Sanogo znoszony na noszach z boiska - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kontuzja Sanogo

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W meczu z Europa FC urazu doznał Vamara Sanogo, który musiał opuścić boisko już w pierwszej połowie. Okazało się, że Francuz naruszył więzadła w kolanie, co oznacza najprawdopodobniej dłuższą przerwę w grze. Podczas przygotowań do sezonu napastnik był pierwszym wyborem Aleksandara Vukovicia, jeśli chodzi o formację ataku.

- Badania dopiero będą. Niestety wygląda na poważniejszą kontuzję - więzadła w kolanie. Jego ból, który czuje, i to, jak się zachowywał tuż po kontuzji, świadczy, że to może być coś poważnego, ale badania wykażą, co dokładnie się stało - powiedział trener na pomeczowej konferencji prasowej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (31)

+dodaj komentarz
ZWP - 13.07.2019 / 21:32, *.cyfrowypolsat.pl

Atutem Sonogo miała być siła.
Chyba siła woli grania w Legii.
Na boisku jego najczęstszą pozycją było podnoszenie się po upadku.
Upadku spowodowanym przez przeciwnika.
Czasami z faulem ale najczęściej bez faulu.

odpowiedz
Rob - 12.07.2019 / 18:57, *.tpnet.pl

Carlitos chce wyjechac, niezgoda wiecznie chory, murzyn sie połamał to moze miodek jakiegos kocura ściągnie tylko kto mu zaplaci jak tu same gołodupce w dodatku sķąpe. Chociaz po co nam napastnik jak i tak jeszcze z jedna runda pucharow i zanim zacznąl grac powazne ligi to my juz skonczymy i zostanie tylko ekstraklapa

odpowiedz
bronek49 - 12.07.2019 / 18:07, *.chello.pl

Niezgodzie to pozostali napastnicy włącznie z Carlitosem powinni buty czyścić zeby nie kontuzje to byłby najlepszym napastnikiem w Polsce

odpowiedz
brodowszczak - 12.07.2019 / 18:32, *.centertel.pl

@bronek49: żeby ciocia miała ch...ka to byś miał wujka. Rozważaj co mamya nie gdybaj

odpowiedz
LWL - 12.07.2019 / 17:10, *.tpnet.pl

Lepszy od Kulenovicza i Niezgody a Kulenovic co gral wczoraj to widzielismy !!!

odpowiedz
Kris - 12.07.2019 / 16:23, *.plus.pl

Szybkiego powrotu do zdrowia i lepszej gry po kontuzji!

odpowiedz
SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY - 12.07.2019 / 10:52, *.tvp.pl

Ludzie! Co z wami jest nie tak?!? Życzyć zawodnikowi własnego klubu kontuzji, albo cieszyć się z niej?

odpowiedz
Zduneq - 12.07.2019 / 10:59, *.play-internet.pl

@SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY:

Czyli buractwo nie tylko w Białymstoku jest (vide "życzenia" dla Novikowasa

odpowiedz
Gienek - 12.07.2019 / 08:41, *.netfala.pl

Może to i dobrze, że złapał kontuzje. Na boisku był beznadziejny. Żaden z niego pożytek.

odpowiedz
Hiszpan - 12.07.2019 / 08:33, *.play-internet.pl

I został szklany Jarek i paralityk Sandro . Ekstraklapo nadgodzimy.

odpowiedz
Radom L - 12.07.2019 / 08:25, *.plus.pl

Kolejny Niezgoda na pokładzie Legii. Wiecznie będzie chory.
Obaj WON!

odpowiedz
RS - 12.07.2019 / 08:18, *.e-cho.pl

Przykra sytuacja z Sanogo. Oby szybko wrócił do zdrowia, ale ... w Legii to on zbyt długo nie pogra. Niestety, ale jest za słaby.

