fot. Jakub Kwietko / rokoder.pl
REKLAMA

Bilety na mecz z Europa FC. Karneciarze za darmo

Woytek, źródło: Legia Warszawa

W czwartek, 18 lipca o godz. 21:00, Legia Warszawa zmierzy się w rewanżowym meczu 1. rundy eliminacji Ligi Europy z drużyną z Gibraltaru - Europa FC. Ruszyła sprzedaż biletów na to spotkanie. Gra piłkarzy w pierwszym meczu pozostawiła wiele do życzenia, ale ceny wejściówek na ten mecz są przystępne.

Legia potwierdziła nasze wcześniejsze doniesienia, że od nowego sezonu system biletowy będzie działał dynamicznie. Ustalanie cen będzie oparte między innymi o mechanizm: im szybciej decydujecie się na zakup biletu, tym niższa jest jego cena. Szczegóły zostaną przedstawione już wkrótce. Bilety na mecz z Europa FC, Pogonią Szczecin oraz - w przypadku wyeliminowania Europa FC - spotkanie 2. rundy el. do Ligi Europy UEFA, sprzedawane będą jeszcze w oparciu o stary system ustalania cen.

Na mecz z Europa FC klub przygotował promocję, która oparta jest o zasadę premiowania za wcześniejszy zakup. Każdy, kto kupi bilet w ciągu pierwszych 24 godzin od uruchomienia sprzedaży będzie mógł skorzystać z 15% zniżki.

Promocja trwa od czwartku, 11.07 od godz. 18:30, do piątku 12.07 do godz. 18:30.

Pierwotnie posiadacze karnetów na sezon 2019/20 otrzymali 45% zniżki na zakup biletu na swoje miejsce karnetowe, ale ze względu na problemy z systemem biletowym klub zdecydował o wpuszczeniu ich za darmo.

KUP BILET NA LEGIĘ

KOMUNIKAT KLUBU Z PIĄTKU Z GODZINY 12:45
"W związku z licznymi problemami właścicieli karnetów na sezon 2019/2020 dotyczącymi zakupu biletu po promocyjnej cenie na mecz rewanżowy z Europa FC, a wynikającymi z niekompletnego wdrożenia nowego systemu biletowego przez naszego dostawcę, zdecydowaliśmy, że wszyscy posiadacze karnetów na nowy sezon, będą mogli wejść na stadion na podstawie posiadanego karnetu na sezon 2019/20.

Wszyscy posiadacze Karnetu na sezon 2019/20 na mecz Legia Warszawa - Europa FC wejdą na stadion za darmo. Osoby, które dokonały już zakupu biletu, automatycznie otrzymają zwrot pieniędzy na konto z którego była dokonana płatność. Wejście na stadion możliwe będzie przez bramki na podstawie ważnej Karty Kibica lub Karnetu z kodem QR.

Przy tej okazji chcielibyśmy przeprosić wszystkich naszych Kibiców, którzy w ostatnim czasie odczuli niedogodności związane z wdrożeniem nowego systemu. W naszej opinii wciąż ma on liczne luki. Liczymy na to, że w najbliższych dniach ze strony firmy odpowiedzialnej za jego wdrożenie nastąpi radykalne przyśpieszenie i usunięcie wszystkich niedociągnięć, tak, żeby do startu sezonu nowy system biletowy działał zgodnie z oczekiwaniami Klubu i Kibiców.

W przeciwnym razie Klub nie wyklucza wyciągnięcia stosownych konsekwencji prawnych względem dostawcy."

* * *


Wejściówki można także kupować w kasach klubu i POK przy ul. Łazienkowskiej 3 oraz na wyspie w Centrum Handlowym M1 w Markach.

Do zakupu bilety nie jest potrzebna Karta Kibica.

