fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 3-0 Europa FC

Zadanie wykonane

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa bez problemów poradziła sobie w rewanżowym spotkaniu 1. rundy eliminacji do Ligi Europy z Europa FC i awansowała do kolejnej fazy tych rozgrywek. Gospodarze szybko zdobyli dwie bramki za sprawą Carlitosa i Sandro Kulenovicia. Po przerwie wynik podwyższył Carlitos i chociaż to nie był idealny mecz w wykonaniu "Wojskowych", to jednak wystarczająco dobry, aby zdominować i pozbawić wszelkich złudzeń rywali z Gibraltaru.

Od pierwszych minut spotkania Legia ruszyła do zdecydowanych ataków. Po zespole wicemistrza Polski nie można jednak było spodziewać się niczego innego. Już w 7. minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Carlitos. Hiszpan dostał znakomite podanie od Williama Remy'ego i precyzyjnym uderzeniem po ziemi pokonał Dayle'a Coleinga. Niebawem było jeszcze lepiej, kiedy wynik podwyższył Sandro Kulenović. Chorwat wykorzystał podanie ze skrzydła od Marko Vesović i uderzeniem po ziemi wpakował piłkę do siatki. Dwie szybko zdobyte bramki ustawiły mecz i w zasadzie od tej pory można było zastanawiać się już tylko nad tym, jak wysokie zwycięstwo odniesienie Legia tego wieczoru.

Dalsza część drugiej połowy to spokojna gra podopiecznych Aleksandara Vukovicia, którzy przede wszystkim chcieli oddalać piłkę od własnego pola karnego. Brakowało groźnych akcji, przez co golkiper Europa FC nie miał zbyt wiele pracy. Do końca pierwszych 45 minut było spokojnie i obydwie drużyny zeszły do szatni przy wyniku 2-0.

W 50. minucie drugiego gola mógł zdobyć Carlitos, ale jego atomowe uderzenie z ostrego kąta odbiło się jedynie od poprzeczki gibraltarskiej bramki. Za moment arbiter wyrzucił jednego z rywali z boiska, który w nieprzepisowy sposób zatrzymał szarżującego Carlitosa. Aktywny Hiszpan dopiął swego po raz drugi po godzinie gry. Snajper bardzo przytomnie zachował się w polu karnym przeciwnika, kiedy z najbliższej odległości dobił piłkę odbitą po strzale Arvydasa Novikovasa.

Nieco ponad kwadrans po rozpoczęciu drugiej połowy znowu z dobrej strony pokazał się Salvador Agra, który dośrodkował wprost do Jarosława Niezgody, lecz ten był minimalnie spóźniony i nie zdołał zamknąć akcji. Później Agra sam stanął przed szansą na wpisanie się na listę strzelców. Portugalczyk opanował piłkę dograną z lewej strony i gdyby nie zwlekał z uderzeniem, to z całą pewnością nie zostałby zablokowany przez obrońcę przeciwnika. W 87. minucie bliscy honorowego gola byli goście. Jeden z nich wpadł w pole karne po wyrzucie z autu, jednak obronną ręką wyszedł Radosław Majecki.

Tym samym Legia bez większych problemów w awansowała do 2. rundy eliminacji do Ligi Europy, gdzie czeka już na nich Kuopion Palloseura.

Legia Warszawa 3-0 (2-0) Europa FC
1-0 7' Carlitos
2-0 13' Kulenović
3-0 60' Carlitos

Legia: 1. Radosław Majecki - 29. Marko Vešović, 44. William Rémy, 4. Mateusz Wieteska, 55. Artur Jędrzejczyk - 18. Arvydas Novikovas, 8. Walerian Gwilia, 24. André Martins (70, 3. Tomasz Jodłowiec), 9. Carlitos, 21. Dominik Nagy (46, 23. Salvador Agra) - 99. Sandro Kulenović (63, 11. Jarosław Niezgoda).

Europa: 23. Dayle Coleing - 5. Rahim Ayew, 4. Olmo González, 14. Sergio Sánchez, 21. Jayce Olivero - 7. Juampe, 8. Álex Quillo (61, 17. Marco Rosa), 20. Mustapha Yahaya, 9. Adri Gallardo (68, 19. Manu Dimas), 10. Liam Walker - 11. Tjay De Barr (55, 18. Fernando Velasco).

żółte kartki: Rémy, Wieteska - Rosa.
czerwona kartka: Sergio Sánchez (52. minuta, Europa, za faul taktyczny).

sędziował: Robert Jenkins (Walia).
widzów: 12 000.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (128)

+dodaj komentarz
Marez - 20.07.2019 / 21:46, *.t-mobile.pl

Zadanie wykonane? To co grala Legia to jakis dramat.Wygrane pojedynki 1x 1 po stronie amatorow z Gibraltaru, przyjecie pilki w kierunku gry po stronie Gibraltaru,podania do partnerow to samo.Tego sie nie dalo ogladac, amatorzy grajac w dziesiatke hasali przed polem karnym ze trzeba byli uch faulowac.Totalny brak
intelego podania do napastnika jak juz Nagy czy Agra zdecydowali sie na strzal to klapki na oczach i brak podania do partnera ktory jest lepiej ustawiony.Majecki kazda pila na pale wybijana brak z gry z obroncami, tak teraz nie graja bramkarze.Totalny beak wspolpracy w srodku pola zawodnicy od siebie caly czas na 15 metrow.....i tak moglbym dalej wymieniac.Licze ze Vuko przeprowadzi solidna analize i zaczna grac w pilke a nie za nia biegac

odpowiedz
Legion - 20.07.2019 / 13:22, *.centertel.pl

@atmosferic: to w Białymstoku macie Internet?

odpowiedz
atmosferic - 20.07.2019 / 10:34, *.orange.pl

@Krzysztof Grabski z Warszawy: tak ci sie tylko wydaje bo grali na tle beznadziejnej Legii w ktorej niema trenera - jest jakis pokrzykiwacz ktoremu nie wiadomo o co chodzi - pilkarze na pewno nie wiedza co maja grac.

odpowiedz
atmosferic - 20.07.2019 / 10:30, *.orange.pl

@Carcass: "niema juz slabych druzyn" - wymowka po kompromitacji kazdego polskiego nieudacznika. Sa slabe druzyny i Polskie sa na ich czele obok amatorow.

