fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 0-0 Atromitos Ateny

Zabrakło kropki nad i

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa zremisowała 0-0 z Atromitosem Ateny w pierwszym meczu 3. rundy eliminacji do Ligi Europy. "Wojskowi" prezentowali się na murawie lepiej niż można było się spodziewać, ale niestety zawiodła skuteczność. Gospodarze stworzyli sobie kilka dobrych okazji do wyjścia na prowadzenie, lecz zabrakło udokumentowania przewagi zdobytą bramką. Dla graczy Aleksandara Vukovicia to trzeci bezbramkowymi remis z rzędu. Rewanż z Atromitosem rozpocznie się w środę 14 sierpnia o 18:00.

Pierwszy kwadrans spotkania należał do Legii. Gospodarze prezentowali się na boisku zdecydowanie lepiej i często gościli na połowie przeciwników. Na pierwsze groźne uderzenie kibice czekali do 16. minuty. Wówczas z dystansu mocno z półwoleja strzelił Domagoj Antolić i na raty piłkę złapał Balazs Megyeri. Gracze Aleksandara Vuković grali nadspodziewanie dobrze. W tym sezonie przyzwyczaili nas do tego, że w europejskich pucharach nie oglądamy zbyt wielu składnych akcji, lecz tym razem było inaczej. Piłkarze Legii dobrze prezentowali się w środkowej strefie boiska. Dalej brakowało im jednak skuteczności i sprytu w szesnastce Atromitosu.

Grecy wyglądali, jakby do Warszawy przyjechali przede wszystkim nie przegrać. Rzadko kiedy ruszali do ataku kilkoma zawodnikami, więc Radosław Majecki w pierwszych 45 minutach miał naprawdę mało pracy. W końcówce pierwszej połowy raz jeszcze do interwencji został zmuszony bramkarz gości, gdy obronił próbę Novikovasa. Na przerwę drużyny zeszły przy bezbramkowym remisie, chociaż nieco lepiej na murawie wyglądali gracze "Wojskowych".

Zaraz po zmianie stron Legia miała szansę z rzutu wolnego. Arvydas Novikovas mocno strzelił z rzutu wolnego, a piłka po ręce Megyerego odbiła się od poprzeczki i wyszła poza linię końcową. Druga połowa rozpoczęła się podobnie, jak wygląda pierwsza. Legia nadal dominowała nad przeciwnikami, którzy na niewiele mogli sobie pozwolić. W grze gospodarzy brakowało jednak postawienia "kropki nad i", dzięki czemu zobaczylibyśmy wreszcie tego wieczoru pierwszego gola. Po godzinie gry ze skrzydła dośrodkował Luquinhas, jednak strzał głową Novikovasa nieznacznie przeleciał ponad celem.

W 66. minucie Kulenović dostał dobre prostopadłe podanie, źle opanował futbolówkę, przez co znacznie utrudnił sobie wpakowanie jej do siatki. Chorwat trafił jedynie w jej boczną część. Niebawem "Kule" zszedł z boiska, a pojawił się na nim długo wyczekiwany Carlitos. Zaraz po wejściu Hiszpan był o krok od otworzenia rezultatu. Napastnik przymierzył z rzutu wolnego i trafił zaledwie w poprzeczkę.... Osiem minut przed końcem znów świetnie przed bramką zachował się Megyeri. Tym razem Węgier sparował strzał pod poprzeczkę Luquinhasa. Legia biła głową w mur, a końcowy gwizdek arbitra nieuchronnie się zbliżał. W 89. minucie Antolić znakomicie wypatrzył na prawej stronie Novikovasa. Litwin wpadł w pole karne i w dobrej sytuacji trafił wprost w dobrze ustawionego golkipera Atromitosu. W doliczonym czasie znowu Litwin miał okazję. Zamiast podawać do niepokrytego Carlitosa chciał wykończyć akcję sam, co koncertowo zepsuł.

Liga Europy
3. runda eliminacyjna
#LEGATR
13813
Warszawa
8.08.2019
21:00
Legia Warszawa
Atromitos Ateny
Legia Warszawa
0-0
Atromitos Ateny
1 Radosław Majecki
29 Marko Vesović
5 Igor Lewczuk
55 Artur Jędrzejczyk
16 Luis Rocha
18 Arvydas Novikovas
24 Andre Martins
7 Domagoj Antolić
8 Walerian Gwilia
82 Luquinhas
99 Sandro Kulenović 66'
33 Radosław Cierzniak
4 Mateusz Wieteska
9 Carlitos 66'
11 Jarosław Niezgoda
21 Dominik Nagy
26 Cafu
41 Paweł Stolarski
Balazs Megyeri 16
Spyros Natsos 28
Spyros Risvanis 44
Tal Khila 5
Dimitris Goutas 4
Alexandros Katranis 3
73' Charis Charisis 6
61' Javier Umbides 8
Madson 15
84' George Manoussos 9
Apostolos Vellios 39
Christos Theodorakis 33
61' Farley 7
Clarck Nsikulu 10
73' Roland Ugrai 17
Iraklis Garoufalias 21
Stefanos Stroungis 29
84' Joao Talocha 55
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Paweł Bamber, Marcin Bator, Michał Trzaskoma
Trener: Ioannis Anastasiou
Asystent trenera: Steve Rutter
Lekarz: Nikolaos Piskopakis
Masażyści: Panagiotis Ampeliotis
Sędziowie
Główny: Manuel Schuettengruber
Asystent: Roland Brandner
Asystent: Robert Steinacher
Techniczny: Christopher Jaeger
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (203)

+dodaj komentarz
Konrad - 13.08.2019 / 13:19, *.70.29

Szkoda ze zabrakło jakosci z przodu ale wynik nie jest zły.Wiadomo, wygrana w rewanżu to bedzie wielki sukces ale remis bramkowowy tez nas urzadza (L)

odpowiedz
znajca - 13.08.2019 / 13:37, *.unitelmedia.pl

@Konrad:
Patrząc na obecną dyspozycję Legii, każdy wynik promujący do kolejnej rundy będzie mile widziany.
Z drugiej strony, zachodzę w głowę, czy 6 dni wystarczyło, żeby Atromitos nauczył się grać w piłkę?

odpowiedz
autor - 14.08.2019 / 19:03, *.vectranet.pl

@znajca: aaa oni nie potrafią grać? To ciekawe, skoro oni nie potrafią, to na jakim dnie my jestesmy?

odpowiedz
andcz - 11.08.2019 / 21:26, *.tktelekom.pl

Vuko jest Legionistą i nie wstydzi się tego powiedzieć.Dlaczego jest opluwany jeszcze bardziej od chorwackich wynalazków?

odpowiedz
Josh75 - 11.08.2019 / 12:29, *.tpnet.pl

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/zbigniew-boniek-o-polskich-klubach-or-pilka-nozna/6fq6jtt Polecam , bo ma chłop racje. Gdzie grał pan Radosław K i co on tam jeszcze robi? panie Mioduski jakie on ma plecy?

odpowiedz
eLka - 13.08.2019 / 16:49, *.tpnet.pl

@Josh75: Boniek jest ostatni od pouczania. Pilkarz wielki ale trener najgorszy gdzie trenował to drużyny spuszczał z ligi już nie wspomnę o meczu Polska Łotwa hihih

odpowiedz
kos - 10.08.2019 / 21:35, *.tpnet.pl

No wynik to niestety , duży problem

odpowiedz
RobL - 09.08.2019 / 20:28, *.centertel.pl

Przeczytałem...jak zwykle lewaki typu wolfik,saska kępa, krzeszczu itp. narzekają, sieją zamęt ale prawda jest taka że to był Nasz ! najlepszy mecz od dawna i nie z ogórkami(wyeliminowali Dac) .Oczywiście Vuko popełnił kilka błędów ale to idzie w dobrą stronę i jeżeli nie mamy megalomanskich skłonności to wszystko idzie w dobrą stronę ps.dzisiaj byłem na LSC i na stadionie było 30tys.swiadkow Jehowy a my wczoraj byliśmy 5 razy głośniejsi amen

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 10.08.2019 / 07:39, *.247.67

@RobL: "nie z ogórkami" Nie oddali ani jednego strzału na naszą bramkę.
"jeżeli nie mamy megalomanskich skłonności" WTF! Co nimi ma być? Chęć strzelenia bramki na własnym stadionie kiepskiej drużynie?
Jak kibiców zaczyna satysfakcjonować narobienie wiatru na skrzydłach, to tylko świadczy o tym, jak nisko ten klub się stacza za rządów Centusia.

odpowiedz
antyoszolom - 11.08.2019 / 17:36, *.t-mobile.pl

@RobL: co to znaczy "lewaki"?Bo wydaje się ,że wymienieni przez Ciebie koledzy dość rozsądnie komentują wydarzenia,nawet saska kępa z którym mi nie po drodze.
Ty natomiast wypisujesz glupoty-wiec może to Ty jesteś tym lewakiem. Bo jeśli chcesz kogoś obrażać to chyba tylko obelgami może być podejrzenie o prawicowosc...






odpowiedz
Oleksy - 12.08.2019 / 22:18, *.chello.pl

@RobL:
Kolego, albo niedojrzałość życiowa przez Ciebie przemawia, albo brak elementarnej wiedzy politologicznej. Nie sądzę abyś w pełni rozumiał "inwektywy", którymi próbowałeś "poczęstować" ww. zacnych legijnych forumowiczów.
W Twoim przypadku obawiam się jednak najgorszego, czyli podatności na uleganie fałszywej demagogii. To smutne i straszne zarazem, że brak własnego zdania zastępujesz populistycznym jazgotem, z którego mniemam, że niewiele rozumiesz.

odpowiedz
znajca - 13.08.2019 / 08:49, *.unitelmedia.pl

@Oleksy:
Efektem permanentnej indoktrynacji na podatne "umysły" oraz bezwarunkowej wiary w przekaz ideologiczny jest m.in. podświadome stosowanie zasłyszanego słownictwa/żargonu. Dla przykładu: kilkadziesiąt lat temu dyżurnym hasłem było słowo "reakcjonizm".

odpowiedz
Krzeszczu - 13.08.2019 / 12:08, *.bredband2.com

@RobL: Chciales zablysnac a dostales forumowy wpier...l. Swoja iteligencja udowodniles teorie Einsteina.

