ot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

W Atenach w środę, mecz z Wisłą przełożony?

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W czwartek, 8 sierpnia o godzinie 21:00 Legia Warszawa zmierzy się przy Łazienkowskiej 3 z Atromitosem Ateny. Wstępnie dowiedzieliśmy się, że rewanż może odbyć się w środę, 14 sierpnia (prawdopodobna godzina 18). W związku z tym bardzo realny staje się dodatkowy scenariusz, że ligowe starcie Legii z Wisłą Płock, które zaplanowano na niedzielę miedzy tym dwumeczem, zostanie przeniesione na inny termin.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
SŁAWEK(L) - 03.08.2019 / 15:31, *.play-internet.pl

@Max: Dokładnie tak powinno być, w dodatku rewanż będzie 2 godz. wcześniej a więc w niesamowitym greckim upale.

odpowiedz
RMFC - 03.08.2019 / 10:18, *.play-internet.pl

Już się zmęczyli? Jak przełożą ten mecz i odpadniemy to staniemy się pośmiewiskiem na skale światową a z taką grą Grecy mogą nas niestety ograć.

odpowiedz
kaktus - 02.08.2019 / 22:41, *.tpnet.pl

@FOREVER LEGIA:
jakie 6???
Większość zawodników nie brała udziału w każdym meczu... średni to oni mają ich po 4...

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 02.08.2019 / 15:43, *.play-internet.pl

@Polak: Sam jesteś koza.

odpowiedz
Paweł - 02.08.2019 / 10:26, *.83.126

Organizujcie czarter do Aten

odpowiedz
Polak - 02.08.2019 / 09:48, *.elartnet.pl

@FOREVER LEGIA: "meczy" koza

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 02.08.2019 / 09:12, *.play-internet.pl

Ludzie,zagrali 6 meczy i już nie mają siły????????

odpowiedz
Zdzicho - 02.08.2019 / 09:06, *.tpnet.pl

@Kamil : to kr...a fanatycy jestesmy czy wczasowicze? Co jak co, ale w grecji to akurat moze byc fajnie....

odpowiedz
NEC - 02.08.2019 / 08:13, *.gov.pl

@paulus71: dzięki za info

odpowiedz
Pusia - 02.08.2019 / 08:03, *.vectranet.pl

A może już nie będzie po co jechać do Grecji? Może u siebie dostaniemy z sześć w plecy?

odpowiedz
paulus71 - 02.08.2019 / 07:59, *.centertel.pl

@NEC: max. 24h od zakończenia meczu wczorajszego

odpowiedz
NEC - 02.08.2019 / 07:12, *.plus.pl

Kiedy będzie oficjalne potwierdzenie że mecz z Grekami w środę 14.08?

odpowiedz
Nickt - 02.08.2019 / 06:49, *.chello.pl

@SORENTO: dokładnie. Na boisko to ja chodzę po pracy, dla przyjemności.

odpowiedz
gutek - 02.08.2019 / 05:43, *.chello.pl

a za zawodowców się mają a pękają przed Wisłą

odpowiedz
Legia fan Ko(L)no. - 02.08.2019 / 05:41, *.net.pl

Jeśli już udajecie się do Aten (to do zainteresowanych tą eskapadą) to uważajcie na flagi bo DAC Dunajska Streda straciła wczoraj jedno płótno na rzecz tych lewaków z Atromitosu...

odpowiedz
paulus71 - 02.08.2019 / 05:15, *.mm.pl

Uczepiliście się tej 21-ej czy co? :)

odpowiedz
Kamil - 02.08.2019 / 02:11, *.101.132

@Belek: nie bo nie ma chętnych są wakacje. Wspierać będą osoby przebywające w tym czasie w Grecji. Tak postanowiono.

odpowiedz
ROSOMAK - 02.08.2019 / 00:24, *.chello.pl

@autor: Witam kolego jaki drugi skład a mamy pierwszy !!!!!!!!

odpowiedz
Belek - 02.08.2019 / 00:15, *.com.pl

Czy Stowarzyszenie planuje może zrobić czarter do Aten?

odpowiedz
Autor - 01.08.2019 / 23:58, *.vectranet.pl

Kolarze, siatkarze, itp dzień po dniu zapie***lają i jest moc...

Chłopi przy żniwach, robotnicy przy łopacie także....

O co kaman?

odpowiedz
Arek - 01.08.2019 / 23:40, *.tpnet.pl

Środa 18:00, chcą nas ugotować chyba. Jakby później się nie dało. Nawet o tej 20:00.

odpowiedz
Max - 01.08.2019 / 23:39, *.telkab.pl

Skoro aek i atromitos grają rewanże u siebie (czyli 2 mecze w Atenach) to powinni zamienić gospodarza w którejś z par. I np mecz Atromitos -Legia 8 sierpnia, a rewanż w Warszawie w czwartek 15.08 :)

odpowiedz
Rafał - 01.08.2019 / 23:36, *.play-internet.pl

@oLaf: Dokladnie, przy tej formie gwiazdeczek i rządach Mioduskiego to możemy sobie oglądać LE w tv. Niewyobrażalne jest to co zrobili z Legii ci ludzie. Ci piłkarze nie pasują w ogóle do Legii!

odpowiedz
SORENTO - 01.08.2019 / 23:23, *.tpnet.pl

@Tomasz: MOŻE MY TEŻ ZA CZĘSTO CHODZIMY DO PRACY :)

odpowiedz
oLaf - 01.08.2019 / 23:12, *.vectranet.pl

z taką grą to my nie przejdziemy Greków, nie ma szans. Co gorzej, Lechia gra o klasę lepiej od nas... nie wiem jak to możliwe.

odpowiedz
autor - 01.08.2019 / 23:11, *.chello.pl

I tak wyjdą drugim składem a dodatkowo TVP ma ten mecz zaklepany

odpowiedz
Wawa (L) - 01.08.2019 / 22:54, *.play-internet.pl

Do 8 sierpnia to większość wkładów skończy w Enel-medzie z niewydolnością oddechową.
Geriatria k ..wa mać.

odpowiedz
Tomasz - 01.08.2019 / 22:53, *.net.pl

Ciekawe na kiedy? Po Kuopio a przed Kielcami też były 2 dni różnicy (piątek i sobota) a teraz jaki już kurde problem. Za często grają? Bez przesady. Chcą do elity europy - trzeba zasuwać! Oby tylko nie jak dziś.

odpowiedz