odpowiedz
7775 - 20.07.2019 / 00:18, *.centertel.pl

@Carcass: Nie nazywaj nikogo lamusem, to po pierwsze, chyba, że kibicujesz innej drużynie i dupa boli, że jednak Legia przeszła dalej. Co do samej wypowiedzi to gadasz bzdury - oczywiście, dzisiaj nie ma słabych drużyn... jeśli jest się na samym szarym końcu łańcucha pokarmowego europejskiej piłki nożnej. Bo gdybyśmy byli wyżej, to mielibyśmy całe wielkie grono słabych drużyn a tak to my jesteśmy najsłabsi i co poniektórzy poprawiają sobie humory tym głupim sloganem. I nie porównuj piłki klubowej do reprezentacyjnej, to są inne światy.

odpowiedz
Carcass - 19.07.2019 / 22:35, *.play-internet.pl

Przestańcie narzekać lamusy. Dziś nie ma już słabych drużyn w Europie, futbol się strasznie wyrównał. To nie lata 80-te, że jechało się na Cypr czy Maltę i wygrywało się 5-0 z uśmiechem na ustach. Dziś z każdym gra się ciężko. Kiedyś nie do pomyślenia było by Albania czy Islandia kwalifikowały się do ME, a Islandia grała nawet na MŚ remisując z Argentyną, wyeliminowali też Anglię z ME! Luksemburg przed MŚ zremisował 0-0 na wyjeździe z Francją, która miesiąc później zdobywa mistrzostwo świata! Cypryjskie kluby grywają w LM, a Apoel nawet doszedł do ćwierćfinału. Mołdawskie, i kazaskie kluby też czasami awansują do LM. Dziś naprawdę nie ma już słabych, z każdym trzeba walczyć do upadłego. Po za tym Gibraltar należy do Wielkiej Brytanii, a wiadomo jak ciężko się gra z Brytyjczykami, w końcu to ojczyzna futbolu i najsilniejsza liga świata. Przegrał tam Celtic w eliminacjach LM i polegnie tam jeszcze niejeden dobry, europejski klub. Mentalnością i wiedzą zostaliście chyba w XX wieku.

odpowiedz
Afro - 19.07.2019 / 21:05, *.chello.pl

@tomaszek67: niestety popieram. Tylko dlaczego w swoich poprzednich klubach błyszczeli a teraz taki zjazd?

odpowiedz
Krzysztof Grabski z Warszawy - 19.07.2019 / 20:43, *.centertel.pl

Ci półamatorzy z Gibraltaru mogliby popsuć humory wielu zespołom nie tylko z polskiej ligi.
Niesamowicie walcząca drużyna do samego końca meczu.
Nawet w dziesięciu mocno walczyli.
Szacunek dla nich mimo 0:3.
A nasze orły...życzę im jak najdłuższej przygody w europejskich pucharach.
Vuković?
Zbyt łatwo można zrobić dzisiaj trenerskie papiery.

odpowiedz
szczery - 19.07.2019 / 18:39, *.net.pl

@Kibic ekstraklasy: Już lepiej być dilerem niż mistrzem tego "gówna" o nazwa ekstraklas.a

odpowiedz
7775 - 19.07.2019 / 18:25, *.centertel.pl

Kulenovic się cieszy jakby strzelił gola klubowi pokroju Manchasteru City... fajnie, 3:0 pierwszym składem z półamatorską drużyną grającą w 10 to super wynik. Super dla prezesa i jego klakierów bo robi zasłonę dymną nad tym co naprawdę dzieje się w klubie. Gdyby wczoraj przegrali to wyszłoby dużo lepiej dla Legii, bo pewnie byłby protest, właściciel dostałby mocno po kieszeni co może wreszcie skłoniłoby go do porządnych inwestycji w klub. A tak czeka nas ligowy cykl: wygrana - 2 remisy - porażka - wygrana, byle do maja...

odpowiedz
L Kibic L - 19.07.2019 / 18:14, *.centertel.pl

@Jacq: Amen

odpowiedz
bronek49 - 19.07.2019 / 18:09, *.chello.pl

ten sezon to spiszemy na straty bo z takąj grą to my dużo nie pogramy

odpowiedz
L Kibic L - 19.07.2019 / 18:08, *.centertel.pl

@atmosferic: pomyliłeś sekcję. To jest piłkarska a nie strzelectwo.

odpowiedz
ja - 19.07.2019 / 17:30, *.amazonaws.com

@niezalogowany: Przypominam, że to nie on był przez większość sezonu trenerem i nie objął go jako lider z przewagą na rywalami. wietrzenie dla ciebie.

odpowiedz
atmosferic - 19.07.2019 / 16:32, *.orange.pl

polecam wywiad z obenym trenerem mlodziezy w Legii
http://www.sport.pl/pilka/7,64946,24868611,dlaczego-polska-zle-szkoli-pilkarzy-byly-szef-akademii-zaglebia.html

odpowiedz
tomaszek67 - 19.07.2019 / 15:43, *.centertel.pl

Tak słabych piłkarzy jak Novikovas i Gvilia to już dawno w Legii nie było...
Ten kto ich ściągnął powinien przeprosić kibiców i w ramach pokuty pójść do Częstowochowy na kolanach!

odpowiedz
osa - 19.07.2019 / 15:16, *.plastcom.pl

Do czego doszło że musimy się cieszyć z awansu w meczu z półamatorami..i jaka wczoraj demonstracja drużyny przy pierwszej bramce... ŚMIECH NA SALI

odpowiedz
niezalogowany - 19.07.2019 / 15:08, *.247.219

@Dean: gościu idź kur... na spacer i się przewietrz... Na Gibraltarze też się oszczędzali? Nie chcieli może punktów rankingowych pucharowych? No tak, wczoraj znowu oszczędzanie po strzeleniu 2 gola należało odpuścić bo przecież zmęczenie sezonem!! No i jaka to drużyna przyjeżdża w niedziele na Ł3. Ranga i stawka meczu ogromna, aż trzeba się oszczędzać.. Wielka POGOŃ w końcu zawita..
Co do Vuko i dawanie mu jeszcze czasu, tak dajmy mu jeszcze ze dwa miesiące, niech odpadnie z LE a w lidze zgubi na starcie z 15 pkt. Przypomnę że to nie jest nowy trener, gość frajersko przegrał na finiszu ligę !!

odpowiedz
eth - 19.07.2019 / 15:02, *.tpnet.pl

@Dean: Dajcie czasu, dajcie czasu a potem jesień bez europucharów i gonienie podium w lidze. Czasu oni mieli aż zanadto - 2 miesiące w lato, od połowy maja. I nikomu nie chodzi o słaby mecz i słaby wynik w dwumeczu. Tylko o brak nadziei na najbliższą przyszłość - w tym sezonie tak łatwego rywala jak Europa nie będzie - dlatego marudzenie i krytyka są jak najbardziej na miejscu - bo za nami nie pojedynczy nieudany dwumecz - tylko szereg tygodni meczów, w których Legia nic nie pokazała.

odpowiedz
(L) - 19.07.2019 / 15:01, *.plastcom.pl

dla tych co narzekali na Kucharczyka...
też nie byłem jego zwolennikiem ale to jak jeden z nielicznych zapierd... Brakowało gościa na boisku :/

odpowiedz
ups - 19.07.2019 / 14:59, *.plastcom.pl

@Dean: jesteś debilem prawda?

odpowiedz
atmosferic - 19.07.2019 / 14:35, *.orange.pl

@Dean: "dajcie czasu?" to co oni ku..przygotowywali sie na obozie w austrii po to by byc gotowymi na WRZESIEN? to nikt im nie powiedzial ze trzeba byc z forma na pier...y LIPIEC?