A kolegom powyzej ktorzy zabrali glos, dziekuje za kulturalne wsparcie.
Serdecznisci. (i tu uklony w strone Jerza z Potoku od ktorego zapozyczylem frazes)

odpowiedz
Jerz z Potoku - 13.08.2019 / 23:30, *.chello.pl

@Krzeszczu:
Jak zawsze miło jest przeczytać "ciepłe" słowo od starego portalowego Druha. To więcej niż normalka.
Czując się niejako wywołany do tablicy, dlatego napiszę i obwieszczę co sądzę o jutrzejszej, niecierpliwie oczekiwanej futbolowej batalii w Atenach. Otóż typuję bramkowy (2:2) remis i niespodziewany awans Legii do IV rundy fazy eliminacyjnej. Oczywiście, prawdopodobny dwumecz ze Szkotami, to będzie zupełnie inna bajka.
Jeżeli natomiast w słonecznej Helladzie dostaniemy przysłowiowe bęcki, to będzie oznaczało koniec miodowego snu o potędze przy Ł3. Owszem zmartwię się ale tylko na chwilę, czyli do momentu objęcia naszego klubu przez nowego włodarza..
Bałtyckie serdeczności

odpowiedz
misio - 09.08.2019 / 19:36, *.korbank.pl

Kulenovic to w ile przebiegnie setke

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 11.08.2019 / 10:59, *.vectranet.pl

@misio: a Po co ma biegac skoro pensja wplywa sama na konto.

odpowiedz
SzB - 09.08.2019 / 18:23, *.play-internet.pl

Szarpią, walczą, biegają, próbują, dominują. Mecz bardzo podobny do tego że Śląskiem, z tym że, Grecy jeszcze słabsi, w zasadzie bez zaangażowania, widoczne było, że niekiedy nawet do piłki nie chciało im się podbiec. Zastanawia czemu po raz kolejny mimo przeogromnej stagnacji rywala wynik jest mało korzystny. W normalnych warunkach to powinno skończyć się masakrą na naszych oponentach, a nie śmiesznym remisem. Ciekawy jestem, czy ze strony Greków rewanż będzie wyglądał inaczej, jeśli nie, to przy zachowaniu zimnej głowy tą jedną na wagę awansu powinniśmy wcisnąć. Czy faktycznie to wszystko idzie do przodu, to zostanie zweryfikowane podczas gry z trochę mocniejszymi rywalami.

odpowiedz
tomiacab - 09.08.2019 / 19:01, *.virginm.net

@SzB: Odpowiedzią jest brak jakości. Bo faktycznie w dwóch ostatnich meczach zaangażowanie widać co z jednej strony cieszy, a z drugiej smuci, widząc, ze z takim zaangażowaniem nie potrafią strzelić gola. Zgadzam się z tym, ze jeśli AA zagra tak samo w rewanżu, to chyba 180 minut musi starczyć naszej zbieraninie na strzelenie jednego gola.

odpowiedz
Paweł - 12.08.2019 / 13:23, *.com.pl

@SzB: Nie ma 2-3 klasowych graczy, którzy z chłodną głową i pomysłowością kończyliby akcje

odpowiedz
tomiacab - 09.08.2019 / 16:22, *.144.60

A nie zabrakło przypadkiem całego "i"? Kropką to mógłby zostać nazwany gol na 3:0, teoretycznie rozstrzygają losy dwumeczu.

odpowiedz
antek - 09.08.2019 / 15:43, *.chello.pl

LEGIA MISTZEM ŚWIATA

odpowiedz
JA - 09.08.2019 / 15:39, *.t-mobile.pl

Nie rozumiem jak Kulawy mógł wyjść od pierwszej minuty. Jedyne logiczne wyjaśnienie, że Pudel naciska jego wystawienie by go wypromować. Ale zamiast posadzić i na ławce i wpuścić go przy prowadzeniu 2-0, oni go gra od początku, Carlitosa zostawia się na ławce by pod koniec meczu ratował wynik. Może przy pewnym wyniku i mniejszej presji chorwat zagrał by lepiej (bo gorzej to już chyba się nie da).

odpowiedz
Plaskacz - 09.08.2019 / 15:20, *.chello.pl

Ile jeszcze szans dostaną Kulenovic i ten dywersant z jagi? Jak na niego patrzę to mam wrażenie że specjalnie go nam opędzlowali za grosze. Są gdzieś do obejżenia statystyki obu?

Rzuty rożne dramat. Ćwiczyć i trenować!

odpowiedz
News⚽️Legia - 09.08.2019 / 15:14, *.204.34

Vuko już chyba wie że że jego dni sá policzone....jedyna nadzieja to wygrać w Atenach!

odpowiedz
Wolfik - 09.08.2019 / 14:46, *.mm.pl

Trudno nie czuć rozczarowania po meczu w którym przeciwnik praktycznie nie stwarzał zagrożenia. Graliśmy dobrze gdzieś do granicy pola karnego rywali, potem to bicie w mur.

Trudno jednak wygrać mecz, gdy jedyny napastnik nie umie tak podstawowego numeru jak przyjęcie piłki (Kulenović);
Trudno wygrać mecz, gdy większość piłkarzy nazywanych ofensywnymi nie umie/boi się/nie chce zrobić różnicy dryblingiem 1/1 (wyjątek Luquinas).
I na koniec trudno wygrać mecz, gdy albo się strzela mocą dziecka z podstawówka albo po rogach.

Mimo wszystko, mam przeczucie graniczące z pewnością, że grecką przeszkodę ominiemy.

odpowiedz
Lefa - 09.08.2019 / 14:43, *.t-mobile.pl

Zastanawia mnie jeden fakt, dlatego piłkarze Legii chcą na siłę zrobić z bramkarza przeciwnika bohaterem meczu (oprócz może z bramkarza Europy i Korony ) I starają się trafić ten ruchomy punkt , przecież to nie strzelnica i nie strzelanie do rzutek , gdzie trzeba trafić w ruchomy punkt, albo nie polowanie na kaczki . Zasłona dymna ? stosowana przez Vuko, albo.....?

odpowiedz
Pit - 09.08.2019 / 14:40, *.net.pl

Niestrzelenie gola tak skandalicznie słabej drużynie jaką byli Grecy wymagało wielkiego wysiłku i talentu.Naszym się to udało , brawo chłopaki. Gra w II - ej połowie jednym zamiast dwoma napastnikami utwierdziło mnie w przekonaniu , że Legia jest w dobrych rękach a trener VUKO będzie nominowany przez UEFA do tytułu trenera roku. Proponuję w Atenach nie ryzykować i zagrać bez napastników, 8-3-0. Grecy będą zaskoczeni, tarzając się ze śmiechu na murawie dadzą naszym gwiazdą możliwość ataku obrońcami( z zaskoczenia) i strzelenia bramki. Tak czy owak VUKO coś wymyśli.

odpowiedz
M3 - 09.08.2019 / 14:25, *.zus.pl

To co zrobił Novikovas w samej końcówce meczu to kryminał. Carlitos mu podał i czekał na czystej pozycji na zwrot piłki. A co zrobił ten samolub ? Strzelił jak amator !!! Kuchy ze swoimi słabościami niszczył tego sabotażystę.

odpowiedz
zix - 09.08.2019 / 14:15, *.play-internet.pl

Zdjęcie na górze jest przepiękne. Metaforyczne, profetyczne i majestatyczne. Wyraża więcej niż 1000 słów. Opis formy Legii zamknięty w 1/100 sekundy. Gratulacje dla autora.

odpowiedz
Plaskacz - 09.08.2019 / 15:22, *.chello.pl

@zix: 100% racji!

odpowiedz
lob - 09.08.2019 / 12:57, *.chello.pl

Trener parodysta. Jak mieliśmy wygrać jak po zejściu Kulo graliśmy bez napastnika. Carlitos to nie napastnik.
Grecy grali siedmioma defensywnymi, a my z jednym napastnikiem, a po zejściu Kulo bez.
Aż się prosiło razem z Carlitosem wpuścić Niezgodę. Co my mieliśmy wczoraj bronić ? Nam potrzebne były bramki. grecy w końcówce słaniali się już na nogach a Jarek siedział na ławce. Byłem na meczu i widziałem, jak Vuko tego nie widział to niech idzie na trybuny. Z tym bojaźliwym trenerem Legia nic nie osiągnie, nawet jakby jakoś udało się przejść tych Greków. ten trener jest słabszy od tego byłego trenera od kobiet.

odpowiedz
zaba285 - 09.08.2019 / 14:29, *.lukman.pl

@lob: od początku graliśmy bez napastnika, bo Kulenovic to parodia a nie napastnik.

