fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Skibicki wypożyczony do Pogoni Siedlce

Wiśnia, źródło: Pogoń Siedlce / Legionisci.com

Młody pomocnik Legii Kacper Skibicki został wypożyczony na rok do Pogoni Siedlce. 17-latek w styczniu podpisał kontrakt z "Wojskowymi", ale do końca sezonu pozostał w Olimpii Grudziądz na zasadzie wypożyczenia.

Skibicki był ostatnio sprawdzany przez Pogoń - zagrał 45 minut w sobotnim sparingu z Legią na Łazienkowskiej. W poprzednim sezonie w barwach Olimpii rozegrał na poziomie II ligi 18 meczów, w których zdobył dwie bramki.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
[L] egionista - 11.07.2019 / 14:26, *.tpnet.pl

Po co dać mu szansę w Legii, lepiej ogrywać szrot typu: Agra, Litwin (h*ja wart), Vesovicie, Kante srante itp. Jeszcze nie tak dawno kadra była dużo lepiej budowana grali zawodnicy tacy jak: Bereszyński, młodszy Jędrzejczyk, Lewczuk, Borysiuk, Łukasik, Kucharczyk, Rybus, Grosicki, Szymański, Niezgoda a teraz h*ujnia wielka i komis na miarę tych tureckich w niemczech

odpowiedz
ddd - 11.07.2019 / 09:29, *.gov.pl

Widziałem go w meczu z Legi z Pogonią. Petarda w nodze, szybki, dobry drybling. Jeśli nie odbije mu sodówka będzie z niego kawał zawodnika.

odpowiedz
Darek - 10.07.2019 / 23:21, *.t-ipconnect.de

O jest i Skibicki.Jednak zyje.Ostatnio nie mozna sie bylo o nim dowiedziec ani slowa.Wszyscy nabrali wody w usta.Pewnie cos odwalil.

odpowiedz
Muminek - 11.07.2019 / 00:43, *.play-internet.pl

@Darek : Za to Skibicki nabrał w usta czegoś mocniejszego i bynajmniej nie zwykłe piwko.

odpowiedz
Twardy Legiunia - 11.07.2019 / 01:13, *.chello.pl

@Muminek: ujawnij fakty

odpowiedz
kokos - 10.07.2019 / 23:07, *.orange.pl

Fajne jest to, że współpracujemy z Radomiakiem, Zagłębiem czy Pogonią nie tylko na trybunach :)

odpowiedz
Bolo - 10.07.2019 / 22:23, *.plus.pl

Grubasek

odpowiedz
LWL - 10.07.2019 / 22:21, *.tpnet.pl

Do Pogoni S. ostatecznie moze byc !!!

odpowiedz
LGZ - 10.07.2019 / 22:18, *.tpnet.pl

Nie sprawdzony ale wypozyczony !!!

odpowiedz
Twardy Legiunia - 10.07.2019 / 22:18, *.chello.pl

To prawda że jakaś afera z nim była? Proszę o info od zorientowanych.

odpowiedz
Żmija - 10.07.2019 / 20:42, *.t-mobile.pl

Po miesiącu pytań jest i odpowiedź! Ale czemu sztab nie chciał go obejrzeć choćby tylko w Warce??

odpowiedz
Bolo - 10.07.2019 / 22:24, *.plus.pl

@Żmija : Zachlał??

odpowiedz