Sandro Kulenović w meczu z Europa FC - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Niemcy i Anglicy zainteresowani Kulenoviciem

Wiśnia, źródło: Sport.pl

Napastnik Legii Warszawa Sandro Kulenović może w letnim oknie transferowym zmienić pracodawcę. Zawodnikiem interesują się niemieckie Hoffenheim oraz angielski pierwszoligowiec Barnsley.

Chorwat zadebiutował w pierwszym zespole Legii w lipcu ubiegłego roku. Do tej pory zdobył sześć bramek w 30 rozegranych meczach. W ostatnim starciu z KuPS Kulenović nie zaprezentował się jednak z dobrej strony. Zmarnował rzut karny oraz dwie stuprocentowe okazje. Oprócz niego w formacji ataku Aleksandar Vuković ma do dyspozycji Carlitosa, Jarosława Niezgodę i Jose Kante.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (89)

+dodaj komentarz
yo11 - 05.08.2019 / 22:02, *.inetia.pl

ludzie, on ma 19 lat !! ma wszystko aby zostać kompletnym napastnikiem. Niestety w Legii stanął jego rozwój ze względu na brak trenerów i panujący bałagan. Piłkarz w tym wieku musi mieć się od kogo uczyć , a u nas ma od kogo??? Ostatnim trenerem który podniósł znacząco poziom wielu piłkarzy był Stasiu. a wiecie dlaczego ? Bo mógł ich czegoś nauczyć i miał autorytet!Dzisiejszy trener zasłynął jak na razie z wyznaczenia Legionistów , a to już chyba wystarczy patrząc na poziom jaki prezentują piłkarze.

odpowiedz
Tomek - 05.08.2019 / 13:36, *.t-mobile.pl

co za cudowna wiadomosc,sprzedac to drewno jak najszybciej!!!!!!!!!!

odpowiedz
l1916 - 05.08.2019 / 12:26, *.242.40

Facet jest surowy technicznie i taktycznie, jedynie warunki fizyczne ma dobre. Więc jak go chcą gdzieś w świecie, to niech idzie. Nas nie zbawi na pewno

odpowiedz
Simon - 05.08.2019 / 10:16, *.telnaptelecom.pl

Oddawać póki chcą bo korzenie zapuści !

odpowiedz
Ali - 05.08.2019 / 08:37, *.249.78

jeśli Legia chce go sprzedać, to nie powinna go wystawiać do gry pod żadnym pozorem!!!

odpowiedz
bolo - 04.08.2019 / 20:06, *.net.pl

Sprzedać w pakiecie z innym drewnem z Portugalii i Chorwacji. Mioduski stworzył klub daleki od Legii Warszawa. Tymczasowa nazwa to Tartak W-wa.Duży wybór asortymentu z całej Europy.

odpowiedz
Legion - 05.08.2019 / 07:37, *.centertel.pl

@bolo: Jeżeli w pakiecie to z DM.

odpowiedz
gazza - 04.08.2019 / 19:53, *.inetia.pl

Obejrzeli go w meczu z finami i się rzucili na jego umiejętności techniczne...buhahahahaha
Ten piłkarz jak dla mnie to jedno wielkie nieporozumienie.
Niby chce grać ale umiejętności mizerne...Sprzedać go jak trafi się kupiec.

odpowiedz
pol - 04.08.2019 / 16:43, *.chello.pl

Niech wyp....la...............kalekonović

odpowiedz
Ole - 04.08.2019 / 16:11, *.10.93

Kulenovic u nas gra słabo...na zachodzie będzie błyszczał . Jakie metody treningu, takie mozliwosci rozwoju.

odpowiedz
Kulenović won - 04.08.2019 / 15:50, *.centertel.pl

Oddać nawet za darmo to lite drewno przecież gość jest beznadziejny na maxa.