odpowiedz
kkk - 09.08.2019 / 12:49, *.vectranet.pl

brawo Kuternogić

odpowiedz
Micha - 09.08.2019 / 12:40, *.com.pl

Ależ tu malkontentów. Legii sprzed czterech lat już nie ma. To zupełnie inny zespół i trzeba to zaakceptować. Na Vuko większość wiesza psy, a ja obserwuję Legię od początku sezonu i dochodzę do wniosku, że on dokładnie wie, co chce zrobić, a co ważniejsze, powoli zaczyna to trybić. Stare przysłowie mówi, że drużynę buduje się od tyłu i Vuko to robi. Ustabilizował obronę. To teraz póki co pewny punkt zespołu. Od meczu z Pogonią większych błędów w tej formacji nie było. Następnie Vuko wziął się za pomoc i rozegranie. I ten element też zaczyna powoli trybić, choć jeszcze trzy mecze temu oczy bolały. Już mecz ze Śląskiem pokazał, że zaczyna się dziać coś dobrego w tej formacji. Mecz z Grekami utwierdził mnie w tym, że idzie na lepsze. Jak to się uda, to zacznie grać atak. Według mnie, jeszcze sześć, siedem meczy i będziemy oglądać Legię taką jaką byśmy chcieli oglądać. Nie będzie to może szczyt marzeń, ale będzie to solidnie zorganizowany zespół. I uważam, że wtedy nawet z Kulonovica będziemy zadowoleni. To jest napastnik, do tzw. ostatniego przyłożenia. Jak to mu zapewni drużyna, to chłopak będzie sypał bramkami. Tak więc koledzy kibice, cierpliwości. Podobno sam Vuko powiedział, że zespół będzie dobrze funkcjonował we wrześniu. Jeśli nawet bez pucharów, to ja płakać nie będę, byle bym mógł z przyjemnością patrzeć na grę Legii na naszym podwórku.

odpowiedz
Kasza - 09.08.2019 / 14:39, *.plus.pl

@Micha: bardzo mądry komentarz nareszcie.

odpowiedz
Ginpasterz - 09.08.2019 / 15:34, *.196.174

@Micha: Może i racja że to jakoś idzie do przodu ale to europejskie puchary nas weryfikują. A z roku na rok jest coraz gorzej. Fajnie być mistrzem własnego podwórka ale czy gramy tylko o Mistrza czy chcemy się pokazać w Europie?

odpowiedz
Gocław - 09.08.2019 / 16:04, *.chello.pl

@Micha:

Dokładnie, bardzo mądry komentarz.
Spokojnie, przecież możemy odpaść z pucharów, skoncentrować się na lidze i walce o... puchary :)

Pięknie Was Vukovic i drużyna, zaraziła brakiem ambicji...

odpowiedz
Pacho - 09.08.2019 / 16:12, *.2.4

@Kasza: podłączam się, mam te same przemyślenia.

odpowiedz
:D - 09.08.2019 / 16:19, *.axaubezpieczenia.pl

@Gocław: Jak chcesz mieć z miejsca brazyliane to jedź do Hiszpanii.

odpowiedz
Gocław - 10.08.2019 / 13:23, *.chello.pl

@:D:

Brazylianę do Hiszpanii ? :)

A rozumiem, Ty nawiązujesz do tego meczu na Gibraltarze, pojechaliśmy do "Hiszpanii" i dostaliśmy na miejscu brazylianę. Złośliwy jesteś, tak było tylko w pierwszej połowie :)

odpowiedz
Kucik - 09.08.2019 / 12:34, *.novaia.pl

ja po prostu nie wiem co ten wf-ista widzi w tym Novikovasie?chlop tylko z jedna noga i jeszcze kolegow nie widzi... trzeba nam jakiegos killera z przodu!!! bo nie ma kto bramek strzelac! a przy 40 stopniach w srode ciezko bedzie strzelic...

odpowiedz
Gocław - 09.08.2019 / 12:18, *.chello.pl

Puchar jest nasz !!! ;)

odpowiedz
Nick - 09.08.2019 / 10:58, *.sky.com

Kulaunogić co to za padło myśleli że go za reklamują i blysnie przed odejściem i cena wzrośnie! Do rezerw tylko i wyłącznie nikt go nie kupi! Vuko wake up

odpowiedz
Dean - 09.08.2019 / 10:57, *.tpnet.pl

Na minus Vesovic bez jednego dobrego dośrodkowania, na plus jego gra w obronie
Na minus dośrodkowania Gwilli, to chyba nie jego konik, na plus próba gry na jeden, dwa kontakty, chociaż to za mało
Na minus Kulenovic - chłop bez pojęcia, bez formy bez sensu na pierwszą 11
Na minus Novikovas, brak wykończenia, zbyt częste straty przy próbie dryblingu, czasami lepiej oddać piłkę, z kolei na plus, że był aktywny i wygląda coraz lepiej, ale dopóki nie poprawi wykończenia, to jest bezużyteczny jak Kulenovic
Zdecydowanie na plus występ Rochy, który zagrał super w ataku i bardzo dobrze w obronie, oprócz tego podania do Majeckiego, przez które moje serce zamarło
Jeśli chodzi o środkowych obrońców to bez zarzutów
Antolić przyzwoicie, dobrze w obronie, kilka dobrych zagrań, czasami zbyt wolno
Martins bardzo dobry mecz, na pewno najlepszy w tym sezonie i oby teraz było dużo lepiej, na pewno dobry zawodnik na pozycję nr. 8
Lucuinias, bardzo podobał mi się jego występ i po mimo kilku niecelnych podań powoli się rozkręca, na duży plus drybling, potrafił minąć 2,3 zawodników. Trochę mu brakuje pomysłu pod polem karnym, ale jest to do wytrenowania
Majecki bezrobotny, solidny punkt drużyny
Carlitos po wejściu ożywił grę, brakuje mu do najwyższej formy, ale i tak robi różnice
Chyba nikogo nie pominąłem:)
Szkoda, że trener Vukovic nie dokonał jeszcze chociażby jednej zmiany, np Cafu, lub Nagy, którzy ze świeżością mogliby dobić rywala, ale to nie pierwszy taki błąd naszego trenera... Ewentualnie możnabyło wprowadzić Niezgode za Antolicia, który już nie miał siły

odpowiedz
Vuko - 09.08.2019 / 11:00, *.58.133

@Dean: Super opis - zgadzam się w 100%.
Dokładnie tak samo myślałem nad zmianami. Można było już od 70 minuty grać z Carlitosem i Niezgodą. Po to są 3 zmiany aby to wykorzystywać.

odpowiedz
mrsn - 09.08.2019 / 16:29, *.axaubezpieczenia.pl

@Dean: Bardzo dobra analiza. Minusy jak najbardziej dobrze ujęte i zasłużenie. Ale... zauważyłem że Kulenović wyróżnił się w tym meczu jednym pozytywnym aspektem. Za każdym razem kiedy robił agresywny presing to bez faulu odbierał piłkę rywalowi. Może on po prostu lepiej sprawdziłby się jako defensywny pomocnik ?

odpowiedz
Yorick - 09.08.2019 / 22:39, *.orange.pl

@Dean:
zgadzam się, dodałbym Niezgodę - było kilka prostopadłych podań, których nie wykończył Kulenovic lub nie wyszedł do nich. Nie ma bata, by Niezgoda tego nie wykorzystał. A zauważmy, że głową też zagrać potrafi.
Poza tym na plus obok Jędrzejczyka Lewczuk, bardzo pewny środek obrony.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 09.08.2019 / 10:44, *.t-mobile.pl

Cyrku, groteski, burleski ciąg dalszy. Przyjechał Atromitos, który robił wszystko, dosłownie wszystko, żeby na jakimś 50 metrze przekazywać piłkę produktom piłkarskopodobnym szumnie nazywających siebie piłkarzami naszej Legii i na dodatek robił dosłownie wszystko, aby broń Boże nie zagrozić bramce Majeckiego i nawet tego produkty piłkarskopodobne nie były w stanie wykorzystać... To był kolejny "mecz" w którym można się było nieźle pośmiać. Przynajmniej tyle z tych produktów piłkarskopodobnych jest - że dzięki nim mamy niezły ubaw. Bo kto zachował zdrowy rozsądek, szanuje sam siebie jako kibic naszej Legii i nie ma skłonności masochistycznych, to dawno tą zbieraniną produktów piłkarskopodobnych przestał się przejmować.

odpowiedz
Kipkorir - 09.08.2019 / 10:42, *.chello.pl

Kolejny mecz z rzędu na zero z przodu. Nie dziwi to, skoro pseudo-trener z uporem maniaka wystawia do gry drewnianego Kulenovića, a w tym czasie na ławce siedzą o wiele bardziej wartościowi napastnicy.

odpowiedz
WAWA Orbitek - 09.08.2019 / 10:39, *.vectranet.pl

Kulenović i Vuko pod tęczę i WON z Legii!!!

odpowiedz
Czarny76 - 09.08.2019 / 10:01, *.amazonaws.com

Vuko rozj.... s mnie na lopatki. Carlitos musi walczyć o miejsce w pierwszym składzie? Bo co musi udowodnić? To ja się pytam....co robi na treningach Drewnowic że wychodzi w pierwszym składzie? Chyba tylko Tobie robi dobrze bo dla zespołu nie robi nic. Ale co ja tam wiem przecież Ty wiesz wszystko najlepiej...masz swoją wizję wielkiej Legii.

odpowiedz
aa - 09.08.2019 / 10:00, *.orange.pl

lepszy ten remis 0:0 niż 1:1 - latali latali niby grali ale bez strzałów celnych czyli skuteczni 0 .
L jest dalej słaba

odpowiedz
Markus Merk - 09.08.2019 / 10:08, *.rima-tde.net

@aa: Bułgarska to nie Legia, coś ci się pomyliło.