odpowiedz
Rado - 12.07.2019 / 08:16, *.play-internet.pl

Carlitos powrót do ataku i grać 4-3-3

odpowiedz
Wolfik - 12.07.2019 / 00:36, *.mm.pl

Ten już pograł....

odpowiedz
8 - 12.07.2019 / 00:03, *.centertel.pl

Jedyna dobra wiadomość po tym meczu!

odpowiedz
Adson 78 - 11.07.2019 / 23:33, *.plus.pl

i to pozytywna wiadomość , idż kopać rowy a nie w piłkę grać !!!

odpowiedz
Wawa (L) - 11.07.2019 / 23:30, *.play-internet.pl

Ch... z nim .... i tak żaden z niego był pożytek.

odpowiedz
WWL - 11.07.2019 / 23:29, *.play-internet.pl

Zawsze byłem przeciwny Sanogo i Kulenoviciowi.
To paralici
Nie w Legii
Kuźwa do Wigier Suwałki albo Bugu Wyszków

odpowiedz
Simon - 12.07.2019 / 08:27, *.telnaptelecom.pl

@WWL : Co Ci te kluby zrobiły, że im tak źle życzysz ?

odpowiedz
Rdzenny - 13.07.2019 / 07:16, *.plus.pl

@WWL : ręce precz od Bugu! Tam grają młodzi lepsi Polacy!

odpowiedz
Stan - 11.07.2019 / 23:18, *.86.178

W Legii wiecznie będzie kontuzjowany, właściwie to już przyszedł z kontuzją i z kontuzją odejdzie, zanosi się że to był jego ostatni mecz i po rehabilitacji odejdzie.

odpowiedz
Iceman1916 - 11.07.2019 / 23:12, *.orange.pl

Nieeeeeeeeeeeee, Kulenović pierwszym napastnikiem będzie ???????????

odpowiedz
Tomek - 12.07.2019 / 08:32, *.113.189

@Iceman1916: Mioduski będzie pierwszym napastnikiem tylko prezes nie pozwala mu grać bo nie chce ściąć włosów tak jak kiedyś Caniggia w Argentynie

odpowiedz
Darek - 11.07.2019 / 23:12, *.t-ipconnect.de

Najważniejsze zeby pensja byla na czas.

odpowiedz
kiki - 11.07.2019 / 23:07, *.chello.pl

chcialbym zeby to byly wiezadla nie dlatego ze komus zycze zle ale po prostu nasz pseudo "Trener" by stawial na niego w pierwszej 11, a on do rezerw sie nie nadaje, tak samo jak Kulenovic, gdzie jest Kante? ja sie pytam, to nasz najlepszy napastnik

odpowiedz
Ogryzek - 12.07.2019 / 09:40, *.tpnet.pl

@kiki: wraca z turnieju rozgrywanego na swoim kontynencie. W tam tym tygodniu jego kraj go zakończył, więc niedługo wróci do zespołu.

odpowiedz
Zduneq - 12.07.2019 / 11:01, *.play-internet.pl

@kiki:
Chyba nie oglądałeś zeszłego sezonu gdzie Sanogo strzelił kilka bramek i zanotował kilka asyst grając w spadkowiczu .
Kante, to jest dopiero ananas.Taki Kucharczyk tylko W na pozycji napastnika

odpowiedz
Ktytykant_zawodowiec - 11.07.2019 / 23:04, *.vectranet.pl

Nie zycze zle ale dobrze ze juz nie bedzie gral

odpowiedz
Ryj - 11.07.2019 / 23:03, *.com.pl

Kłopocików ciąg dalszy

odpowiedz
Kibic - 11.07.2019 / 23:03, *.play-internet.pl

Gdyby nie ta kontuzja to byśmy nie wiedzieli o jego udziale w tym meczu..

odpowiedz
Hiszpan - 11.07.2019 / 22:56, *.play-internet.pl

I w pizdu wylądował. A ja głupi pisałem że to turbo kozak i sieknie 20 goli.

odpowiedz