fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Klub 100 futsalowej Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sezonie 2019/20 sekcja futsalu Legii Warszawa wystartuje w rozgrywkach II ligi. Nowo powstała sekcja zachęca do wspierania jej przez osoby prywatne, jak również małe i średnie przedsiębiorstwa - właśnie do nich skierowana jest idea klubu 100. "W ramach naszego projektu dajemy Państwu możliwość zaistnienia w sporcie oraz marketingu sportowym, a zarazem umożliwiamy Państwu zaprezentowanie się jako podmiot, któremu zależy na rozwoju naszej drużyny oraz klubu. A wszystko to bez potrzeby inwestowania wielkich środków finansowych" - informuje legijna sekcja futsalu.

W ramach "Klubu 100", każdy chętny deklaruje wpłatę jednorazowej składki rocznej w wysokości co najmniej 1000 złotych netto. "Zebrane przez nas w ten sposób środki zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów działalności statutowej klubu. Zależy nam, aby nasz KLUB 100 stał się centrum zrzeszającym naszych kibiców, z którymi będziemy mogli razem tworzyć silną sekcję futsalu Legii Warszawa" - informują zarządzający sekcją legioniści.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się mailowo pod adresem: kontakt@legiafutsal.com

W Klubie 100 znalazły się już pierwsze przedsiębiorstwa: Energo-Bet oraz EM-BET Pompy Do Betonu.

Korzyści dla uczestników Klubu 100:
- Możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych
- Ekspozycja logotypu firmy, bądź imię i nazwisko (lub inna, ustalona z klubem nazwa) na stronie internetowej klubu w zakładce KLUB 100
- Kreowanie wizerunku firmy jako rzetelnej i odpowiedzialnej społecznie
- Możliwość posługiwania się tytułem Członka KLUBU 100 Legii Warszawa Sekcja Futsal we własnych działaniach promocyjnych
- Pamiątkowy dyplom – każdy z Członków otrzymuje pamiątkowy dyplom w antyramie z informacją o przynależności do KLUBU 100 Legii Warszawa sekcja futsal
- Członkowie KLUBU 100 otrzymują bezpłatne wejście na wszystkie mecze ligowe i pucharowe Legii Warszawa Sekcji Futsal rozgrywanych jako gospodarz (wymagane będzie potwierdzenie obecności)

Więcej informacji o sekcji znaleźć można również na jej fanpage.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
prezes - 21.08.2019 / 15:34, *.chello.pl

warto by powołać sekcje kobiecą futsalu w Warszawie jest dużo zdolnych piłkarek

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.