odpowiedz
L - 09.08.2019 / 09:43, *.tpnet.pl

Novikovas = Noviogóras

odpowiedz
Rodzio - 09.08.2019 / 09:09, *.play-internet.pl

Remis z drużyną która wyszła na boisko żeby nie dostać walkowera WSTYD! To ma być najlepszy mecz bo Grecy prawie sie nie poruszali ipozwalali na wszystko na boisku jednym zdaniem ośmieszyli nas. Gwilla nawet gdyby nikt się nie ruszał nie dośrodkował by dobrej piłki drewniak jak cały ten zespół ocena 0!

odpowiedz
PazernyZawszeStraci - 09.08.2019 / 09:05, *.lsas.aero

ch... z takim zarządzaniem teraz to tego kulFonovicza to nawet za 500 tyś złociszy nikt nie kupi....
Tylko patrzeć jak złapię kontuzję, bo się sam w czoło kopnie paralityk

odpowiedz
Simon - 09.08.2019 / 09:03, *.telnaptelecom.pl

Powtórzę: #murem za Kulo#sprzedawac

odpowiedz
Gienek - 09.08.2019 / 08:47, *.netfala.pl

Nie wiem dlaczego nie sprzedano tego paralityka Kulenovicia za całkiem przyzwoitą kasę. Czyżby Mioduski naiwnie sądził, że ktoś da za tego patałacha więcej? Obok Novikovasa był najgorszy na boisku... Naprawdę trudno zrozumieć decyzje Vukovicia dlaczego Carlitosa posadził na ławie a wystawił to drewno Kulenovicia...

odpowiedz
Robert Szenfeld - 09.08.2019 / 08:05, *.landirenzo.pl

Boże .. dlaczego ta melepeta nie została sprzedana ???? !!!!! .. Ja sam się dołożę byleby ktokolwiek kupił tą miernotę i patałacha kulenovića

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 09.08.2019 / 07:16, *.247.170

Jeśli porównywać wczorajszy mecz do ostatnich występów, to rzeczywiście widać postęp. Można nawet odnieść mylne wrażenie, że Legia zagrała dobry mecz. Wynika to jednak z bardzo niskiej poprzeczki jaką nasz drużyna postawiła w ostatnich meczach oraz tego, że rywal prawie nic nie pokazał. Za to skuteczność nadal dramatyczna.

odpowiedz
Kaprykos - 09.08.2019 / 07:16, *.vectranet.pl

Dramatycznie beznadziejni artomitjanie wspomagani przez Kaleczniakowicza, antolpadakę i nowikosamosię, a my śpiewamy „ nie poddawaj się .... oczy same łzawią....

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 09.08.2019 / 07:02, *.t-mobile.pl

Ten trener to taktyczny tchórz. Koduje im gre na remis. Tam beda grac na dogrywke z 1/2 napastnika, bo Kulfon to statysta, zobaczycie a dostana pare pecyn pod koniec meczu. Grecy sa zawsze u siebie nieprzewidywalni.

odpowiedz
Jozz-men - 09.08.2019 / 07:01, *.centertel.pl

Vuko przestań wystawiać Sandro i Novikovas ile można,pierwszy drewniany drugi samolubny.

odpowiedz
gazza - 09.08.2019 / 06:42, *.inetia.pl

Mamy zespół obronny - Nie ma dobrego pomocnika !
Nie wiem co robią osoby odpowiedzialne za transfery i czego szukają...Potrzebny dobry pomocnik a nie ogórek !

odpowiedz
Der - 09.08.2019 / 09:42, *.centertel.pl

@gazza: Martins

odpowiedz
Po(L)ubiony - 09.08.2019 / 06:29, *.chello.pl

Kulenovic gra blisko obrońcy. Gdy dostanie podanie do nogi, to piłkę traci, bo nie ma szybkiego zwodu, gdy dostanie piłkę tuż obok, ale na wolne pole, nawet nie startuje. Jak z nim grać, kurła mać?

odpowiedz
(L) - 09.08.2019 / 06:19, *.t-mobile.pl

Carlitos za kuternovicia, cafu za anto i coraz bliżej optymalnego składu, novikovas powoli się rozegra, ale anto hamulcowy drużyny. Ale kopią wszyscy tego Andre ehhhh

odpowiedz
mrsn - 09.08.2019 / 05:40, *.centertel.pl

Dobry mecz a tu sam płacz. Nigdy nie dogodzisz babom z bazaru

odpowiedz
Lesny Dziadek - 09.08.2019 / 09:01, *.play-internet.pl

@mrsn: Jezeli dobrym meczem mozemy nazwac 0-0 z ogorami u siebie. Po takiej sobie grze, to trzeba kupic okulary, albo zaczac kibicowac druzynie z Pcimia...

odpowiedz
Bie(L)any - 09.08.2019 / 09:11, *.centertel.pl

@mrsn:
Nie wiem czym się jarasz ???
Jaki dobry mecz ???
Ci grecy to poziom korony kielce czy arki gdynia .... remisując z kimś takim u siebie mając na uwadze rewanż na wyjeździe Mamy skakać ze szczęście ???

odpowiedz
eLka - 09.08.2019 / 09:19, *.mm.pl

@Bie(L)any : Mimo wszystko uważam, że Arka Gdynia gra lepiej :-)

odpowiedz
myślicielu - 09.08.2019 / 10:12, *.rima-tde.net

@eLka: Arka gra lepiej? A Cracovia też gra lepiej? A DAC to już napewno gra lepiej. Tylko czemu żadna z tych drużyn nie gra już w pucharach a Atromitos gra.

odpowiedz
mrsn - 09.08.2019 / 16:07, *.axaubezpieczenia.pl

@Bie(L)any : Poziom Arki ? 4 miejsce w Grecji to ogóry ? Jeżeli jesteście kibicami Legii nie tylko z nicku to powinniście widzieć że ostatnie mecze to była tragedia z żenadą a ten mecz to było przeciwieństwo. Być może błędem było wystawienie Kulenovicia bo gość nie istniał. Jeżeli będzie dalej progres jak w tym meczu to tylko się cieszyć. Gdyby admin zablokował możliwość komentarzy z dziwnymi lokalizacjami to 2/3 płaczących by się wykruszyło :D żegnam kipice

odpowiedz
Pol - 09.08.2019 / 05:02, *.chello.pl

Parówa trenerzyna. Parówa prezesina. Parówy piłkarzyny.
ZNOWU

odpowiedz
Tomek Mokotów - 09.08.2019 / 08:51, *.play-internet.pl

@Pol:

A ty nie jesteś największą parówą wśród parów?

Może spadaj na Konwiktorską skoro kedziesz po Legii bardziej niż oni?

odpowiedz
Bródno - 09.08.2019 / 11:21, *.play-internet.pl

@Pol: A ty jesteś serdel czyli gruba parówa

odpowiedz
hh - 09.08.2019 / 02:40, *.plus.pl

Novikovas coś robi przynajmniej na tym skrzydle, nawet jak gra dość kiepsko i podejmuje głupie decyzje. A co robi na boisku Kulenovic oprócz potykania się o własne nogi? Bo nawet go w polu karnym nie ma. Nie mogę patrzeć na tego patałacha, brak Carlitosa w pierwszym składzie albo jakiegokolwiek innego ofensywnego gracza to jest kryminał. Już bym wolał nawet Wieteskę na 9-tce, przynajmniej byłaby szansa na trafienie czegoś z główki.

odpowiedz
Polo - 09.08.2019 / 01:38, *.virginm.net

Ku..a 16 rogów i żadnego zagrożenia to co wy robicie na treningach.

odpowiedz
Kucik - 09.08.2019 / 01:29, *.novaia.pl

jak mozna z jednym drewnianym napastnikiem wyjsc na takich ogorkow?Vukovic taktyk...

odpowiedz
Tomek Mokotów - 09.08.2019 / 04:38, *.play-internet.pl

@Kucik:

A kiedy Lefia wyszła.dwoma napastnikami w jakimkolwiek meczu? Raz na sezon przez ost.10 lat?

odpowiedz
SLG - 09.08.2019 / 11:08, *.cyfrowypolsat.pl

@Tomek Mokotów :

Było było jak grali nikolic i prjovic

odpowiedz
L87 - 09.08.2019 / 01:27, *.play-internet.pl

Zabrakło kropki nad i?Wy tak poważnie?Zabrakło wszystkiego...

odpowiedz
Pab(L)o - 09.08.2019 / 08:49, *.lukman.pl

@L87: jaki ty mecz oglądałeś człowieku? Zaczeło się wreszcie coś dziać, Atromitos wczoraj nie istniał.

odpowiedz
mrsn - 09.08.2019 / 16:08, *.axaubezpieczenia.pl

@Pab(L)o: jak to pewnie jakiś pyrol :D

odpowiedz
bat - 09.08.2019 / 01:00, *.tpnet.pl

Legia chora na brak napadziora. Zresztą brak jest wielu rzeczy. nikt nie umie strzelać z drugiej linii, fatalne dośrodkowania. brak walki o pilkę z obrońcami. Na plus dzisiaj doskok do przeciwnika i odbieranie drugich piłek. Jest lekka poprawa, ale kilku zawodników daleko od formy. Skład był raczej taki na spotkanie wyjazdowe, a nie u siebie.

odpowiedz
osa(L) - 09.08.2019 / 00:44, *.chello.pl

Raczej zabrakło kropki w wykrzykniku, w zdaniu:
LEGIA GRAĆ KURŁA MAĆ |

odpowiedz
Zrobieni w BambVuko - 09.08.2019 / 00:41, *.orange.pl

Gdyby Vuko mial jaja to dalby szanse Praszelikowi. Nie zagralby gorzej jak Kulawynovic

odpowiedz
oLaf - 09.08.2019 / 00:34, *.vectranet.pl

Kulenowic gra? przeciwko swojej drużynie, to dywersja!

