Andre Martins - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Andre Martins: Za każdym razem piłka toczyła się zbyt wolno

Mishka, źródło: Legionisci.com

- Od samego początku wiedzieliśmy, że na boisku będziemy musieli udowodnić, iż jesteśmy lepszą drużyną. Nie było dla nas łatwym granie na tej sztucznej murawie, ale uważam, że mieliśmy przynajmniej dwie lub trzy szanse na zdobycie gola. Niestety ta sztuka nam się nie udała. Kolejne szanse będziemy mieli w czwartkowym rewanżu u siebie, na naturalnej murawie i z naszymi kibicami, będziemy mieli więc spełnione wszystkie warunki, by awansować - powiedział po remisie z Europa FC Andre Martins.

- Tego rodzaju mecz, na takiej murawie zawsze jest łatwiejszy dla gospodarzy. Za każdym razem piłka toczyła się zbyt wolno do kolegi z drużyny, ale nie powinniśmy szukać wymówek. Po prostu musimy w rewanżu udowodnić, że jesteśmy lepsi.

- Trener przygotował nas do tego meczu bardzo dobrze. Wiedzieliśmy co rywale mogą zaprezentować przeciwko nam. W pierwszej połowie coś tam sobie stworzyli, ale w drugiej części kontrolowaliśmy przebieg gdy i mieliśmy szanse na bramki.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
GDL - 13.07.2019 / 13:43, *.tpnet.pl

Z zespolami tej polki powinniscie wygrywac zdecydowanie wiec nie ma zadnego tlumaczenia a pilka toczyla sie tak jak zostala uderzona !!!

odpowiedz
Miś - 13.07.2019 / 07:44, *.chello.pl

Hallo było zero zero a nie przegraliśmy zawszę te pierwsze mecze nam słabo wychodzą ale to nie jest powód by obrażać naszą Legie pozdrawiam prawdziwych kibiców Legii Nara

odpowiedz
Buhahaha - 12.07.2019 / 18:26, *.centertel.pl

Przecież oni trenują na bocznym boisku ze sztuczną murawą!!!

odpowiedz
bronek49 - 12.07.2019 / 18:04, *.chello.pl

piłka wolno się toczyła bo nie umieliście dobrze i dokładnie ją kopnąć

odpowiedz
hjik - 12.07.2019 / 17:46, *.tpnet.pl

Zamilcz już lepiej.Banda przepłaconych miernot bez ambicji.

odpowiedz
Jacq - 12.07.2019 / 17:44, *.tpnet.pl

Nie p**rdol głupot.Z takimi amatorami to powinniście nawet na betonie wygrać.

odpowiedz
kowaL - 12.07.2019 / 16:23, *.play-internet.pl

Wszystkie wypowiedzi pomeczowe stanowczo mnie uspokajają, kopacze są pełni optymizmu i chęci do dalszej kopaniny, to dobry znak!

odpowiedz
kibic(L) - 12.07.2019 / 15:43, *.bertelsmann.pl

To jest nie do wiary co ja słyszę z ust piłkarzy i trenera...
"Kolejne szanse będziemy mieli w czwartkowym rewanżu u siebie, na naturalnej murawie i z naszymi kibicami"
Czy on naprawdę myśli, że po tym co oni odstawiają ktokolwiek pofatyguje się na stadion, by oglądać tę żenadę?

odpowiedz
L1916 - 12.07.2019 / 15:25, *.242.40

Przeszkadzały:
- sztuczna murawa
- wakacyjna atmosfera w okalających kurortach
- duch miejsca
- małpy gibraltarskie
- zmęczenie podróżą
- perspektywa długiego lotu do Warszawy
- brak transmisji TV
co jeszcze? jakieś pomysły?

odpowiedz
Pogis 1916 - 12.07.2019 / 20:30, *.192.205

@L1916: startujące za bramką samoloty.

odpowiedz
Hello - 12.07.2019 / 15:06, *.t-mobile.pl

Myślałam że z niego będzie większy pożytek, ale się myliłem.
Wygląda na to że będzie z niego drugi H. Pinto

odpowiedz
scout - 12.07.2019 / 13:31, *.tpnet.pl

trzeba było mocniej kopnąć w piłkę, bo bawili się Wami jak na Orliku :D

odpowiedz
PLK - 12.07.2019 / 12:54, *.plus.pl

Awansujemy,jestem tego pewien!!!
TYLKO CO DALEJ?!!!!!!

odpowiedz
grzesiek - 12.07.2019 / 10:43, *.centertel.pl

Moim zdaniem zeby na zbyt wolno toczącą się piłkę narzekać to ja juź nie wiem kim trzeba być...

odpowiedz
SEBO(L) - 12.07.2019 / 11:19, *.centertel.pl

@grzesiek: myślicielem. Wolnym...

odpowiedz
Obcy - 12.07.2019 / 10:18, *.t-mobile.pl

Oj cienko widzę rewanż. Walną nam brameczke i będzie pozamiatane. Jest już zarys,jak będzie wyglądał kolejny sezon. Modły i drżenie o wynik każdego meczu. Z tymi grajkami pewno poziomu nie przeskoczy my . A w tym mule jesteśmy już głęboko.