Dwa dni przed meczem z Europa FC, w dniach w 16-17 lipca (wtorek-środa), kasy będą otwarte w godz. 8:00 - 21:00. W dniu meczu kasy klubu i POK otwarte są od godz. 8.00 do rozpoczęcia II połowy meczu. Punkt w M1 czynny jest od poniedziałku do soboty w godz. 11.00 - 20.00 i w pracujące niedziele w godz. 9.00 - 20.00.

Wszystkie osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności wraz ze swoimi opiekunami w ramach akcji „BEZ BARIER” oraz SENIORZY, którzy otrzymali bezpłatne karnety na mecze Legii w rundzie zasadniczej sezonu 2019/20, również otrzymają maile z linkami do odebrania biletów na swoje karnetowe miejsca.

fot. Legia Warszawa
fot. Legia Warszawa


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (82)

+dodaj komentarz
Sx - 17.07.2019 / 10:52, *.144.142

KOPACZE NAWET ZLOTOWKI NIE SA WARCI Z TAKA FORMA

odpowiedz
Sylwek - 16.07.2019 / 11:15, *.edis.at

Na VIPy już powrócił stary system!!

odpowiedz
SŁŻ - 15.07.2019 / 19:43, *.chello.pl

czy nowe blety musza wygladac jak paragon z biedry ???

odpowiedz
jaja - 15.07.2019 / 16:36, *.com.pl

max. 10 zł dla dorosłych, a dzieci i młodzież gratis - te ceny to jaja przy takim zaangażowaniu kopaczy

odpowiedz
Łukasz81 - 15.07.2019 / 16:06, *.ip-145-239-91.eu

Czy ktoś wie czy można kupić karnet online już? w POK mówią żeby poczekał kilka dni bo jakieś problemy są i czekają na zmiany.

odpowiedz
Kibol - 15.07.2019 / 15:30, *.t-mobile.pl

Jak ku**a zalogować się na swój profil. Wcześniej było łatwiej numer karty, pesel A teraz ktoś mi wytłumaczy?

odpowiedz
Miodusko - 14.07.2019 / 12:13, *.plus.pl

Sprawdźcie forum kibiców Kilmarnock FC. Te same problemy z ticketo

odpowiedz
Kibic - 13.07.2019 / 19:57, *.play-internet.pl

Mioduski miej jaja wszyscy na mecz za darmo.Skoro Ty płacisz pensje piłkarzą i ich za wyniki nie karzesz to przynajmniej miej jaja i nie zarabiaj na kibicach.

odpowiedz
do debila kibica - 13.07.2019 / 21:34, *.com.pl

@Kibic: za słownik się lepiej weź a nie za pisanie komentarzy

odpowiedz
M4 - 13.07.2019 / 16:57, *.chello.pl

Miał być za darmo dla wszystkich piwo i kiełbaska gratis w ramach przeprosin
A tak rzucili ochłapy biedocie a plebs się cieszy. Daleko z takim marketingiem się nie zajedzie

odpowiedz
HenrykL - 13.07.2019 / 14:45, *.plus.pl

Wczoraj w POK miła Pani mi powiedziała ze ten nowy system nie jest kompatybilne z Legionami.

odpowiedz
tomiacab - 13.07.2019 / 14:18, *.centertel.pl

kupiłem dzisiaj bez problemu

odpowiedz
PiotrP - 13.07.2019 / 13:47, *.plus.pl

Ponoć w przyszłym tygodniu wracamy do starego systemu.

odpowiedz
MarioL - 13.07.2019 / 09:42, *.plus.pl

Najlepiej byłoby wrócić do starego systemu. Panie w POK mi powiedziały że ten nowy system jest bo był najtańszy. Widać jakie są efekty.

odpowiedz
PLBBOY - 13.07.2019 / 07:30, *.optonline.net

Taki komunikat, po takim blamazu to naplucie kibicom w twarz.

