fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
REKLAMA

Godzina W - Cześć i chwała Bohaterom!

Hagi

Jak co roku 1 sierpnia o godzinie 17:00 Warszawa zatrzymała się. W ten sposób oddaliśmy hołd Powstańcom Warszawskim, którzy w 1944 roku walczyli o wolność i niepodległość Ojczyzny. Kibice Legii, którzy wybrali się do Kuopio by wspierać swoją drużynę, w Godzinę W uczcili pamięć Powstańców minutą ciszy.

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com

Przedstawiciele klubu i całe rzesze fanów uczestniczyły także w wielu uroczystościach na terenie całej Warszawy. Fani tradycyjnie złożyli wieńce w kształcie herbu oraz zapalili znicze w miejscach upamiętniających wydarzenia sprzed 75 lat.

Cześć i chwała Bohaterom!

fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Trjd - 03.08.2019 / 14:56, *.emit.pl

A 12 zdjęciu w tle szmata antify z trzema strzałkami

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 02.08.2019 / 13:27, *.play-internet.pl

A pod rotunda o 17eej zamiast Hymnu wodzirej z megafonu zarzucil Rote I...Boze cos Polske...ludzie w szoku sie rozeszli.

odpowiedz
Jaco - 02.08.2019 / 11:18, *.chello.pl

Moim zdaniem to hańba, że takie piłkarzyki grają z opaskami powstańczymi. 0 zaangażowania, 0 ambicji, a dodatkowo podejrzewam, że zerowa wiedza o Powstaniu. Nie mówię o tym by obcy mieli czuć w sercu jaką opaskę na sobie mają. Póki w Legii nie będzie piłkarzy, którzy wiedzą czym jest Legia, jej historia, mecze z Lechem, Wisłą czy w przyszłości z Widzewem nie będzie u nas dobrze..

odpowiedz
Adam - 01.08.2019 / 21:10, *.chello.pl

Ojczyzny pisze się z małej litery.

odpowiedz
Bolo - 01.08.2019 / 20:25, *.centertel.pl

Jak taki antolic może grać w piłkę czlapie a ten za te 2 setki i karnego zmarnowanego to na trybuny niech sobie posiedzi

odpowiedz
Zduneq - 02.08.2019 / 02:03, *.play-internet.pl

@Bolo:
Ty jesteś ślepy czy tył udajesz? Od momentu kiedy wszedł Antolić w końcu w środku pola zapanował spokój.

odpowiedz
Krzeszczu - 03.08.2019 / 12:04, *.bredband2.com

@Bolo: Serio? To Antolic mial 2 setki i zmarnowal karnego? Ja pier...le.....

odpowiedz
Ja - 01.08.2019 / 20:19, *.plus.pl

Piłkarze też się dołączyli do kibiców. Zatrzymali się i stali od godziny 18.00 do 19.45

odpowiedz
ROSOMAK - 01.08.2019 / 19:59, *.chello.pl

DUZY Szacun dla EKIPY kutra pojechała

odpowiedz
Rybak - 01.08.2019 / 20:43, *.plus.pl

@ROSOMAK : to oni " kutrem " pojechali ???

odpowiedz
Jerry - 01.08.2019 / 21:50, *.t-mobile.pl

@Rybak: poplynęli

odpowiedz
ROSOMAK - 02.08.2019 / 01:37, *.chello.pl

@Rybak: Sorki nie miało być lipy ale Szacun duży

odpowiedz
matus007 - 01.08.2019 / 19:58, *.prioritytelecom.net

PamietaMY (L)

odpowiedz
E - 01.08.2019 / 19:46, *.vectranet.pl

Dramat!

odpowiedz
szczery - 01.08.2019 / 19:45, *.net.pl

Vuko, bier tych dziadów do b-klasy.

odpowiedz
antyk - 01.08.2019 / 19:15, *.207.129

jest teraz 59 minuta meczu i nie dam rady już dalej tego g.wna oglądać,mam dosyć,robię sobie przerwę od oglądania Legii dopóki nie zmieni się trener,podziwiam tych co jeszcze potrafią na to coś patrzeć

odpowiedz
Twoj. Stary - 01.08.2019 / 21:29, *.a2mobile.pl

@antyk: to nie wina trenera ze piłkarzom nie chce sie grac... W sumie jakbym zarabial tyle co oni bez zadnych konsekwecji choćby finansowych to tez bym mial wyje...ne... Czy sie stoi czy sie lezy dniowka sie nalezy. Wszystko w temacie!

odpowiedz
Krzeszczu - 03.08.2019 / 12:05, *.bredband2.com

@Twoj. Stary : Fakt, to na pewno wina pana Mietka szatniarza albo pani Krysi sprzataczki. Nigdy pseudo trenerzyny.

odpowiedz
FWK - 01.08.2019 / 18:51, *.play-internet.pl

Mam coś na te zenade...
Jesteście słabi tak... Że aż nas trafia szlag... A eja ooo!!! Mioduski won!!!

odpowiedz
Cześć⚽️Chwała⚽️Bohaterom⚽️ - 01.08.2019 / 18:33, *.155.201

And Friends!Forever!

odpowiedz
Wawa (L) - 01.08.2019 / 17:50, *.play-internet.pl

Cześć i Chwała BOHATEROM.!

odpowiedz