Novikovas - same błędne decyzje + strzał w środek bramki (gdzie, podpowiadam, zwykle jest bramkarz).

Reszta dobrze, pressing był dobry, akcje super tylko nie imał kto strzelić- łąskawie- gola : (

odpowiedz
peru123 - 09.08.2019 / 00:15, *.chello.pl

AMKS - amatorski mioduski klub sportowy, jak taki gamoń może mieć kasę i zostać prezesem Legii, nieuk, nie wyciąga wniosków i powiela swoje błędy, szkoda dla Nas straconych lat, szkoda słów. Niestety będzie tylko gorzej, budżet przy takim menago nie ma znaczenia , wszystko w dół od pleców.

odpowiedz
Yorick - 09.08.2019 / 00:10, *.orange.pl

Jeśli Antolic źle zagrał, to nie mam pytań odnośnie tego, kto wchodzi na to forum. Albo zamiast oglądać na żywo odtwarzacie sobie coś z taśmy.
Jedna głupia strate w końcówce. Poza tym najlepszy na boisku, albo jeden z.

odpowiedz
dikson szoto - 09.08.2019 / 00:33, *.chello.pl

@Yorick: dla mnie - Vesović, Luqinas. Antolić jak na siebie nieźle. Za to, jak na siebie, Gwilia i Martins mocno średnio - choć dobrze. Mam wiele pretensji do 18 i 99. Arvydas zj...bał, ale będą z niego ludzie. Kule to jakaś WIELKA POMYŁKA (nic, dosłownie NIC poza grą głową).

odpowiedz
Yorick - 09.08.2019 / 15:47, *.52.68

Dokladnie. Novikovas słaby występ, owszem miał swoje dobre momenty, ale dużo więcej złych. Drugie skrzydło dawało sporo więcej. Nawwet Kucharczyk dawał więcej.
Od "gwiazdy ligi", od reprezentanta kraju oczekujemy dużo więcej. Od skrzydłowego Legii oczekujemy dużo więcej.

odpowiedz
Rafal - 09.08.2019 / 00:10, *.play-internet.pl

Zabrakło jakości z przodu, niestety ale z tymi piłkarzami wiele nie zwojujemy!

odpowiedz
Jerz z Potoku - 09.08.2019 / 00:04, *.chello.pl

Sądzę, że w omawianym meczu nie tyle zabrakło przysłowiowej "kropki nad i", ale przede wszystkim zrozumienia, współpracy i gry zespołowej nowo pozyskanych piłkarzy bloku ofensywnego. Skoro Vuko - po raz kolejny - prokuruje "niezdrową" rywalizację w tej formacji, preferując do znudzenia Kulenovicia i samolubnego Novikovasa kosztem Carlitosa, Niezgody i Kante, to czegoż twórczego można po takich praktykach oczekiwać. Na ten skromny i mało optymistyczny remisik trener Legii "zapracował" jak mało kto.
Ps.: jestem w stanie zrozumieć prawdopodobieństwo, iż prezes dekady wywiera presję na Vuko, aby lansować Kulenovicia z oczywistych /finansowych/ względów, ale obaj panowie chyba pomylili rangę dzisiejszego meczu...
Skromniutkie serdeczności

odpowiedz
znajca - 09.08.2019 / 10:00, *.unitelmedia.pl

@Jerz z Potoku:
Mając Carlitosa w składzie, wydawałoby się, że naturalną strategią jest dopasowanie skrzydeł i pomocy pod jego styl gry. A jednak niekoniecznie! Facet musi rywalizować o miejsce z Kulenoviciem, piłkarzem o całkiem innej charakterystyce.
PS. Żeby nie było nieporozumień: nadal jestem zwolennikiem pozostania Kulenovicia w Legii, a dokładniej: chciałbym, żeby Legia przytuliła nieco więcej niż 2,5 k€.

odpowiedz
p10 - 09.08.2019 / 00:02, *.chello.pl

Ku... Dlaczego jak gramy piłką nie gra Carlitos tylko jak gramy dzidą ? Przecież każdy widzi, że jeśli gra się dzidą to Carlitos sobie nie radzi, a zdecydowanie jest najlepszy przy grze piłką i rozegraniu. Kulenovicia to zaprowadzić na lotnisko i niech ucieka jak najszybciej.

Novikovas to laluś dla którego dobro drużyny się nie liczy tylko swój interes. Wysłać na 2-3 tygodnie na przemyślenia i albo zacznie współpracować z drużyną albo out.

Antolić jak zawsze spowalnia rozegranie. Vuko powinien go zdjąć i zamiast niego dać Niezgodę. I kolejne rzuty rożne luka w środku pola karnego na 5 metrów a nikt nie nabiega na piłkę tylko stoją przed bramkarzem. Potrzebny jest trener z prawdziwego zdarzenia i z tej grupy piłkarzy da się zrobić zespół.

odpowiedz
Piotr - 09.08.2019 / 00:01, *.4web.pl

Vuko znalazłeś już pozycje dla Carlitosa ?podpowiem najlepszy napastnik w tej chwili w drużynie a ty go trzymasz na ławce jaki to ma sens panie trenerze ? A ten twój napastnik to jest totalne drewno piłki nie potrafi przyjąć a już nie mówię o wykończeniu akcji ....... myśle ze każdy inny zawodnik na tej pozycji więcej by zrobił w meczu niż on, Malarzby sobie lepiej poradził jestem tego pewny

odpowiedz
Hiszpan - 08.08.2019 / 23:56, *.159.254

Carlitos w ataku Cafu za Antolica i jakoś pójdzie. Hierarchia napastnikow: Carlitos Kanta Niezgoda Praszelik Śliwowski Podbrożny Kulenovic.

odpowiedz
Krzeszczu - 09.08.2019 / 00:03, *.bredband2.com

@Hiszpan: Zappomniales dodac: Buncol, Dziekanowski, nawet Kowalczyk po kilku kebabach i karnych mieszcza sie na liscie przed Koslavovicem. Kurcze, nawet Rasiak gdyby nadal gral, tez by byl wyzej na tej liscie :)

odpowiedz
MatL - 08.08.2019 / 23:48, *.tpnet.pl

Bardzo duży progres, może Vuko nareszcie powolutku ogarnia trenerke i taktyke, tylko Vuko- nigdy więcej Drewnovicia na ataku i śmielsze zmiany by wykańczać rywala, który jest na poziomie polskiej 1 ligi. Ale pierwszy raz od paru miesięcy grę Legii oglądało się przyjemnie i nie czekało na koniec, byle nie tępić wzroku. Dziś na plus: para Lewczuk i Jędrzejczyk, Rocha, Martins, Luquinhas. Przyzwoicie zagrali Gwilia, Antolić i Vešović mieli dobre fragmenty, zagrania. Najgorsi Novikovas i pan sztywy pal Kulawinowić. Litwin mały progres poczynił, ale znikomy i nadal jest egoistyczny i mierny a Chorwat to drugi Necid. W rewanżu ultraofensywa i lecimy do 4 rundy na Rangersów Gerarda ale będzie trudno. Ale da się ich przejść. Wyszedłbym składem:

Majecki- Rocha, Lewczuk, Jędrzejczyk, Stolarski- Gwilia, Martins, Cafu- Luquinhas, Carlitos, Vešović

odpowiedz
Zenek - 08.08.2019 / 23:43, *.centertel.pl

czekam na trenera, który wreszcie będzię miał jaja i nie będzię się bał grać ustawieniem 4.3.3 lub chociaż 4.4.2. Do dyspozycji Carlitos, Niezgoda, Kante... a wychodzi Kulenovic...!!! k...a ja p......e co to ma być???

odpowiedz
Zenek - 09.08.2019 / 00:53, *.t-mobile.pl

@Zenek: był w zeszłym roku jakbyś nie pamiętał. Nazywał się Klafuric. I jakoś mu nie poszło

odpowiedz
Pan Jan - 08.08.2019 / 23:38, *.144.89

Nie oglądałem na szczęście tej kolejnej kompromitacji, szkoda czasu, tutaj trzeba TRENERA ! Zamordysty, żeby te panny w koszulkach z herbem L, zdjęły kolorowe szpileczki, założyły gumowe kory i zaczęły orać.
Proste.

odpowiedz
Nie oglądałeś, to nie pisz. - 09.08.2019 / 00:06, *.rima-tde.net

@Pan Jan: Na pana to trzeba zasługiwać, tęczowa panienko.

odpowiedz
Maysz - 08.08.2019 / 23:38, *.mm.pl

Jak można nie stworzył żadnego zagrożenia pod bramka przeciwnika mając w meczu 16 rzutów różnych i nic....wszystko na głowę lub nogi obrońców. Ale powiedzą ze na treningach wychodziło 10/10

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.08.2019 / 23:36, *.inetia.pl

Majecki 4
Vesović 4
Lewczuk 5
Jędrzejczyk 5
Luis Rocha 4
Novikovas 1
Andre Martins 5 MVP
Antolić 4
Gwilia 1
Luquinhas 4
Kulenović 1
Carlitos 4

odpowiedz
Jerry - 09.08.2019 / 00:53, *.47.91

@Mateusz z Gór: Zgoda w 100 % .

odpowiedz
Tagi - 08.08.2019 / 23:31, *.vectranet.pl

Szkolne błędy : przyjęcie , dokładność , gra bez piłki , zmiana tępa gry.
Co oni robią na treningach ????

odpowiedz
Hmmmm - 08.08.2019 / 23:59, *.3s.pl

@Tagi: "zmiana TĘPA gry"... ?

odpowiedz
Markus Merk - 09.08.2019 / 00:08, *.rima-tde.net

@Tagi: To samo, co ty robisz na lekcjach języka polskiego w szkole.