Co to jest k... za pierdolenie o szopenie?!
co to jest za przygotowanie jak trzeba w Lipcu "oszczedzac sily" na mecz za 3 dni? w lipcu to oni powinni byc pelni sil witalnych po przygowowaniach to nie jest k... przelom kwietnia i maja za maja byc zmeczeni!

"Już widać znawców co po pierwszych 3 meczach będą wyrzucali Vuko i połowę drużyny." a kiedy maja go wypier...? jak juz bedzie 20 punktow straty do lidera? jak juz bedzie po sezonie? jak kolejni frajerzy nam dublet odbiora?

odpowiedz
Dean - 19.07.2019 / 13:56, *.tpnet.pl

Wiecie co? Jak czytam komentarze większości, to się zwraca wszystko. Ludzie spinacie du***, drugi mecz, co prawda z półamatorami, ale dajcie czasu. Legia odpuściła po strzeleniu drugiego gola. Ewidentnie oszczędzali siły na mecz z Pogonią. Już widać znawców co po pierwszych 3 meczach będą wyrzucali Vuko i połowę drużyny. Dajcie im spokojnie ze sobą popracować i oceńcie ich po rundzie jesiennej. Jeśli do tego czasu będzie nadal dno, to ok zwracam honor... A do tego czasu ogarnijcie się i zachowajcie uwagi dla siebie, że ktoś zagrał piach. Normalne to jest, że u nas poziom piłkarski nie jest wysoki, ale mam nadzieję, że Vuko dobrze ich przygotował do sezonu, na tyle by może awansować do fazy grupowej LE. Na razie ciężkie nogi mają, ale na spokojnie. Dajcie im kilka spotkań.

odpowiedz
BBK - 19.07.2019 / 13:50, *.amazonaws.com

@Pacho: Gvila a ktore jego dosrodkowanie doszlo do kogo kolwoek ??? bo nie dostrzeglem

odpowiedz
jelonek - 19.07.2019 / 13:40, *.tpnet.pl

ocena dopuszczająca czy mierna ale zaliczone :)

odpowiedz
Jacq - 19.07.2019 / 13:39, *.tpnet.pl

@CałaPrawdaoLegii:
Co do tego konkretnego meczu,to się zgadzam.Ale na wyciąganie ogólnych wniosków jeszcze za wcześnie.Niech zagrają chociaż parę meczów,to będzie można ocenić.

odpowiedz
CałaPrawdaoLegii - 19.07.2019 / 13:20, *.centertel.pl

Kucharczyk > Novikovas
Hamalainen > Gvilia

Miały być wzmocnienia...
a wyszedł jak zwykle
niewypał!

odpowiedz
oLaf - 19.07.2019 / 13:14, *.vectranet.pl

mecz wygrany, styl.... średni ale i tak jest postęp w porównaniu z poprzednim tygodniem!!! ; ))

Dobra, byle tak dalej (w górę forma)...

odpowiedz
AliMario - 19.07.2019 / 12:27, *.tpnet.pl

Wygrana była obowiązkiem i to tyle na tym etapie. Generalnie to widać że Legia zawodników ma bez jakości, i mogą walczyć w tym sezonie o pierwszą ósemkę.

odpowiedz
Irek - 19.07.2019 / 12:19, *.play-internet.pl

Trzeba się cieszyć że Legy pokonała potęgę z ... Gibraltaru. Taki Hajduk Split odpadł wczoraj z trzecią drużyną ligi... maltańskiej. Tak, maltańskiej.

odpowiedz
hajdukL - 19.07.2019 / 11:26, *.com.pl

Tak, jak z całych sił jestem za Vuko i życzę mu sukcesu z Legią to obiektywnie trzeba przyznać, że rozegraliśmy bardzo słaby mecz. Wynik, wynikiem ale nikt mnie nie przekona, że tylko o awans do kolejnej rundy tu chodziło.

odpowiedz
McA - 19.07.2019 / 11:26, *.as13285.net

Chłopaki z CLJ zagraliby z większym zangażowaniem. CO jest do cholery. Vuko ty się z tego ciesysz? Jaja sobie robisz człowieku.

Novikovas to był dobry 2 latat temu, ózniej został gwiazdą ligii wg influencerów czy jak im tam i już nie musi się starać, jak by był dobry to by już grał w Bundeslidze.
Gruzin to się chyba wina opił a zreztą inni też jacyś poplątani. choć mówią ze trenningi były lekkie. To co to jest?

odpowiedz
wachteLLL - 19.07.2019 / 11:09, *.pzlow.pl

Oczekujemy wygranych i dobrze. Może dajmy szanse tym chłopakom?.....

odpowiedz
LGZ - 19.07.2019 / 11:08, *.tpnet.pl

Inaczej nie mialo prawa sie zdarzyc a w kolejnej rundzie rywal bedzie bardziej wymagajacy ale myslimy ze sprawa awansu do kolejnej zostanie zalatwiona meczem na wlasnym stadionie !!!

odpowiedz
Rafa(L) - 19.07.2019 / 11:04, *.144.254

Niestety bardzo,bardzo słaba gra na tle przeciwnika.Ok,sporo nowych piłkarzy,ale cóż nimi eliminacji do LE nie zwojujemy to bylo widać wczoraj.Słabe transfery nie na miarę naszego ukochanego klubu,taki Novikovas,Gvilia,to mogliby u nas przychodzić jako takie uzupełnienia a nie wzmocnienia na już!. Cóż...ogółem po czwartkowych meczach widać w jakim bagnie jest nasz futbol! POTRZEBA OGROMNYCH ZMIAN...lecz odważnych ludzi nie widać!

odpowiedz
Ale Transfery - 19.07.2019 / 10:48, *.centertel.pl

Novikovas i Gvilia Najsłabsi... Super transfery w tym okienku...