odpowiedz
mc - 12.07.2019 / 14:16, *.play-internet.pl

@Obcy: Tymi grajkami możemy ligę wygrać już w marcu. Jestem muzykiem i trochę znam się na zespolowosci. Zobacz jak będzie grała orkiestra wybitnych talentów bez dyrygenta :) Jest na YT taki filmik

odpowiedz
Kibolek - 12.07.2019 / 10:11, *.telefonica.de

JESTESCIE ZEREM , SZMATY BEZ HONORU POJECHAŁY NA WYCIECZKE DO GIBLARTARU ZA KLUBOWE PIENIADZE . BANDA BURAKOW I PRZEPLACONYCH WIESNIAKOW

odpowiedz
:) - 12.07.2019 / 11:15, *.62.94

@Kibolek:
można być niezadowolonym, ale język i poziom Twojej wypowiedzi TRAGICZNY

odpowiedz
Pedro de Varsovia - 13.07.2019 / 07:34, *.centertel.pl

@:)
A czego się spodziewać od gościa, co się zwie Kibelek???

odpowiedz
L1916 - 12.07.2019 / 09:22, *.242.40

Ale te piłkarzyki p.....ą
Aż mi żal ich kobiet, bo seksu w weekend nie będzie, tak się chłopaki po meczu przy mirofonach zużyli....

odpowiedz
Simon - 12.07.2019 / 08:26, *.telnaptelecom.pl

To Wy się toczyliście zbyt wolno, nie piłka

odpowiedz
lucho_83 - 12.07.2019 / 08:25, *.169.114

Sądziłem, że gorzej niż z Dudalange zagrać się nie da, jednak wszystko można spier*******

odpowiedz
SEBO(L) - 12.07.2019 / 07:59, *.centertel.pl

Wymówka zawsze się znajdzie! To trzeba było spróbować grać górą,skoro po ziemi grało się za wolno.Cały sezon,a na pewno większość rundy wiosennej to było granie do boku na wrzutkę,więc było to kontynuować!O skuteczności tej gry nie ma co mówić,ale inteligencja boiskowa powinna podpowiedzieć:nie można tak,to trzeba inaczej...

odpowiedz
piotrek - 12.07.2019 / 07:41, *.chello.pl

Jesteście zerami!! Pośmiewiskiem naszej skopanej ligi

odpowiedz
Bbrok - 12.07.2019 / 06:52, *.t-mobile.pl

Obecnie najwiekszy hamulcowy Legii to Martins.
Podania do najblizszego i zwalnianie akcji

odpowiedz
NZW - 12.07.2019 / 05:35, *.open.pl

A tory... a tory też były krzywe

odpowiedz
MIX - 12.07.2019 / 04:23, *.play-internet.pl

Oczywiście że mieliśmy wszystkie informacje o przeciwniku . Wiedzieliśmy że piekarz grający w barwach Europy pracował w ubiegłym tygodniu na nocną zmianę

odpowiedz
LaTor - 12.07.2019 / 00:34, *.play-internet.pl

Módlmy się, żeby tym z FC Europa nie dali urlopu na mecz wyjazdowy bo jak Martins wytłumaczy swoje dziadostwo

odpowiedz
karmazyn - 12.07.2019 / 00:28, *.vectranet.pl

Jedna sprawa,że takie kluby jak ten czy Astana nie powinny być w ogóle dopuszczone do rozgrywek europejskich w myśl zasady nie stać cię na normalną murawę to nie grasz w pucharach i tyle.Niech występują w rozgrywkach w piłce halowej.Chyba powinna być jakaś unifikacja zasad dla wszystkich czyli gramy taką samą piłką i gramy na normalnej murawie,a nie na dywanie czy innej wykładzinie.A druga sprawa to jest taka,że nic was ie tłumaczy bo takiego przeciwnika to się ustawia od samego początku aby wybić mu jakikolwiek nadzieje na korzystny wynik,a wy sobie pykaliście spokojnie przez 70,a później panika bo kompromitacja blisko

odpowiedz
Stef - 12.07.2019 / 00:02, *.121.23

https://youtu.be/OfM6ljHF3dE

odpowiedz
:) - 12.07.2019 / 11:18, *.62.94

@Stef:

zrobiłeś mi dzień :)

odpowiedz
Ryj - 12.07.2019 / 00:00, *.com.pl

Nie ma co się napisać, Legia zawsze tak mizernie zaczyna sezon. Może zaskoczą w dobrym momencie, a jak nie to trudno, pójdziemy na meczyk potem na piwo i tyle. To tylko futbol i los polskiego kibica. Po co te nerwy. Mam wywalone.

odpowiedz
PrzemoL - 11.07.2019 / 23:55, *.chello.pl

"Za każdym razem piłka toczyła się zbyt wolno" no tego to jeszcze nie grali. Myślę, że cytat sezonu już mamy zaklepany. Żeby oni grali choć w połowie z taką wyobraźnią i kreatywnością, jaką brylują w wypowiedziach, to byśmy spokojnie bili się o wyjście z grupy i to w lidze mistrzów.

odpowiedz
Wawa (L) - 11.07.2019 / 23:51, *.play-internet.pl

Co oni wszyscy ku... biorą!!!!,Pewniak ,że za mocne dla nich.

odpowiedz
Arek - 11.07.2019 / 23:49, *.tpnet.pl

Lipa, kur.., lipa!

odpowiedz