fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Nieznani Sprawcy: Wspierajmy Legię niezależnie od wszystkiego!

Redakcja

Nieznani Sprawcy zachęcają do przyjścia na niedzielny mecz ze Śląskiem i informują o mobilizacji na wyjazd do Aten.

O meczu ze Śląskiem
"Jesteśmy kibicami Legii Warszawa. Mamy ją wspierać zawsze, niezależnie od wszystkiego, co się dzieje wokół klubu. Mamy prawo, a nawet obowiązek narzekać, krytykować i rozliczać ludzi, którzy odpowiadają za różne rzeczy. Ale Legia to przede wszystkim my. Niezależnie czy jest dobrze, czy ch... Mamy chodzić na mecze, dopingować i dalej reprezentować Legię! Przed nami mecz ze Śląskiem (przy okazji którego kolejna zbiórka na oprawy), w czwartek walczymy o kolejną rundę eliminacji Ligi Europy. Tydzień później lecimy podbić Ateny. My mamy wygrać te trzy mecze, jeśli na boisku jest tak jak jest. Mamy dać z siebie wszystko i przypomnieć co jest siłą Legii Warszawa" - apelują NS-i.

O wyjeździe do Aten

"Teraz los rzucił nas do Grecji, konkretnie do Aten. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć co na kibicowskiej mapie Europy znaczą Ateny. Czas przypomnieć o sobie trochę szerzej widowni i ruszyć tam zdecydowanie liczniejszą ekipą niż na poprzednie mecze. Jesteśmy oczywiście jak zwykle pełni wiary i nadziei, ale można niestety przypuszczać, że może być to nasz ostatni wyjazd w tej edycji europejskich pucharów. Nie ma na co czekać! Pamiętajcie, że piękne wspomnienia z takich meczów, z reprezentowania Legii kilka tysięcy kilometrów od domu zostają na zawsze! Także bez wymówek, po prostu 14.08 widzimy się w Atenach!"

Przypominamy, że w niedzielę przed meczem ze Śląskiem prowadzone będą zapisy na czarter do Aten na rewanżowe spotkanie III rundy Ligi Europy z Atromitosem. Cena za przelot w obie strony (bez biletu na mecz) wynosi 1300 złotych. Samolot wyleci rano w dniu meczu (14 sierpnia), a do Warszawy wróci 15 sierpnia rano, około godziny 6. Zapisy wraz z opłatami za przelot zbierane będą w najbliższą niedzielę od 15:30 do 17:15 w SportsBarze Ł3.

Cena nie obejmuje biletu na mecz, ale każdy, kto poleci czarterem będzie miał możliwości jego kupna.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
4321 - 04.08.2019 / 21:55, *.plus.pl

Wyłażę z trumny i idę. Tego nie przebijecie.

odpowiedz
W - 04.08.2019 / 21:23, *.chello.pl

Przecież na Legię już nie ma po co chodzić.
Po co oglądać takie dno i jeszcze płacić za to . Szkoda czasu , kasy i nerwów.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 04.08.2019 / 21:06, *.chello.pl

Nie chce mi się już pisać więc pozwolę sobie skopiować moją odpowiedź jednemu z tych, co to się dziwią, że Żyleta dopinguje...

"Bo nigdy widocznie nie byłeś fanatykiem. Jesteś po prostu jednym z setek zwyczajnych ludzi, co dopingują głównie wtedy gdy gra jest ładna i skuteczna.

A Żyleta zrobiła to w najlepszym oldschoolowym stylu. Cały mecz znakomity doping a na koniec ogłuszające gwizdy.

I tak to powinno wyglądać.

A tacy jak ty, co to w trakcie meczu, zamiast wspierać drużynę już gwiżdżą i narzekają, to niech na piwko sobie przed tv idą..."

Gdzie byście byli, gdyby Legia, jak kiedyś, zdobywała mistrzostwo raz na...7 lat?

Na pewno nie na Ł3

odpowiedz
Kibic lata '90 - 04.08.2019 / 20:14, *.plus.pl

Co się stało z kibicami, dlaczego w autobusach przed i po meczach jest taka ..... atmosfera i brak śpiewów, wszyscy jadą jak na mszę świętą. Gdzie są czasy gdy z autobusów leciały szyby i petardy pod radiowozy.

odpowiedz
Szyszko - 04.08.2019 / 21:53, *.chello.pl

@Kibic lata '90: w aktach Komendy Stołecznej. Na szczęście (to odnośnie szyb i niszczenia własnego miasta)

odpowiedz
leonsio - 04.08.2019 / 22:08, *.t-mobile.pl

@Kibic lata '90: bo teraz lalusie w rurkach żyją w smartfonach, a krzyk w tramwaju mógłby, źle wpłynąć na ich psychikę, a co na to w dodatku powie super ekipa kumpli z fejsa (przecież tego nikt nie zalajkuje) co z pewnością jeden za drugim skoczy w ogień!!! Tak tak to są te lale w rurkach co sobie fotki robią w nowej koszulce z popcornem i colą... stadion to dzisiaj niemal multikino

odpowiedz
eLstefano - 04.08.2019 / 16:00, *.vectranet.pl

Idę, odpalam swój wózek i jadę, będę się darł. Stefan Karwowski 86 lat

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 04.08.2019 / 15:14, *.play-internet.pl

"Idę i będę darł ryja (××lat)-komentarze niczym anonse towarzyskie.

odpowiedz
SEBO(L) - 04.08.2019 / 14:56, *.chello.pl

A co z zapowiadanym rozliczeniem? Ludzie nie chcą dawać swoich pieniędzy na puszczanie ich z dymem...