odpowiedz
Kibic ekstraklasy - 19.07.2019 / 10:38, *.pktele.pl

Ja życzę Wam powodzenia, ale jeśli kibice Legii łudzą się że drużyna awansuje do fazy grupowej, to ja również chcę poznać tego dilera. Na amatorów z Giblartaru jeszcze wystarczyło, na Finów już nie starczy. Będziecie mogli skupić się na lidze, w której liczy się tylko mistrzostwo.

odpowiedz
born2b3 - 19.07.2019 / 09:59, *.com.pl

Witam

Może Miodulski zrobił Vuko trenerem bo nie umiał go inaczej wyj..ać ? Teraz as trenerski przegra klika meczy pomogą mu w tym piłkarze i brama, legia uwolni się ot tego patokrzykacza.

odpowiedz
znajca - 19.07.2019 / 09:47, *.centertel.pl

Dłubałem w pamięci, zachodziłem w głowę i doszedłem do wniosku, że jednak tak słabo grającej Legii nie widziałem... nigdy. Przecierałem oczy ze zdumienia, gdy dziesięciu amatorów uczyło nasze "perełki" jak powinien wyglądać pressing. A emeryt z numerem 10 na plecach techniką bił na głowę każdego zawodnika w zielonej koszulce. ~30 lat temu, gdy chłopakom nie szło w lidze, to przynajmniej w pucharach nie było obciachu. A teraz? Nie chciałbym być złym prorokiem, ale z tym składem i sztabem trenerskim Legia nie osiągnie nic. Powtarzam: nic! Prorokuję postępującą degrengoladę na murawie i narastającą frustrację na trybunach. O grze Litwina nie warto nawet wspominać. Przykre.

odpowiedz
INT - 19.07.2019 / 09:47, *.centertel.pl

@Adrem:
100% racji. zawsze mnie to irytowało. Pijak- no pół biedy. Czasem się wypije i to za dużo.Ale to nic czym sie trzeba chwalić.ALE ZŁODZIEJ?? Mam krzyczeć, że jestem złodziejem? noż cholera.

odpowiedz
mecenasztuki - 19.07.2019 / 09:30, *.214.242

Jak ktoś obejrzy sobie kolejnego rywala Legii KuPs to można sądzić że będą to 2 ostatnie mecze LEgii w tym sezonie w LE. Drużyna może nie najmocneijsza ale waleczna do tego chyba u siebie boisko sztuczne wiec bedzie duży problem dla LEgii..

6 ostatnich meczy bez porażki poza tym są w srodku sezonu ;/ ....

odpowiedz
Pit - 19.07.2019 / 09:29, *.net.pl

@Zlb.: Kretynem to ty jesteś gówniarzu,więc bądź tak miły zamknij papę , smoczek do buzi, pieluchę na tyłek i śpij. Masochista jeden.

odpowiedz
pol - 19.07.2019 / 09:29, *.chello.pl

Narodowa duma.
Wygraliśmy po przeciętnym meczu z amatorami z Gibraltaru.
A na rozpoczęcie ligi z Pogonią jak zwykle 0-2

odpowiedz
ark76 - 19.07.2019 / 09:21, *.plus.pl

raczej nie ma się o czym rozpisywać, bez znaczenia styl tylko runda po rundzie nawet i doczlapac do tej fazy grupowej byle tylko ciulac te punkty do rankingu bo w nowym sezonie Legii odpada ten najlepszy wkład z sezonu charkow lokeren itd, bez punktów w tym sezonie będzie ciężko mieć taką autostradę w losowaniu jak obecnie. A w lidze od początku na pełnej ku#wie, ile razy można przerabiać to mozolne odrabianie strat i drżenie o każdą wpadkę z byle kim

odpowiedz
Pit - 19.07.2019 / 09:16, *.net.pl

@gregorio : przestań kłamać.Jest mnóstwo recenzji beznadziejnej gry tych panów. A Kucharz dzięki Bogu odszedł już z Legii więc daj spokój.

odpowiedz
LoLek - 19.07.2019 / 09:15, *.telefonica.de

@Grzegorz Źentyca - Grzegorzewski: popieram i czytam że BirkirkaraFC Malta chce zatrudnić Ronaldinho to wiemy jak dziś latamy. TYLKO LEGIA

odpowiedz
Wolfik - 19.07.2019 / 09:13, *.mm.pl

Wygrana była obowiązkiem. Tyle komentarza meczowego.

Gdyby klub traktował rozgrywki poważnie, na rewanż wyszedł Praszelik i spółka.

odpowiedz
Grzegorz Źentyca - Grzegorzewski - 19.07.2019 / 09:03, *.jmdi.pl

Mecz pokazał, kolejny raz, źe nie jest waźne ile kosztuja piłkarze obu druźyn, Dzisiaj w Europie można odpaść z druźyną z Luksemburga, mieć problemy z pasterzami z Wysp Owczych, czy teź napocić się z 95% zawodowcami z Gibraltaru wartym tyle ile prawa noga Carlitosa. Na tym polega piękno piłki nożnej. Kto by chciał chodzić na mecze rozstrzygnięte przed pierwszym gwizdkiem sędziego?
W Europie jest "nadprodukcja" niezłych piłkarzy z setek szkółek piłkarskich. Tylko nieliczni trafiają do czołowych lig. Reszta musi grać w słabszych zespołach.
Legia jest na starcie sezonu i dobrze, ze trafiła na rywala którego dało się spokojnie ograć,
Teraz musi być wyłącznie lepiej. DO BOJU LEGIO!

odpowiedz
dino - 19.07.2019 / 09:01, *.108.201

@LoLek:
Rok temu byłem na III rundzie eliminacji podczas wakacji w Chorwacji Hajduk-FCSB Steaua, było coś koło 20 tys osób, rekord rundy (tego wieczooru, w którym dostawaliśmy od Dudelange przy Łazienkowskiej)

odpowiedz
Bućko - 19.07.2019 / 09:00, *.t-mobile.pl

@LoLek: przecież Hajduk odpadł. Więc jakie 'o włos'?

odpowiedz
LoLek - 19.07.2019 / 08:59, *.telefonica.de

Żle widziałem na radarze oni się rozbili Hajduk nie wylądował.

odpowiedz
LoLek - 19.07.2019 / 08:53, *.telefonica.de

Nie jest tak żle. Hajduk Split - Gzira Utd. ( Malta ) 1 : 3 . Ośemnaście tysięcy widzów było na pokładzie tego lotu. O włos by nie wylądowali w następnej rundzie.