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 04.08.2019 / 12:05, *.jmdi.pl

I na zachodzie się sprawdzi bo w tamtych klubach są perspektywy

odpowiedz
Giętki - 04.08.2019 / 11:29, *.plus.pl

Jak ktoś tego lebiegę chce,to natychmiast oddawać,można nawet dopłacić-zwrócić koszty delegacji kontrahentom.

odpowiedz
Trampek - 04.08.2019 / 11:32, *.net.pl

@Giętki : W 100% popieram !

odpowiedz
Mdread - 04.08.2019 / 16:50, *.virginm.net

@Giętki : sandro jest wartosciowym graczem jako 9. dobrze sie zastawia, gra glowa szybkosc tez calkiem niezla jak nabierze wiecej doswiadczenia nie bedzie tyle marnowal sytuacji. Wiele klubow ma problemy ze znalezieniem wysokiej 9 pasujacej do strategi gry tak ze ja bym go przytrzymal jeszcze 2 sezony I potem skasowal naprawde niezly hajs.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 04.08.2019 / 22:20, *.chello.pl

@Mdread:

Stary, ty się trzymaj z daleka od sci-fiction bo to szkodzi zdrowiu.
Mamy od lat: 2 trenerów na sezon, zero młodzieży nawet na ławce, PR-owe zarządzanie a ty piszesz o przyszłości, ograniu, stabilizacji i trzymaniu piłkarza 2 lata...
I to piłkarza, który gra wciąż przeciętnie.

To Legia, dzisiaj w niej rozumu się nie używa.
Nie jesteś na czasie.

Przemyśl proszę swoje zachowanie i nie popełniaj już więcej takich logicznych i sensownych wypowiedzi...

Pzdr

odpowiedz
Stanislaw - 04.08.2019 / 10:49, *.plus.pl

A najlepsze będzie to ,jak że Śląskiem Sandro zagra dobry mecz,strzeli bramkę i będzie miał asystę i pójdzie za marne grosze. A wtedy publika zawyje donośnym głosem! Po co było sprzedawać tak tanio! Powinien pograć więcej ,nabrać wartości! Takiego dobrego napadziora się pozbywamy! ...itp. itd.. ech, hipokryci

odpowiedz
zdegustowany - 04.08.2019 / 11:09, *.t-mobile.pl

@Stanislaw: ty gdybasz!Po pierwsze Kulenovic nie zagra w meczu od początku a prawie na pewno nie strzeli gola.Po drugie za grosze go nie sprzedadzą .Po trzecie nie powinieneś nazywać kolegów kibiców hipokrytami przed sprawdzeniem, czy tak się zachowają.

odpowiedz
Stanislaw - 04.08.2019 / 12:40, *.plus.pl

@zdegustowany: niestety muszę stwierdzić z żalem że tak właśnie jest. przykłady? Poprzedni sezon- Klafuric zostawić niech trenuje, po kilku porazkach - Won nieudaczniku! Kucharczyk cały sezon opinie typu - Fatalczyk, drewno itp. jak odszedł czego pragnęła przytłaczająca większość - KuchyKing, bez Michała leżymy, Kuchynto prawdziwy legionista! ...itp.obecny sezon- Novikovas -kupic go, potrzebny nam taki ,mamy go ! Po miesiącu drewno ,oddać za darmo! I wiele jest takich przykładów.
Ps. Powtarzalność i spokój tworzą sukcesy .Rosjanie mają takią wspaniałą mądrość ludowa" Cicho będziesz a dalej zajedziesz." A nie miotanie się zenskrajnosci w skrajność ,ciągłe zmiany , roszczeniowo- natychmiastowa postawa kibiców itp. A już "beczenie" o cenach biletów to jest żałosna. Szkoda równowartości paczki fajek,kebaba i piwa. Tomjuz nie żenada to kwintesencja hipokryzji.

odpowiedz
(L)eon - 04.08.2019 / 14:02, *.plus.pl

@Stanislaw: Tylko ile można czekać i na co Legia od paru sezonów po równi pochyłej jedzie w dół więc nie rozumiem Twojego toku myślenia. Czas to można dać drużynie w B-klasie i z mozołem budować krok po kroku tu w Warszawie potrzebny jest wynik i przynajmniej grupa LE a od paru lat co rok baty od coraz to większych ogórków. Jedno jest pewne bez wyłożenia kasy na dobrego trenera nie będzie chleba z tej mąki. Vuko robi te same błędy co jego poprzednicy ciągła dostawa składem niczego dobrego nie wróży.

odpowiedz
SlawoL - 04.08.2019 / 10:35, *.t-mobile.pl

Niech go oddadzą za darmo aby Vuko nie miał możliwości wystawienia go w składzie

odpowiedz
I w pizdu wylądował - 04.08.2019 / 10:33, *.tpnet.pl

Mioduski dopłacaj!

odpowiedz
Kipkorir - 04.08.2019 / 10:25, *.chello.pl

Nie wierzę! Ktoś jest w stanie wyłożyć jakiś pieniądz za to drewno?

odpowiedz
Tt - 04.08.2019 / 09:15, *.t-mobile.pl

Dorzucę się do tego transferu!!!!!!

