REKLAMA

Nowacka 14. na ME

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Oktawia Nowacka zajęła 14. miejsce podczas Mistrzostw Europy w brytyjskim Bath. Legionistka niestety nie zdołała wywalczyć kwalifikacji na przyszłoroczne Igrzyska Olimpijskie w Tokio - do osiągnięcia tego celu zabrakło jej pięć sekund w ostatniej konkurencji, biegu ze strzelaniem.

Nowacka najlepiej zaprezentowała się w jeździectwie, w którym uzyskała trzeci wynik. Legionistka bardzo dobrze rozpoczęła ostatnią konkurencję, ale o spadku w końcowej klasyfikacji zdecydowało 30 sekund spędzonych na stanowisku strzeleckim podczas ostatniej, czwartej rundy. Legionistka walczyła do końca, ale do uzyskania kwalifikacji olimpijskiej zabrakło jej jednego miejsca.

"Ostatnim, kiepskim strzelaniem straciłam dziś szansę na kwalifikację olimpijską. Jestem pierwszą osobą, która tej kwalifikacji nie otrzymała. Zabrakło czterech sekund! Czy jest mi przykro? Kiedyś pewnie by było ☺️ Ale dziś już nie płaczę nad rozlanym mlekiem. Dałam z siebie wszystko na biegu, walczyłam do ostatnich metrów. Pokonałam największe słabości w czasie całego dnia zmagań. Na niektóre rzeczy trzeba popracować dłużej, nic nie musi zawsze przychodzić łatwo. Wiem gdzie popełniłam błędy i znam swoje mocne strony. Ten kto nie był w mojej skórze przez ostanie trzy lata nie zrozumie mojej radości. Jestem dziś szczęśliwa!" - skomentowała swój występ Oktawia.

Kolejną okazję do zapewnienia sobie kwalifikacji na IO w Tokio będzie miała podczas Mistrzostw Świata, które na początku września odbędą się w Budapeszcie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
zp - 13.08.2019 / 22:09, *.centertel.pl

Oktawia dasz radę, kto jak nie Ty.

odpowiedz
jackie - 12.08.2019 / 10:22, *.chello.pl

3mam kciuki za kwalfikacje do IO p. Oktawio. :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.