odpowiedz
umpire - 19.07.2019 / 08:49, *.tpnet.pl

Trochę jestem nie na czasie, ale niech ktoś mi powie, skąd wzieliśmy takich asów jak Novikovsowas czy jak mu tam, oraz Gwila, który chyba jest jedynie po to, by choć trochę przypominać Pazdana przez swoją łysinę? Przecież te dwa drewniaki ni uja nie potrafią grać w piłkę i nawet na poziomie ekstraklasy będą powodować ataki padaczki, jeśli będziemy musieli ich oglądać.
Wczorajszy mecz, to był dramat nad dramaty, więc jak ktoś pisze, że było ok, albo, że zrobili co musieli małym nakładam kosztów, to chyba się z ch na łby pozamieniał. Tym małym nakładem kosztów Nagy zszedł z boiska, Remy i Wieteska byli tak bezradni, że ratowali się faulami na żółte kartki (zasłużone), a gibraltarscy piekarze poobijali ich w większości start. To była mozolna kopanina i z tą grą, to w następnej rundzie się pożegnamy z naszą europejską "przygodą" 2019, a i w lidze skończymy z 10+ porażkami. Raz się udało tak zdobyć mistrza, ale teraz to nie ma szans, nawet przy tej żałośnie słabej lidze i przeciwnikach.

odpowiedz
tekken (L) - 19.07.2019 / 08:47, *.230.92

Dobrze:) powoli do przodu. Z takimi trzeba wygrywać.

odpowiedz
LEGIA ❤ WAWER - 19.07.2019 / 08:35, *.amazonaws.com

@Zlb: Graliśmy z półamatorami, dodatkowo od 50 minuty z przewagą jednego zawodnika... grali słabo, niedokładnie, czasem nerwowo, ogólnie festiwal nieskuteczności... wynik zdecydowanie powinien być wyższy. Wygraliśmy bo już kataklizm mógł spowodować, aby było inaczej.

Patrząc na to co pokazali w Gibraltarze to powinni na Ł3 zagrać dla kibiców i postrzelać trochę, a nie z bólem 3:0. Nie wiadomo czy forma będzie miała tendencję zwyżkową. Boję się że w lidze może być ciężko, chociażby na początku może być pod górkę. Nie chciałbym, aby było jak co sezon przez ostatnie lata, że się prześlizgujemy fartem, ale wygrywamy... potem każdy gada, że Legia chu*owa, a Mistrza zdobyła, więc jest coś nie tak. Gra Twojej drużyny ma cieszyć, a nie fakt że w jakimś tam stylu wygrali, zatem po co oglądać piłkę nożną, wystarczyłoby śledzić jedynie wyniki w Przeglądzie Sportowym. Pozdrawiam

odpowiedz
urban - 19.07.2019 / 08:32, *.virginm.net

@Pacho: Kolego, nie daj sie zwiesc. Rok i 2 lata temu tez miales nadzieje i ja mialem. Radze Ci stawiac teraz troche kasy przeciwko Legii na oslode, zanim mioduski wypieprzy vukovica.

odpowiedz
Sig - 19.07.2019 / 08:11, *.centertel.pl

Awans jak najmniejszym kosztem. Ale do przodu.

odpowiedz
Farme(L) - 19.07.2019 / 08:07, *.bridgefibre.net

Słabo. Jednak najważniejsze jest zwycięstwo. Pozostaje już tylko mieć nadzieję, że się rozkręcą...

odpowiedz
Durniu - 19.07.2019 / 08:04, *.play-internet.pl

@Zlb.: A z jakim zespołem wygraliśmy?Czy to był dobrej klasy przeciwnik ,że mamy się cieszyć.Czy była euforia po 5:0 z Radomiakiem.Kolego jeżeli tak gramy z poł amatorami to strach myśleć co będzie z zawodowcami.Jeszcze jedno po co braliśmy Jodłowca notabene Mistrza Polski skoro on w Legii nie chce grać.Legio czas na konkretne zmiany.

odpowiedz
grzesiek - 19.07.2019 / 07:47, *.centertel.pl

Mamy trzech dobrych pilkarzy nagy novikovas i carlitos. Reszta to tz2 wkłqdy do koszulek. Wystarczy ze jednego zabraknie i bedzie dupa.

odpowiedz
M3 - 19.07.2019 / 07:28, *.orange.pl

Jak to jest że Amatorzy grając w dziesięciu w 80 minucie robią dwie szybkie akcje i może paść bramka??? Czy Legia nie potrafi przytrzymać piłki przez dwie minuty? Co wy zejście zrobili z tą drużyna? Oni się nie rozumieja i ich podania są nie dochodzą celu. Tragedia. Za dwa tygodnie odpadam z taką grą.

odpowiedz
gregorio - 19.07.2019 / 07:21, *.plus.pl

W niedzielę będzie porażka, drużyna gra przeciwko Vukoviciowi i taka jest prawda... Będą w beznadziejnym stylu przepychać się dalej w lidze europy (podobnie jak za Hasiego w lidze mistrzów), a w lidze będą przegrywać i grać tragicznie, aż w końcu Mioduski nie wytrzyma i zwolni tego słabego trenera - "prawdziwego legionistę". Tak to widzę niestety...

odpowiedz
Simon - 19.07.2019 / 07:18, *.vectranet.pl

Nastrzelaliśmy im u siebie tyle samo co drużyna z Andory, tyle że z Saint Julia nie grali w 10.

odpowiedz
Urbiwpr - 19.07.2019 / 07:17, *.centertel.pl

@Zlb : tutaj się zgadzam większość na tym portalu to zrzędy i płaczki jak jest wynik to jest dobrze jak go nie ma to płacz słomianych kibiców .Brawo za awans CAŁA LEGIA ZAWSZE RAZEM na dobre i złe czy jest dobrze czy trochę słabiej.

odpowiedz
gregorio - 19.07.2019 / 07:07, *.plus.pl

Vuković : "widzę innych na pozycji Kucharczyka". A tu Nagy-fatalny, Novikowas - tragiczny, Agra - beznadziejny... A forum milczy. A Kuchego to by zjadło za taki występ... Żenada!