odpowiedz
News⚽️Legia - 08.08.2019 / 23:27, *.217.203

Zabrakło Stasia Czeresowa!.

odpowiedz
Ale jaja - 08.08.2019 / 23:25, *.skranetcan.pl

Carlitos wprowadza złą atmosferę w zespole do rezerw go

odpowiedz
Legiusz - 08.08.2019 / 23:22, *.tellas.gr

W Grecji wszyscy żyli meczem AEKu Ale potem jak z głośników huknelo Legia Warszawa to zapewniły się bary m placu w Atenach w dzielnicy Atromisu. (Ok 2km od stadionu). Komentator Grecji wspominał Marka Saganowskiego i Leszka Pisza oraz mecz z Panathinaikosem. Byli pod wrażeniem gry Luqintosa

odpowiedz
Vuko WON - 08.08.2019 / 23:19, *.plus.pl

Zabrakło kropki?
Zabrakło wszystkiego! Zabrakło umiejętności, zabrakło pomysłu, zabrakło taktyki, zabrakło trenera!

odpowiedz
Plaskacz - 08.08.2019 / 23:19, *.centertel.pl

16 rzutów rożnych dla Legii? Dobrze usłyszałem schodząc z sektora?

odpowiedz
lucho_83 - 08.08.2019 / 23:18, *.55.11

No to teraz remis 1:1 w Atenach i gramy dalej ;-)

odpowiedz
Tomek 82 - 08.08.2019 / 23:18, *.play-internet.pl

Ten kulenowić to śmiech na sali! Promują go na handel czy co?
Ja pie...ole co tu się dzieje.

odpowiedz
Rudi - 08.08.2019 / 23:16, *.charter.com

Trzeci mecz z rzędu bez gola, brawo wy. Nie wiem z kim by trzeba zagrać, żeby coś strzelić, ekipa z Aten chyba nawet poniżej poziomu Arki, czy Płocka, kombinacja drewna i ogórków z najwyższej półki, jak nie z nimi to z kim? Nawet amatorzy z Gibraltaru robili więcej wiatru, jedyna różnica, że na początku dali sobie strzelić dwie bramy. Z taką skutecznością i z takim przeciwnikiem w rewanżu 0:0 i karne.

odpowiedz
szczery - 08.08.2019 / 23:27, *.net.pl

@Rudi: Oni grali na 0:0 dzisiaj, w ogóle nie planowali atakować. U siebie zagrają inaczej.

odpowiedz
eth - 08.08.2019 / 23:15, *.t-mobile.pl

Najlepszy mecz Legii w tym sezonie, co nie znaczy że był świetny. Po prostu dobry.

Na plus Luquinhas - drugi Guilherme z niego rośnie, a może i lepszy? Oraz defensywa - przynajmniej w Europie nie tracimy goli.
Na lekki minus ofensywa w której wciąż brakuje wykończenia, a na mocny minus sztywny Kulenović - który powinien siedzieć w głębi ławki rezerwowej.

Trzeba strzelić szybkiego gola w rewanżu i zabić ten mecz. Ale to co dziś pokazali na ewentualnych Rangersów nie starczy.

odpowiedz
artic - 08.08.2019 / 23:24, *.t-mobile.pl

@eth: Zabic??? Nasluchał się kolega Żewlakowa komentatora TVP ten też dzis zabijał mecz :)

odpowiedz
apex - 08.08.2019 / 23:12, *.chello.pl

Legia grala dzis zespołem który wyszedł na boisku chyba za kare z fochem. Gra na prostych nogach, nie przeszkadzanie Legii w konstruowaniu akcji a mimo to pseudopilkarzyki nic nie potrafily zrobić. Novikowas i Kulenovic tak siegneli dna ze mulem ich zakrylo. Gratulacje za mecz i powodzenia w Grecji ciotki.

odpowiedz
Drybcio - 08.08.2019 / 23:12, *.awacom.net

To pierwszy mój obejżany mecz Legii w tym sezonie. Jestem ostrożnie na plus. Widać że jeszcze im sporo brakuje ale jest postęp w stosunku do gry o której czytałem. Grecy są do przejścia, a dla Legii wzmocnienia.

odpowiedz
Trampek - 08.08.2019 / 23:12, *.net.pl

Pytanie publiczne do pseudo trenera ! Dlaczego LEGIA do 66 minuty przeciwko 11 Grekom grała w 10 ? Za co ten pseudo-trener bez honoru chciał w ten sposób ukarać LEGIĘ - może za małą pensje dostaje ? Jeżeli chce robić sobie eksperymenty z Kulenovicem , niech zaprosi go do domu i tam eksperymentuje , a nie w tak poważnym meczu z Grekami. Statysta jest potrzebny na filmie, w teatrze , a nie w meczu piłkarskim !Carlitos w pierwszej minucie swojej gry zrobił więcej niż 66 minutowy eksperyment Kulenovica . Nie dość,że mamy pseudo trenera , to jeszcze niedowidzącego. Przy myślącym i honorowym trenerze, LEGIA dziś zapewniła by sobie awans do dalszej fazy rozgrywek LE. Ale grając 10 /plus 1 statysta/ przeciw 11 Grekom przez 66 minut nie było szans na wygranie tego meczu.

odpowiedz
Caros - 08.08.2019 / 23:20, *.chello.pl

@Trampek: chyba w 9.Nie zapominaj o Litwinie

odpowiedz
L - 08.08.2019 / 23:49, *.play-internet.pl

@Trampek: Co zrobił Carlitos po wejściu ja się pytam???

odpowiedz
Xyz - 09.08.2019 / 00:49, *.centertel.pl

@L: pyerdolnął z wolnego w poprzeczkę, a nawet jak by sie położył to i tak by zrobił wiecej niż człapak kuleunogi'ć

odpowiedz
Grzegorz Źentyca - Grzegorzewski - 08.08.2019 / 23:12, *.ip-point.pl

Moźe będzie lepiej. Po dzisiejszym meczu, mimo wszystko, jest trochę nadziei. Szkoda tych trzech sytuacji bramkowych. Poprawić przyjęcie podań. W rewanźu grać na zero z tyłu i liczyć na szczęście.

odpowiedz
Ginpasterz - 08.08.2019 / 23:09, *.200.20

To nie kropki na i brakło tylko Carlitosa od początku. Mieć takiego zawodnika i nie dać mu grać od początku. Odpadniemy na własne życzenie a bardziej na życzenie prowadzacego zespół.

odpowiedz
Loco - 09.08.2019 / 00:31, *.play-internet.pl

@Ginpasterz: Dokladnie tak. Najlepszy zawodnik w lidze nie gra bo Vuko woli "walczace" drewna

odpowiedz
bum - 09.08.2019 / 02:30, *.plus.pl

@Loco: skoro jego taktyka to gra na chaos to i takiego czleka wystawia. gdyby nie to to by gral Carlitos.

odpowiedz
Krzeszczu - 08.08.2019 / 23:08, *.bredband2.com

Jest pozno, nie chce mi sie liczyc, ale ktory to juz nasz oficjalny mecz w tym sezonie? I ktore 0-0?
´nough said.

odpowiedz
Darek - 08.08.2019 / 23:07, *.t-ipconnect.de

Ale niedosyt.Grali naprawde dobrze.Cisneli rywala.Byly dobre i szybkie odbiory pilki.Ale marnowali tez dobre sytuacje.Gdybysmy od poczatku zagrali napastnikiem a nie drewnianym Kulenoviciem mysle ze bylo by zwyciestwo.Kolo przyjac pilki nie umie.
Przeciwnik nie istniał dzisiaj w ogole.Mecz z gatunku tych gdy pilka nie chce wpasc do bramki.
Z taka gra jestem spokojny o rewanz i awans do następnej rundy.Teraz tydzien wolnego i zalatwic to wszystko w rewanzu.Nie ma sie czego obawiać.Jestesmy duzo lepsi niz nasi przeciwnicy.Trzeba tylko i az zaczac strzelac gole.

odpowiedz
tomiacab - 08.08.2019 / 23:06, *.virginm.net

Szczerze to myślałem, że ten atromitos prezentuje wyższy poziom i Legia będzie musiał dziś wzbić się na swoje wyżyny. Tymczasem ta drużyna nie ma nic po za bramkarzem i nawet słaba Legia powinna wygrać minimum dwiema bramkami. Sabotović! Nie mów nigdy więcej o tym, że Legia jest dla ciebie ważna, skoro ważniejsze od Legii są twoje osobiste uprzedzenia. To ty spier..eś ten mecz. Kulenović - dramat. Kiedy patałachu przemówisz do NoviKinga, aby przestał być zaje....m samolubem? Straciłeś u mnie jakikolwiek szacunek. Co do awansu do kolejnej rundy, po tym co pokazali dziś Grecy, to i tak pozostaję optymistą. Tego nie można sper...ić. Najbardziej martwi mnie to, ze nie mamy drużyny. Widać to w kilku momentach, jak ten kiedy Jędza musi doprowadzać do porządku trzech pchających się do wykonania wolnego zawodników. Druga sytuacja to kiedy Novi18King, nie podaje do Carlitosa. Widać było w tv, ze ten aż się zagotował

odpowiedz
kjt - 08.08.2019 / 23:05, *.play-internet.pl

Bezbramkowe remisu to specjalność Vuko.Od pierwszego meczu w Krakowie w zastępstwie jeszcze...Dlaczego po meczu w Finlandii znowu od pierwszej minuty grał Kulenovic?!?!?Szkoda nerwów.Już widzę nagłówki za tydzień.Wystarczy bramkowy remis,itp....Bramkowy,naprawdę...?!?!A protestancka czesc Glasgow już czeka po 4:2 w Danii...

