REKLAMA

Nogal odchodzi do Stoczniowca Gdańsk

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Artur Nogal, który od paru sezonów reprezentował barwy Legii w zawodach łyżwiarstwa szybkiego, zarówno w zawodach krajowych, jak i międzynarodowych, w tym Zimowych Igrzyskach Olimpijskich, zmienił barwy klubowe. Od sierpnia tego roku panczenista reprezentować będzie barwy Stoczniowca Gdańsk.

Oprócz medali Mistrzostw Polski zdobytych w barwach Legii, Nogal startował na Mistrzostwach Europy, uzyskując: 8. miejsce na 500m w 2018 roku + brąz w drużynie oraz 13. miejsce na 500m w 2019 roku. Na tegorocznych Mistrzostwach Świata był 14. Zdecydowanie gorzej wspominać będzie zeszłoroczny występ na Igrzyskach Olimpijskich w Korei Południowej, gdzie zarył łyżwą w lód już na pierwszych metrach i zaliczył upadek.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Jak to ? - 06.08.2019 / 18:31, *.tpnet.pl

Szkoda . Trzymaj się Artur i wracaj szybko (L) .

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.