odpowiedz
Realista - 19.07.2019 / 06:57, *.207.8

Tytuł powinien brzmieć:
Zadanie bardzo źle wykonane

odpowiedz
kiki - 19.07.2019 / 06:55, *.tpnet.pl

Jest MOC! Wicemistrz GIBRALTARU grający w 10 został rzucony na kolana! Cieszmy się ... ha ha ha

odpowiedz
Po(L)ubiony - 19.07.2019 / 06:32, *.chello.pl

Jedyne pozytywy to awans i kibice na stadionie. Drużyna gra bazując na indywidualnych umiejętnościach. Jako team nie istnieje. Co gorsza, przy Vuko wszyscy grają gorzej niż wcześniej. Gwilia to poziom rezerw, Novikovas haruje jak wół, ale gra gorzej niż u Mamrota, Jędza na LO robi 50% tego co Hlousek, a Jarek Niezgoda w zasadzie nie istnieje jako piłkarz. Jodłowiec podobno był na boisku? A le czy ktoś go widział? Może przejdziemy następną rundę. Dalej czarno widzę. Może leci z nami pilot, ale na pewno nie jest to trener. Koniec żartów, zatrudnijmy trenera.

odpowiedz
ChmieLu - 19.07.2019 / 06:31, *.play-internet.pl

Psy szczekają, karawana jedzie dalej... Tylko Legia

odpowiedz
Marcin - 19.07.2019 / 05:51, *.tpnet.pl

Zmiana trenera uratuje sezon. Może Michniewicz jest wolny?

odpowiedz
BR(L)DNO - 19.07.2019 / 05:24, *.vectranet.pl

@Zlb : Ciekawe czy ty byś był?

odpowiedz
Lolek - 19.07.2019 / 05:23, *.chello.pl

Do tej pory nie wiem w jakich koszulkach grała Legia.... Mecz stał na tragicznym poziomie! Nie dało się tego oglądać.. Zero składanych akcji, zero pomysłu i tragiczne wykonanie co więcej gdy grali 11 na 10 to prawie stracili 3 bramki... Ci ludzie nie zasługują na swoje pensje i na to by być i grać w Legii (grać??? To było jakieś paralityczne dotykanie piłki) jestem zniesmaczony... W następnej rundzie będzie pewnie kolejna przykra niespodzianka :/ i jeszcze jedno po co grać na jednego napastnika?!?!?! Niech zagrają na 0 napastników nie będzie różnicy....

odpowiedz
Kalientes. - 19.07.2019 / 02:21, *.194.226

@Pacho: i to jest komentarz prawdziwego Legionisty, pozdrawiam serdecznie

odpowiedz
eth - 19.07.2019 / 01:31, *.t-mobile.pl

Chaos. 3-0 to słabiutki wynik, gra jeszcze gorsza. Bardzo słabo wyglądał atak - mnóstwo nietrafionych podań, niemożność przebicia się przez środkową część boiska podaniem po ziemi, kiwani przez Gibraltarczyków byli niemiłosiernie, aż prosiło się żeby odwrócić wzrok gdy przechodzili za jedenym razem 3-4 naszych grajków. Przeszliśmy bo musieliśmy, Finów przejdziemy tylko przy ogromnym szczęściu, strzelając pewnie 1 bramką więcej w dwumeczu, 3 rundy raczej już nie przejdziemy. Zbieranina piłkarzy, brak pomysłu i chaos przy tworzeniu akcji. Niestety, ale Vuković nie powinien dłużej być trenerem. O ile chcemy liczyć się w lidze i posmakować walki w play-offach (przy dobrym losowaniu)

odpowiedz
Zlb. - 19.07.2019 / 00:57, *.t-mobile.pl

@Gamoniu: A co płakać???Jesteśmy gdzie jesteśmy,lecz MY jesteśmy z LEGIA zawsze

odpowiedz
Zlb - 19.07.2019 / 00:50, *.t-mobile.pl

Sorka że tak mnie dużo ale nie mogę!!!Jak wam nie odpowiada awans to poprostu nie przychodzcie na Legie!!!Ciekawe ilu by was zostało jak byśmy byli w takiej czarnej dup..jak skisla,pyry,zydzew,ruch,gks itd...Wydaje mi się że żaden!!!!BRAWO,JEDZIEMY DALEJ LEGIUNIO!!!

odpowiedz
Ryj - 19.07.2019 / 00:49, *.com.pl

@Pit: do III ligi polskiej to sorry, ale już dziś każdy się nadaje kto ma nogi.

odpowiedz
Zlb. - 19.07.2019 / 00:42, *.t-mobile.pl

15-0 by pasowało?Chyba nie!!!Co za Ludzie!!!Mam tylko nadzieje że te wszystkie krytycy,kretyni to nie NaSi tylko zwykłe dzieci internetu A nie KIBOLE!!!BRAWO LEGIA,BRAWO CARLOS!!!JEDZIEMY DALEJ!!!

odpowiedz
Gamoniu - 19.07.2019 / 00:37, *.play-internet.pl

@Zlb: mamy się cieszyć awansem do drugiej rundy eliminacji. Jeszcze nie dawno na tym etapie, mafii zawodnicy byli na obozie i czekali na rozstrzygnięcie losowania.

odpowiedz
Zlb - 19.07.2019 / 00:31, *.t-mobile.pl

Do wszelkiej maści eksperufff i placzkow!Ludzie wygraliśmy na luzie 3 do 0,A tu lament ze ten tak zagrał,tamten siak itd...LUDZIE OGARNIJCIE CZTERY LITERY I POCHWALCIE,CIESZCIE SIE!!!A NIE LAMENT JAKBY WYNIK BYŁ ODWROTNY!!!A JAK WAM MIMO AWANSU DALEJ ZLE TO WYPAD NA K6,BUŁGARSKA ITD...KIBICE OD SIEDMIU BOLEŚCI!!!NARA.

odpowiedz
Gienek - 19.07.2019 / 00:25, *.play-internet.pl

Zadanie wykonane ale w bardzo słabym stylu. Na tle tak słabego rywala grającego w 10 gra Legii wyglądała dramatycznie, czasem wręcz beznadziejnie. Nie chcę się znęcać nad drużyną ale jesli tak beda grac to szybko pozostanie nam w grze tylko liga i to co najwyzej walka o pierwsza 8.

odpowiedz
go(L)op - 19.07.2019 / 00:14, *.shlnet.pl

3 celne podania w biegu to juz niewykonalne. Zero woli walki, ambicji dno, dno i jeszcze raz dno. Novikowas... chłopcze ogarnij się, w dzisiejszym meczu 100% robiłeś źle... Carlitos to jedyne zawodnik z charakterem w tej drużynie...niestety ym dysponujemy. Jest gorzej jak w poprzednim sezonie. Qurwa gdzie my jesteśmy i dokąd zmierzamy. Brawo za oprawe trafiona w 100%.

odpowiedz
StaryChlopzBielan - 19.07.2019 / 00:05, *.centertel.pl

@Rafix: No no rafix dżemix dzwoń czy tam Knorr fix dzwoń

odpowiedz
Hiszpan - 19.07.2019 / 00:01, *.play-internet.pl

Może to się zmieni ale na razie taką nijaka ta Legia.