odpowiedz
Kle - 12.07.2019 / 23:41, *.centertel.pl

Nie rozumiem, czemu nie powrócono awaryjnie do starego systemu, z technicznego punktu widzenia powinno to być wykonalne. To po pierwsze, a po drugie to gdybym sam dostarczył taki system to każdy inny klient za takie niedziałanie systemu tak by mnie policzył, że Szymańskiego nie trzeba byłoby sprzedawać

odpowiedz
jo - 12.07.2019 / 23:07, *.tpnet.pl

Mimo faktu, że mam karnet to uważam iż po takim blamażu to dla wszystkich powinny być za darmo... Płacąc kilkaset złotych za oglądanie takiego " futbolu" jesteśmy wyjątkowymi koneserami a część meczów jakie musimy oglądać stanowi swego rodzaju pokutę za jakieś złe czyny albo coś w tym stylu ;-)

odpowiedz
olew - 12.07.2019 / 21:56, *.vectranet.pl

Pasjonujące , że najaktywniejsi tutaj są tacy co Legię lżą, nie chodzą na mecze i namawiają innych do niechodzenia . Co ( kto ?) ich tu sprowadza ?!

odpowiedz
Misiek - 12.07.2019 / 22:16, *.chello.pl

@olew: Twoja stara!

odpowiedz
SlawoL - 13.07.2019 / 07:34, *.play-internet.pl

@Misiek: ale jesteś głupi.i ja pitole takiego osła dawno nie widzialem

odpowiedz
Marcin W-wa - 12.07.2019 / 21:18, *.telkab.pl

Za takie dziadostwo jakie zaprezentowali nasi "zawodowcy" najemnicy w meczu z kelnerami i kierowcami, to rewanż powinien być za darmo w ramach przeprosin. A tu ceny jak na fazę grupową. Skandal i zdzierstwo, przykro patrzeć jak nasz klub się stacza na dno zarządzania....

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 13.07.2019 / 09:00, *.play-internet.pl

@Marcin W-wa: na fazę grupową to będzie po 200 a nie po 20 oraz dla tych bez karnetów po 360 a nie po 36

odpowiedz
FFA - 12.07.2019 / 18:35, *.vectranet.pl

"Do zakupu bilety nie jest potrzebna Karta Kibica."

Pytanie, czy w tym nowym systemie biletowym karta ta jest wogóle do czegoś potrzebna. Kupując bilety musiałem podać numery PESEL, po zakupie bilety nie są przypisane do karty kibica, a proszą mnie o wydrukowanie i przyniesienie biletu z kodem QR do zeskanowania wraz z dokumentem tożsamości. Kiedyś kupowałem sobie bilet i przychodziłem z kartą kibica (bo bilet był przypisane do numeru tej karty w systemie sprzedażowym), nie musiałem kombinować z wydrukami, tudzież jakimiś plikami PDF w smartfonie.

Druga sprawa: Ja rozumiem, że język Shakespeare'a jest dziś powszechny i warto się go uczyć. Ale do k...y nędzy, mieszkam w Polsce i kupując bilety na polskie imprezy w Polsce, chciałbym, by były w języku polskim.. a jak już to nie w dwóch różnych językach tylko w jednym.

odpowiedz
Kibic(L) - 12.07.2019 / 19:40, *.icpnet.pl

@FFA:
Przeciez Legia to światowa marka i musi być język angielski na biletach.

odpowiedz
Grchw - 13.07.2019 / 11:08, *.play-internet.pl

@FFA: i po co do zakupu biletu konieczne jest podanie numeru telefonu?

odpowiedz
kokos - 12.07.2019 / 18:02, *.orange.pl

I za karę gość odpowiedzialny m.in za bilety został członkiem zarządu. Darek Ole!

odpowiedz
Piter82 - 12.07.2019 / 19:15, *.ip-145-239-91.eu

@kokos: To był Sekuła

odpowiedz
Roma - 12.07.2019 / 16:32, *.plus.pl

I to jest dobra cena. A tak na poważnie, ten nowy system biletowy to kolejny już popis prezesa. Lepiej niech już nic nie zmienia.

