III liga: Legia II Warszawa 3-0 Polonia Warszawa

Legia II Warszawa wygrała z Polonią Warszawa w zaległym meczu 3. kolejki III ligi 3-0. Do przerwy legioniści prowadzili 1-0 po bramce Macieja Rosołka z rzutu karnego. Napastnik stołecznego zespołu był faulowany w polu karnym, a po chwili skutecznie wykonał jedenastkę. W 59. minucie wynik podwyższył Radosław Cielemęcki. W 69. minucie sędzia podyktował kolejny rzut karny dla Legii, tym razem za zagranie ręką. Ponownie Rosołek okazał się lepszy od bramkarza. W 84. minucie Polonia miała okazję do zdobycia bramki, ale rzut karny obronił Wojciech Muzyk. "Dwójka" dzięki wygranej awansowałą na 1. miejsce w tabeli, z kompletem 12 punktów.

III liga: Legia II Warszawa 3-0 (1-0) Polonia Warszawa
1-0 20' Maciej Rosołek (karny po faulu na nim samym)
2-0 59' Radosław Cielemęcki (as. Piotr Cichocki)
3-0 70' Maciej Rosołek (karny po zagraniu ręką Kobiery)

Strzały (celne): Legia 19 (7) - Polonia 12 (6)

Legia II: Wojciech Muzyk - Nikodem Niski, Ariel Mosór, Mateusz Grudziński, Chris Philipps - Radosław Pruchnik, Michał Karbownik, Radosław Cielemęcki (77' Patryk Konik), Piotr Cichocki (87' Dawid Wach), Mateusz Praszelik (80' Łukasz Łakomy) - Maciej Rososłek (92' Mikołaj Neuman)

żółta kartka: Kobiera