fot. Mishka / Legionisci.com

Piłkarze Pogoni po meczu z Legią

Wiśnia i Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

Zvonimir Kozulj (Pogoń): Zaczęliśmy ten sezon dużo lepiej niż poprzedni, kiedy na początku przegraliśmy trzy mecze. Odnieśliśmy na tym stadionie historyczne zwycięstwo, co bardzo nas cieszy. Bardzo ważnym jest, że przed sezonem nie odeszli od nas najważniejsi zawodnicy.

Każdy piłkarz jest jednak ważny, a ja nie czuję się gwiazdą tej drużyny. W pierwszej połowie meczu z Legią nie grało nam się dobrze. W drugiej, po straconej bramce, pokazaliśmy odpowiedni charakter i odwagę. Myślę, że nasza wygrana jest w pełni zasłużona.

Kamil Drygas (Pogoń): Długo czekaliśmy na to zwycięstwo i teraz zapisaliśmy się w historii. Ten mecz, tak jak każdy inny, dał nam jednak trzy punkty. Teraz koncentrujemy się już na kolejnych spotkaniach. Szkoda pierwszej połowy, bo mieliśmy kilka dobrych okazji. Powinniśmy lepiej zachować się pod bramką Legii. Stracona bramka nas nie podłamała. Wierzyliśmy do końca, że możemy to wygrać.

Po meczu w szatni była duża radość. Udało nam się wygrać w Warszawie, ale myślimy już o kolejnym spotkaniu. W starciu z Arką chcemy dopisać kolejne trzy punkty na swoje konto


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
kowaL - 22.07.2019 / 11:50, *.play-internet.pl

Jak Pogoń stuknie Piasta, Lecha, Jagiellonię i Lechię to Wam wybaczę to zwycięstwo na Łazienkowskiej ;-)

odpowiedz
Portowiec1948 - 22.07.2019 / 13:14, *.169.245

@kowaL:

Hej. Znaczy życzysz Pogoni - mistrza Polski.

Dzięki wielkie. Niech się to spełni.

To ja życzę Legi - wice mistrzostwa :)

Pozdro

odpowiedz
neste - 22.07.2019 / 09:21, *.93.147

Brawo Pogoń a nam wpi.....l się należał z taką grą to środek tabeli nas czeka

odpowiedz
Portowiec 1948 - 21.07.2019 / 23:41, *.249.246

Szkoda, że już nie ma meczów przyjaźni...


Cieszę się że zwycięstwa Dumy Pomorza :)

odpowiedz
Arek - 21.07.2019 / 23:53, *.tpnet.pl

@Portowiec 1948: Wy coś z widzewem kombinujecie, czy jak?

odpowiedz
Portowiec1948 - 21.07.2019 / 23:58, *.249.246

@Arek: Jesteśmy sami na kibicowskim szlaku.

Pisze się Widzew :) Szacunek dla Rywali być musi; nawet jak ich się nie lubi :)

odpowiedz
Hugon - 21.07.2019 / 23:13, *.vectranet.pl

Nie ma co się cieszyć z rezerwami LEGII po 30 latach udało wam się wygrać

odpowiedz
Portowiec1948 - 21.07.2019 / 23:53, *.249.246

@Hugon:

Być może Hugonie. Tylko niby dlaczego Legia wystawiła rezerwy w tym meczu??? Z zespołem z Gibraltaru (0:0) też były rezerwy???

Wg mnie Legia jest w ogromnej zapaści. I nic nie pomoże żadne zaklinanie rzeczywistości. Niech zarządzający Legia wezmą się do roboty. Bo inaczej wg mnie - skończycie jak Lech... Pozdrawiam. Czekałem na te zwycięstwo 36 lat... Warto było tyle czekać :)

odpowiedz
Hugon - 22.07.2019 / 19:11, *.vectranet.pl

@Portowiec1948: Poczytaj ilu piłkarzy było z Gibraltaru .

odpowiedz
Portowiec1948 - 27.07.2019 / 16:04, *.249.246

@Hugon: Hej! A ja bym z przyjemnością poczytał kontrakty "panów piłkarzy" z Legii. Ciekawe ile zarabiają ci najlepsi? 500 (800) tys euro rocznie??? A ciekawe ile zarabiają ci kolesie z Gibraltaru? Legia powinna była ich zmieść w proch już w pierwszej połowie... Pozdrawiam. Życzę owocnych przemyśleń :)

odpowiedz
Remas - 21.07.2019 / 22:14, *.chello.pl

Bravoooo Portowcy!!!!! To będzie nasz sezon.

odpowiedz
Portowiec 1948 - 21.07.2019 / 23:44, *.249.246

@Remas:

Obyś miał rację Kolego :)

Naprzód Dumo Pomorza:)

odpowiedz