odpowiedz
PrzemoL - 12.07.2019 / 15:21, *.chello.pl

Mam nadzieję, że karneciarze, którzy zakupili bilet po wydaniu komunikatu, również otrzymają zwrot. Ja zakupiłem, a dopiero później zobaczyłem tę informację.

odpowiedz
XXX - 12.07.2019 / 17:29, *.182.46

@PrzemoL: To najpierw dokładnie przeczytaj tę informację i dopiero wtedy miej nadzieję lub też nie.

odpowiedz
Jacek - 12.07.2019 / 15:10, *.warszawa.pl

Każda osoba, która pójdzie na ten mecz działa na niekorzyść Legii. Tylko puste trybuny są w stanie przekonać Pudla, że się nie nadaje do prowadzenia klubu piłkarskiego. Potrzebny jest prezes i trener, którzy będą mieli pojęcie o piłce nożnej, a nie ciągle będą się jej uczyli. Potrzeba młodych Polaków, a nie zagraniczny szrot. Na Legię chodzę od 30 lat, ale takiej żenady nie widziałem. Nawet jak byli blisko spadku z ligi, to przynajmniej grali w piłkę. Przegrywali bo byli słabsi, a nie dlatego, że nie potrafią grać. Wczoraj biegali bez ładu i składu. jak kurczaki bez głowy. Dobrzy piłkarze, ale słaba drużyna, bo nie ma trenera. To kolejny oficjalny mecz Vuko bez zwycięstwa (6 z rzędu). Wcześniej porażka z Dulange. Nieprzypadkowo w tym roku nie było mistrzostwa. Już się tego nie da oglądać.

odpowiedz
lvkmar - 12.07.2019 / 19:24, *.chello.pl

@Jacek: A to VUKO nie wychodził na pozycje, nie pokazywał się kolegom do gry, to on biegał na boisku jak kurczak? Odpie...ol się od trenera, gdy szopkę odstawiają piłkarze. Na meczu rewanżowym lepiej, żeby był komplet, który będzie gwizdał po każdej zje...nej akcji, niż pustki. Bo wtedy piłkarze znów będą mogli powiedzieć jak Carlitos "że są dumni z tego, co zrobili". Jak będą gwizdy to pomoże pomyślą, że jednak nie ma powodów do dumy

odpowiedz
Jacek - 12.07.2019 / 22:37, *.chello.pl

@lvkmar: Grają tak, jak im każe trener. Legia gra do boku i wrzuca piłki w pole karne na chaos. Wystarczy, ze zamkniesz im skrzydła, tak jak zrobiła to Europa i drużyny nie ma. Zaczynają się wykopy z obrony do ataku, gdzie niski Carlitos przegrywa każdą piłkę z wysokimi obrońcami. Widać, że w grze panuje bałagan, bo są wielkie dziury między liniami, a często jest tak, ze piłkarze zabierają sobie piłkę, albo 2-3 jest w tej samej strefie. Brakuje wypracowanych schematów. Tak grają odkąd zespół przejął Vuko. To, że będziesz śpiewał i gwizdał, to dla nich nie ma znaczenia. Większość to obcokrajowcy, którzy nie rozumieją polskiego i nawet nie wiedzą, co krzyczą trybuny. Mają to w nosie, aby kasa się zgadzała. Kupujesz z roku na rok słabszych piłkarzy za grube tys. euro i bierzesz człowieka, który nie ma pojęcia o trenowaniu. To przepis na zjazd, który ostatnio oglądamy. To, że Vuko z dresu przebrał się w garnitur, nie zrobiło z niego trenera. Piłkarzem był dobrym, jak na polską ekstraklasę. Bo inne ligi zweryfikowały go negatywnie. Ale trenerem jest słabym. Oczy krwawią od patrzenia. Potrzebny jest prezes i trener. A jak kolejne kompromitacje nie pomagają tego zrozumieć Pudlowi, to może puste trybuny do niego w końcu przemówią.

