedz
JESZCZE MAM KARNET... - 11.07.2019 / 23:01, *.t-mobile.pl

Vuko Litości!!! Kowal, Pisz, Stanek, Solnica i inni co zamiast diet bezglutenowych walili gorzale o by ich rosssku...ili jeszcze w tunelu.. Te amatorzy by sobie obsraly gabloty. Ale nie lepiej walnąć tekst ze nie jest to słaba drużyna. Szok normalnie szok. Dawać KTS Weszło za Legie do Pucharów. Mogą grać na Ł3.

odpowiedz
SEBO(L) - 11.07.2019 / 23:01, *.chello.pl

"Europa to nie jest słaby zespół "... dziękuję, dobranoc...

odpowiedz
Darek - 11.07.2019 / 23:01, *.t-ipconnect.de

Wynik nas nie zadowala?Jak to?Dlaczego?Przeciez wolowina w Austrii piekla sie 12 godzin by miala jak najwiecej wartosci odżywczych.I co nic nie pomaga by pokonac amatorów?
Murzyn juz sie nagral.Teraz przez kolejny rok bedzie pensje pobieral.Kaleki i nieudacznicy zyjacy ponad stan.
Oj Vuko Vuko mialo byc tak pięknie a wyszlo jak zawsze.Kolejny trener do wrzesnia.To co sie dzieje z nasza Legia od 3 lat to normalnie klub jest w calkowitej rozsypce.

odpowiedz
Jakub - 11.07.2019 / 23:00, *.orange.pl

Stefańskiego nie było?

odpowiedz
SEBO(L) - 11.07.2019 / 23:02, *.chello.pl

@Jakub: U ciebie w domu był.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 12.07.2019 / 09:11, *.ALTER.NET

@Jakub: u Twojej starej byl.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 11.07.2019 / 23:00, *.play-internet.pl

Kopytko...

odpowiedz
Niestety mamy słaby zespół na dzień dzisiejszy - 11.07.2019 / 22:59, *.206.82

Wystarczy spojrzeć na transfery i kadrę Legii na ten sezon i nie można po tym za wiele po niej oczekiwać bo po prostu słabo to wygląda na pierwszy rzut oka . Pewnie u siebie wygrają . Ale nie wygrać z zespołem z Gibrartaru to jest kolejna kompromitacja Legii . Co by było gdy przyjdą zespoły z Niemiec, Francji , Anglii i to nie z samej czołówki to z obecnym składem leżymy i … . Dopóki nie będzie dużych pieniędzy w Legii na pozyskanie dobrej klasy Piłkarzy , których nam brakuje to będziemy męczyli się i w lidze jak w poprzednim sezonie i w Europie za długo nie pogramy .

odpowiedz
sprite - 11.07.2019 / 22:59, *.play-internet.pl

Europo nadchodzimy !!! Może lepiej, że tego nie transmitowali...

odpowiedz
eth - 11.07.2019 / 22:58, *.tpnet.pl

Nie zadowala? Ja jestem wkur..., zniesmaczony i zażenowany. 4-0 to wynik "niezadowalający". A ten remis to jedna z największych w dziejach tego klubu kompromitacji.

odpowiedz
Rob - 11.07.2019 / 22:58, *.119.18

Ten czlowiek nigdy nie przyzna sie do porazki...Won z Legii...natychmiast!!! Polska pilka i Warszawa zhanbiona!

odpowiedz
Noowyy - 11.07.2019 / 22:56, *.chello.pl

Kulenovic to jest jakieś nieporozumienie.
Gość chyba musi lache robić prezesowi Mioduskiemu.

Nie wygląda to obiecująco.
Nie wiem czy to kwestia tego, że zwyczajnie mamy ch...wych piłkarzy czy tam wszystko jest do dupy.

Boje się, że niebawem okaże się, iż my mamy cały klub rozwalony od podstaw i zanim go odbudują minie sporo czasu.

Obym się mylił, lecz rzadko to robię. Niestety.

odpowiedz
kiki - 11.07.2019 / 23:13, *.chello.pl

@Noowyy:
no przeciez on w rezerwach Juve nie strzelil bramki jak byl wypozyczony to co sie dziwisz, kante najlepszym napastnikiem ale kazdy ma go w dupie bo slabo sie przyklada do treningow, ale widzi jaka banda drewniakow sie otacza to co w tym dziwnego

odpowiedz
Rob - 11.07.2019 / 22:56, *.119.18

Ten czlowiek nie ma wstydu! wlasnie zhanbil polska pilke a on chwali pilkarzy "nie mogę narzekać na postawę i zaangażowanie zawodników" Czlowieku odejdz z Legii....zostaw Legie w spokoju!!!!

odpowiedz
Twardy Legiunia - 11.07.2019 / 22:55, *.chello.pl

Wyjazd z Legii leszczu!!!

odpowiedz
Kalbar - 11.07.2019 / 22:55, *.chello.pl

Wybaczę ten remis jeśli awansujecie do LE.

odpowiedz
Luki - 11.07.2019 / 22:54, *.centertel.pl

Człowieku o mało nie przegraliscie z drużyną amatorów. W panstewku mniejszym od Legionowa czy Piaseczna. "piłkarze" tej drużyny na codzień pracują. To jest po prostu żenada tu się nie da nic napisać ani powiedzieć na usprawiedliwienie...no chyba że zagraliscie u bukow.

odpowiedz
Hiszpan - 11.07.2019 / 22:54, *.play-internet.pl

Nie masz qwa zastrzeżeń??? Edek z fabryki kredek...

odpowiedz
Arsen - 11.07.2019 / 22:54, *.telia.com

Nie wierze, ku*wa nie wierze

odpowiedz
bbb - 11.07.2019 / 22:53, *.207.95

Kpina wstyd i hańba

odpowiedz
Milanista - 11.07.2019 / 22:52, *.194.155

lepszy remis niż w dupe penis :D

odpowiedz
... - 11.07.2019 / 23:01, *.orange.pl

@Milanista: wygrales internety :)

odpowiedz
Vander - 11.07.2019 / 23:10, *.plus.pl

@Milanista: jesteś mistrzem :)

odpowiedz
rad - 11.07.2019 / 23:43, *.chello.pl

@Milanista: Mocarny tekst, Vukovic powinien go sobie na czole wytatuować

odpowiedz
dupa Vukovica - 11.07.2019 / 23:49, *.247.80

@Milanista: Nieprawda

odpowiedz