odpowiedz
Plaskacz - 18.07.2019 / 23:54, *.centertel.pl

Remy to chory bedzie chodzil jak bezsensownej kartki nie zlapie. Cieszy zwycięstwo ale umówmy się z kim graliśmy. Widać braki. Cieszy to że ostaliśmy sie w pucharach.

odpowiedz
Do Prezesa Mioduskiego - 18.07.2019 / 23:40, *.play-internet.pl

W drugiej rundzie bilety 40 procent droższe.W niedzielę w plecy z Pogonią.Remis w Finlandii i znowu w plecy w Kielcach.Na rewanż już z Magierą.

odpowiedz
Miras - 18.07.2019 / 23:38, *.vectranet.pl

To było święto futbolu, tysięczny mecz w pucharach, przeciwnik wymarzony, Legia po latach budowania zespołu, wszyscy z L-ką w sercu, następny super trener. To był po prostu pokaz siły 3:0 !!! Szacun jedynie dla kibiców.

odpowiedz
atmosferic - 18.07.2019 / 23:37, *.orange.pl

finowie juz sie moga szykowac na 3 runde - maja pewny awans

odpowiedz
Legman93 - 18.07.2019 / 23:32, *.inetia.pl

@Pacho: po czym przemeczeni? Po wakacjach w Warce i Austrii? Po wyjezdzie turystycznym na Gibraltar?

odpowiedz
Pacho - 18.07.2019 / 23:29, *.tpnet.pl

To obejrz mecz tak od 60 minuty a szczególnie gdy Martins i Kulenović zeszli do szatni.Sam Carlitos już nie miał z kim grać. Być może Gwilla i Novikowas potrzebują czasu aby się zgrać .Dziś wygląda to bardzo żle a Agra to są jakieś jaja! Co on w Legii robi ? Niech Mioduski robi transfery bo jak dostanie kontuzji Martins to nie będzie kim grać. Cafu też wydaje się żę jak wróci będzie wzmocnieniem środka pola. Tam Legia przegrywa mecze na dziś.

odpowiedz
znajca - 18.07.2019 / 23:29, *.centertel.pl

@Rafix:
Można śmiało powiedzieć: trzej królowie!

odpowiedz
Rafix - 18.07.2019 / 23:28, *.chello.pl

@siepacz: :)))
Trzeba dzwonić do LOTu, u nas brakuje skrzydeł

odpowiedz
StaryChlopzBielan - 18.07.2019 / 23:27, *.centertel.pl

@siepacz: Chwytać to się można za łeb na patrząc co się dzieje w tej drużynie i jak to będzie wyglądać dalej a nie na Rafixa, Dżemixa Fixa czy innego Xboxa ironię

odpowiedz
Vander - 18.07.2019 / 23:22, *.plus.pl

Tragedia!!! A Novikovas już gorzej nie mógł zagrać

odpowiedz
Ropa(L) - 18.07.2019 / 23:19, *.digiweb.ie

Slabiutko ta gra wygladala. Co oni robili na tych zgrupowaniach?!Co trener staral sie im wpoic ?! Zero zgrania,zero taktyki,gra na afere bez pomyslu ,planu ,bez jakiegokolwiek dna. na tle takiego rywala powinna byc widoczna roznica klas,przynajmniej w operowaniu pilka a tutaj total chaos. Jakby rowny z rownym w szranki stanal. Nie widze tego sezony w pozytwywnym swietle.Powiem wiecej ...ciemnosc widze,dno i wodorsty.Legia powoli tonie!

odpowiedz
StaryChlopzBielan - 18.07.2019 / 23:19, *.centertel.pl

@Hmmm: a tam się przejmujesz Loczek da na następny mecz darmo wejście dla tych co kupili karnety (co osobiście szanuję te szaleństwo) albo jak z sąsiadami zza między Pogonią Siedlce darmo browar i kielbe oraz pula kto pierwszy ten lepszy to wejście za free i będzie gitara. Aaa Panie w tv i zdjęciach pełny stadion

odpowiedz
siepacz - 18.07.2019 / 23:18, *.cyfrowypolsat.pl

Paru podpalonych chłopców nie chwyciło ironii Rafixa.

odpowiedz
siepacz - 18.07.2019 / 23:15, *.cyfrowypolsat.pl

Rzeczywiście bardzo budujący to obraz gry tu nie był. Najlepszym piłkarzem drużyny był Majecki, może dlatego, że nie miał okazji niczego spieprzyć. Momentami można było nabrać szacunku dla spokoju Jędzy. Ambicja zrehabilitowania się za kompromitację w pierwszym meczu powinna motywować do walki do upadłego, tymczasem legioniści najczętniej upadali zamiast walczyć. Ich szczęście, że nieopierzonego sędziego łatwo dawało się na to nabierać. Na przykład w sytuacji, kiedy obrońca dostał czerwoną, Carlitos wykonał klasyczne padolino, chociaż klasowy zawodnik ciągnąłby dalej na bramkę.

odpowiedz
Pacho - 18.07.2019 / 23:11, *.55.46

@Daniel : oglądaliśmy inny mecz. Niezgoda nie wszedł dobrze w mecz ale to nie jest nieporozumienie. Kulenovic i Martins nic specjalnego. Jak dla mnie solidnie Gvilla. Będzie dobrze. Mam nadzieję że to stara szkoła Okuki.

odpowiedz
Pit - 18.07.2019 / 23:07, *.net.pl

@Rafix: zgadzam się,te 3 gwiazdy kroczą drogą wyznaczoną przez Kucharza......aż oczy bolały patrząc na ich grę....

odpowiedz
Daniel - 18.07.2019 / 23:06, *.tpnet.pl

Jestem załamany! Gwila ,Novikovas żadnego dobrego podania! Po zejsciu Martinsa, Kulenovicia skończyła się gra Legii! Wstawienie Niezgody było nieporozumieniem.Amatorzy z Giblartaru w 10 w drugiej połowie lepiej rozgrywali w środku pola! Legia bardzo słabo ! Dziś Carlitos,Kulenovic,Majecki i Martins. 4 piłkarzy którzy dobrze zagrali. Reszta bez komentarza. Trzeba transferów legii .Szczególnie ofensywnego pomocnika! nawet dwóch! Taki Guilerme czy Odidja by się przydali. Bez transferów skończymy góra na III rundzie.

odpowiedz
Pacho - 18.07.2019 / 23:05, *.55.46

@urban: gvilla świetnie na tle pozostałych. Novikovas widać przemęczony. Fatalnie Jędrzejczyk ale on chyba też przemęczony. Oby forma nadeszła szybko.