odpowiedz
motyl - 12.07.2019 / 15:05, *.163.210

buahha... "W przeciwnym razie Klub nie wyklucza wyciągnięcia stosownych konsekwencji prawnych względem dostawcy"

Prezes klubu niecały rok temy zapowiadał, że klub wytoczy proces Stanowskiemu za rzekomo nieprawdziwe artykuły na temat sytuacji finansowej klubu. no i co? były prawdziwe.....

odpowiedz
lvkmar - 12.07.2019 / 19:27, *.chello.pl

@motyl: I Krzysiu się zamknął, więc nie trzeba było procesu, a Legia nie upadła, jak Krzysiu twierdził, więc nie wiem, co uważasz za prawdziwe informacje.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 12.07.2019 / 21:09, *.play-internet.pl

@lvkmar: Akurat Legia już dawno upadła.Mioduski jest jak kleszcz,który wysysa krew z ofiary,pomimo,że ona jest już martwa.

odpowiedz
tomiacab - 13.07.2019 / 12:38, *.centertel.pl

@lvkmar: skoro słowa stanowskiego nie były prawdziwe, to po co miodek dokładał tyle pieniądzy na konto Legii w koncówce 2018 roku?

odpowiedz
Jaro78 - 12.07.2019 / 14:59, *.ip-145-239-91.eu

Ten system to kpina! Straty finansowe, wizerunkowe!

odpowiedz
K - 12.07.2019 / 14:53, *.chello.pl

Ja pójdę jak mi zapłacą

odpowiedz
wkorwiony - 12.07.2019 / 14:29, *.chello.pl

Ja to chyba tylko na lecha i wisłe pójdę. Chodziłem na wiosne a teraz to mi sie nie chce nawet w tv tego oglądać.

odpowiedz
lvkmar - 12.07.2019 / 19:28, *.chello.pl

@wkorwiony: To idź na Bułgarską lub na Reymonta. Tam grają co dwa-trzy tygodnie. Nie będziesz musiał czekać cały rok.

odpowiedz
Felek - 12.07.2019 / 14:22, *.netfala.pl

Ciekawe czy będą chętni na oglądanie tego syfu nawet za darmo. Przecież bez dobrego znieczulenia gry Legii nie da się oglądać.

odpowiedz
lvkmar - 12.07.2019 / 19:30, *.chello.pl

@Felek: Ja nawet sekundy nie zastanawiałem się czy kupić bilet. Ale ja na Legię chodzę, a nie na wysoki poziom piłkarski. Tego drugiego chyba nikt się nie spodziewa?

odpowiedz
Plaskacz - 12.07.2019 / 14:11, *.centertel.pl

Info z POK dla zainteresowanych.
Ci co nie posiadają karnetu a kupili już bilety wchodzą bez problemu, bilety są ważne i dla takich osób żadnych zwrotów nie ma.

odpowiedz
znawca - 12.07.2019 / 13:59, *.citimedia.pl

Droga Redakcjo,
a jak mam karnet na Zylete a chciałem w tym meczu iśc na Wschodnią trybunę (kupić bilet na wschodnią) to wejdę za darmo na Wschodnią?
Dzięki za odpowiedz.

odpowiedz
arnold szwarceneger - 12.07.2019 / 13:22, *.centertel.pl

40 i 36 zł hahhaahhahahhahahahah w europie na takie rundy sa po 5-10zł

odpowiedz
JJ - 12.07.2019 / 14:29, *.plus.pl

@arnold szwarceneger: to jest k.. chyba jakiś żart. No to stadion będzie świecił pustkami.

odpowiedz
Plaskacz - 12.07.2019 / 12:59, *.247.136

hahahahaha.....