odpowiedz
kuba - 08.08.2019 / 23:05, *.okay.pl

Promocja na Kulenovicia...
Barnley wróć proszę...
To młoda, może ciut lepsza wersja brzozy, dębu, świerka. Od drzewa też piłka odbija się podobnie, a i z drzewem można zagrać "na ścianę"
Ogólnie jak na grę w 10 przez większość meczu to całkiem całkiem, brak goli boli, ale drzewa nie strzelają. Drugi mecz z rzędu, który dało się oglądać. Grecy w tym meczu prze słabi.

odpowiedz
Kle - 08.08.2019 / 23:34, *.vectranet.pl

@kuba: jak nie, u Zboczeńców jakoś Klimali ostatnio się udało ;p

odpowiedz
ziomek0117 - 08.08.2019 / 23:05, *.tpnet.pl

Dramat
Ten cały Gvilia - przecież on powinien pierwszy wylecieć z zespołu - zero zaangażowania, dużo strat i jeszcze ten żewłakow się nim tak podnieca
Carlitos z Niezgodą od początku!
Ta drużyna to jedna wielka pomyłka - tu nie ma żadnego zgrania, każdy aby sobie - dramat

odpowiedz
M - 08.08.2019 / 23:05, *.chello.pl

Gra na duuży plus, oprócz 2 dywersantów Kulawonogiego i Nachalovikowasa. Zmiany powinny być już od początku drugiej połowy.

odpowiedz
Sputnik 44 - 08.08.2019 / 23:05, *.cyfrowypolsat.pl

Więcej Kulavica q..a, jeszcze więcej - bramki nam nie grożą.............

odpowiedz
Mi(L)osz - 08.08.2019 / 23:05, *.play-internet.pl

Vuko ty myślisz że z tym kulenovicem i novikowasem daleko zajdziesz życzę powodzenia

odpowiedz
yot - 08.08.2019 / 23:03, *.cyfrowypolsat.pl

Najlepszy mecz Legii w tym sezonie, Grecy wyraźnie ciency, nawet ten Kups dałby sobie radę, wielka szkoda tych poprzeczek bo wydaje się, że nawet minimalne zwycięstwo dałoby duży spokój na rewanż. Tak czy inaczej z dużym optymizmem na rewanż, szybka bramka i pozamiatane tylko kto to strzeli, z tyłu pięknie, z przodu tragedia

odpowiedz
Kuleno star - 08.08.2019 / 23:03, *.plus.pl

Carlitos Pan piłkarz. Kulenovic poziom II Ligii a gra ten drugi ktoś wie czemu?

odpowiedz
Aleximuss - 08.08.2019 / 23:03, *.chello.pl

Nie jest zle Bravo za ambicje Uwazam ze bedzie awans do kolejnej rundy Novikovas von !!! Nonszalancki i denerwujacy na maxa Novikovas ty nie jestes Messim !!!!

odpowiedz
Adi - 08.08.2019 / 23:03, *.orange.pl

Bardzo dobry mecz Legii. Mnostwo sytuacji i wykonczenie kulalo tylko. Licze na awans za tydzien.

odpowiedz
Wawa - 08.08.2019 / 23:01, *.124.248

Dramat Antolič
Dramat Kulenowić
Dramat Novikovas
A trener Vuko bez pojęcia

odpowiedz
Stefan - 08.08.2019 / 23:06, *.t-mobile.pl

@Wawa: dawaj ty na trenerkę Mordko

odpowiedz
Salvador GCW - 08.08.2019 / 23:07, *.play-internet.pl

@Wawa: dramat Antolić ?? Hahaha chyba żartujesz. Reszta tak Ale dziś Domogaj grał dobrze. Ewentualnie ostatnie 15min już się prosił o zmianę bo opadł z sił ale trenerio jest ślepy

odpowiedz
Legiunia - 08.08.2019 / 23:09, *.net.pl

@Wawa: jak Antolić źle zagrał to Ty się nie znasz na piłce, to pewne. Nie pozdrawiam.

odpowiedz
A.K. - 08.08.2019 / 23:10, *.betanet.pl

@Stefan :

odpowiedz
Salvador GCW - 08.08.2019 / 23:17, *.play-internet.pl

@Wawa: przyznaj się pewnie ten mecz oglądałeś na telefonie? I to na noki 3310?!

odpowiedz
KuraK - 08.08.2019 / 23:27, *.centertel.pl

@Wawa: szkaluje Antolicia za to jak gra ale dzis mnie zadziwil. Myslenie, przewidywanie, precyzja. Zmiana tempa, nawet bylo kilka sprintow. Dzis obok Martina najlepszy na boisku i luqhiniasa

odpowiedz
mrsn - 09.08.2019 / 16:15, *.axaubezpieczenia.pl

@Wawa: dramat Antolić :D ? nie pomyliło Ci się z kimś z koszykówki ?

odpowiedz
Kuleno star - 08.08.2019 / 23:01, *.plus.pl

Vuko mecz zremisował swoją gwiazda Kulenovicem. Czy tylko ja widzę że facet który nie potrafi piłki prosto kopnac wkurza też kolegów na boisku.

odpowiedz
artic - 08.08.2019 / 23:04, *.t-mobile.pl

@Kuleno star: raczej przyjać:)

odpowiedz
Zbyszek - 08.08.2019 / 23:20, *.plus.pl

@Kuleno star: Może coś ich łączy i dlatego gra ?

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 09.08.2019 / 07:12, *.t-mobile.pl

@Zbyszek: drewnianemu vuko przypomina jego wlasna kariere, sentymentalny jest kolo.

odpowiedz
L-viz - 08.08.2019 / 23:01, *.chello.pl

Ma ktoś namiary na maila? Cokolwiek na Kulenovica? Ten małolat rozpier*ala moje uczucia. Ja rozumiem, że chcą go wypromować i sprzedać ale nie takim kosztem. Sandro- Odje... z LEGII.
Takie mam hasło.
Carlitos przepraszam w imiemu Vuko (chociaż zaraz po mnie pojada, bo kim ja jestem?!-pisze szczerze i prawde pod wpływem chwili). Luquinhas z Carlitosem jak się zgraja mogą zrobić dużo. Boje się, ze Luquinhas straci ochote do gry jak tak się będzie dzialo i stracimy dobrego zawodnika z ambicjami. To samo się tyczy Gwilii. Co ten Vuko robi? Pod wpływem Mioduskiego? Nie mam już sily poruszać Novikovasa.

odpowiedz
LegiaFan - 08.08.2019 / 23:44, *.mnet.bg

@L-viz: Nie dziw się chłopie, takie nastały czasy. Oczywiście, że Kulenovic gra bo trzeba go sprzedać (Team order - Nakaz Miodka). Prawa korporacji - kasa musi się zgadzać. A przy okazji.... Vuko wygląda w tym dresie jak cieć malina i prowadzi zespół jak cięć. Pier...ił kiedyś o szacunku do klubu i swojej pracy - ubierał się w garnitur - Szacun !!!(Legia zapewnia od Versace). A teraz co ? Zmiana wyglądu coś oznacza? Czy szkoda mu gajerka ? Lubiłem i szanowałem Vuko za to co robił w Legii wcześniej ale teraz brakuje mi argumentów by go bronić. Liczę jednak, że będę miał okazję do pozytywnych komentarzy w przyszłości.

odpowiedz
ZeroSzczescia - 08.08.2019 / 23:01, *.t-mobile.pl

Gra lepsza niż wynik, ale czy nie wydawało wam się, że sędzia gwizdal wszystkie faule i ltp sytuacje na naszą korzyść ? W rewanżu może nie być juz tak dobrze. Szkoda, że tego nie wykorzystaliśmy.

odpowiedz
Adi - 08.08.2019 / 23:10, *.vectranet.pl

@ZeroSzczescia: też mam takie wrażenie, że sędzia bardzo starał się pomóc.. mecz słaby bo grecka drużyna tylko nastawiona była na obronę a ulubieńcy "trenerzyny" marnowali każdą sytuację. Od 74 minuty..nie poddawaj się z trybun zmusiło mnie do wyłączenia dźwięku.. ogólnie marność

odpowiedz
Ja - 08.08.2019 / 23:01, *.amazonaws.com

Najlepszy mecz Legii w pucharach w tym sezonie. Była walka, zaangażowanie, stłamszenie przeciwnika. Brakło wykończenia. Szkoda. Myślę, że jakby Carlitos grał od początku to coś by wpadło. No nic, wierzę, że w rewanżu wyszarpiemy należny nam awans bo Grecy nic nie grają !

odpowiedz
Salvador GCW - 08.08.2019 / 23:01, *.play-internet.pl

W najbliższych meczach ligowych jak i w rewanżowym spotkaniu w Atenach drewno novikowas i kulanović na ławkę. Ja pier...e pierwszy oprócz rzutu wolnego nic nie pokazał A te dwie akcje A zwłaszcza ta ostatnia to jest ku...a skandal. Co do kulawego chorwata to typ ma 190cm wzrostu A żadnego pojedynku w powietrzu nie potrafi wygrać. W obronie na plus A atak dramat. Mam nadzieję że Vuko coś z tym w koncu zrobi.