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 04.08.2019 / 14:34, *.play-internet.pl

Przestańcie płakać,
WSZYSCY DZIŚ NA Ł3

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 04.08.2019 / 12:49, *.94.1

Oprawa powinna być przypominajáca piłkarzom, Vuko I innym darmozjadom razem z zarzàdami prezesami I nowymi wynalazkami..Że majà najlepszych kibiców!najlepszy doping!,najlepszy show!na trybunach!wièc robimy!meksyk!

odpowiedz
Andrzej - 04.08.2019 / 11:32, *.mm.pl

Idę w niedzielę i będę się darł do bólu (75 lat)

odpowiedz
Kaktus (L) - 04.08.2019 / 10:50, *.plus.pl

W niedzielę na Żylecie, 47 lat.

odpowiedz
Oby bez przypału ;) - 04.08.2019 / 00:44, *.chello.pl

Ciekawy okres w Atenach, dzień wcześniej Olympiakos gra z Turkami, dzień później AEK z Rumunami, a na dodatek Panathinaikos :) Dostaniemy jakieś 500 biletów, samolot jakieś 180, wiec sporo osób pewnie bedzie kombinować;)

odpowiedz
(L)eon - 04.08.2019 / 00:20, *.plus.pl

ŻENADA wspierajcie dalej ten produkt piłkarsko podobny powtarzam po raz enty tylko brak kasy da żydów do myślenia a tak na marginesie za dużo jest takich którzy usilnie namawiają do przechodzenia na ten cyrk czyżby siedzieli w kieszeni u pudla

odpowiedz
Zawisza - 04.08.2019 / 14:04, *.chello.pl

@(L)eon: stary, nie wspieraj i nie pisz tutaj. Przynosisz wstyd kibicom tego klubu.

odpowiedz
Qwe - 04.08.2019 / 16:19, *.150.124

@(L)eon: wy...da(L)aj

odpowiedz
Lol - 04.08.2019 / 17:44, *.chello.pl

@Zawisza: xD

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 04.08.2019 / 20:25, *.centertel.pl

@(L)eon: brawo Leon masz 100% racji też jestem tego zdania

odpowiedz
Tomek Mokotów - 04.08.2019 / 21:22, *.chello.pl

@Adamowicz ale nie paweł:

To pa pa, obyśmy cię nigdy na stadionie już nie zobaczyli.

Chorągiewki są w narożnikach boiska.

odpowiedz
j - 04.08.2019 / 00:20, *.vectranet.pl

będę dzisiaj na Żylecie, jak prawie zawsze, ale wkur...a mnie to, że siedzimy cicho zamiast jechać po grajkach, pseudotrenerze i pseudoprezesie. jak będziemy tylko grzecznie klaskać to będzie jak jest. Legia Warszawa to nie klaskanie tym pedałom wkładom tylko faktyczna troska o klub.

odpowiedz
Rafał - 04.08.2019 / 22:58, *.centertel.pl

A czy ty myślisz, ze jak będziesz jechal po pilkarzach czy trenerze, to pomożesz? Wspieranie klubu to nie wieczne krytykowanie! Albo jesteś na dobre i zle, albo wypier...!

odpowiedz
(L)egia - 03.08.2019 / 23:43, *.play-internet.pl

Idę w niedzielę i będę się darł do bólu (74 lata).

odpowiedz
Asos - 04.08.2019 / 10:16, *.chello.pl

@(L)egia: nie drżyj ryja przez 74 lata, bo gardełko rozbili.

odpowiedz
Kalbar - 03.08.2019 / 22:31, *.chello.pl

Ja będę wspierać w niedzielę i czwartek.

odpowiedz
matus007 - 03.08.2019 / 22:17, *.prioritytelecom.net

Nie ma co narzekać... JEDZIEMY dalej !!!

odpowiedz
brouziak - 03.08.2019 / 20:26, *.tpnet.pl

idę w niedzielę i będę się darł do bólu (58 lat)

odpowiedz
Arek - 04.08.2019 / 00:22, *.tpnet.pl

@brouziak: szacun mordo od trzydziestokilku letniego kibica, który też drze ryja na Ż.

odpowiedz
Sputnik 44 - 03.08.2019 / 20:08, *.cyfrowypolsat.pl

Dobrze powiedziane! Ciekawe tylko czy internetowa gimbaza jeszcze umie coś poza płaczem...

odpowiedz
Arek - 04.08.2019 / 00:23, *.tpnet.pl

@Sputnik 44: nie umie nic.

odpowiedz