Legia - Europa FC: Karnetowicze wejdą za darmo
Autor: Legia Warszawa S.A.
W związku z licznymi problemami właścicieli karnetów na sezon 2019/2020 dotyczącymi zakupu biletu po promocyjnej cenie na mecz rewanżowy z Europa FC, a wynikającymi z niekompletnego wdrożenia nowego systemu biletowego przez naszego dostawcę, zdecydowaliśmy, że wszyscy posiadacze karnetów na nowy sezon, będą mogli wejść na stadion na podstawie posiadanego karnetu na sezon 2019/20.

Wszyscy posiadacze Karnetu na sezon 2019/20 na mecz Legia Warszawa - Europa FC wejdą na stadion za darmo. Osoby, które dokonały już zakupu biletu, automatycznie otrzymają zwrot pieniędzy na konto z którego była dokonana płatność. Wejście na stadion możliwe będzie przez bramki na podstawie ważnej Karty Kibica lub Karnetu z kodem QR.



Przy tej okazji chcielibyśmy przeprosić wszystkich naszych Kibiców, którzy w ostatnim czasie odczuli niedogodności związane z wdrożeniem nowego systemu. W naszej opinii wciąż ma on liczne luki. Liczymy na to, że w najbliższych dniach ze strony firmy odpowiedzialnej za jego wdrożenie nastąpi radykalne przyśpieszenie i usunięcie wszystkich niedociągnięć, tak, żeby do startu sezonu nowy system biletowy działał zgodnie z oczekiwaniami Klubu i Kibiców.


W przeciwnym razie Klub nie wyklucza wyciągnięcia stosownych konsekwencji prawnych względem dostawcy.

odpowiedz
Tomek - 12.07.2019 / 13:08, *.113.189

@Plaskacz: I to jest podsumowanie tego co w Legii wyprawia się za prezesury Mioduskiego. Boże czemu pokarałeś nas takim gamoniem i totalnym bezmózgowcem w roli właściciela i prezesa klubu...

odpowiedz
ja - 12.07.2019 / 13:58, *.zask.pl

@Tomek: Obawiam się, że loczek to coś w rodzaju króla na muranowie. Zostawi nasz Klub w ruinie.

odpowiedz
Tomek - 12.07.2019 / 14:47, *.113.189

@ja: Tak będzie.Legia już dzisiaj jest w głębokiej dupie. Szkoda tylko, że większość kibiców tego nie widzi i dalej klaska na jego widok. Kiedyś już dawno byłyby podjęte jakieś działanie przez kibiców, a dzisiaj niestety ale brak reakcji na to co dzieje się w klubie od 3 lat daje mocno do myślenia odnośnie tzw. "osób decyzyjny". Wśród nich też chyba jest taki sam burdel jak i w klubie i wzajemnie klepią się z Miodkiem po plecach

odpowiedz
Majktajson - 12.07.2019 / 12:44, *.com.pl

Info z POK z przed 20 minut : sprzedaż została wstrzymana, będzie powrót do starego systemu, karneciarze wchodzą na mecz za darmo w ramach karnetu na sezon 2019/2020 Koralik się zreflektował

odpowiedz
Majktajson - 12.07.2019 / 12:48, *.com.pl

@Majktajson: Oczywiście nie koralik tylko loczek :D

odpowiedz
Piter82 - 12.07.2019 / 14:43, *.ip-145-239-91.eu

@Majktajson: Wróci stary system? Ten nowy to jakiś żart, może dlatego pana Sekuły już nie ma w zarządzie?

odpowiedz
Rodzinny - 12.07.2019 / 15:30, *.net.pl

@Majktajson: ..uja została wstrzymana . Właśnie kupiłem bilet. (15:20)

odpowiedz
zdegustowany - 12.07.2019 / 12:30, *.waw.pl

za tanie te bilety. Z szacunku dla piłkarzy powinny być droższę. Nie idę :D

odpowiedz
mich - 12.07.2019 / 12:28, *.t-mobile.pl

nie mogę kupic biletu dla dziecka na rodzinną za 8 zł . nie ma wogule takiej opcji jest tylko normalny i ulgowy.
TEN SYSTEM TO PORAZKA

odpowiedz
Plaskacz - 12.07.2019 / 12:25, *.247.136

Wczoraj ok 23 kupiłem bilet.