odpowiedz
floyd - 04.08.2019 / 08:58, *.chello.pl

Mogę go na lotnisko podrzucić chętnie:)

odpowiedz
Radzik - 04.08.2019 / 08:51, *.mm.pl

Sprzedać to drewno choćby za dopłatą. Ewentualnie grać w dziesięciu ale nie wpuszczać go na boisko. Podanie do niego to jak oddanie piłki przeciwnikowi.

odpowiedz
Zdzicho - 04.08.2019 / 08:42, *.tpnet.pl

Ile daja? Duzo trzeba dopłacić, zeby odszedł? :-(

odpowiedz
Adson 78 - 04.08.2019 / 10:01, *.plus.pl

@Zdzicho: W razie co to zrobimy zbiórkę , i pozbędziemy się drewna !!!

odpowiedz
Oddać - 04.08.2019 / 08:38, *.play-internet.pl

Szybko oddać. Orlando SA przy nim to gwiazdor, nie wspomnę Ljuboi Daniela. Sprzedać drewniaka. Szybko, skasować, zapomnieć.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 04.08.2019 / 07:12, *.play-internet.pl

E tam-zwykły fake-news.Chcą się pozbyć zawodnika,to P.R-owcy,wraz z działem marketingu robią"szum medialny",że niby są oferty.Przecież nie uwierzę,że po takim meczu, jak w Finlandii jakikolwiek klub byłby nim zainteresowany.

odpowiedz
Zawsze Legia - 04.08.2019 / 00:58, *.cyfrowypolsat.pl

Kulenović ma talent. Musi jedynie ciężko pracować. Ostatnio słabo zagrał, ale ja bym go nie krytykował. Ma 19 lat i jeszcze wiele przed nim. Tylko czemu jak mu nie wychodziło to doświadczeni piłkarze nie pomogli?

odpowiedz
Suk - 04.08.2019 / 12:10, *.play-internet.pl

@Zawsze Legia: wreszcie ktoś dalekowzroczny. Zobaczycie znafcy że będzie z niego super napadzior, ale wtedy będziecie już inaczej gadali ciemna maso....

odpowiedz
Alabama - 04.08.2019 / 13:23, *.plus.pl

@Suk: zgadzam się trzeba dać mu zaufanie a krytycy i pasibrzuchy koksy niech wyjdą i biegają za piłką

odpowiedz
oLaf - 04.08.2019 / 00:42, *.vectranet.pl

błagam!!! - sprzedajcie tego drewniaka!!!!!

Niezgoda (i każdy inny) będzie lepszy.

odpowiedz
Robson - 04.08.2019 / 00:22, *.play-internet.pl

Niech odchodzi jak najszybciej.przeciez to drewno ulubieniec vukowica .spadaj na jaja Legia to za wysokie progi.

odpowiedz
Zielarski - 03.08.2019 / 23:58, *.co.uk

Przy trenerze pewnie odpali Przy tym parodyscie ciągle będzie potrzebował czasu

odpowiedz
BIE(L)ANY - 04.08.2019 / 00:14, *.plus.pl

@Zielarski : Właśnie o to chodzi, że pójdzie gdzieś i będą mieli z niego pożytek. Ma potencjał i jeszcze to pokaże. Może Cristiano Ronaldo czy Mandżukic z niego nie będzie, ale ja bym go zatrzymał. Przecież ma dopiero 19 lat, a odnoszę wrażenie, że wszyscy wymagają od niego więcej niż od Carlitosa.

odpowiedz
Carcass - 04.08.2019 / 00:37, *.play-internet.pl

@BIE(L)ANY : Nie, nie więcej. Wystarczy by raz na jakiś czas zagrał dobry mecz, a był już taki w jego wykonaniu? W każdym meczu z nim w składzie Legia gra jak w 10-ciu.

odpowiedz
BIE(L)ANY - 04.08.2019 / 00:51, *.plus.pl

@Carcass: To co powiesz o nowym nabytku? W ilu gra Legia jak na boisku jest Novikovas? Nie widziałem jeszcze nic pozytywnego w jego grze, pomijając bramkę. Nic nie wnosi do gry drużyny, jest po prostu żenujący.

odpowiedz
Ktoś - 04.08.2019 / 07:52, *.plus.pl

@Zielarski : on potrzebuje trenera, ale również zawodników przy których będzie mógł się rozwinąć jak kilku piłkarzy przy Ljuboji. A niestety ostatnim Piłkarzem był Vadis.