odpowiedz
bolo - 18.07.2019 / 23:05, *.net.pl

@Rafix: Ty się dobrze czujesz? Ci ,wymienieni przez Ciebie kopacze, to "Kucharzowi" mogą buty czyścić. Jak im pozwoli.

odpowiedz
StaryChlopzBielan - 18.07.2019 / 23:04, *.centertel.pl

@Rafix: jaki mecz oglądałeś? Rafix Dżemix Dafix Radex czy jak tam....

odpowiedz
Pit - 18.07.2019 / 23:03, *.net.pl

@urban: sorry ale Agra też dno dna. On nie nadaje się nawet do 3 ligi.....polskiej.

odpowiedz
Hmmm - 18.07.2019 / 23:03, *.plus.pl

Szkoda tych co musieli oglądać tpo na stadionie...

odpowiedz
Pio - 18.07.2019 / 23:02, *.metrointernet.pl

Niestety ciągle gra nie przekonuje.

Najbardziej wkurza minimalizm, zamiast się zrekompensować i wygrać zdecydowanie nasi kopacze po 30 minutach przestają grać.

odpowiedz
Pacho - 18.07.2019 / 23:02, *.55.46

@=: nigdy cię nie wspomnimy tylko zwycięstwa Legii!!!!

odpowiedz
żelisław - 18.07.2019 / 23:02, *.209.220

Jesteśmy z Was dumni o wielcy wojownicy. W końcu nie na co dzień listonosze stolarze i inni kelnerzy nie dostają takich batów.Brawo Wy

odpowiedz
Pacho - 18.07.2019 / 23:01, *.55.46

@Zibin55: inaczej to widzę odrobinę.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 18.07.2019 / 23:00, *.amazonaws.com

Juz zarezerwowalem hotel na final w Gdansku. Puchar jest nasz !!!!!!!!

odpowiedz
RMFC - 18.07.2019 / 23:00, *.tpnet.pl

Mecz słaby. Zero szybkich i składnych akcji. Z taką grą to Pogoń wbije nam z 3 bramki i zadowolona wróci do domu.Dziś słaby Novikovas i jeszcze te głupie niepotrzebne kartki Remyego i Wieteski mogą się okazać kluczowe w dalszych rundach LE. Ciężko ogląda się Legię pod wodzą Vukovicia i DM.

odpowiedz
StaryChlopzBielan - 18.07.2019 / 22:59, *.centertel.pl

No to co święto? Powinno być 7 :0 z piłkarzami którzy na stadion jeden jedyny idą z buta a nie wypasionymi furkami z dupeczkqmi przy boku podjezdzaja. Ale oni korki w łapę banany dla ziomkow na drzewach i grają sobie w 10 a my co mieliśmy? Zmazac coś? Co? Dno! Kupa Kusp to już macie w gaciach.

odpowiedz
dziadostwo - 18.07.2019 / 22:59, *.mm.pl

Takich ogôrkow to Prawdziwa Legia za dawnych czasow to by 6:0 do przerwy golila grajac w oslabieniu!!!

odpowiedz
Pit - 18.07.2019 / 22:59, *.net.pl

Agra nie nadaje się do trzeciej ligi a gra w Legii,czemu??? Nasz nowy Litwin dno dna.Do 15 minuty było ok, później rzeźbienie w gównie a od 70 minuty nie dało się tego oglądać. Dziadostwo.Z taką grą Finów nie przejdziemy.

odpowiedz
urban - 18.07.2019 / 22:59, *.virginm.net

Okropne to bylo. Te nabytki Legii to tragedia, jeden gorszy od drugiego - juz Agra lepszy. Wyglada to zupelnie jak za Klafurica - szczegolnie w obronie, gdzie jest panika przy kazdej pilce, a potem wyprowadzenie kontry podaniem do przeciwnika. Zeby Gibraltar w 10tke sunal z atakami??

odpowiedz
Cv - 18.07.2019 / 22:59, *.plus.pl

Boże... Co to był za gniot. Nowe nabytki tragedia, Agra tragedia, Nagy to samo!

odpowiedz
Oko - 18.07.2019 / 22:58, *.150.69

Jagielonia dobry patent,wptowadzila konia trojanskiego hehe,a agra by w europie w rezerwach sie nie lapal

odpowiedz
Pacho - 18.07.2019 / 22:58, *.55.46

Mam nadzieję że to zmęczenie i brak świeżości to efekt dobrych przygotowań do sezonu. Następna runda w męczarniach a od następnej jedziemy ogórków.

odpowiedz
Zibin55 - 18.07.2019 / 22:58, *.play-internet.pl

Może i zadanie wykonane jak w tytule, ale jesteśmy jednak słabo wyszkoleni. Hiszpanie podawali sobie w środkowej strefie po kilkanaście razy a nam raptem udawało się kilka razy.Wygraliśmy ale patrząc na grę w drugiej połowie możnaby się poważnie zastanawiać w jaki sposób. Nowikovacs beznadzieja, Vesovic, Nagy tak samo, wszyscy niedokładnie. Jedynie Agra z ofensywnych na plus No i Carlitos, jak go sprzedamy to ciemność widzę, ciemność....

odpowiedz
Adek - 18.07.2019 / 22:57, *.t-ipconnect.de

Zadanie wykonane. I to by było wszystko bo plusów to ja nie widziałem w grze. Padaka

odpowiedz
kamyk - 18.07.2019 / 22:57, *.play-internet.pl

Ja wymiękam ,....bez komentarza

odpowiedz
ivi - 18.07.2019 / 22:55, *.orange.pl

lipa jak chu....

odpowiedz
Rafix - 18.07.2019 / 22:53, *.chello.pl

Agra KING
Novikovas KING
Nagy KING

spokojnie możemy zapomnieć i nie płakać po Kucharczyku, mamy godnych nastepców.

Najważniejsze że na zwycięskim szlaku. Puchar jest nasz aeao!

odpowiedz
majusL@legionista.com - 18.07.2019 / 22:53, *.214.250

brawo novikovas. brawo !!!!!

odpowiedz
= - 18.07.2019 / 22:53, *.mm.pl

Z taka kopanina to finowie was rozniosa wspombicie moje slowa za 2 tygodnie!!!

odpowiedz
eduardo - 18.07.2019 / 22:53, *.tpnet.pl

kompromitacji ciąg dalszy. To jest dnooooooo

odpowiedz
Draaaaaaamat - 18.07.2019 / 22:51, *.plus.pl

Mioduski i Vuko macie honor?

odpowiedz