1. Stary system nie umożliwia zakupu biletów.
2. Po za kupie w nowym otrzymuje się bilet w PDF z kodem QR do pokazania na bramkach wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość.
3. Nie wiadomo czy bilet zostaje zapisany na karcie kibica bo logując się do starego systemu bo zakupu nie widać. Więc chyba lepiej wydrukować jak kiedyś przy zakupie bez karty kibica.
4.Kupowanie tylko na komputerze bo na smartfonie to dramat z wyborem miejsc.
5. Ja kupiłem bilet w kategorii 1 za 34zł cena normalna, nie wiem na jakiej zasadzie (mam karnet na 2018/19 ale jak widać to bez znaczenia, bo w systemie jest tylko karnet na nowy sezon)

Słowem bałagan i dalej nie wiadomo na czym stoimy.


To tylko kilka uwag do przemyślenia. Wo(y)tek działaj, w tobie nadzieja :)

odpowiedz
Majki - 12.07.2019 / 12:40, *.156.60

@Plaskacz:
to masz szczęście bo mi już dzisiaj link z maila nie działa bajzel na maksa :(

odpowiedz
McO - 12.07.2019 / 12:17, *.gov.pl

Rewanż zapowiada się emocjonująco, stąd tak wysokie ceny

odpowiedz
SEBO(L) - 12.07.2019 / 11:33, *.centertel.pl

Czyli przychodzę na Żyletę i dostaję 22 zł, tak? Bo chyba nikt w klubie nie sądzi,że ktoś da jakiekolwiek pieniądze za oglądanie meczu z amatorami ? Mając na uwadze pierwszy występ gównopodobny,i jeszcze świeżo w pamięci odpadnięcie z zawsze groźnymi artystami futbolu z Luksemburga,wyznaczanie jakichkolwiek cen wejściówek na to spotkanie, to nakłanianie do eutanazji.Ludzie,szanujcie swoje pieniądze. Jutro możecie ich nie mieć...

odpowiedz
Gienek - 12.07.2019 / 11:32, *.netfala.pl

Już lecę! Taki ch.j jak komin Batorego! Nie będę sponsorował tej degrengolady.

odpowiedz
(L)1916(L) - 12.07.2019 / 11:24, *.centertel.pl

Nie ma co sponsorować tego syfu.
Mioduski niszczy Legie z dnia na dzień.
Nie wie o co w tym wszystkim chodzi.
Nie potrafi zarządzać

odpowiedz
lvkmar - 12.07.2019 / 19:32, *.chello.pl

@(L)1916(L): ch...owy ten wiersz

odpowiedz
Bolo - 12.07.2019 / 11:13, *.chello.pl

Będzie wjazd na murawę jak odpadna?

odpowiedz
Legion - 12.07.2019 / 12:48, *.246.20

@Bolo: jak wejdziesz,to bedzie.

odpowiedz
Per(L)ak - 12.07.2019 / 11:03, *.centertel.pl

A co z osobami, które posiadają karnet roczny 2019 - nie sezonowy?

odpowiedz
Lotek - 12.07.2019 / 10:51, *.plus.pl

Po tak dużej kompromitacji dają wakacyjne ceny. W ramach przeprosin powinni sprzedawać bilety za symboliczne 5 zł. Ciekawe, czy będzie więcej niż 6000 kibiców. Szykuje się dramatyczny sezon. Brak jakichkolwiek przesłanek na poprawę... jak odpadniemy to chyba szykuje się mordobicie... oby nie...