odpowiedz
Adson 78 - 04.08.2019 / 10:57, *.plus.pl

@BIE(L)ANY: Novikovas jest lewym pomocnikiem a Vuković pożal się boże trenerzyna wystawia go na prawej pomocy , to jak kużwa ma dobrze grać ?

odpowiedz
Endriu - 03.08.2019 / 23:40, *.net.pl

Lepiej do Anglii, bo z Niemiec jeszcze wróci;-) I z pocalowaniem ręki.
A poważnie to mialem nadzieję, że coś z Niego bedzie, skoro był wypożyczony do Juve (młodzieżowego) i powoływany jest do kadry też młodzieżowej

odpowiedz
Mateusz z Gór - 03.08.2019 / 23:37, *.inetia.pl

Kulenović to piłkarz o dużym umiejętnościach, gdyż posiada dużą swobodę w operowaniu piłką, co jest dość rzadkie w przypadku piłkarzy o jego warunkach fizycznych. Problemem nowego Mandżukicia jest jego mentalność, a dokładniej bycie Maciejem Terleckim zamiast Cristiano Ronaldo. Jeżeli się nie ogarnie to nic z niego nie będzie. Gość na boisku nie skupia się na grze, ot po prostu gra sobie, niczym się nie przejmuje i do niczego nie przykłada. Piłkarz pudłuje stuprocentowe okazje, bo kopie bez sensu, bo nie myśli, bo jest myślami gdzieś indziej, np. na konsoli albo w pubie. Nie ma innego wytłumaczenia dla zawodnika, który kopnąć potrafi, no nie ma i tyle.

odpowiedz
Nie schodź już z tych gór bo majaczysz - 04.08.2019 / 00:20, *.play-internet.pl

@Mateusz z Gór: Duże umiejętności? Ty tak na poważnie? Przecież on nie posiada żadnych walorów piłkarskich. Słaba technika, kontrola piłki, bez zwrotności, szybkości, zwinności, koordynacji ruchowej, intuicji strzeleckiej. Jedyne co posiada to wzrost ale nie potrafi tego odpowiednio wykorzystać. Mandżukić wirtuozem nie jest ale jest pożyteczny, potrafi wykorzystać warunki fizyczne, siłę i wzrost. Walka w powietrzu, strzały głową, strącanie górnych piłek do kolegów, zastawianie się. Czy u Kuternovica coś takiego dostrzegasz? To nie jest kwestia psychiki, on po prostu jest słaby, to nie drugi Mandżukić tylko kopia Chmiesta lub Necida.

odpowiedz
Zawsze Legia - 04.08.2019 / 01:02, *.cyfrowypolsat.pl

@Nie schodź już z tych gór bo majaczysz: Gdyby był taki słaby to Hoffenheim nie chciałoby go. Wiadomo, że jeszcze przed wiele do poprawy, ale za kilka lat zrobi karierę :)

odpowiedz
Mateusz z Gór - 04.08.2019 / 10:21, *.inetia.pl

@Nie schodź już z tych gór bo majaczysz:

Kulenović w grze tyłem do bramki, tj. przedłużanie głową i zastawianie ma zadatki na Lewandowskiego. Takich piłkarzy, którzy posiadają technikę jest niewielu i zawsze zabiegają o nich najwięksi - patrz Maxi Gomez, wcale nie taki dobry, ale każdy go w sumie chce u siebie. I owszem, Sandro jest bardzo uzdolniony technicznie, ma świetne wyczucie balansu ciałem, co pozwala mu gubić rywali i mylić bramkarzy w sytuacjach 1-1. Reszta to już jednak jego niedbalstwo i podejście do zawodu a'la Maciej Terlecki, co może powstrzymać jego karierę. Piłkarsko to materiał na zawodnika najwyższego formatu, stąd np. obecność w takim klubie jak Juve, gdzie potrafią dostrzeć potencjał zawodnika. To czy go wykorzysta to już zupełnie inna sprawa kolego, który nawet nie potrafi się podpisać.

odpowiedz
Autor - 04.08.2019 / 11:57, *.chello.pl

@Mateusz z Gór: daj przykład strzału technicznego po którym padła bramka tego Cygana jego akcji 1 na 1 gdzie padła bramka poza tym gdyby Juve odnalazło cień potencjału o którym piszesz to już by kopał w serie a. Stawiam dolary przeciw orzechom ze żadnego tematu transferu nie ma jest tylko wrzuta żeby zainteresowanie wzbudzić bo jedyny atut żeby zarobić to wiek piłkarza

odpowiedz
zaba285 - 04.08.2019 / 13:29, *.lukman.pl

@Mateusz z Gór: Ty tak na serio czy trolujesz? w siedleckiej okręgówce znalazło by się pewnie kilku chłopaków, którzy mają lepsze umiejętności

odpowiedz
Mateusz z Gór - 05.08.2019 / 16:12, *.inetia.pl

@Autor:

Potencjał zawodnika nie musi iść w parze z grą w jakiejkolwiek lidze. Brak związku.

