fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pierwsza porażka z Pogonią u siebie od 36 lat

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa przegrała w niedzielę na rozpoczęcie ligowego sezonu z Pogonią Szczecin. Dla stołecznego klubu była to pierwsza domowa porażka z tym klubem od 9 kwietnia 1983 roku, czyli 36 lat. Od tamtej pory w ekstraklasowych spotkaniach "Wojskowi" zanotowali bilans 24 wygranych i 4 remisy.

Wyniki meczów pomiędzy Legią i Pogonią:
19/20 Legia 1-2 Pogoń
18/19 Legia 1-1 Pogoń
18/19 Legia 3-1 Pogoń
17/18 Legia 3-0 Pogoń
16/17 Legia 2-0 Pogoń
15/16 Legia 1-0 Pogoń
15/16 Legia 3-0 Pogoń
14/15 Legia 2-1 Pogoń
13/14 Legia 3-1 Pogoń
12/13 Legia 3-1 Pogoń
06/07 Legia 3-1 Pogoń
05/06 Legia 2-0 Pogoń
04/05 Legia 3-0 Pogoń
02/03 Legia 0-0 Pogoń
01/02 Legia 1-0 Pogoń
01/02 Legia 3-0 Pogoń
00/01 Legia 3-2 Pogoń
99/00 Legia 5-1 Pogoń
98/99 Legia 2-0 Pogoń
97/98 Legia 1-1 Pogoń
95/96 Legia 5-0 Pogoń
94/95 Legia 2-1 Pogoń
93/94 Legia 0-0 Pogoń
92/93 Legia 1-0 Pogoń
88/89 Legia 3-0 Pogoń
87/88 Legia 1-0 Pogoń
86/87 Legia 2-0 Pogoń
85/86 Legia 3-2 Pogoń
84/85 Legia 2-0 Pogoń
83/84 Legia 2-1 Pogoń
82/83 Legia 2-3 Pogoń

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Kre - 24.07.2019 / 00:30, *.chello.pl

5 grudnia 2004 tez przegralismy

odpowiedz
jo - 23.07.2019 / 20:32, *.centertel.pl

Idziemy na kolejny rekord...
1 sezon Miodka - MP I PP pucharów brak
2 sezon Miodka - MP pucharów brak
3 sezon Miodka ___ puchary ???
4 sezon Miodka - ku#W# nie wiem co będzie w czerwcu 2020...

odpowiedz
Plaskacz - 22.07.2019 / 17:16, *.avira-vpn.net

Pozostaje jeszcze pobicie jakiegoś rekordu z Rakowem i ŁKS i w zasadzie wszystkie ekipy mamy odchaczone. 2018/19 to był owocny sezon...

odpowiedz
Wolfik - 22.07.2019 / 14:29, *.179.238

Wszystko się kiedyś kończy....

odpowiedz
Jacq - 22.07.2019 / 14:04, *.tpnet.pl

Wstyd!

odpowiedz
Hradec - 22.07.2019 / 13:44, *.chello.pl

Dobrze że nie ma Gwardii Warszawa, bo znowu pobiliby kolejny rekord

odpowiedz
SEBO(L) - 22.07.2019 / 10:08, *.centertel.pl

Historia pisze się na naszych krwawiących oczach..

odpowiedz
won - 22.07.2019 / 08:25, *.tpnet.pl

Kolejne upokorzenie zafundowane przez Mioduskiego.
Jak długo jeszcze?!?!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 22.07.2019 / 07:03, *.play-internet.pl

Cóż,jedynie Novikovas (w,/g mnie) zasłużył na jakieś pozytywne oceny.Reszta-wraz z trenerovičem totalne nieporozumienie.A fakt,że właściwie jedyny zawodnik,który potrafi bramki strzelać do 70 min siedzi na ławce,to kpina jakaś.Przecież Carlitos nie jest"Dżokerem"tylko kilka sytuacji musi zyebać,zanim coś ustrzeli.Argument,że oszczędzamy piłkarzy na II rundę przedwstępną w Europucharach,to jakiś ponury żart.Idąc dalej,mogliśmy poprosić o przełożenie tego meczu na inny termin i pojechać na dwutygodniowe zgrupowanie,żeby "podszlifować formę przed arcyważnym meczem z Finami".

odpowiedz
olo - 22.07.2019 / 06:11, *.tpnet.pl

@Proste jak cep . Więc niema co się dziwić .:
Gdzie indziej tej kasy jest dużo mniej, ale jest chęć walki.
U nas obrona dziurawa, pomoc nieudolna, napad kulawy i Barcelona nad Wisłą........ wchodzimy z piłką do bramki
No i te roszady, które ludzi wkur...ją

odpowiedz
Żenada - 22.07.2019 / 00:24, *.co.nz

Gratulacje! W przeciągu ostatnich kilku lat, bijemy kolejne rekordy!

odpowiedz
WAWA Orbitek - 22.07.2019 / 00:10, *.com.pl

Takich rekordów w tym sezonie będzie mnóstwo, każdy z Legia się odbuduje.

Vuko patataj !

odpowiedz
Arek - 21.07.2019 / 23:48, *.tpnet.pl

No super. Cracovia, Pogoń, kto następny? K...!!! Tu powinna być twierdza, a nie wpier... u siebie już na początku sezonu. Ja jestem w stanie znieść porażkę na wyjeździe, ale u siebie człowieka szlak trafia.

odpowiedz
(L)1916(L) - 21.07.2019 / 23:34, *.tpnet.pl

Jak to mówi najlepszy bramkarz na świecie (całe szczęście, że gra u nas) Majecki "Nic się nie stało " .

odpowiedz
Darek - 21.07.2019 / 23:32, *.t-ipconnect.de

Brawo wy.

odpowiedz
Piekario - 21.07.2019 / 23:14, *.t-mobile.pl

Bravo Aco Vuco Pernambuco.

odpowiedz
Plaskacz - 21.07.2019 / 23:02, *.chello.pl

Rok 2019 rokiem bicia kolejnych remordów. W zasadzie już chyba niewiele zostało bo na wiosne sporo pobiliśmy.

odpowiedz
K(L)AKIER - 21.07.2019 / 23:02, *.inetia.pl

Dobrze, że przegrali , bo człowiek się łudzi, że będzie dobrze, lepiej, a tu co sezon od kilku lat to samo, falstart w lidze i Europie nastąpi niebawem...

odpowiedz
dino - 21.07.2019 / 22:38, *.vectranet.pl

Miałem 3 miesiące kiedy ostatnio Portowcy wywieźli zwycięstwo z Lazienkowskiej a w tym roku zanotowaliśmy remis i porażkę z nimi panie Mioduski gratuluję

odpowiedz
Proste jak cep . Więc niema co się dziwić . - 21.07.2019 / 21:55, *.206.31

Bo patrząc na skład to najmocniejsza kadra Legii w tych 36 latach . Taki czarny humor , ale niema co się tu zbytnio śmiać . Niema w Legii kasy to nie mogą w niej też być mega zawodnicy .

odpowiedz