odpowiedz
Borek - 12.07.2019 / 10:47, *.tpnet.pl

Po takim występie jak wczoraj to z tymi biletami niech się przejdą po mieście i rozdają za darmo napotkanym ludziom... Może ktoś się nabierze i wpadnie na wielkie widowisko niechcący...

odpowiedz
maku - 12.07.2019 / 10:42, *.229.8

link działa ale po wypełnieniu pokazuje komunikat że masz 15 minut na opłacenie ale nie ma żadnego linku do płacenia

odpowiedz
Alan - 12.07.2019 / 10:38, *.t-mobile.pl

Proponuję by ludzie o słabych nerwach a tym bardziej sercu nie odpalali neta ani tv w czwartek wieczorem i piątek .
PS. Gdzie są ci napinacze co płakali o brak transmisji w tv ????? Halo halo jesteście tam??

odpowiedz
paulus71 - 12.07.2019 / 10:33, *.centertel.pl

A propos bez barier, link przyszedł owszem, wypełniono pola pesel wzięto zapłać ,,0zł" i system pokazał, że strona, którą próbujesz otworzyć nie istnieje.

odpowiedz
Kibic - 12.07.2019 / 10:30, *.interkar.pl

A ja uważam ze po takiej wpadce w pierwszym meczu Mioduski powinien zrobić wszystkie bilety po 1 zł.

odpowiedz
eth - 12.07.2019 / 12:11, *.t-mobile.pl

@Kibic : powinien z własnej kieszeni dopłacać 10zł aby ktoś się w czwartek pojawił.

odpowiedz
Tomasz - 12.07.2019 / 10:24, *.net.pl

I już problemy. Na głównej w komentarzach do tych biletów już piszą, że kody jednorazowe dla "karnetowców" nie działają. Oj ten system to bubel wielki. No ale nie dziwota, pewnie Norwegowie nim zarządzający musieli dać dobrą "dolę" Mioduskiemu. Inaczej tego nie widzę.

odpowiedz
Karnetowicz - 12.07.2019 / 10:34, *.t-mobile.pl

@Tomasz: Potwierdzam, zadziałał raz, a po przejściu do płatności wyświetlił, że wydarzenie już nieaktualne. System rewelacja. Ciekawe czy na Pogoń wejdę, bo jedyne potwierdzenie zakupu mam na mailu.

odpowiedz
Echhh - 12.07.2019 / 11:30, *.35.90

@Tomasz:
Ja również potwierdzam, po kliknięciu na "Płacę" , przekierowuje mnie na jakąś stronę gdzie znika moja zniżka i mogę kupić bilet w normalnej cenie.
Brawo, oczywiście nikt z klubu ani z POK (zastanawiam sie kto tam pracuje, czasem odnoszę wrażenie, że ludzie upośledzeni umysłowo) nie raczy się ustosunkować do tej kwestii.

odpowiedz
Majki - 12.07.2019 / 12:46, *.156.60

@Echhh:
ja po kliknięciu w kup bilet mam komunikat:
The page you were looking for doesn't exist.

You may have mistyped the address or the page may have moved.

Start using TicketCo from Home page
Brawo Panie Prezesie kolejny sukces system biletowy działa perfect!!!

odpowiedz
Echhh - 12.07.2019 / 12:55, *.35.90

@Majki:
Informacja ze strony Legii. Karneciarze wchodzą za darmo.

odpowiedz
niekumaty - 12.07.2019 / 10:23, *.chello.pl

Niech sobie Vuko i Miodek w kalosze włożą te bilety.........

odpowiedz
lol - 12.07.2019 / 10:22, *.tpnet.pl

żeby mi dopłacili to nie pójdę oglądać tego g...wna!

odpowiedz
Misza_Praga - 12.07.2019 / 10:38, *.plus.pl

@lol: Podpisuje się pod tym

odpowiedz