Nie znam takiej akcji. Ja nie nigdy zapamiętuję bramek, ale koduję pewien wzorzec, który widzę. Kulenović za wiele tych goli nie strzelił, więc jeśli obejrzysz wszystkie to pewnie znajdziesz kilka. Mam w głowie obraz kilku sytuacji, gdzie w pełnym biegu kładł obrońców i bramkarzy. To wystarczy.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 05.08.2019 / 16:14, *.inetia.pl

@zaba285:

Nie znam siedleckiej okręgówki, ale jeśli jest tak silna jak mówisz to musi być to powód do dumy dla okręgowego ZPN-u.

Ale przecież nie ma z związku między potencjałem Kulenovicia a umiejętnościami zawodników siedleckiej okręgówki, więc aluzja jest nie na miejscu.

odpowiedz
Kieł - 03.08.2019 / 23:34, *.play-internet.pl

Niech go nawet za darmo oddadzą. Przecież on osłabia drużynę. Oreszczuk psia mać...

odpowiedz
Seeb - 03.08.2019 / 23:20, *.play-internet.pl

Tylko prawda jest taka, że jak pójdzie tam lub tam to odpali.

odpowiedz
BIE(L)ANY - 03.08.2019 / 23:10, *.plus.pl

Czemu nie Novikovasa. Kulenovic w ostatnim meczu się nie popisał, ale takie mecze się zdarzają nawet najlepszym. Z niego jeszcze coś będzie, ale po Novikovasie więcej się spodziewałem. Tak szczerze to jak patrzę na jego grę to tęsknię za Kucharczykiem. Kuchy King !!!

odpowiedz
GCW - 03.08.2019 / 23:18, *.play-internet.pl

@BIE(L)ANY : Ja tak samo mordo. Kuchy King. Vuko i Miodek out

odpowiedz
wrt - 03.08.2019 / 22:37, *.play-internet.pl

czyli wiadomo dlaczego grał , obserwowali go , ale ,że dalej chcą to jestem w szoku, chociaż czasem nawet coś tam zagra , może się okazać , że w normalnej lidze i w normalnym klubie stanie się normalnym czyli niezłym napastnikiem

odpowiedz
Sputnik 44 - 03.08.2019 / 22:32, *.cyfrowypolsat.pl

Świetne informacje! Teraz 95-osobowy zarząd powinien przeznaczyć te środki na nowe autko miejskie dla pani Anny i nowe felgi do auta pana Dariusza!

odpowiedz
Wolfik - 03.08.2019 / 22:37, *.mm.pl

@Sputnik 44: Za Sandro tyle nie wyciągną :)

odpowiedz
Sputnik 44 - 03.08.2019 / 22:55, *.cyfrowypolsat.pl

@Wolfik: No to sprzedamy jeszcze pół składu i starczy. Te inwestycje są kluczowe dla dalszego rozwoju klubu!!!

odpowiedz
Wolfik - 03.08.2019 / 22:30, *.mm.pl

Po tym co pokazał w meczach pucharowych sądzę, że ktoś robi sobie jaja.

odpowiedz
lucho_83 - 03.08.2019 / 22:26, *.chello.pl

A Novikovasa nie chcą?

odpowiedz
Loczek - 03.08.2019 / 22:21, *.telkab.pl

O to jest dzień! Wysłuchał nas Pan...yes yes yes

odpowiedz
Hej - 03.08.2019 / 22:08, *.t-mobile.pl

Jeśli to prawda, to sprzedać jak najszybciej nawet za 750 tyś. euro
Jeszcze się zdąży kogoś kupić, najlepiej rozgrywającego bo Carlitos to 9 a nie 10 .
A Legii trzeba 10 jak tlenu

odpowiedz
Rafal - 03.08.2019 / 22:01, *.play-internet.pl

Niech sprzedadzą wszystkich. Mioduski ze swą świta będą bronić nas przed spadkiem aaa no i mamy 3 rundę El. Do LE... To się pokażą Europie. To nieprawdopodobne jak nieudolnie a w zasadzie wcale nie zarządza klubem. Mioduski odejdz już, pliss!!!!