odpowiedz
boner - 08.08.2019 / 23:00, *.chello.pl

Dzis utwierdziłem sie w przekonaniu, że Novikovas to koń trojański i dywersant razem z tym Drevnolićem... to co oni graja to kryminał

odpowiedz
0-0 - 08.08.2019 / 23:00, *.233.73

Z tym trenerem to Legia chyba nic już nie osiągnie. Nie widzę ani pomysłu na grę ani współpracy ani żadnych innych pozytywów. Grecy nie mieli żadnej akcji i żeby nie pokonać takiego rywala na swoim boisku z 2-0 albo 3-0 to trzeba być po prostu Polską drużyną - I bez znaczenia jest że goście zamurowali bramkę. A Vuković pewnie powie na konferencji że dobry rezultat, że gra mogła się podobać i że zabrakło jedynie skuteczności i szczęścia eh... Można go lubić albo i nie ale póki będzie trenerem Legii to nic się nie zmieni. Miłością do klubu nie zbuduje od tak Legii Czerczesowa, która wówczas grała naprawdę bardzo solidną piłkę. Trzeba modlić się aby jak najszybciej kudłaty poszedł po rozum do głowy i wybłagał na kolanach Magierę by ten wrócił bo inaczej kolejne Mistrzostwo pójdzie się je*ać...

odpowiedz
Wawa (L) - 08.08.2019 / 23:14, *.play-internet.pl

@0-0:
Weź rozpęd i o ścianę z tym magierą ,co Ci takiego pokazał jako trener LEGII,mając dużo lepszych grajków.Kuźwa zamienić wuefistę na wuefistę.

odpowiedz
Afro - 08.08.2019 / 23:41, *.chello.pl

@Wawa (L): Mistrz Polski, remis z Realem i wygrana ze Sportingiem

odpowiedz
Mirek - 08.08.2019 / 22:59, *.surfer.at

Jedna zmiana? Reszta co, chora?
O co tu chodzi?
Mimo wszystko najlepszy mecz Legii

odpowiedz
Pod(L) asiak - 08.08.2019 / 22:58, *.t-mobile.pl

Piszcie co chcecie ale mecz zdecydowanie na plus, była walka zaangażowanie jakiś pomysł. Przeciwnik też nie był ogórkowy a nie potrafił pokazać nic. Myślę że będzie z tej mąki chleb.

odpowiedz
Kiel - 08.08.2019 / 23:01, *.t-mobile.pl

@Pod(L) asiak : ogórasy jak nic to byli.

odpowiedz
Markus Merk - 09.08.2019 / 10:16, *.rima-tde.net

@Kiel: Ogórasy? To co powiesz o Cracovii i DAC. Super ogórasy?

odpowiedz
m4 - 08.08.2019 / 22:58, *.chello.pl

Dno i wodorosty wylaczylem po 20 minutach...

odpowiedz
Bródno - 08.08.2019 / 23:23, *.chello.pl

@m4: kogo to obchodzi cieciu ?

odpowiedz
Michal - 08.08.2019 / 22:58, *.plus.pl

Trener Vukovic=trener 0.Zero bramek strzelonych w którym to już meczu.I co z tego że gra w miarę dobra jak 0 bramek strzelonych.Grecy słabi byli i do ogrania dzisiaj.Dawać dalej Kulenovicia.Nasz zbawiciel naszej Legii.

odpowiedz
Rado - 08.08.2019 / 22:58, *.play-internet.pl

Carlitos: gdzie jest trener...?

odpowiedz
Loczek - 08.08.2019 / 22:57, *.telkab.pl

Rangersi nas rozjada z taka gra...bo mysle ze wygramy z tymi ogorkami w Atenach.

odpowiedz
Krzeszczu - 08.08.2019 / 22:57, *.bredband2.com

Byl kiedys taki Lysy idiota uparty jak osiol ktory sie uwzial na O.Sa i trzymal go na lawie, bo mial takie widzimisie. Dzisiaj historia sie powtarza, inny lysy, a na lawce Carlitos. Tylko ze jak trwoga to... no wlasnie, jak kiedys to walimy grajka na boisko.
Napewno takie zagrania nie podobaja sie w szatni, a juz najmniej samemu "poszkodowanemu".

Dzis grecy pokazali nic, nada, zip, zero. Poza faulami oczywiscie. Na wyjezdzie bedzie troszeczke trudniej...

odpowiedz
tomiacab - 08.08.2019 / 23:20, *.virginm.net

@Krzeszczu: racja. tylko ze tamtego osła broniły wyniki.

odpowiedz
Krzeszczu - 08.08.2019 / 23:26, *.bredband2.com

@tomiacab: Moze pamiec mnie zawodzi i myle sezony, ale nie oddalismy wtedy frajersko mistrza tym z poznania?

odpowiedz
Wolfik - 08.08.2019 / 23:49, *.mm.pl

@Krzeszczu: Tak. To wtedy prezes tysiąclecia sprzedał mistrzostwo do Chin.

odpowiedz
tomiacab - 09.08.2019 / 06:44, *.virginm.net

@Wolfik: dokładnie tak. Przecież to nie trener sprzedał sobie serce drużyy. A tym był wtedy Ryżowić. W lidze za Berga było nie idealnie, ale w pucharach sobie radził dobrze.

odpowiedz
Bloom - 08.08.2019 / 22:57, *.plus.pl

Nie wyglądało to tragicznie. Tragiczny za to był Kulenovic, przecież on działa na szkodę klubu, sprzedać tą kłodę jak najszybciej.

odpowiedz
Jacek - 08.08.2019 / 22:57, *.ip-point.pl

Jak się gra samymi ...oviciami bo jest się tępym balkancem gdzie wzajemne waflowanie jest wazniejsze od dobra klubu, któremu się zawdzięcza swój cały nędzy żywot to takie są efekty

odpowiedz
Perkoz - 08.08.2019 / 22:57, *.vectranet.pl

Nie ma większego frajera od tego litewskiego chama!

odpowiedz
WarMaster - 08.08.2019 / 22:57, *.165.49

to miało ręce i nogi brakowało tylko wykończenia, Legia waleczna i ambitna Litwin out

odpowiedz
Rafix - 08.08.2019 / 22:56, *.plus.pl

Vuko: Szanuje ten wynik

odpowiedz
Ziele - 08.08.2019 / 22:56, *.centertel.pl

Wuko won !!!

odpowiedz
Kieł - 08.08.2019 / 22:55, *.t-mobile.pl

No szkoda. Powinno być ze 4:0 na luzie..A tak to Grecy zrobili swoje. U siebie znowu postawią autobus i jeszcze jaka dogrywka będzie. I karne...

odpowiedz
RMFC - 08.08.2019 / 22:55, *.tpnet.pl

K..wa widząc Kulenovicia ch.j strzela! Jedna setka przyjmuje piłkę do tyłu druga setka 2 metry do tyłu a pajac serbski pcha go na siłę do pierwszego składu. Kolejny wirtuoz to Novikowas!! Zamiast dogrywać gra sam a efekty widać! To nie jeb..a białoruska Jaga tylko Legia!! Tu trzeba się przyłożyć!! Dodatkowo trzymanie Carlitosa na ławie to sabotaż!!!

odpowiedz
Guny - 08.08.2019 / 22:55, *.centertel.pl

Takich patałachów jak ci Grecy to się powinno na luzie powieźć 2-3:0 A tu męki tantala. I jeszcze ten kulfonović w ataku. Dramat!

odpowiedz
y - 08.08.2019 / 22:55, *.inetia.pl

Jak kilkanaście razy z rzutu rożnego wysocy Grecy wybijają piłkę to może warto zmienić sposób wykonywania cornera?

odpowiedz
Gizior - 08.08.2019 / 22:54, *.alfa-system.net

Niech vukovic bierze novikovasa i wypier... Poprostu porażka... Wciąż gra w chu. minut i wciąż gra dno dna!!! A ten jełop "trener" go wystawia... Świetne zmiany napastnik za napastnika i ultra defensywny skład 4obrocow i 3 Def pomocników... Antolic bez sił pod koniec ale po co go zmieniac... Porażka ale teraz będzie mydlenie oczu jaki to wspaniały mecz był.

odpowiedz
Wawa (L) - 08.08.2019 / 22:54, *.play-internet.pl

Vuko
Kiedy wreszci do k...wy nędzy posadzisz na ławe,tych dwóch
dywersantów:kuleniwiczai litwina.
Dość ku...a ich błazenady.

odpowiedz
Padre - 08.08.2019 / 22:54, *.chello.pl

vukovic

odpowiedz
Maro - 08.08.2019 / 22:54, *.195.208

Wcale się nie dziwie ze tego Kuronowicza nie kupili.... pilka sie odbija od niego jak od dechy... szkoda ze nie zagralismy na dwoch napastnikow

odpowiedz
Michał Kucharczyk Legendą Legii - 08.08.2019 / 22:54, *.chello.pl

Po prostu zabrakło #KuchyKinga. Coraz bardziej widać brak naszej legendy, a godnych następców, wbrew hejterom #KuchyKing, jakoś nie widać.

odpowiedz
antek - 08.08.2019 / 22:54, *.chello.pl

jak najszybciej spi............................................ wukowic

odpowiedz
Borubar - 08.08.2019 / 22:53, *.plus.pl

Dzisiaj dla odmiany nie pękały oczy od oglądania.
Myślę, że mimo wszytko będzie 4 runda

odpowiedz
word!up - 08.08.2019 / 22:53, *.inetia.pl

Dlaczego Legia gra bez trenera napastnika prawego skrzydłowego i środkowego ofensywnego pomocnika ?

odpowiedz
tomiacab - 08.08.2019 / 22:55, *.virginm.net

@word!up: świetne pytanie

odpowiedz
matus007 - 08.08.2019 / 22:52, *.prioritytelecom.net

NOVIKOVAS PIT LAMO

odpowiedz
Gimbi - 08.08.2019 / 22:52, *.play-internet.pl

Kolejny antymecz novikowasa...

odpowiedz
Hiszpan - 08.08.2019 / 22:52, *.15.32

Vuko won!!!

odpowiedz