odpowiedz
Ja - 03.08.2019 / 22:36, *.elartnet.pl

@Rafal: Get out. Pliss

odpowiedz
ARTs - 03.08.2019 / 21:34, *.chello.pl

A o trenera nie pytali ?

odpowiedz
Www - 03.08.2019 / 21:26, *.chello.pl

Skauting Hoffenheim na najwyższym poziomie, takie perełki z naszej L wyciągają

odpowiedz
Passat z Lpg - 03.08.2019 / 20:56, *.t-mobile.pl

Z chęcią go zawiozę na lotnisko, osobiście spakuje i wyślę gdzie tylko chcą.

odpowiedz
Domingosz - 03.08.2019 / 21:37, *.plus.pl

@Passat z Lpg:
Pomogę

odpowiedz
Grigol - 03.08.2019 / 21:56, *.tpnet.pl

@Domingosz: Ja również

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.08.2019 / 22:01, *.orange.pl

@Passat z Lpg: Zrobię kanapki na drogę, z salcesonem i ogórem

odpowiedz
PrzemoL - 04.08.2019 / 10:45, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: Antoliciem i Novikovasem?

odpowiedz
cyniek - 03.08.2019 / 20:53, *.vectranet.pl

a ile Legia doplaca

odpowiedz
ferri - 03.08.2019 / 20:52, *.play-internet.pl

Czy dziś 1 kwietnia?

odpowiedz
JJ - 03.08.2019 / 20:40, *.plus.pl

Oddać to drewno i pocałować jeszcze w rękę.

odpowiedz
Zgred - 03.08.2019 / 20:31, *.02.net

Gonić go nawet z dopłatą

odpowiedz
ggvhnjxrctb - 03.08.2019 / 20:26, *.tpnet.pl

Ponoć jeszcze Real i Barcelona, ale ciiiiiii..
....

odpowiedz
Hiszpan - 03.08.2019 / 20:25, *.38.174

Sam go na Okęcie odwiozę i wypad leszczu barowy.

odpowiedz
żelisław - 03.08.2019 / 20:22, *.209.134

Boże błagam bierzcie go jak najszybciej, nawet za czapkę gruszek każdą ofertę przyjmować. Niech te drewno czaruje inną część Europy

odpowiedz
Pio - 03.08.2019 / 20:18, *.play-internet.pl

Bez żalu ale niech to będzie transfer z jakimś procentem od przyszłego transferu jak odpali w tej Anglii

odpowiedz
Mick - 03.08.2019 / 20:17, *.centertel.pl

Jeśli to prawda to z chęcią sam go tam zawiozę, byle tylko się nie rozmyślili. W pakiecie niech wezmą Novikovasa.

odpowiedz
GCW - 03.08.2019 / 20:17, *.play-internet.pl

Brać go nawet dopłace z własnej kieszeni by to drewno odeszło z Mojej Ukochanej Legii

odpowiedz
777 - 03.08.2019 / 20:16, *.cyfrowypolsat.pl

Niech idzie w pizd.

odpowiedz
Obcy - 03.08.2019 / 20:13, *.t-mobile.pl

Niezły fake news.

odpowiedz
Kylu - 03.08.2019 / 20:12, *.vectranet.pl

O jak dobrze... No to papa

odpowiedz
Juri - 03.08.2019 / 20:01, *.inetia.pl

Wycisnąć ile się da.

odpowiedz
jim - 03.08.2019 / 19:59, *.tpnet.pl

Nie no po takim występie jak ostatnio w pucharach to się nie dziwie

odpowiedz
kamil - 03.08.2019 / 19:58, *.231.161

Żeby udało sie sprzedajac bo znow zardzewieje i nic się z tym nie zrobi jak z Niezgoda i kucharczykiem. Gdyby nie przedłużenie kontraktu nikt nigdy by go nie kupil.

odpowiedz
Lucky - 03.08.2019 / 19:51, *.centertel.pl

Mogę go zawieść osobiście jak dadzą za Niego dwie piłki i pompkę!

odpowiedz
paulus71 - 03.08.2019 / 21:14, *.mm.pl

@Lucky: dorzucą jeszcze igłę do pompki ;)

odpowiedz